כיצד למכור פסנתר משומש?

סוחרי עתיקות ועסקי טכנאי פסנתר באזורך כדי לראות אם הם מוכרים פסנתרים משומשים במשלוח
פנה לחנויות פסנתר, חנויות מכירה חוזרת, סוחרי עתיקות ועסקי טכנאי פסנתר באזורך כדי לראות אם הם מוכרים פסנתרים משומשים במשלוח.

יש הרבה קונים שמעוניינים לחסוך קצת כסף בשוק המכירה, אולם פסנתרים משומשים עשויים להיות קשים למכור. קשה לעבור על פסנתרים ממקום אחד למשנהו, מה שמקשה על לארגן מכירה. בנוסף, אמנם יש בהחלט שוק לפסנתרים משומשים, אך ברוב האזורים נוטים להיות יותר פסנתרים למכירה מאשר קונים. למרות שהשוק תחרותי, על ידי הרחבת האפשרויות שלך ולמידה כיצד למכור את הפסנתר שלך באופן פרטי, סיטונאי ו / או באמצעות משלוח, אתה יכול להגדיר את עצמך למכירה מוצלחת.

שיטה 1 מתוך 3: מכירת הפסנתר שלך באופן פרטי

 1. 1
  קבע את שווי השוק ההוגן עבור הפסנתר שלך. אמנם בדרך כלל תקבל את המחיר הטוב ביותר למכירת הפסנתר שלך באופן פרטי, אך קשה יהיה לקבוע בכמה תמכור אותו. ישנן שתי דרכים לקבוע את שווי השוק ההוגן לפסנתר שלך: אתה יכול להעריך את המראה, המותג, הגיל והמצב בעצמך, או שאתה יכול להעריך את הפסנתר שלך.
  • אם תחליט לקבוע בעצמך את שווי השוק ההוגן עבור הפסנתר שלך, בדוק כמה נמכרו לאחרונה פסנתרים של מותגים דומים ובמראה, מצב וגיל דומים. רוב הקונים יבקשו ממך להסביר כיצד הגעת למחיר המבוקש שלך, כך שזה יכול להיות רעיון טוב שיהיו לך רישומים דומים ומוצלחים.
  • טכנאי פסנתר מוסמכים בדרך כלל בהערכה לפסנתר ובדרך כלל נחשבים לאופציה הטובה ביותר להערכה. עם זאת, טכנאי מעריך את הפסנתר שלך יכול לעלות כ -190 €
 2. 2
  נסו למכור את הפסנתר שלכם מפה לאוזן. שלח דוא"ל לחברים ובני משפחה, פרסם ברשתות החברתיות ו / או פנה למורה שלך לפסנתר כדי לראות אם הם או מישהו שהם מכירים מעוניינים לרכוש את הפסנתר המשומש שלך. בעוד שמציאת קונה מפה לאוזן נוטה להיות מאתגר ולוקח קצת זמן, זה יכול להיות בטוח יותר מאשר להתמודד עם אדם זר באמצעות רישום מסחרי.
  אם אינך מצליח למכור את הפסנתר המשומש שלך
  אם אינך מצליח למכור את הפסנתר המשומש שלך, כדאי לך לשקול לתרום אותו.
 3. 3
  פרט את הפסנתר שלך באופן מקוון דרך אתרי מודעות מסווגים. בנוסף מפה לאוזן, אתה יכול גם למכור פסנתר באופן פרטי באינטרנט דרך אתרי מסווגים, כגון Craigslist ו eBay. אתרים אלה זוכים לתנועה רבה, מה שמגדיל את הסבירות שהרישום שלך יזכה לחשיפה מסוימת. הלוגיסטיקה של מכירה באתרים אלה יכולה להיות מסובכת, עם זאת, כך שיהיה עליך להיות ברור מאוד לגבי מדיניות ההחזר שלך, כיצד אתה מוכן ומסוגל לתזמן איסוף או משלוח, וכיצד אתה מתכוון לקבל תשלום.
  • לערים מסוימות יש גם אתרים משלהם המסווגים לפסנתר, אז כדאי שתבדקו גם אלה.
  • שים לב שקונים פוטנציאליים ירצו, במקרים רבים, לראות את הפסנתר שלך באופן אישי לפני שיסכימו לרכוש אותו. זה עשוי לדרוש ממך לארח זר בביתך, או לדאוג להעביר את הפסנתר שלך למקום אחר כדי שהקונה הפוטנציאלי יבדוק אותו.

שיטה 2 מתוך 3: שימוש ברוכש פסנתר סיטונאי

 1. 1
  מצא סיטונאים באזור שלך. חפש חנויות קמעונאיות לפסנתר, סוחרי פסנתר משומשים וחברות טכנאי פסנתר באזור מגוריך. עסקים מסוג זה לעיתים קרובות קונים ומוכרים פסנתרים משומשים בתנאים משתנים, כך שאם הפסנתר שלך אינו במצב נהדר, זו עשויה להיות אפשרות טובה עבורך. בנוסף, סיטונאים בדרך כלל עוברים מהר מאוד, כך שאם אתה זקוק למכירה מהירה, זה כנראה ההימור הטוב ביותר שלך.
 2. 2
  קבל הערכת שווי של הפסנתר שלך. כתמריץ, רוב הסיטונאים יציעו הערכה חינם של הפסנתר שלך. בעוד שחלקם עשויים להתעקש לשלוח טכנאי פסנתר לבדיקת הפסנתר שלך, סיטונאים רבים ידרשו רק למלא טופס המתאר את המראה, המותג, הגיל ומצב הפסנתר שלך, לספק את המספר הסידורי של הפסנתר שלך ולהגיש תמונות.
  • מכיוון שסוג זה של הערכת שווי הוא הרבה פחות נרחב מאשר הערכה מלאה, סביר להניח שההערכה תהיה הרבה פחות.
  • סיטונאות יכולות להיות אופציה נהדרת גם אם אתם חוששים לארח קונים פוטנציאליים בביתכם. בעוד שקונה פוטנציאלי בקרייגסליסט ירצה לבוא לראות ולבדוק את הפסנתר שלך לפני הרכישה, בדרך כלל תוכל לדלג על שלב זה עם סיטונאי.
  סוחרי פסנתר משומשים וחברות טכנאי פסנתר באזור מגוריך
  חפש חנויות קמעונאיות לפסנתר, סוחרי פסנתר משומשים וחברות טכנאי פסנתר באזור מגוריך.
 3. 3
  קבל וקבל הצעה. לאחר הערכת הפסנתר שלך, הסיטונאי יודיע לך על הערכת השווי של הפסנתר שלך ויספק לך הצעת רכש, בדרך כלל במחיר הערכת השווי או סביבו. אמנם הצעה זו עשויה להיות נמוכה בהרבה ממה שתוכלו למכור בפסנתר שלכם באופן פרטי, אך סיטונאים לרוב יכללו תשלום מהיר ואיסוף באותו יום יחד עם ההצעה שלהם. לפיכך, אם אתה זקוק או תרצה להיפטר מהפסנתר שלך במהירות ובקלות, אולי כדאי לקבל פחות כסף.

שיטה 3 מתוך 3: הצבת הפסנתר שלך למשלוח

 1. 1
  צרו קשר עם עסקים מקומיים כדי לראות אם הם מוכרים פסנתרים במשלוח. פנה לחנויות פסנתר, חנויות מכירה חוזרת, סוחרי עתיקות ועסקי טכנאי פסנתר באזורך כדי לראות אם הם מוכרים פסנתרים משומשים במשלוח. לאחר שתקבע אילו עסקים מוכרים פסנתרים משומשים במשלוח, ספק להם מידע על הפסנתר שלך (כולל המותג, המראה, הגיל, המצב והמספר הסידורי) כדי שיוכלו להעריך אם הפסנתר המסוים שלך מתאים לקריטריונים למשלוח שלך.
  • כשאתה מחליט למי לפנות בנוגע לשיווק הפסנתר שלך, קרא ביקורות וזכור את מיקום העסק. אתה רוצה להבטיח שהפסנתר שלך יטופל היטב כדי להרוויח כמה שיותר רווחים, אז וודא שאתה בוחר בעסק עם תנועה מספקת ברגליים ועם מוניטין טוב.
 2. 2
  משא ומתן על תנאי המשלוח. כאשר אתה מוצא עסק שמוכן להעביר את הפסנתר המשומש שלך, תקבע את תנאי הסכם המשלוח שלך. בדרך כלל, העסק יקבע מחיר יעד למכירה חוזר, יציין את חלקך בו ויסביר את משך הזמן בו הם יחזיקו בפסנתר שלך למכירה חוזרת. אז תהיה לך אפשרות להסכים לתנאים שלהם, או לנסות לנהל משא ומתן.
  • כשאתה מנהל משא ומתן על חוזה המשלוח שלך, וודא שאתה עובד כיצד להעביר את הפסנתר שלך לעסק. פסנתרים הם גדולים מאוד וכבדים ויכולים להיות קשים ויקרים להובלה, אז אתה רוצה לוודא שזה עובד בצורה ברורה.
  • בעוד שרוב בתי המשלוח יסכימו למכור את הפסנתר שלך רק באחוזים (הם לוקחים אחוז מסוים מכל מה שהם יכולים למכור עבורו), במקרים מסוימים, ייתכן שתוכל לנהל משא ומתן על חלק קבוע מהרווחים. המשמעות היא שללא קשר למה שהפסנתר שלך מוכר, תדע מבעוד מועד בדיוק כמה תרוויח כשימכר.
  • אם הפסנתר שלך זקוק לעבודה מסוימת, חלק מעסקי המשלוחים יגידו לך בדיוק כמה ממכירה חוזרת שתשלח לכיס כשהוא ימכר, ואז הם יעשו את העבודה כדי לתקן את זה. מצבים כאלה יכולים להועיל הדדית, אך לרוב הם מוצעים רק על ידי עסקים של טכנאי פסנתר.
  אולם פסנתרים משומשים עשויים להיות קשים למכור
  יש הרבה קונים שמעוניינים לחסוך קצת כסף בשוק המכירה, אולם פסנתרים משומשים עשויים להיות קשים למכור.
 3. 3
  קבל תשלום כאשר הפסנתר שלך מוכר. אם הפסנתר שלך נמכר בזמן שנקבע בחוזה המשלוח שלך, עסק המשלוח יהיה אחראי לספק לך את חלקך ברווחים. זה יכול להיעשות באמצעות המחאה, במזומן או בתשלום מקוון, ויש להתאמן בינך לבין עסק המשלוח.
  • אם חוזה המשלוח שלך מכיל זמן קבוע, ייתכן שיהיה עליך לתאם להרים את הפסנתר שלך שוב אם הוא לא נמכר בזמן הקצוב.

טיפים

 • תמיד לוודא הפסנתר שלך הוא מכוון. סביר להניח שהקונה שלך ירצה לבדוק את זה לפני הרכישה, ולמרות שהקונה יצטרך לכוונן אותו בכל מקרה לאחר הרכישה, ייתכן שיהיה עליו להתאים לך את המכירה.
 • אם אינך מצליח למכור את הפסנתר המשומש שלך, כדאי לך לשקול לתרום אותו.

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail