כיצד לפרסם את העסק הביתי שלך באינטרנט?

מוצרים חדשים וכו ') ומאמרים רלוונטיים ממקומות אחרים ברשת
עליכם לעדכן את החשבון באופן קבוע באירועים עסקיים (מכירות, מוצרים חדשים וכו ') ומאמרים רלוונטיים ממקומות אחרים ברשת.

גם עם המוצר או השירות הטובים ביותר, עסק ביתי לא יכול לשגשג מהמלצות מפה לאוזן ופרסום מקומי בלבד. כדי להתחרות בשוק של ימינו, עסקים בכל הגדלים צריכים ליצור נוכחות מקוונת כדי להגיע לקהל לקוחות גדול יותר ולהתחבר לצרכנים.

חלק 1 מתוך 2: הקמת נוכחות מקוונת

 1. 1
  צור אתר מקצועי. לפני שתעשה משהו אחר, ודא כי אתר העסק שלך מלוטש ומסביר פנים. בדוק את אתר האינטרנט שלך כדי להיות בטוח שהוא עובד בסוף הלקוח.
  • אם עדיין אין לך אתר, אל תדאג! עכשיו זה זול ופשוט ליצור משלך באמצעות כלים המסופקים על ידי אותן חברות דרכן תרשום את שם הדומיין שלך. תמורת תשלום נוסף תוכלו גם להגדיר את אתרכם כחנות מקוונת מלאה.
 2. 2
  השתמש בשירותי רישום מקומיים. כדי למשוך יותר עסקים מקומיים, הקפד להירשם לשירותים אלה, המאפשרים לעסק שלך להופיע בשירותים כמו מפות Google ו- Yahoo! חיפושים. השלושה העיקריים הם מקומות Google, Yahoo! מקומות מקומיים ובינג.
  • בנוסף פשוט להציב את העסק שלך בתוצאות חיפוש מקומיות, שירותים אלה מאפשרים לך לפרסם תמונות, עדכונים בזמן אמת ומידע נוסף כמו טיפים לחניה. הם גם מאפשרים ללקוחות לפרסם ביקורות על העסק שלך. החלק הכי טוב הוא שהם לגמרי בחינם!
 3. 3
  השקיעו במיטוב מנועי חיפוש (SEO). שירות זה מאפשר לעסק שלך להופיע בעמודים קודמים של תוצאות החיפוש במנועי החיפוש. זה מגביר את הסיכוי שהאתר שלך יימצא בין אתרים דומים אחרים. עיין במאמר המדריך כיצד לייעל את האתר שלך לשימוש במנועי חיפוש.
  • דרכי אופטימיזציה לאתר שלך כוללות כתיבת תוכן מעניין ומקורי; פרסום תמונות עם כיתוב (כך שאנשים המשתמשים בחיפושי תמונה מובאים לאתר שלך); ושימוש בתגים.
  שירות זה מאפשר לעסק שלך להופיע בעמודים קודמים של תוצאות החיפוש במנועי החיפוש
  שירות זה מאפשר לעסק שלך להופיע בעמודים קודמים של תוצאות החיפוש במנועי החיפוש.
 4. 4
  פרסם לבסיס הצרכנים שלך. הצבת פרסומות באינטרנט היא בדרך כלל יקרה, במיוחד אם בכוונתך להגיע לקבוצות גדולות של אנשים. על ידי מיקוד הפרסומות שלך, תוכל למשוך את סוג התנועה שאתה רוצה לאתר שלך.
  • אולי הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא על ידי השקעה ב- AdWords של גוגל. שירות זה מציג את הפרסומת שלכם ללקוחות באתרים רלוונטיים ולאלה שעושים חיפושים רלוונטיים. זה מגדיל את הסבירות שצופי המודעה שלך אכן ילחצו עליה. שים לב שמנועי חיפוש אחרים מציעים שירות זה גם כן.
  • דרך נוספת לעשות זאת היא לפנות לאתרים קשורים, אך לא למתחרים ישירים, ולראות אם הם יסחרו במודעות אתרים - הם מאפשרים לך לפרסם באתר שלהם, והם מפרסמים על שלך. אם אתה מייצר צמידים, אתר אחר שמוכר צמידים כנראה לא יהיה מעוניין לפרסם את המוצר שלך; עם זאת, אתר שמוכר שמלות וינטאג ' עשוי להיות פתוח להחלפה.
 5. 5
  חבק את הרשתות החברתיות. פייסבוק, טוויטר ולינקדאין, בין היתר, הפכו לחלק הכרחי בעשיית עסקים. קח את הזמן להרכיב פרופילים מעניינים ואינפורמטיביים עבור החברה שלך בכל פלטפורמה ולחקור אחרים כמו Instagram ו- Tumblr, תלוי במוצר שלך.
  • פייסבוק אמורה לשמש כחלק האינפורמטיבי ביותר בנוכחותך ברשתות החברתיות. כבעל עסק, עליכם לחפש לאכלס כל קטע זמין בפרופיל שלכם, כולל יצירת תמונת שער מעניינת ויזואלית. לאחר מכן תוכל להתחיל למלא את הקיר שלך בפוסטים רלוונטיים, כמו עדכונים עסקיים ואירועים.
  • ניתן להשתמש בטוויטר ובאינסטגרם כדי לעדכן בקצרה את לקוחותיך במוצרים חדשים או לקדם את המותג באמצעות האשטגים. פוסטים לפלטפורמות אלה יכולים להיות תמונות, קטעי וידאו קצרים או פשוט טקסט המציג את המותג או המוצרים שלך. בעזרת האשטאגים ניתן לתייג תמונות אלה ולהפיץ את שם העסק שלך בצורה קצרה אך יעילה.
  • לינקדאין היא המקצועית ביותר מבין פלטפורמות המדיה החברתית. זה יכול לשמש למגוון פונקציות של בניית עסקים, אך בעיקר מתפקד ככלי רשת לשיווק בענף שלך או לגיוס עובדים חדשים. הקמת נוכחות בלינקדאין יכולה לעזור לעסק שלך להשיג הכרה ויכולה לקשר אותך עם האנשים הנכונים שיעזרו לך להצליח.
 6. 6
  שלח הודעות לעיתונות. זו יכולה להיות דרך נהדרת להשיג את שם העסק שלך בפרסום שקוראים בו הרבה. רק להיות בטוח שיש לך סיבה לעשות זאת, בין אם זה מוצר חדש או שיא מכירות. זכור כי יהיה עליך גם להגיש הודעה לעיתונות מעוצבת ונכונה מבחינה דקדוקית לפרסום.
  • דבר נוסף שכדאי לזכור כאן הוא לכוון לקהל הנכון. כלומר, היית מבזבז את זמנך בשליחת הודעת העיתונות האופנתית שלך לפרסום שעוסק בעיקר במכוניות ספורט. זו דוגמה קיצונית, אך שקול למי אתה רוצה למקד כשאתה שולח הודעות לעיתונות.

חלק 2 מתוך 2: התחברות ללקוחות שלך

 1. 1
  כתוב בלוג. שמירה על בלוג מעניין וכתוב היטב היא דרך למשוך לקוחות ולהשאיר אותם מעורבים בעסק שלכם. ודא שאתה מפרסם לעתים קרובות מספיק כדי לשמור על תשומת לב הלקוחות.
  • יתרון אחד בלהיות בעל עסק קטן הוא שאתה יכול להפוך את הבלוג הזה לאישי. זה לא אומר שעליך לשתף פרטים אישיים עם הקוראים שלך, רק שתוכל להתייחס לחוויות שלך למוצרים שלך ולמותג שלך כדי להחיות אותם. זה מכונה בדרך כלל "בלוגים על סגנון חיים" והפך לחלק גדול מהאופן שבו עסקים קטנים מתקשרים עם הצרכנים שלהם.
  • אפשרות נוספת עם בלוגים, כמו עם פלטפורמות מדיה חברתית אחרות, היא לשכור סופר רפאים שייצג אותך או את החברה שלך. עם זאת, היזהר אם הכותב מפרסם תחת שמך, מכיוון שאם אתה נתפס הדבר עלול לבוא ללקוחותיך כגון.
  עסק ביתי לא יכול לשגשג מהמלצות מפה לאוזן ופרסום מקומי בלבד
  גם עם המוצר או השירות הטובים ביותר, עסק ביתי לא יכול לשגשג מהמלצות מפה לאוזן ופרסום מקומי בלבד.
 2. 2
  השתתף בפורומים מקוונים רלוונטיים. פורומים הם המקום בו קבוצות אינטרסים נפגשות כדי לדון בהיבטים שונים של עניין זה. על ידי פרסום בפורומים רלוונטיים, תוכל להציג את המומחיות שלך ולגייס לקוחות. הימנע אך ורק מללחוץ על המוצר שלך, והתמקד גם בהשתתפות בשיחה. עזרה אמיתית בפורומים בונה אמון לקוחות ומגבירה את המוניטין המקוון שלך.
  • לדוגמא, בעל עסק קטן שמוכר מחדש שעוני וינטג ' עשוי ליצור לעצמו שם בפורומים של שעונים על ידי עזרה לחברים אחרים בזיהוי שעונים מזויפים. למרות שהבעלים לא מבצע מכירה עם הזמן הזה, הם בונים מוניטין של אמינות שעשויה להביא חברים בפורום אחרים לחנות המקוונת שלהם.
  • נסה לחפש פורומים על ידי הקלדת העסק שלך ו"פורום "במנוע חיפוש. לכן, אם אתם סורגים, נסו לחפש ב"פורום סריגה ".
 3. 3
  שמרו על חשבונות מדיה חברתית. רק חשבון טוב לא מספיק. עליכם לעדכן את החשבון באופן קבוע באירועים עסקיים (מכירות, מוצרים חדשים וכו ') ומאמרים רלוונטיים ממקומות אחרים ברשת. על ידי פרסום באופן קבוע אתה בעצם מפרסם ללקוחות בחינם. כמו בבלוגים, אל תהסס להיעזר בעדכון פרופיל המדיה החברתית שלך אם אתה מרגיש שאין לך זמן לעשות זאת.
 4. 4
  להגיב ללקוחות. חיבור ללקוחות דרך פלטפורמות אלה אינו אומר דבר אם אינך מגיב לתגובות או לשאלות שהם מפרסמים שם. נסה לבדוק את הפלטפורמות הללו באופן קבוע ולהגיב בצורה מועילה ונלהבת.

טיפים

 • בכל שיטה שתפעול, חיוני לראות שהפרסומות ברורות ומרשימות. עליו לציין את כל איכויות המוצר בצורה ברורה וחדה כדי למשוך את תשומת לב הלקוחות.
  המאפשרים לעסק שלך להופיע בשירותים כמו מפות Google ו- Yahoo
  כדי למשוך יותר עסקים מקומיים, הקפד להירשם לשירותים אלה, המאפשרים לעסק שלך להופיע בשירותים כמו מפות Google ו- Yahoo!
 • אם אתה עובד על תקציב הדוק, נסה רק להתחיל מהאתר וצורות שיווק בחינם (מדיה חברתית, בלוגים ופורומים) ועבר לפרסום כשתוכל להרשות לעצמך.

אזהרות

 • בעת קבלת החלטות פרסום, עיין בדף האינטרנט של מינהל העסקים הקטנים בנושא פרסום מקוון כדי לוודא שאתה פועל במסגרת החוק. רוב הפרסום עם חברות שמות גדולים יהיה כמובן בסדר, אבל יש כמה מלכודות שכדאי להימנע מהם בתחומים אחרים.

שאלות ותשובות

 • כיצד אוכל ליצור אתר לעסקים?
  אתה יכול להשתמש באתר כמו Wix כדי ליצור אתר. אתה רק צריך למסור מידע מפורט על החברה שלך, להוסיף כמה תמונות ופרטי פרויקט שביצעת ולהוסיף מידע מפורט על חברי החברה שלך והתמחות החברה שלך.
 • כיצד אוכל להתחיל לפרסם ולקבל חוזים מחברות?
  כדי לפרסם את זה, אתה יכול להוציא את המילה ברשתות החברתיות. אם ברצונך לקבל חוזים מחברות, חפש אנשים הזקוקים לעזרה בעבודה שאתה מבצע.
 • כיצד אוכל לגרום לאנשים לבקר באתר שלי?
  אמור לחברים ולמשפחה להפיץ את הידיעה שיש לך אתר. תגיד לאנשים ברשתות החברתיות שיש לך אתר. זכרו לספר להם את שם האתר.

תגובות (3)

 • tatyana38
  זה מאוד מועיל לרעיונות עסקיים.
 • ijohnson
  סוג מידע נכון. תודה רבה.
 • alec30
  זה היה מאוד אינפורמטיבי. תודה.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail