איך לחסוך כסף בבישול ארוחות ביתיות?

חשוב שכאשר אתה מבשל בבית אתה ממשיך לחפש לחסוך כסף באמצעים טובים
ככזה, חשוב שכאשר אתה מבשל בבית אתה ממשיך לחפש לחסוך כסף באמצעים טובים, מוצקים ואמינים לשם כך.

למרות שהמגמה לארוחות ביתיות הולכת ופוחתת, אנשים רבים עדיין מעדיפים לאכול אוכל ביתי. אוכל תופס חלק עיקרי מהתקציב המשפחתי. ככזה, חשוב שכאשר אתה מבשל בבית אתה ממשיך לחפש לחסוך כסף באמצעים טובים, מוצקים ואמינים לשם כך.

צעדים

 1. 1
  השתמש בבישול ריטוף לעתים קרובות ככל האפשר. זהו מונח צרפתי שמשמעותו שימוש במאכלים שנשארו להכנת מנה חדשה. ככל שתהיו מיומנים יותר בכך, תוכלו למתוח אוכל ולחסוך כסף יותר.
  • לדוגמא, ניתן להוסיף עוף מוקפץ לפסטה או לאורז בלילה שלאחר מכן, כחלק מרוטב או מנה.
 2. 2
  השתמש בהרבה מזונות עיקריים. ניתן לבשל אוכל מצרך, מכיוון שהם זולים יותר וזמינים באופן מקומי. בנוסף, הם מתמלאים ויכולים להיות הבסיס לארוחות רבות.
 3. 3
  השתמש במתכונים מקומיים. הדבר הטוב במתכונים מקומיים הוא שהם כוללים מרכיבים זמינים מקומיים, שלרוב פחות יקרים. כמו כן, הקפידו על בישול עונתי.
 4. 4
  מבשלים רק את מה שאפשר לאכול ביום-יומיים. זה מועיל כדי למנוע בזבוז אוכל וכסף. אם אתה מבשל יותר, ודא שהוא יכול להיות קפוא ויהיה לך מספיק מקום במקפיא. תייגו ותארכו את כל המזונות הקפואים.
 5. 5
  היזהר משימוש במזונות נוחות. הם יכולים להוסיף מאוד לעלות הארוחה מבלי להגדיל את ערכה התזונתי. היה חסוך ושמור על אלה כפינוקים או רק כתוספות קטנות כדי לעגל ארוחות ביתיות.
  היה חסוך ושמור על אלה כפינוקים או רק כתוספות קטנות כדי לעגל ארוחות ביתיות
  היה חסוך ושמור על אלה כפינוקים או רק כתוספות קטנות כדי לעגל ארוחות ביתיות.
 6. 6
  השתמש בנתחי בשר זולים יותר. ישנם הרבה מתכונים זמינים ברשת שיעזרו לך להפיק את המירב מחיתוכי בשר זולים יותר ובמקרים רבים אף אחד לא יהיה חכם יותר.
 7. 7
  מצא דרכים להפחתת צריכת האנרגיה במטבח. לדוגמא, תוכלו להשתמש במיקרוגל בתדירות גבוהה יותר, לאכול יותר סלטים ובמקום לאפות עוגה בתנור, להשתמש בסיר לחץ כדי להוזיל את עלות החשמל.
 8. 8
  השתמש בכל פיסת אוכל אפשרית. לדוגמא, אל תתנו לזרעי עגבניות או ירקות אחרים מסלט להתבזבז. הוסף אותם לרוטב. באותו אופן אל תזרקו את מיץ הקוקטייל המשומר. הוסף אותו לסלט תפוחים או לעוף חמוץ מתוק לטעם.
 9. 9
  שימוש חוזר במזונות המתאימים לשימוש חוזר. לדוגמא, ניתן להשתמש בשמן המשמש פעם אחת לטיגון ולהשתמש בו מחדש. [ציטוט נדרש] כאשר חלב טרי הופך לרע ניתן להשתמש בו להכנת יוגורט. בנוסף, ניתן להסיר את עור החלב כדי ליצור גהי (חמאה).

טיפים

 • פשוט היו יצירתיים עם המרכיבים הזמינים במטבח שלכם. אולי תפתיע את כולם במשהו טעים!
 • תרגלו שימוש נרחב בתבלינים. אתה יכול לפתח בקלות מנות זולות בטעם תיאבון עם ירקות או בשר.

אזהרות

 • וודא כי כל מזון שעושה שימוש חוזר לא התקלקל. השתמש רק בשאריות בקירור הולם.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
מאמרים בנושאים דומים
 1. איך להתחתן בתקציב (בריטניה)?
 2. איך למצוא דברים למכור?
 3. כיצד להרוויח כסף באופן מקוון עם זכויות מכירה חוזרת?
 4. איך מוכרים פריטים יקרים?
 5. איך מוכרים ריחני?
 6. כיצד למכור פסנתר משומש?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail