כיצד להרוויח כסף באופן מקוון עם זכויות מכירה חוזרת?

להרוויח כסף באופן מקוון עם זכויות מכירה חוזרת זו דרך עבור אנשים להרוויח הכנסה מקוונת
להרוויח כסף באופן מקוון עם זכויות מכירה חוזרת זו דרך עבור אנשים להרוויח הכנסה מקוונת.

להרוויח כסף באופן מקוון עם זכויות מכירה חוזרת זו דרך עבור אנשים להרוויח הכנסה מקוונת. למד כיצד תוכל להרוויח כסף באופן מקוון באמצעות זכויות מכירה חוזרות של ספר אלקטרוני ותוכנה. זה דורש עבודה, אבל ברגע שתשיג את זה, אתה יכול להחליט כמה אתה רוצה להרוויח בכל יום!

צעדים

 1. 1
  השג אתר ושם תחום משלך. הישאר ללא אירוח אתרים בחינם - זה לא משרה אמון של קונים ברכישת מוצרים משלך.
 2. 2
  רכוש מוצר או מוצרים עם זכויות מכירה חוזרת למכירה. מוצרים דיגיטליים כמו ספרים אלקטרוניים ותוכנות הם המוצרים הנפוצים ביותר לזכויות חוזר. הדבר הטוב ביותר הוא שאתה לא צריך לבצע מלאי כל הזמן או לדאוג שייגמר לך המלאי מכיוון שהם מוצרים דיגיטליים שהלקוחות שלך יכולים להוריד שוב ושוב בלי לצמצם. יתרון נוסף הוא שלעולם לא תצטרך לדאוג למסירת סחורות מכיוון שברגע שהלקוח שלך הזמין, הם יכולים להוריד את המוצר לשולחן העבודה שלך, ואתה לא צריך לדאוג לדמי משלוח או אריזה כדי להביא את המוצר שלך צרכן. גישה מיידית והורדה מיידית הם ההופכים את המוצרים הדיגיטליים לאטרקטיביים.
 3. 3
  קבל מעבד תשלומים שיאסוף תשלומי כרטיסי אשראי.
 4. 4
  העלה את עמוד מכירת המוצרים שלך ותודות לדפי תודה לאתר שלך. מרבית המוצרים המגיעים עם זכויות מכירה חוזרות, מגיעים עם דף מכירות שתוכנן מראש וגרפיקה נלווית עבור אותו מוצר, מה שאומר שאינך צריך לדאוג ליצור דף מכירות משלך למוצר. לאחר שהעליתם את הדפים המלאים עם קישור התשלומים שלכם בתחתית הדף ואת המוצר לאתר, אתם די מוכנים להתחיל לקבל הזמנות באופן מקוון.
  כל אלה הן דרכים נהדרות להשיג תנועה ממוקדת לאתר שלך ולעמוד בדף מכירות מוצר חוזר
  כל אלה הן דרכים נהדרות להשיג תנועה ממוקדת לאתר שלך ולעמוד בדף מכירות מוצר חוזר.
 5. 5
  קבל תנועה ממוקדת לאתר שלך. אם מוצר זכויות המכירה שלך חוזר על "איך לאמן כלב" אתה זקוק לבעלים של כלבים שמבקרים באתר שלך, כך שלא סתם תנועה אלא תנועה ממוקדת בקפידה. אתה יכול להשתמש בפרסום במנועי חיפוש בתשלום לפי קליק, כגון AdWords של גוגל, או שאתה יכול למצוא מקורות אלקטרוניים בתוך הנישה שלך כדי לפרסם בהם. מקורות אלקטרוניים רבים מאפשרים לך לשלוח מודעות סולו לרשימת התפוצה שלהם. המשמעות של הדבר היא שאתה משלם עבור פרסומת בדוא"ל שתצא באופן בלעדי עם ההצעה שלך לכל המנויים לאותו e-zine. זה יכול להיות יקר, אך לעתים קרובות מייצר את התנועה הממוקדת הטובה ביותר עבור ההצעה שלך, ולעתים קרובות יותר, היא רווחית בתשואות. אתה יכול אפילו לפרסם בפורומים, או לכתוב מאמרים עם קישור לאתר שלך בתיבת המשאבים. כל אלה הן דרכים נהדרות להשיג תנועה ממוקדת לאתר שלך ולעמוד בדף מכירות מוצר חוזר.
 6. 6
  אסוף כתובות דוא"ל. אתה זקוק למנגנון לאיסוף כתובות הדוא"ל, כלומר טופס שאנשים יכולים "להצטרף" לרשימת התפוצה שלך. גידול רשימת תפוצה משלך הוא ללא ספק הפעילות החשובה ביותר להתרכז בה. אם אתה מקבל תנועה מפרסומות בתשלום, אלא אם כן אתה אוסף את פרטיהם, ברגע שהם נעלמו מהאתר שלך הם נעלמו לנצח. אלא אם כן יש לך דרך להחזיר אותם. זה המקום לגרום להם להירשם לרשימת התפוצה שלך. לרוב, מוכרי זכויות מכירה חוזרות ישירות הלקוחות שלהם אל "דף סחוט" שהוא דף שמציע למבקר שתי אפשרויות בלבד. אפשרות ראשונה היא להירשם כמנוי כדי לעבור לדף הבא ולגלות מידע נוסף - אפשרות שניה היא לעזוב את הדף. לעתים קרובות, מתנה בחינם, או מיני קורס אלקטרוני בחינם מוצעים כפרס עבור האדם להירשם לרשימת התפוצה שלך, מה שהופך אותה להצעה אטרקטיבית. שימוש בשירות כמו Aweber או GetResponse הופך את כל התהליך של יצירת טפסים, מעקב אחר הודעות ובניית רשימת התפוצה שלכם לקלה מאוד לניהול ומומלצת.
 7. 7
  עקוב אחר מבקרים שלא רכשו בביקור הראשון שלהם. יש אנשים שיירשמו לרשימת התפוצה שלך ורכשו את מוצר זכויות המכירה שלך, אך רבים אחרים יירשמו ולא רכשו. זה בסדר, כי עכשיו אתה יכול לשלוח אליהם סדרת מיילים שכבר יצרת בשירות המגיב האוטומטי שלך (כמו Aweber). זה ישלח אוטומטית בדוא"ל אותם במרווחים שנקבעו על מנת להציע להם סיבות טובות לבקר מחדש באתר שלך. זו עשויה להיות התשובה לשלוש השאלות המובילות שאנשים שאלו לגבי המוצר שלך, או אולי דוא"ל של המלצות או אפילו דוא"ל רק עם טיפים נוספים עם הקישור חזרה לאתר שלך בתחתית הדוא"ל. הדבר החשוב הוא לגרום להם לבקר שוב באתר שלך.
 8. 8
  מצא מוצרים חדשים עם זכויות מכירה חוזרות שיעניינו את המנויים שלך ושמור עליהם לרכוש ממך ולא מהמתחרים שלך!
הציעו מוצרי בונוס קשורים בחינם עם מוצר זכויות המכירה שלכם כדי ליצור ערך טוב עוד יותר עבור הלקוחות שלכם
הציעו מוצרי בונוס קשורים בחינם עם מוצר זכויות המכירה שלכם כדי ליצור ערך טוב עוד יותר עבור הלקוחות שלכם.

טיפים

 • הציעו מוצרי בונוס קשורים בחינם עם מוצר זכויות המכירה שלכם כדי ליצור ערך טוב עוד יותר עבור הלקוחות שלכם.
 • עיין באתרי עמים אחרים, השימוש בדפי סחיטה וכיצד הם מרכיבים "One Time Only offers". אל תנסה להמציא את הגלגל מחדש. אם זה עובד עבור אחרים, זה יעבוד גם בשבילך.
 • בדוק תמיד דרכים לבנות קשרים טובים עם המנויים שלך. הציעו להם מתנות בחינם או מאמרים או משאבים מעניינים שיעניינו אותם מעת לעת. או לייצר עבורם עלון שבועי, שבועיים או חודשיים.
 • אל תפחד לבדוק הכל. כותרת דף המכירות שלך, התחייבות הכסף שלך או מחיר המוצר שלך.

אזהרות

 • לעולם אל תשלח דואר זבל. ודא שאתה שולח הודעות דוא"ל רק לאנשים ש"הצטרפו " לרשימת התפוצה שלך.
  יש אנשים שיירשמו לרשימת התפוצה שלך ורכשו את מוצר זכויות המכירה שלך
  יש אנשים שיירשמו לרשימת התפוצה שלך ורכשו את מוצר זכויות המכירה שלך, אך רבים אחרים יירשמו ולא רכשו.
 • לעולם אל תציע מתנה בחינם אלא אם כן תוכל לספק. שקול משלוח, טיפול וכו 'אם אתה לא נותן אחד ואתה נתון לבדיקה אתה יכול להיתבע על הרבה יותר.
 • הימנע מהוצאת כסף רב מדי למוצרי זכויות המכירה הראשונים שלך. אתה אמור להיות מסוגל לרכוש מוצרים באיכות טובה למכור בפחות מ 75 €, ולעתים קרובות אפילו בפחות מ 37 € עם זכויות מכירה מלאה מחדש.
 • להימנע מ- 10000 פרסום מסוג להיטים מובטחים לאתר שלך. הם לא יעילים, ותפסיד כסף. היצמדו לשיטות שהוזכרו לעיל וזכרו תמיד פרסום "ממוקד" מניב תוצאות.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail