כיצד למצוא מיקומי שלטי חצר למערכה פוליטית?

"כיצד אוכל להתנדב לארח שלט חצר לקמפיין שלך?"
היכנס למוקד הקמפיין ושאל: "כיצד אוכל להתנדב לארח שלט חצר לקמפיין שלך?"

שלטי חצר יכולים להיות חלק חשוב בבחירות המקומיות והחקיקתיות. שלטים עשויים לעזור במהירות רבה בהעלאת זיהוי השמות, יצירת תחושת מומנטום, ועוזרים ביצירת מבנה ארגוני לקמפיין. למרות שמחקרים אחרונים מצאו כי סביר להניח כי שלטי חצר לא יגייסו מצביעים חדשים, הם מאפשרים לתומכים הנוכחיים להרגיש מחוברים למערכה ולהראות כלפי חוץ את תמיכתם. עבור קמפיינים שרוצים להציב שלטי חצר, מציאת מתנדבים באזורים מרכזיים להצבת השלטים שלך תסייע הן במעורבות התומכים הנוכחיים והן בקביעת העמדה הציבורית של הקמפיין שלך בקהילה.

שיטה 1 מתוך 3: מציאת מקום בחצר של מישהו אחר

 1. 1
  חקר חוקים מקומיים. במדינות רבות בארה"ב יש חוקים ותקנות בנוגע למתי ניתן לפרסם שלטי חצר פוליטיים, וכן איזה סוג של תוכן צריך לכלול בשלט. בדוק את התקנות המדיניות והמקומיות שלך בנוגע לשלטי דשא פוליטיים לפני שתתחיל להציב אותם על מנת להבטיח שהם יישארו ערים לטווח הארוך.
  • חשוב לבדוק תקנות ממלכתיות ותקנות מקומיות, מכיוון שלמרות שבחלק מהמדינות עשויות להיות תקנות מקלות יותר, התקנות המקומיות עשויות להיות קפדניות יותר.
 2. 2
  כוון לאזורים בעלי השפעה גבוהה. כשאתה מתכנן את מסע חתימת החצר שלך, התחל בחיזור המצביעים באזורים בעלי השפעה גבוהה, כגון לאורך כבישים ראשיים או ליד מרכזי ערים. ככל שנראות שלטי החצר גדולה יותר, כך חושבים שיש להם יותר השפעה. התבונן באזורי תנועה ברכב גבוה וברגל בקהילת המצביעים ותכנן תחילה לחזר על המצביעים במיוחד באזורים אלה.
  • הכינו תוכנית לעמוד מול שלטים לכבישים או למדרחוב. כוון את השלטים בחצרות כך שהם גלויים ביותר לעוברים ושבים.
  • אין להציב שלטים בשום חצר ללא אישור, גם לא באזורי תנועה רבה.
 3. 3
  לך מדלת לדלת. הדרך היעילה ביותר להכניס שלטים לחצרות של אנשים היא לשלב את קמפיין דפיקות הדלת שלך עם גיוס שלטי החצר שלך. זה מאפשר לך להעביר את המסר שלך ואז לעודד את אלה שקשובים לחלוק עם אחרים.
  • כוון תחילה לרחובות העמוסים ביותר, מכיוון שהדבר יביא למקסימום חשיפה. לאנשים הידידותיים, שאל אותם אם זה יהיה בסדר לשים שלט בחצר.
  • נסו להשיג כמה שיותר שלטים באזור באותו יום. קמפיינים רבים מאמינים כי המעבר הפתאומי ללא סימנים לכיסוי שלטים מלא עשוי לסייע בבניית זיהוי שמות.
  ועצר במקום לראות אם הם נותנים שלטי חצר
  מצא אירוע מקומי שתומך בקמפיין או בחסותו, ועצר במקום לראות אם הם נותנים שלטי חצר.
 4. 4
  ארגן קמפיין טלפוני. גייסו מתנדבים שיוכלו להתקשר לבוחרים החיים במחוז שלכם ולעודד אותם לקחת שלט לחצר למסע הפרסום שלכם. זה יהיה היעיל ביותר בקרב חברי המפלגה שלך, כמו גם עם חברים ומכרים.
  • זה עשוי להיות מועיל לשלב את הקמפיין הכללי בבנק הטלפוני שלך ואת הבקשות שלך להציב שלטים.
  • שאל את המצביעים שנראים פתוחים להודעות המועמד שלך או הקבוצה שלך, "האם היית מוכן לתת לצוות שלנו להציב שלט בחצר שלך כדי להראות את תמיכתך?"
 5. 5
  שלח דיוורים. כלול כרטיס חתימה מתנדב בדיוורים שאתה שולח לבוחרים ולמצביעים. ספק להם כרטיס חזרה בתשלום דמי משלוח להתנדב לשלט, או ספק קישור לאתר הקמפיין שבו הם נרשמים לקבלת שלט.
  • אסוף את כל כרטיסי התגובה שלך או את תשובות האינטרנט שלך, וקבע תאריך כדי לשלוח סימנים. הצב את כולם בבת אחת במידת האפשר, או צור תאריכי אצווה כך שיהיו לך שלוש או ארבע פעמים במהלך מסע הפרסום שלך, שם מספר שלטים עולים באותו יום.
  • הפוך את טופס האינטרנט שלך לבולט באתר שלך, כך שהמגיבים לדיוור יראו אותו מיד ואלה שמגיעים לאתר שלך מסיבות אחרות עשויים עדיין להתנדב.
 6. 6
  שלח פיצוץ בדוא"ל. צור סימן לדוגמא לשליחה לחברים, תומכים ופעילים אחרים מהקהילה שלך. חפש באינטרנט אתרי שילוט פוליטיים כדי לקבל רעיונות והפנה את המצביעים לאתר שלך להתנדב לארח שלט.
  • נסה להעדיף את חתימת המיילים שלך בחצר. לא רק לסחוט אותם בין תקיעות דוא"ל אחרות. במקום זאת, הפוך אותם למוקד של כמה תקיעות. בדרך זו הסיכוי שהמיילים יקבלו תשומת לב רבה יותר.

שיטה 2 מתוך 3: הצבת שלט בחצרך

 1. 1
  התקשרו לקמפיין. אם אתה מצביע שרוצה להראות את תמיכתך על ידי אירוח שלט לחצר, הדבר הכי פשוט לעשות הוא פשוט להתקשר ולבקש שיתווספו לרשימה שלהם. היכנס למוקד הקמפיין ושאל: "כיצד אוכל להתנדב לארח שלט חצר לקמפיין שלך?"
  • ייתכן שתרצה לבדוק באתר הקמפיין אם יש טופס שבו תוכל להשתמש כדי להירשם באופן מקוון באופן מקוון.
 2. 2
  עבור לעצרת או אירוע מקומי. מצא אירוע מקומי לתמיכה או בחסות הקמפיין, ועצר במקום לראות אם הם נותנים שלטי חצר. אם שלטים אינם זמינים באופן מיידי, שאל את אחד ממארגני הקמפיין: "האם תכניס אותי לרשימה שלך כדי לארח שלט בחצר עבור הקמפיין הזה?"
  • במסעות פרסום מסוימים עשויים להיות אירועים ספציפיים להפצת סימנים, בעוד שבאחרים פשוט יהיו שלטים מוכנים באירועים גדולים יותר. התקשרו מראש כדי לראות אם שלטי חצר יהיו זמינים לאיסוף באירוע.
  הדרך היעילה ביותר להכניס שלטים לחצרות של אנשים היא לשלב את קמפיין דפיקות הדלת שלך עם גיוס שלטי החצר שלך
  הדרך היעילה ביותר להכניס שלטים לחצרות של אנשים היא לשלב את קמפיין דפיקות הדלת שלך עם גיוס שלטי החצר שלך.
 3. 3
  מתנדב לעזור בהצבת שלטים. צרו קשר עם הקמפיין ובקשו להתנדב לסייע בהצבת שלטים באזור מגוריכם. בדרך זו, אתה יכול לקבל שלט בחצר שלך ולהיות פעיל כדי להראות את תמיכתך.
  • האם אשר לפני כן כי ברצונך לקבל שלט גם לחצר שלך. זה מבטיח שיש מספיק לכל מי שרשום.
 4. 4
  הכינו בעצמכם שלט. שלטים יעילים יותר כאשר הם עקביים, ולכן לא מומלץ ליצור סימן ייחודי לחלוטין לתמיכה בקמפיין שלך. עם זאת, אם אין בקמפיין שלטים מודפסים מראש, כדאי להתקשר אליהם ולבקש עותק של עיצוב שלטי החצר כך שתוכל להדפיס אחד משלך.
  • אל תדפיס שלטים עבור קמפיין שאתה תומך בלי לקבל קודם את אישור הקמפיין.

שיטה 3 מתוך 3: חלוקת שלטי חצר

 1. 1
  ערוך שולחן. הפץ כרטיסי שלטי חצר או שלטים נוספים בכל אירוע ציבורי שמתארח בקמפיין שלך, כמו גם באירועים מקומיים כגון פסטיבלים או עצרות. אם אין לך כרגע שלטי חצר נוספים, עודד אנשים באופן פעיל למלא את הקלפים ולתת אותם לך או למתנדב לפני שהם עוזבים.
  • מתן אפשרות לאנשים לקחת שלטי חצר באירועים שלך עוזר לך לקבל כיסוי באזורים שאולי אינך עוסק בהם באופן פעיל, ועבור רבים מהמצביעים קל יותר מאשר להירשם ולהמתין להפצת שלטים.
 2. 2
  אירחו אירוע קהילתי. הפעל את הבוחרים המקומיים לאירוע כמו מפלגת בלוק, והפיץ והרים שלטים במהלך תקופה זו. זה לא רק מאפשר הפצת שלטים, אלא גם נותן לקמפיין שלך הזדמנות לבוחרים לפתוח פנים אל פנים.
  • אם אתם מארחים אירוע שנועד לקדם שלטי חצר, השתמשו בו גם כסיכוי להפגין הערכת בוחרים. המצביעים נוטים יותר להתייצב לאירוע מרתק באופן פעיל כמו מסיבת בלוק מאשר אירוע המתמקד לחלוטין בשלטים.
 3. 3
  הפץ מחדש שלטים לפי הצורך. אתה רוצה שהשלטים שלך יונחו ויישארו ערים, אך לעתים קרובות השלטים מצליחים להיעלם. בקש מתנדב או צוות לבדוק אזורים שבהם אתה יודע שקמפיין שלך מכסה כיסוי שלטים כבד, והצב שלטים חדשים במקום בו ישנים אולי נעלמו.
  • הקפד תמיד לבקש אישור לפני החלפת שלט על רכוש פרטי, כיוון שהמצביע אולי נפטר ברצון מהשלט בשלב מסוים.
התחל בחיזור המצביעים באזורים בעלי השפעה גבוהה
כשאתה מתכנן את מסע חתימת החצר שלך, התחל בחיזור המצביעים באזורים בעלי השפעה גבוהה, כגון לאורך כבישים ראשיים או ליד מרכזי ערים.

טיפים

 • כדי להשפיע באופן משמעותי על המצביעים והתורמים בפרק זמן מועט, מסע פרסום אמור להציף את המחוז עם שלטי חצר בבת אחת.
 • על המועמדים להשתמש בשלטים בחצר כהזדמנות להראות לבוחרים כי הקמפיין שלהם יש כדאיות. השתמש בהם כדרך להראות תמיכה נוכחית יותר מאשר כאמצעי פרטני לקבל תמיכה חדשה.

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail