איך להצביע נפקדים?

כדי להצביע בהיעדר בארה"ב, הורד אפליקציית הצבעה נעדרת באופן מקוון מוועדת הבחירות המקומית שלך או מאתר מחלקת הבחירות במדינה שלך. אתה יכול גם לבקש הצבעה נעדרת באופן אישי במשרדי הבחירות במחוז שלך. זכור שאולי תתבקש לספק סיבה, כמו שיש לך נכות או להיות מחוץ למדינה ביום הבחירות. אתה יכול להגיש את ההצבעה שלך באופן אישי במועצת הבחירות המקומית שלך, באמצעות שליחתה למחלקת הבחירות המקומית, או, אם קיבלת הצבעה אלקטרונית, בדוא"ל. המשך לקרוא לעצות כיצד להצביע נעדר אם אתה צבאי פעיל או גר מחוץ למדינה!

כדי להצביע בהיעדר בארה"ב
כדי להצביע בהיעדר בארה"ב, הורד אפליקציית הצבעה נעדרת באופן מקוון מוועדת הבחירות המקומית שלך או מאתר מחלקת הבחירות במדינה שלך.

קבלת הצבעה נעדרת יכולה להיות מבלבלת, אך חשוב לוודא שקולך נשמע בכל בחירות. אם אתה אזרח אירופי ואינך יכול להצביע באופן אישי ביום הבחירות, הגש את הצבעתך באמצעות הצבעה נעדרת. בקש הצבעה נפקדת באופן מקוון או באופן אישי, והחזיר אותה בכל דרך הקלה ביותר עבורך: באופן אישי או דרך מערכת הדואר. אם אתה חבר בצבא או גר בחו"ל, הגש בקשה לבקשת גלויות פדרלית. זהו מסמך שגם רושם אותך להצביע וגם משיג הצבעה נעדרת עבורך, וחוסך ממך את הצורך לעשות את הדברים בנפרד.

שיטה 1 מתוך 3: בקשת הצבעה להיעדר

 1. 1
  בדוק כדי לוודא שאתה רשום להצביע במדינתך. עליך להיות רשום להצביע לפני שתגיש בקשה להצבעה נעדרת. אם אינך רשום, לא תהיה זכאי לקבל הצבעה נעדרת ובקשת ההצבעה שלך תידחה. גלה אם אתה רשום להצביע על ידי הזנת פרטי הבוחר שלך באופן מקוון בכתובת: https://vote.org/am-i-registered-to-vote/.
  • אם גילית שאינך רשום, הירשם להצבעה בהקדם האפשרי. כמו כן, שים לב שלכל מדינה יש מועד אחרון לרישום המצביעים שלה.
 2. 2
  הורד יישום נפקד לקלפי באופן מקוון. מרבית המדינות מאפשרות לך להזין את פרטי המצביע שלך באופן מקוון על מנת להגיש בקשה להגשת בקשה להיעדר. היכנס לאתר מועצת הבחירות של מדינתך או המחוז וחפש מידע בנוגע ליישום ההצבעה. הורד והדפס את היישום.
  טיפ מומחה

  משמעות ההצבעה נעדרת כי אינך במצב פיזי או שאינך יכול להגיע לקלפי.

 3. 3
  חפש את ההצבעה הנעדרת בדואר אם אתה גר ב- CO, WA או OR. שלוש המדינות הללו מקיימות כל בחירות בדואר ובאופן אוטומטי שולחות הצבעה נעדרת לכל הבוחרים הרשומים. עליכם לקבל את הצבעת הנעדרים לפחות 30 יום לפני יום הבחירות. אם לא קיבלת הצבעה, צור קשר עם פקיד המחוז ומקליטך.
  • אם אתה גר באחת המדינות הללו ואינך מקבל הצבעה, ייתכן שיש בעיה ברישום הבוחרים שלך. פנה למשרד הבחירות במחוז שלך כדי להבהיר ולפתור את הבעיה.
 4. 4
  בקש הצבעה נעדרת באופן אישי במשרדי הבחירות במחוז שלך. ברוב המחוזות יש ועדות או מחלקות בחירות, וזה המקום הכי קל להגיש בקשה אישית להצבעה. מלאו והגישו את בקשת ההצבעה גם במשרד. זוהי טופס קצר יחסית ונמשך פחות מ -5 דקות.
  • חפש את פרטי הקשר של ועדת הבחירות המקומית שלך על ידי חיפוש מקוון. אתה יכול לחפש את אתר המחלקה או פשוט לחפש "איפה משרד ועד הבחירות המקומי שלי?"
  • מצא את כתובת מועצת הבחירות שלך במחוז באופן מקוון בכתובת: http://usa.gov/Agencies/Local-Government/Cities.shtml.
 5. 5
  ציין סיבה לבקשה להצבעה בהיעדר אם מדינתך דורשת זאת. 21 מדינות דורשות ממך לספק סיבה ספציפית לצורך בקלפי נפקדים. לאחר שתקבל את בקשת ההצבעה שלך, תוכל לסמן תיבה או לכתוב בקצרה את הסיבה לכך שאתה זקוק להצבעה. אם המחוז לא מוצא את הסיבה שלך להיות תקפה, הם עשויים לדחות את בקשת ההצבעה שלך.
  • תירוצים תקפים כוללים נכות, הימצאות בשירות צבאי, יציאה מהמדינה ביום הבחירות או יציאה מהמדינה ביום הבחירות.
 6. 6
  שלח את בקשתך למועצת הבחירות של המחוז. אטום את הבקשה במעטפה ושלח אותה בדואר למשרד ועד הבחירות של מחוזך. אל תשלח את הבקשה המלאה למשרד שר החוץ. המועד האחרון להגשת בקשה משתנה ממדינה למדינה. באופן כללי, שלח את בקשתך בדואר לפחות 4 ימים לפני מועד הבחירות.
  • אם אינך בטוח היכן מועצת הבחירות שלך, תוכל לברר באינטרנט. עיין במסד הנתונים בכתובת: https://usa.gov/local-governments.
על מנת לקבל את ההצבעה שלך בזמן להצביע
על מנת לקבל את ההצבעה שלך בזמן להצביע, בקש הצבעה נעדרת לפחות 90 יום לפני הבחירות.

שיטה 2 מתוך 3: בקשת הצבעה בחו"ל או בצבא

 1. 1
  בקש FPCA דרך ה- FVAP אם אתה בצבא. הדרך הקלה והיעילה ביותר לבקש הצבעה נעדרת היא באמצעות פנייה ל- FVAP ובקשת בקשת גלויות פדרלית (FPCA). FPCA מאפשר לחברי השירותים החמושים הנמצאים מעבר לים להירשם בו זמנית להצביע ולהגיש בקשה להצבעה נעדרת. אם אתה בשירותים המזוינים, מלא את ה- FPCA גם אם נרשמת בעבר להצביע.
  • גרסה מקוונת של ה- FPCA זמינה גם כן. מצא את טופס הבקשה של FPCA באופן מקוון בכתובת: https://fvap.gov/uploads/FVAP/Forms/fpca.pdf.
  • ה- FVAP מציע גם עוזר מקוון שיעזור בניירת. למידע נוסף בכתובת: https://fvap.gov/fpca-privacy-notice.
  • לבסוף, אתה יכול לאסוף עותק נייר של ה- FPCA בשגרירות או בקונסוליה הקרובה ביותר.
  • אם אתה מוצב מחוץ למדינתך או מחוץ למדינה, אתה עדיין יכול להצביע בכל הבחירות המקומיות, הממלכתיות והפדרליות כל עוד אתה אזרח ארה"ב, בן 18 לפחות, ורשום להצביע.
 2. 2
  פנה ל- FVAP לקבלת FPCA אם אתה אזרח מחוץ לארה"ב. אם אתה אזרח אירופי שאינו צבאי המתגורר בחו"ל, אתה עדיין זכאי להצביע באמצעות הצבעה נעדרת. לקבלת ההצבעה, פנה לתוכנית סיוע ההצבעה הפדרלית (FVAP). צרו קשר עם ה- FVAP דרך אתר האינטרנט שלהם בכתובת: http://fvap.gov/. שלח אימייל או התקשר למשרד ושאל כיצד להתחיל בבקשת הגלויות הפדרלית שלך ולקבל הצבעה נפקדת.
  • לחלופין, צור קשר עם מחלקת הבחירות במדינה המכילה את מקום מגוריך החוקי. חפש את פרטי ההתקשרות של המחלקה באופן מקוון או באמצעות מדריך ממשלתי, וברר כיצד ניתן להגיש בקשה להצבעה נעדרת.
  • תוכנית סיוע ההצבעה הפדרלית (FVAP) נגישה לאזרחי ארה"ב ללא קשר למיקום הנוכחי. לקבלת סיוע נוסף, התקשרו למוקד הבינלאומי של FVAP, המופיע באופן מקוון בכתובת: http://fvap.gov/vao/vag/appendix/toll-free.
 3. 3
  מלא את ה- FPCA לפי הוראות הניירת הסגורה. פעל לפי ההוראות המפורטות להשלמת טופס FPCA. מכיוון שהטופס ירשום אותך להצביע בנוסף לבקשה רשמית להצבעה בהיעדר, הוא עשוי לדרוש מידע כולל כתובת ארה"ב שלך, ה- SSN שלך ומעמדך הצבאי או הלא צבאי.
  • בני משפחה מיידית יכולים גם לבקש ולמלא טפסי FPCA משלהם. בני זוג וילדים של חברי צבא זכאים יכולים גם להצביע כל עוד הם אזרחי ארה"ב בני 18 לפחות.
  • אם ילד הוא אזרח ארה"ב אך מעולם לא התגורר במדינה, מדינות רבות יאפשרו לילד זה לתבוע את מדינת ההורה או את מגוריו כשלהם.
 4. 4
  ספק את מקום מגורי ההצבעה החוקיים שלך ב- FPCA. למרות שאתה גר או מוצב בחו"ל, מדינתך עדיין תצטרך להכיר את מקום מגורי ההצבעה החוקיים שלך בארה"ב. בדרך כלל מגורי ההצבעה החוקית שלך הם המדינה בה התגוררת לפני שהתגייסת או עברת לחו"ל. יתכן שלא תהיה לך עוד קשר רשמי למגוריך בעבר, אך אם לא תבעת מקום מגורים חדש מאז, עליך להשתמש במיקום זה.
  • אם המשפחה הקרובה שלך עברה מגורים, טען את כתובתם כמגורי ההצבעה החוקית החדשה שלך, כל עוד תוכל להראות כוונה לחזור לשם כמגורים העיקריים שלך מחוץ לצבא. עם זאת, זה חייב להיות בארה"ב על מנת שתשמור על אזרחותך.
 5. 5
  שלח את ה- FPCA לפחות 90 יום לפני יום הבחירות. לוקח זמן ל- FPCA שהשלמתם לחזור למשרד ועד הבחירות במדינתך ולעבד את הצבעתך. מאחר שההצבעה בהיעדרך תינתן על ידי המדינה בה אתה מתגורר באופן חוקי, יהיה עליך לשלוח את ה- FPCA לוועדת הבחירות של אותה מדינה. כתובת זו צריכה להיות מודפסת בבירור על מעטפת ההחזרה שהונפקה עם ה- FPCA.
 6. 6
  אם אתה אזרח ארה"ב אך מעולם לא גר בארה"ב, אתה עדיין יכול להירשם להצבעה ברוב המקרים. לשם כך, תשתמש בכתובת האחרונה בארה"ב של הורה אזרח אמריקאי. תינתן לך שלוש אפשרויות אלה: "אני מתכוון לחזור"; שובי אינו בטוח "; או" מעולם לא התגורר. "אם תבחר" מעולם לא התגורר ", יש מדינות שישלחו לך רק את החלק הפדרלי של ההצבעה. ב -14 מדינות אינך יכול לקבל הצבעה אם תבחר" מעולם לא התגוררה.. "
הבוחרים במדינות אלה יכולים לבקש הצבעה נעדרת מבלי לציין סיבה מדוע הם רוצים להצביע בשיטה זו
הבוחרים במדינות אלה יכולים לבקש הצבעה נעדרת מבלי לציין סיבה מדוע הם רוצים להצביע בשיטה זו.

שיטה 3 מתוך 3: הגשת הצעת ההעדר

 1. 1
  שלח את הצבעת הנעדר שלך ישירות למחלקת הבחירות המקומיות שלך. הצב את ההצבעה שהושלמה במעטפת הדיוור שנכללה כשקיבלת את ההצבעה בדואר. אטום את המעטפה כפי שקובע ההוראות. שחרר את ההצבעה בתיבת דואר סמוכה לפחות 24 שעות לפני סגירת הקלפיות ביום הבחירות.
  • שלח את ההצבעה שלך ישירות למחלקת הבחירות המקומיות שלך, בין אם ביקשת הצבעה מהמחלקה המקומית, ממחלקת המדינה או דרך FVAP.
 2. 2
  העבר את ההצבעה שלך למיקום ההצבעה המוקדם שלך באופן אישי לפני הבחירות. אם אתה במצב כשאתה משלים את ההצבעה הנעדרת, העביר את ההצבעה באופן אישי. אם זה נמצא בתקופת ההצבעה המוקדמת של מדינתך, אתה יכול לקחת את ההצבעה למשרד ועד הבחירות המקומיות שלך. אם זה לפני תקופת ההצבעה המוקדמת של מדינתך, פנה לוועדת הבחירות כדי לברר היכן למסור את ההצבעה שלך.
 3. 3
  שלח את ההצבעה הנעדרת בפקס אם הטופס יורה לך לעשות זאת. בעוד שכל המדינות מאפשרות לך לשלוח את החומרים בדואר, לא כל אלה מאפשרים לך לשלוח את המידע בפקס. אם אתה רשאי לפקס בהצבעה, שלח אותה למספר הפקס שמספק משרד הבחירות במחוז שלך. שים לב כי ייתכן שנציגי הבחירות המקומיים שלך יצטרכו ליצור איתך קשר לצורך אימות נוסף, מידע או בירור לאחר שתשלח אליהם את ההצבעה.
  • ודא כי מחלקות הבחירות המקומיות שלך מאפשרות לך לשלוח את ההצבעה בפקס באמצעות גישה לאתרי המחלקה או על ידי פנייה טלפונית למחלקה.
  • מדינות המאפשרות לבוחרים לשלוח בפקס ההצבעה את: אלסקה, קליפורניה, פלורידה וטקסס.
 4. 4
  הגש את ההצבעה הנעדרת בדוא"ל אם הצבעת בטופס אלקטרוני. 19 מדינות מאפשרות לך להגיש הצבעות נפקדות בדוא"ל. אם קיבלת הצבעה אלקטרונית, עקוב אחר ההוראות בנוגע להחזרת ההצבעה. אם לא ניתנות הוראות, פנה למחלקת הבחירות ממנה קיבלת את ההצבעה על מנת לברר פרטים ספציפיים.
  • אפשרות זו לרוב זמינה רק אם ההצבעה עצמה היא בטופס אלקטרוני. מדינות המאפשרות לבוחרים להגיש את הצבעתם באמצעות דוא"ל כוללות: דלאוור, הוואי, איידהו, מונטנה ונבאדה.
אם אתה אזרח אירופי ואינך יכול להצביע באופן אישי ביום הבחירות
אם אתה אזרח אירופי ואינך יכול להצביע באופן אישי ביום הבחירות, הגש את הצבעתך באמצעות הצבעה נעדרת.

טיפים

 • על מנת לקבל את ההצבעה שלך בזמן להצביע, בקש הצבעה נעדרת לפחות 90 יום לפני הבחירות. ברוב המדינות, אתה יכול לבקש את ההצבעה שלך ב -1 בינואר של שנת הבחירות.
 • אזרחי ארה"ב בחו"ל צריכים להשלים בקשת כרטיסי פדרל דואר (FPCA) בכל ינואר.
 • לכל מדינה יש מערכת חוקים ותקנות משלה המסדירים את תהליך הצבעת הנעדרים. במדינות רבות, המצביעים יכולים להצביע בהצבעה נעדרת ללא תירוץ. באחרים, על המצביעים לספק סיבה חוקית מדוע אינם יכולים להצביע ביום הבחירות. נכון לשנת 2018, 27 מדינות וושינגטון הבירה מציעות "הצבעה חסרת תירוץ". הבוחרים במדינות אלה יכולים לבקש הצבעה נעדרת מבלי לציין סיבה מדוע הם רוצים להצביע בשיטה זו.

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail