איך להרוויח 100 דולר מהר?

זה יכול להיות ממש קשה להרוויח 75 € במהירות, אבל אם אתה עובד קשה ומשתמש בדמיון שלך, אתה יכול לעשות את זה! חפש הופעות לטווח קצר במודעות המסווגות המקומיות שלך, בעיתון או באינטרנט, כמו ניקוי, עבודות כפיים או הובלת רכבים. אם אתם נהנים להיות בחוץ, שאלו את שכניכם אם הם זקוקים לעזרה בגרירת עלים, בכיסוח מדשאותיהם או במציאת מדרכות, וגבו תשלום קטן עבור כל משימה. אתה יכול גם שמרטף עבור החברים והמשפחה שלך אם אתה אחראי וטוב עם ילדים! אם אתה יכול למצוא כמה הזדמנויות, אתה אמור להיות מסוגל לגבות 75 € די מהר! המשך לקרוא כדי ללמוד כיצד תוכל להרוויח כסף באופן מקוון על ידי ביצוע סקרים, שיעורי עזר או פרילנסר!

בעוד שאתרים אחרים דורשים ממך להיות דובר שפת אם
אתרים מסוימים ידרשו ממך תואר, בעוד שאתרים אחרים דורשים ממך להיות דובר שפת אם.

זה יכול להיות קשה להרוויח כסף במהירות כשאתה צריך את זה. עם זאת, אם אתה מוכן לעבוד קשה, יש אינספור דרכים שאתה יכול להרוויח 75 €! אם אתה מתמצא בטכנולוגיה, נסה לשכור את הכישורים שלך באופן מקוון. אם הבית שלך מלא בדברים שאינך זקוק עוד, קיים מכירת מוסך או מכר אותם באופן מקוון בכדי להרוויח כסף קל. חשבו אילו כישורים יש לכם והציעו את שירותכם לחברים ובני משפחה. היו יצירתיים - האפשרויות מוגבלות רק לדמיון שלכם!

שיטה 1 מתוך 3: ביצוע עבודות משונות

 1. 1
  חפש הופעות במודעות המסווגות המקומיות שלך כדי למצוא עבודה מהירה. ממוקם מתחת לקטגוריית "משרות", משתמשים ב- Gigs כדי לרשום משרות יוצאות דופן יותר, בדרך כלל חד פעמיות באזור. סביר להניח שתמצאו הזדמנויות לנקות, להוביל מכוניות, לכתוב, לקדם עסקים מקומיים או לבצע עבודות כפיים. אתה לא צריך לעשות הרבה הופעות כדי להשיג 75 € קל
  • הגיב מיד לרישום לקבלת הסיכויים הטובים ביותר לנחות את ההופעה.
  • אם אתה מתחת לגיל 18, הביא מישהו איתך לאתר העבודה. זה תמיד בטוח יותר כשיש שניים מכם.
  • חפש באינטרנט ובסיווגי עיתונים.
 2. 2
  עשו עבודות חצר בשכונה שלכם אם אתם נהנים להיות בחוץ. אם יש לכם גישה לכלי גינון, נסו לדפוק על דלתות ובקשו להתקבל לעבודה בחצר כמו לגרוף עלים, לדחוף מדרכות או לכסח מדשאות. אם הגיע זמן חג המולד, הציעו לתלות את אורות חג המולד שלהם. היו יצירתיים עם ההצעות שלכם!
  • נסה לתמחר את השירות שלך בהתאם לזמן שלוקח את המשימה. לדוגמה, משימה שלוקחת שעה עשויה להצדיק 15 € או 19 €, ואילו משימה שנמשכת 15 דקות עשויה להצדיק 3,70 € או 7,50 €
  • הביאו איתכם חבר כשאתם דופקים על דלתות. זו אפשרות בטוחה יותר וכנראה שתהיה הרבה יותר מהנה.
 3. 3
  הציעו שמרטפות לחברים ובני משפחה אם אתם אוהבים ילדים. אם טוב לך עם ילדים צעירים ויש לך התנהגות ידידותית, שקול לעבוד כשמרטף. תן לחברים ולמשפחה שלך לדעת שאתה מחפש עבודת שמרטפות. לאחר ששמרת על ילדיהם, בקש שיעזרו להפיץ את הבשורה על איזה בייביסיטר נהדר אתה!
  • אם אתם מתקשים למצוא עבודה, הדפיסו פליירים עם פרטי יצירת הקשר שלכם והניחו אותם בתיבות מכתבים בסביבתכם (בתנאי שזה חוקי בקהילה שלכם).
  • שיעור השכר ישתנה בהתאם למספר הילדים שאתה מטפל בשמרטפות ובמשך כמה זמן אתה מטפל בילדים. בממוצע, השכר נוטה להיות כ- 7,50 € לבית, כך שתצטרך לעבוד במשך 10 שעות כדי להרוויח 75 €
  משתמשים ב- Gigs כדי לרשום משרות יוצאות דופן יותר
  ממוקם מתחת לקטגוריית "משרות", משתמשים ב- Gigs כדי לרשום משרות יוצאות דופן יותר, בדרך כלל חד פעמיות באזור.
 4. 4
  לטייל בכלבי שכונה או להציע לשבת בחיות מחמד אם אתה אוהב חיות. במשקי בית רבים, חיות מחמד נחשבות לבני משפחה מן המניין ובעלי חיות מחמד מוכנים לשלם כדי שמטפלים בבעלי החיים שלהם בזמן שהם בעבודה או בחופשה. הודע לחברים ולמשפחה שאתה מחפש להרוויח קצת כסף נוסף ומוכן לדאוג לחיות המחמד שלהם.
  • בחר באפשרות אחרת לייצור כסף אם אינך מנוסה עם כלבים.
  • שיעורי התשלום ישתנו בהתאם לבעל הכלב שמוכן לשלם. 11 יורו לחצי שעה הליכה הם בערך רגילים, כך שתצטרך לעשות 3-4 שעות הליכה של כלבים כדי להרוויח 75 אירו
 5. 5
  סע דרכך ל- 75 € עם uber או lyft אם יש לך מכונית משלך. אם אתה גר באזור מיושב ויש לך רישיון נהיגה תקף, ייתכן שתוכל להרוויח יפה על ידי הצעת השירותים שלך כנהג. הגש בקשה מקוונת כדי להתחיל בתהליך ההרשמה. הדבר הנהדר בנהיגה עבור Uber או Lyft הוא שאתה מסוגל לבחור את לוח הזמנים שלך, וזה ממש שימושי אם יש לך ילדים או עבודה במשרה מלאה.
  • תצטרך לעבוד רק כ -5 שעות בשבוע כדי להרוויח 75 €
 6. 6
  השכירו את החדר הפנוי שלכם לזרים אם אתם גרים באזור תיירותי פופולרי. מטיילים רבים אוהבים את האפשרות האישית והמשתלמת יותר לשכור חדר במקום מלון מסורתי. כל שעליך לעשות הוא לצלם תמונות נהדרות של החדר והמתקנים, כתוב תיאור של הבית ורשום את החדר באתר להשכרת נופש.
  • Airbnb הוא האתר הפופולרי ביותר עבור מטיילים המעוניינים לשהות בבתים. HomeAway היא אפשרות טובה נוספת.
  • אם אתם שוכרים את הבית שלכם, דאגו לבקר עם בעל הבית שלכם לפני שתשכירו חדרים כלשהם. באופן דומה, שאל תמיד את הורייך לפני שתנסה להשכיר את חדרך!
  • אם אתם עוזבים לסוף השבוע, שקול לפרט את כל הבית.
  • תעריף השכרת החדר משתנה באופן דרמטי בהתאם לאזור בו אתה גר וכמה ביתך נחמד. חפש באינטרנט השכרת חדרים באזור שלך כדי לקבל מושג מה לגבות תשלום.

שיטה 2 מתוך 3: עבודה באינטרנט

 1. 1
  קבל תשלום עבור סקרים מקוונים. חברות רבות ישלמו לך לקחת סקרים על מנת לקבל משוב על המוצרים, השירותים או שוק היעד שלהם. לרוב הסקרים נמשכים כחמש דקות בלבד ומשולמים בין 0,40 € ל -3,70 € כל אחד. הירשם לאתר סקרים מקוון כדי להתחיל לקחת סקרים.
  • MySurvey, Earning Station, Survey Junkie ו- iSurvey World הם אתרי סקרים מקוונים בתשלום.
  • יתכן שתצטרך להירשם בכמה אתרים שונים ולעשות סקרים לזמן מה לפני שתקבל תשלום. על מנת לקבל תשלום, בדרך כלל תזדקק לחשבון PayPal.
  • בדוק כדי לוודא שהאתר משלם במזומן, שכן אתרי סקרים רבים משלמים בכרטיסי מתנה ופרסים.
  לקדם עסקים מקומיים או לבצע עבודות כפיים
  סביר להניח שתמצאו הזדמנויות לנקות, להוביל מכוניות, לכתוב, לקדם עסקים מקומיים או לבצע עבודות כפיים.
 2. 2
  השאיל את כישוריך בשוק עצמאי אם יש לך ניסיון בתעשייה. יש דרישה הולכת וגוברת לפרילנסרים מוסמכים, וזו חדשות נהדרות אם אתה רוצה להרוויח כסף מהבית. אם אתה סופר, מעצב, מנהל מערכת או מתרגם מיומן, ישנם אנשים שמוכנים לשלם עבור כישוריך. בחר פלטפורמה עצמאית מקוונת, צור פרופיל והתחל להגיש מועמדות להופעות עצמאיות.
  • Fiver, Upwork ו- Craigslist הן פלטפורמות עצמאיות פופולריות.
 3. 3
  למדו את שפת האם שלכם באופן מקוון אם אתם אוהבים שיעורים. הביקוש למורים לשפה, ובמיוחד לאנגלית, הוא גבוה. חפש באופן מקוון פלטפורמה המאפשרת לך ללמד את שפת האם שלך וליצור פרופיל. אתרים מסוימים ידרשו ממך תואר, בעוד שאתרים אחרים דורשים ממך להיות דובר שפת אם.
  • מורי Chegg, Noodle, University Tutor ו- Take Lessons הם פלטפורמות הוראה בשפות פופולריות.
  • בממוצע תוכלו לצפות להרוויח 11 אירו לשעה.

שיטה 3 מתוך 3: מכירת פריטים שאינם בשימוש

 1. 1
  למכור כל בגדים שאתה כבר לא לובש. לרובנו יש בגדים בארונות הבגדים שאנו כבר לא לובשים או שאינם מתאימים יותר. הסתכל בארון שלך וזהה בגדים שלא לבשת בשנה האחרונה. פרט את הבגדים באתרים כמו eBay, קרייגסליסט או ארון בגדים מעצב ופשוט המתן שאנשים יקנו אותם!
  • נסה לרשום את הבגדים שלך למכירה בערוצי המדיה החברתית שלך ובדוק אם מישהו מחבריך מעוניין לקנות אותם.
  • צלם תמונות באיכות גבוהה של הבגדים שלך כדי להגדיל את הסבירות שאנשים רוכשים אותם.
  קיים מכירת מוסך או מכר אותם באופן מקוון בכדי להרוויח כסף קל
  אם הבית שלך מלא בדברים שאינך זקוק עוד, קיים מכירת מוסך או מכר אותם באופן מקוון בכדי להרוויח כסף קל.
 2. 2
  אירחו מכירת מוסכים ומכרו פריטים ישנים או שאינם בשימוש. התבונן סביב ביתך ואסוף פריטים לא רצויים לקופסאות. שקול למכור צעצועים לילדים ישנים, DVD ומשחקי וידאו, רהיטים ובגדים. הצב שלטים מסביב לשכונתך המפרסמת את מכירת המוסך שלך ויידע את החברים והמשפחה. סדרו את הפריטים למכירה על שולחנות או על שטיח.
  • תמחיר את הפריטים שלך באופן מציאותי בכדי להגדיל את כמות הכסף שאתה מרוויח. עדיף למכור הרבה פריטים במחיר קצת יותר נמוך מאשר למכור רק כמה דברים.
  • בקש מההורים שלך עזרה אם אתה גר בבית.
 3. 3
  רשום פריטים שאינם בשימוש באופן מקוון או בדפי מדיה חברתית. מכירת חפצים ביתיים לא רצויים היא אחת הדרכים המהירות ביותר להרוויח כסף במהירות. כל שעליך לעשות הוא לצלם את כל מה שאתה כבר לא משתמש בו ולפרט את הפריט באופן מקוון. דאגו לכלול את כל פרטי הפריט, כמו המידות והמותג, כדי שאנשים יידעו מה הם קונים.
  • חקר עבור מה מוכרות מוצרים יד שנייה דומים וקבע את המחירים שלך בהתאם.
  • קרייגסליסט, eBay ו- Facebook Marketplace הם אתרים פופולריים ויעילים למכירת סחורות יד שנייה.
  • תמיד תהיה בטוח כשאתה מוכר פריטים באינטרנט. הציעו לפרסם פריטים במקום שהקונים יאספו אותם. אם הקונה צריך לאסוף פריט, ודא שמישהו אחר בבית כשהוא מגיע.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail