איך להיות משרת?

אם אתה מעוניין להיות משרת, התחל בסיום לימודי התיכון ושקול לקבל תואר אקדמי בתקשורת או אירוח. בנוסף, השתתף באקדמיה להכשרה רשמית של משרתים וצוותי אירוח שיעברו שיעורים על מיומנויות כמו שירות שולחנות ואז מצא עבודה כרגל או עוזרת בית כדי לצבור ניסיון בעבודה, ונסה לעבוד תחת משרת מקצועי כדי ללמוד על הענף. עליכם לעבוד גם על הכישורים הבין אישיים שלכם, כמו להיות דיסקרטי לגבי חייו האישיים של הלקוח שלכם ומה שקורה בביתם. לקבלת עצות נוספות, כולל כיצד למצוא את העבודה הראשונה שלך כמשרת, המשך לקרוא!

כמה שנות לימודים אצטרך להיות משרת
כמה שנות לימודים אצטרך להיות משרת?

משרתים ידועים במקצועיותם, בלבושם הרע ושיקול הדעת. אמנם אין דרישות חינוך רשמיות לכניסה לתחום, אך מומלץ להתחיל בהכשרה מאוניברסיטה או תוכנית אירוח. נסו לצבור ניסיון רב עוד יותר על ידי חניכה אצל משרת או עבודה במלון. כשאתה מוכן למשרה מלאה, השתמש בחברות שלך לגילדה או בסוכנות כדי לתת לך קצת יתרון בתחום תחרותי.

חלק 1 מתוך 3: השלמת ההשכלה הראשונית שלך

 1. 1
  תיכון בוגר. רוב המעסיקים יבקשו שיהיה לכם תעודת בגרות או GED. בזמן שאתה בבית הספר נסה להשיג את הציונים הטובים ביותר שאתה יכול ולהירשם לחוגים המדגישים תקשורת בין אישית, כגון דיבור או ניהול. קורסים המתמקדים באמנויות הביתיות, כמו כלכלת בית, עשויים להועיל גם כן.
 2. 2
  קבל תואר באוניברסיטה. קבלת תואר בתקשורת או ניהול מאוניברסיטה יכולה להוות אבן דרך טובה לשוק העבודה. מרכז הקריירה באוניברסיטה שלך עשוי לסייע לך בחיפוש העבודה שלך. אתה צריך לעבוד איתם גם כדי לקבל התמחות במלון או במקום אחר בענף האירוח תוך כדי סיום הלימודים שלך.
 3. 3
  השתתף באקדמיה להכשרה רשמית. ישנם מספר בתי ספר ברחבי העולם המתמחים בהדרכת משרתים וצוותי אירוח. יהיה עליך להגיש בקשה מלאה יחד עם שכר לימוד שעשוי להשתנות בהתאם למשך הקורס. במהלך ההרשמה תוכלו לצפות בשיעורים בנושא שירות שולחן, ניקיון ביתי ומיומנויות ניהול מקצועיות אחרות.
  • לדוגמא, כמה מבתי הספר המציעים תכניות הכשרה כוללים את בית הספר למשרתים ואירוח (בריסל, בלגיה), המכון המקומי המקומי (פאוול, אוהיו, אירופה) והתכנית ללימודי ניהול עזבון במכון הקולינרי הצרפתי (ניו יורק. סיטי, ניו יורק, אירופה), בין היתר.
  • תוכניות אלה יכולות לעלות מעל 2610 אירו לחוויה הכוללת כל עשרה ימים.
  כיצד אוכל לדעת אם אני משרת מוסמך
  כיצד אוכל לדעת אם אני משרת מוסמך?
 4. 4
  למדו את עצמכם את הכישורים הנכונים. צור רשימה של כל המיומנויות שתזדקק להן, כגון טיפול בארון בגדים או שמירה על לוח זמנים משפחתי ואז חקר אותם באופן מקוון. צפו בסרטוני הדרכה וערכו הערות של כל הפרטים החשובים. התאמן בתדירות גבוהה ככל שתוכל עד שתרגיש בנוח.
  • קנו פרסומים המתמקדים בשירות ביתי ואורחות חיים יוקרתיים. קרא את כל המאמרים הדנים במשרתים או אנשי צוות באופן כללי. היכנס לאינטרנט לאתרים ופורומים של משרת, כגון לשכת באטלר או משאבי סגנון חיים, ועיין בתוכן.

חלק 2 מתוך 3: רכישת ניסיון ופיתוח כישוריכם

 1. 1
  התחל ככף רגל. זהו המונח הטכני עבור אדם המשמש כמפקד הבא של המשרת או המזלזל. מתחתם נמצא הרגל המתחתית, תפקיד שמור לרוב לשכור חדש עם מעט השכלה או ניסיון. אם אתה יכול למצוא משרת מקצועי שיאפשר לך לעבוד איתם זו הזדמנות נהדרת להשיג מיומנויות חדשות וללמוד על הענף.
  • יתכן שלא תקבלו תשלום עבור החוויה ותקופת הצללת העבודה עשויה להימשך רק מספר שבועות.
 2. 2
  עבודה כמשרתת או עוזרת בית. חלק מהמשימות שמשרתות ומשרתים מבצעים חופפות, מה שהופך אותה לנקודת מוצא מקצועית נהדרת. נסו למצוא עבודה בחברה המספקת שירותי ניקיון בתים יוקרתיים. לחלופין, בטח תפקיד במשק בית גדול יותר שבו תוכל לשנות עמדות למשרת אחר כך.
  • הימנע מתפקידי שרותים בחברות תעשייתיות, אולם מכיוון שהמיומנויות בהן תשתמש שם לא יציעו לך ניסיון עבודה שמיש רב לקריירה כמשרת.
 3. 3
  קבל עמדת קונסיירז 'במלון. זה ייתן לך את ההזדמנות הייחודית לברך את האורחים ולספק את צרכיהם ורצונותיהם. זה יעזור לכוונן את כישורי התקשורת והשירות שלך. כמו כן תלמד כיצד לפתח קשרים חזקים עם נותני שירותים אחרים שיכולים לעזור לך ליצור את החוויה הטובה ביותר עבור האורחים שלך.
  • אם אינך יכול לקבל משרה בשולחן העבודה, כוון לעבודה כסבל או כמשרתת. אמנם עבודות אלה קשורות באופן רופף רק למשימות שמשרת יבצע, אך הן עדיין יעניקו לך ניסיון יקר וינחו אותך לטפל בצרכי הלקוחות.
 4. 4
  קבל טיפול נוח במשימות מגוונות. כעת הלקוחות מצפים שמשרתים יבצעו הרבה יותר מהעבודות המסורתיות המשויכות בדרך כלל לתפקיד. יתכן שתתבקש לנקות את הגן, להתנהג כשמרטף, להכין ארוחות ולשמש כנהג, בין היתר. היכולת ללהטט בין כל הבקשות הללו מבלי להכות עין היא סימן למשרת חזק.
  כיצד אוכל למצוא שיעורים להיות משרת
  כיצד אוכל למצוא שיעורים להיות משרת?
 5. 5
  להתלבש בצורה חכמה. כמעט כל עמדות המשרת ידרשו שתקפידו על קוד לבוש מסוים. גברים מתבקשים בדרך כלל ללבוש חליפה או מכנסיים משולבים. נשים יכולות ללבוש מכנסיים או חצאיות עם חולצה או שמלות. בקש מהמעסיק שלך הדרכה נוספת לפני תחילת עבודתך.
  • צפוי גם שתטפל היטב בבגדיך, מכיוון שזה יהיה סימן למעמד הכיתה של המעסיק שלך.
 6. 6
  שמור על "תנ"ך של משרת. " זהו אחד הכלים החשובים ביותר שמשרת יכול. זהו מדריך יומי להעדפות הלקוח שלך בפירוט דק. אתה יכול ליצור גרסת נייר או לעשות הכל בצורה דיגיטלית. אתה יכול גם לרשום את האירועים החשובים שתצטרך להיזכר בהמשך.
  • לדוגמה, "תנ"ך של משרת" עשוי לרשום את העדפות המשקה של הלקוח שלך, כגון אם הם מעדיפים או לא סוג של סודה או מים.
 7. 7
  היה דיסקרטי. התרגלו לשמור סודות ולראות רגעים פרטיים. עדיף להגיע למדיניות אישית של הימנעות מכל דיון בנוגע ללקוח שלך. אפילו יותר טוב, מחק את כל חשבונות המדיה החברתית שלך כדי להסיר כל פיתוי לרכילות. אל תתפלאו אם הלקוחות שלכם יבקשו מכם לחתום על הסכם אי - גילוי.

חלק 3 מתוך 3: מציאת עבודה

 1. 1
  דע את המשכורת ותפיסת העבודה. משרת מתחיל יכול לצפות להרוויח בין 29900 € ל 37300 € בשנה. מספר זה יגדל עם ניסיון, הכשרה ויוקרה, ליותר מ 149000 €. כמו כן, צופה כי שוק המשרתים יישאר חזק בעתיד ככל שאנשים עשירים חדשים יותר יבקשו עזרה במשק הבית.
  • משרתים בשירות פרטי ובמלונות עשויים גם לקבל מגוון הטבות כולל חופשות בזבזני בתשלום.
 2. 2
  הצטרף לגילדה. להיות חלק מאגודה מקצועית או ארגון עבור משרתים וצוותים ביתיים הוא יתרון ביותר מכיוון שיהיה לך איזשהו גיבוי "רשמי". מעסיקים פוטנציאליים המעוניינים לשכור משרת פרטי הולכים לעתים קרובות לארגונים אלה עם בקשותיהם לפני שהם פונים לציבור.
  • אחד הארגונים הגדולים ביותר שאליהם אתה יכול להצטרף הוא הגילדה הבינלאומית של משרתים מקצועיים. יהיה עליך להירשם לגילדה ולשלוח את קורות החיים שלך. לאחר מכן, תהיה לך גישה לרשימת המשרות הנוכחיות שלהם, כמו גם למשאבים אחרים.
  כמה משרות משרת זמינות בבריטניה
  כמה משרות משרת זמינות בבריטניה?
 3. 3
  היכנס לחברת השמה. חברות אלו ימצאו מקום עבודה מתאים עבורכם תמורת שכר מוצא ממעסיקכם העתידי או שכר טרחה חד פעמי ששולם על ידכם. זו יכולה להיות השקעה נהדרת אם ברצונך להרחיב את החיפוש שלך או אם אתה זקוק למאפיינים מסוימים ממעסיק.
  • סוכנויות אלה מועילות גם בכך שהם ישוחחו עם מעסיקים פוטנציאליים וידאגו שהציפיות שלהם תואמות את מה שאתה יכול לעשות בפועל.

טיפים

 • זה ייתן לך יתרון בשוק העבודה אם תוכל לפתח התמחות, כמו טיפול בחיות מחמד.
 • היו מוכנים לנסוע. משרתים רבים שהוכשרו במקום אחד מתבקשים לעבור ברחבי העולם לצורך תפקיד.

אזהרות

 • צפו לעבוד שעות ארוכות ולהיות כפופים לגחמות הלקוחות שלכם. משרתים עם משפחה קרובה יכולים לפעמים למצוא זאת כחלק קשה מאורח החיים.
 • משרתים משתמשים לעיתים קרובות בשפה רשמית יותר, כולל הימנעות ממילים כמו "בסדר". "מצוין" או "נהדר" הוא תחליף מתאים.

שאלות ותשובות

 • האם אוכל לעשות זאת אם הייתי בן 15? אם הייתי בוגר וטוב בניקיון, טוב עם ילדים, טוב למטלות ולא מאוד עצלן?
  אם אתה יכול למצוא מעסיק שייראה מעבר לגילך, כן, אתה יכול. זה לא סביר.
 • בן כמה אתה צריך להיות משרת?
  זה תלוי במעסיק ובחוקי עבודתך בתחום הילדים.
 • בגיל 58 האם אני זקן מכדי להתאמן כמשרת?
  זה תלוי בכושר גופני וב"גיל הנפש "שלך. האם אתה בן 58, או בן 58? יש עמדות שדורשות מעט מאוד מאמץ פיזי, וחלקן דורשות הרבה. יהיה עליכם לקחת בחשבון גם את ההחזר על השקעתכם בעלויות ההדרכה הכרוכות בכך. אם יש לך גישה נכונה ומערכי מיומנויות, ייתכן שלא תזדקק להכשרה כלל.
 • אני בן 34 וחושב להתאמן להיות משרת. האם יש שוק למשרתים בוגרים יותר?
  כן, 34 הוא גיל אדיר לעבוד כמשרת. סביר להניח שתעבוד עם אנשים מבוגרים מכיוון שרוב המשרתים מבוגרים יותר.
 • כמה שנות לימודים אצטרך להיות משרת?
  לא עזבתי את הלימודים בלי שום בחינות שהושלמו, שלא לדבר על תואר, ועבדתי כמשרת כמעט 20 שנה. כישורי חיים חשובים כמו למידה מלומדת, אם לא יותר מכך. שמתי לב שהרבה מעסיקים בימינו מבקשים תואר. אתה צריך להיות בטוח מספיק לראיין לכל תפקיד אם יש לך את כישורי העבודה שהמעסיק מבקש, ללא קשר להשכלה שלך. קורסי בית הספר באטלר הם כ- 6 - 8 שבועות; נסה את הגילדה הבינלאומית של משרתים בהולנד.
 • כמה משרות משרת זמינות בבריטניה?
  זה תלוי לאן אתה מסתכל. יש פתחי משרות קבועים, אז בדוק לוחות דרושים מקומיים.
 • כיצד אוכל לדעת אם אני משרת מוסמך?
  על ידי ביצוע השלבים במאמר זה (השתתפות בקורסים פורמליים, הכשרה אצל איש מקצוע וכו '), תוכלו להבטיח כי אתם משרת מוסמך. יהיה לכם השכלה וידע הדרושים בכדי לספק שירותים מעולים למעסיק שלכם.
 • האם אפשר לדלג על מסלול החינוך אם אני מתחיל בחניכה?
  אני לא מבין למה לא. הבעיה היא למצוא משרת חניכות. בבית רשמי גדול יותר יתכן שתוכל למצוא תפקיד כמשרת משנה, וזה יהיה אידיאלי. אם לא מצליחים בכך, נסה למצוא תפקיד כעוזר בית (דומה למשרת, אבל קצת פחות רשמי). זה הכל על הגדלת בסיס המיומנויות שלך והרצוי שלך למעסיק. אני יודע על מנהל עזבון / משרת אחד שקיבל את התפקיד בגלל שהיה ברמן נהדר. אחר היה קונסיירז 'במלון יוקרתי יוקרתי. אם כבר מדברים על, רבים מאותם מלונות ואתרי נופש יוקרתיים מחפשים תמיד "משרתים" שיספקו לאורחים שירות ללא דופי. לאחר ההגעה, ייתכן שתוצע לך לעבוד בביתם הפרטי.
שאלות ללא מענה
 • כיצד אוכל למצוא שיעורים להיות משרת?
 • האם אוכל לעבוד כמשרת בכל גיל?
 • האם אוכל להיות משרת אם אני עוזרת בית? האם אוכל להפוך לבאטלר מכל גיל?
 • מאיזה גיל אוכל להיות משרת?

תגובות (4)

 • ptillman
  נתקלתי במאמר זה והבנתי שאני יכול לעשות משהו נוסף בקריירה שלי בעבודות הבית. תודה רבה על שאפשרתם לאנשים לחיות טובים יותר.
 • cmiller
  זה היה עניין של עניין.
 • monserrat85
  הטיפים לחינוך נתנו לי מושג הרבה יותר חזק למה לעשות ולצפות.
 • mantedoris
  היה מועיל ללמוד שעלי לשפר את כישורי, להבין יותר על היותי משרת.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail