איך למצוא סופר טוב לחומרי השיווק העסקיים שלך?

כך גם בניסיון למצוא סופר טוב לחומרי השיווק העסקיים שלך
כך גם בניסיון למצוא סופר טוב לחומרי השיווק העסקיים שלך.

מארק טוויין אמר פעם שההבדל בין המילה הנכונה למילה הכמעט נכונה דומה להבדל בין ברק לבאג הברק. כך גם בניסיון למצוא סופר טוב לחומרי השיווק העסקיים שלך. הכותב הנכון יכול לייצר עותק נקי ויעיל שיוצר תמונה חיובית במוחם של הקוראים ומגרה את רצונם לקנות את המוצרים או השירותים שלכם. הסופר כמעט-ימני אולי כותב טוב, אך לא ביעילות, ויותר מדי סופרים עתידיים רק חושבים שהם יכולים לכתוב טוב. כך תוכל למצוא סופר טוב לחומרי השיווק שלך.

שיטה 1 מתוך 3: בחינת הצרכים שלך

 1. 1
  קבע מהם צרכי הכתיבה שלך. המשמעות היא להגדיר תחילה את יעדי הקמפיין השיווקי שלך הן מבחינת התוצאות שאתה מצפה והן מהתקשורת שאתה מצפה להשתמש בה כחלק ממנה: עלונים, עלונים, מכתבי מכירה, גלויות, תוכן אינטרנט (דפים ופודקאסטים), העתקת מודעות רדיו או סקריפטים לווידיאו. הכרת היקף הפרויקט שלך לפני שתתחיל לחפש סופר תעזור לכוון את החיפוש אחר סופר טוב, או כמה כותבים טובים, אם הפרויקט יכתיב זאת.
  • סופרים רבים הביעו תסכול מלקוחות שלא מתקשרים היטב עם צרכיהם בתחילת הפרויקט או במהלך ההפעלה. הגדרת המטרות שלך בהתחלה תעזור לך לתקשר אותם עם הכותבים שאתה מראיין ועובד איתם.
 2. 2
  קבע מה אתה מצפה מהסופר על הפרויקט. בנוסף לקביעת סוג הפלט שהכותב אמור לייצר עבורכם, קבעו גם את הקלט, מה אתם מצפים שהכותב יביא לפרויקט. האם הכותב צריך להיות בעל רקע חזק בנושא, או שאתה רוצה מישהו שיוכל להתקרב לפרויקט כגורם חיצוני ולהביא נקודת מבט חדשה לפרויקט? האם אתה רוצה שמישהו יכתוב עותק, יעשה עריכה קלה, או שאתה רוצה שמישהו יפתח אסטרטגיה שיווקית הכוללת וייצור את החומרים ליישומה?
  • שקול את משך הזמן המוקצב להפקת חומרי השיווק העסקיים שלך. אם אתה רוצה תפנית מהירה בפרויקט טכני במיוחד, אתה זקוק למישהו שיש לו ניסיון רב בנושא כדי למקד את העותק שלך למקבליו המיועדים. אם אתה מפתח את האסטרטגיה שלך בהדרגה יתכן שתרצה להעסיק סופר שילמד איתך או להביא כותבים לפי הצורך, כאשר הכותב הראשון יעזור לך להגדיר את האסטרטגיה שלך ולהפיק גיליונות סגנון והנחיות לכותבים הבאים.
  • במקרים מסוימים, ייתכן שתרצה לבחור סופר להתנסות שלו בנושא על פני ניסיון במדיום מסוים, במיוחד אם אותו סופר עשה עבורך עבודה רבה בעבר.
 3. 3
  הגדירו אילו מיומנויות נחוצות להשלמת הפרויקט בהצלחה. בנוסף ליכולת לכתוב היטב ולהכיר מספיק את הנושא, הכותב צריך לעבוד טוב גם עם יישומי התוכנה שבהם אתה משתמש ליצירת הפרויקט ועם אנשים אחרים, כגון גרפיקאים, מומחי נושא ומשווקים אחרים..
כך תוכל למצוא סופר טוב לחומרי השיווק שלך
כך תוכל למצוא סופר טוב לחומרי השיווק שלך.

שיטה 2 מתוך 3: מציאת סופר טוב

 1. 1
  קבל הפניות מעמיתים. גלה מאנשים במחלקות אחרות בחברה שלך או מעמיתים במחלקות השיווק של חברות אחרות עם מי הם עבדו שיכולים לעשות עבודה טובה על חומרי השיווק העסקיים שלך.
 2. 2
  התייעץ עם חברות פרסום ושיווק. בעוד שרבים מחברות אלה ינסו לגרום לך להתקשר עם אנשיהם אם הם יכולים, אם הם אינם יכולים לענות על צרכיך בעצמם, יתכן שהם יוכלו להפנות אותך למישהו שיכול.
  • בערים רבות יש גם סוכנויות המתמחות בהצבת סופרים. חלקם מתמחים בסופרים טכניים לפרויקטים שאינם שיווקיים, בעוד שאחרים יכולים לעזור לך למצוא סופר טוב שיכול גם ליצור עותק שיווקי כנדרש.
 3. 3
  צרו קשר עם ארגונים מקצועיים. ארגונים כמו איגוד השיווק האירופי, איגוד השיווק העסקי, האיגוד הבינלאומי למתקשרים עסקיים, האגודה ליחסי ציבור באירופה והחברה לתקשורת טכנית מנהלים בנקים למשרדי רשימות ותעסוקה עבור חבריהם. לרבים מארגונים אלה יש גם פרקים מקומיים, או לפנות לאיגוד עסקים מקומי או למועדון פרסום.
 4. 4
  חפש באינטרנט. סופרים רבים מתחזקים אתרי אינטרנט משלהם, ומפרטים את שירותיהם ולעתים קרובות מציעים דוגמאות להורדת עבודותיהם לבדיקה. עם זאת, לאור המספר הרב של אתרי הכותבים, לעיתים קרובות קל להיתפס בחיפוש בדפי אינטרנט כדי למצוא אינדיקציה לכך שהכותב מבין את צרכיך. לכן, עליך להתחיל את החיפוש שלך באמצעות אתר רשת עסקית כגון לינקדאין.
  • לינקדאין מקיימת הן קבוצות דיון והן פורומים לשאלות ותשובות על מספר נושאים, כולל התחומים של מרבית העסקים, פרסום, שיווק, כתיבה ועריכה. על ידי השתתפות בקבוצות אלה ובדיקת פוסטים של אחרים, תוכל ליצור רשת עבור סופרים ולהעריך את כישורי הכתיבה של סופרים המפרסמים לקבוצות אלה. אתה יכול גם לפרסם עבודות על לוח התפקיד העיקרי או לאלה של הקבוצה שלך ולסקור את הפרופילים של סופרי פוטנציאלים אשר איתך קשר באמצעות ההודעה של לינקדאין או InMail תכונות.
  • תוכל גם לפתח רשימת לקוחות פוטנציאליים על ידי ביקור תחילה באתרי האינטרנט האישיים שלהם ואז חיפוש אותם בלינקדאין.
  בעוד שאחרים יכולים לעזור לך למצוא סופר טוב שיכול גם ליצור עותק שיווקי כנדרש
  חלקם מתמחים בסופרים טכניים לפרויקטים שאינם שיווקיים, בעוד שאחרים יכולים לעזור לך למצוא סופר טוב שיכול גם ליצור עותק שיווקי כנדרש.
 5. 5
  איסוף בקשות של סופרים המחפשים עבודה. שמור קובץ של כרטיסי הביקור שאתה מקבל באירועי רשת, כמו גם כל חומר מודפס או בדואר אלקטרוני שכותבים שולחים לך.

שיטה 3 מתוך 3: הערכת כותבים פוטנציאליים

 1. 1
  החלט על תשלום. יש כותבים שעובדים בשעה, חלקם לפי העמוד ואחרים לפי הפרויקט. עליכם לזכור סכום תשלום, אך היו מוכנים לנהל משא ומתן בהתאם למיומנותו ולניסיונו של הכותב.
  • אתה יכול להתמודד עם שיעורי העלייה לשירותי הכתיבה שאתה רוצה מהמהדורה הנוכחית של שוק הסופרים ("כמה עלי לגבות?") או על ידי ביקור באתר האינטרנט של איגוד הפרילנסרים העריכה (http: // the-efa.org / res / rates.php).
  • אם העלות היא דאגה, הסכמו על תשלום פרוייקט שטוח מקסימלי או על מספר שעות. אם הכותב חורג מסכום זה, הוא או היא עשויים לעבוד בשעות הנוספות בחינם. זכור כי פרויקטים רבים של כתיבה דורשים מספר מסוים של שכתובים והסכימו על מספר השכתובים בעת קביעת תקרת החינם או השעה.
 2. 2
  קבעו את מועדי ההשלמה. תרצה שיהיה מועד אחרון לפרויקט כולו, ואם יש בו רכיבים בודדים, סביר להניח שתרצה לקבוע מועדים לכל רכיב או טיוטה.
 3. 3
  תכתוב את זה בכתב. ערוך חוזה המציין את היקף הפרויקט, תנאיו, עמלותיו ומועדיו. גם אתה וגם הכותב צריכים לחתום עליו כדי להגן על כל אחד מכם כאשר מתעוררות בעיות.
  הכרת היקף הפרויקט שלך לפני שתתחיל לחפש סופר תעזור לכוון את החיפוש אחר סופר טוב
  הכרת היקף הפרויקט שלך לפני שתתחיל לחפש סופר תעזור לכוון את החיפוש אחר סופר טוב, או כמה כותבים טובים, אם הפרויקט יכתיב זאת.
 4. 4
  לתקשר באופן קבוע ובזמן המתאים. שאלות יתעוררו משני הצדדים במהלך הפרויקט. על ידי שאלת שאלות ומתן תשובות במועד, אתה עוזר להבטיח שבעיות קטנות ייפתרו לפני שהן גדלות לבעיות גדולות.

טיפים

 • זה נוהג טוב לשלוח לכותב עותק לדוגמא של הפרויקט שהושלם כדי שהוא או היא יוכלו ללמוד ממנו ולהראות אותו גם ללקוחות פוטנציאליים עתידיים כדי לשפר את המוניטין שלך וגם את עצמו.

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail