איך להשקיע סכומי כסף קטנים בחוכמה?

כדי להשקיע סכומי כסף קטנים בחוכמה, התחל בפתיחת חשבון שיחזיק את ההשקעות שלך. לאחר מכן, מצא מתווך או חברת קרנות נאמנות העונות על צרכיך כדי לעזור לך לנווט בשוק המניות ולחקור את אפשרויות ההשקעה שלך. אם ברצונך להשקיע במניות בודדות, בחר בכמה מניות שונות והשקיע סכום כסף קטן בכל אחת מהן. הימנע מריכוז הכסף שלך במניה אחת או שתיים בלבד כדי למנוע הפסדים גדולים! למידע נוסף על ניטור המניות שלך ובחירת אסטרטגיות נבונות לעתיד, המשך לקרוא!

כדי להשקיע סכומי כסף קטנים בחוכמה
כדי להשקיע סכומי כסף קטנים בחוכמה, התחל בפתיחת חשבון שיחזיק את ההשקעות שלך.

בניגוד לאמונה הרווחת, שוק המניות אינו מיועד רק לאנשים עשירים. השקעה היא אחת הדרכים הטובות ביותר עבור כל אחד ליצור עושר ולהיות עצמאי כלכלית. אסטרטגיה של השקעה של סכומים קטנים ברציפות יכולה בסופו של דבר לגרום למה שמכונה אפקט כדור השלג, בו כמויות קטנות צוברות בגודל ובמומנטום ובסופו של דבר מובילות לצמיחה מעריכית. כדי להשיג הישג זה, עליך ליישם אסטרטגיה נכונה ולהישאר סבלני, ממושמע וחרוץ. הוראות אלה יעזרו לך להתחיל לבצע השקעות קטנות אך חכמות.

חלק 1 מתוך 3: התכוננות להשקעה

 1. 1
  ודא שהשקעה מתאימה לך. השקעה בשוק המניות כרוכה בסיכון וזה כולל סיכון של הפסד כסף לצמיתות. לפני ההשקעה, וודא תמיד שתשמור על הצרכים הכספיים הבסיסיים שלך במקרה של אובדן עבודה או אירוע קטסטרופלי.
  • ודא שיש לך 3 עד 6 חודשים מההכנסה שלך זמינה בחשבון חיסכון. זה מבטיח שאם אתה זקוק במהירות לכסף, לא תצטרך להסתמך על מכירת המניות שלך. אפילו מניות "בטוחות" יחסית יכולות להשתנות בצורה דרמטית לאורך זמן, ותמיד יש סבירות שהמניה שלך יכולה להיות נמוכה ממה שקנית אותה כאשר אתה זקוק למזומן.
  • וודאו כי צרכי הביטוח שלכם מתקיימים. לפני שתקצה חלק מההכנסה החודשית שלך להשקעה, וודא שאתה מחזיק בביטוח מתאים על הנכסים שלך, כמו גם על הבריאות שלך.
  • זכור לעולם לא להיות תלוי בכספי השקעה כדי לכסות אירוע קטסטרופלי כלשהו, שכן השקעות אכן משתנות לאורך זמן. לדוגמא, אם החסכונות שלך הושקעו בשוק המניות בשנת 2008, והיית צריך גם להשקיע 6 חודשים בחופשה בגלל מחלה, היית נאלץ למכור את המניות שלך בהפסד פוטנציאלי של 50% עקב התרסקות השוק. בזמן. על ידי חיסכון וביטוח נאותים, הצרכים הבסיסיים שלך מכוסים תמיד ללא קשר לתנודתיות בשוק המניות.
 2. 2
  בחר את סוג החשבון המתאים. בהתאם לצרכי ההשקעה שלך, ישנם מספר סוגים שונים של חשבונות שתרצה לשקול לפתוח. כל אחד מחשבונות אלה מייצג כלי בו אתה יכול להחזיק את ההשקעות שלך.
  • חשבון במס מתייחס לחשבון שבו כל הכנסות ההשקעה שנצברו בחשבון ממוסות בשנה שקיבלו. לכן, אם קיבלת תשלומי ריבית או דיבידנד כלשהם, או אם אתה מוכר את המניה ברווח, תצטרך לשלם את המסים המתאימים. כמו כן, כסף זמין ללא קנס בחשבונות אלה, בניגוד להשקעות בחשבונות נדחים במס.
  • חשבון פרישה אישי מסורתי (IRA) מאפשר תרומות פטור ממס אך גבולות כמה אתה יכול לתרום. IRA אינו מאפשר לך למשוך כספים עד שתגיע לגיל פרישה (אלא אם כן אתה מוכן לשלם קנס). תידרש להתחיל למשוך כספים עד גיל 70. משיכות אלה יחויבו במס. היתרון ל- IRA הוא שכל ההשקעות בחשבון יכולות לצמוח ולהתחייב במס. אם, למשל, הושקעו 750 יורו במניה, ותקבלו דיבידנדים של 5% (37 אירו לשנה), ניתן להשקיע מחדש 37 אירו במלואם, ולא פחות בגלל מיסים. המשמעות היא שבשנה הבאה תרוויח 5% על 780 € המסחר הוא פחות גישה לכסף בגלל העונש על משיכה מוקדמת.
  • חשבונות פרישה פרטיים של רוט אינם מאפשרים תרומות בניכוי מס אך כן מאפשרים משיכות ללא מס בפנסיה. ה- IRA של רוט אינם דורשים ממך משיכות עד גיל מסוים, מה שהופך אותם לדרך טובה להעביר עושר ליורשים.
  • כל אלה יכולים להיות כלי רכב יעיל להשקעה. הקדיש זמן ללמוד יותר על האפשרויות שלך לפני שתקבל החלטה.
 3. 3
  יישם ממוצע עלויות דולר. אמנם זה עשוי להישמע מורכב, אך ממוצע עלויות הדולר פשוט מתייחס לעובדה - על ידי השקעה של אותו סכום בכל חודש - מחיר הרכישה הממוצע שלך ישקף את מחיר המניה הממוצע לאורך זמן. ממוצע עלויות דולר מפחית את הסיכון בשל העובדה כי על ידי השקעת סכומים קטנים במרווחי זמן קבועים, אתה מקטין את הסיכויים שלך להשקיע בטעות לפני נפילה גדולה. זו סיבה עיקרית מדוע עליכם לקבוע לוח זמנים קבוע של השקעה חודשית. בנוסף, זה יכול לעבוד גם להפחתת עלויות, מכיוון שכאשר המניות צונחות, אותה השקעה חודשית שלך תרכוש יותר ממניות בעלות נמוכה יותר.
  • כשאתה משקיע כסף במניה אתה רוכש מניות במחיר מסוים. אם אתה יכול להוציא 370 € לחודש והמניה שאתה אוהב עולה 3,70 € למניה, אתה יכול להרשות לעצמך 100 מניות.
  • על ידי הכנסת סכום כסף קבוע למניה בכל חודש (370 € למשל), אתה יכול להוריד את המחיר שאתה משלם עבור המניות שלך, ובכך להרוויח יותר כסף כאשר המניה עולה, בגלל עלות נמוכה יותר.
  • זה קורה מכיוון שכאשר מחיר המניות יורד, 370 € החודשי שלך יוכל לרכוש יותר מניות, וכאשר המחיר יעלה, 370 € החודשי שלך ירכוש פחות. התוצאה הסופית היא שמחיר הרכישה הממוצע שלך יורד לאורך זמן.
  • חשוב לציין שההפך הוא הנכון גם - אם המניות עולות כל הזמן, התרומה הרגילה שלך תקנה פחות ופחות מניות, ותעלה את מחיר הרכישה הממוצע שלך לאורך זמן. עם זאת, המניות שלך יתייקרו גם כך שתמשיך להרוויח. המפתח הוא לנקוט בגישה ממושמעת של השקעה במרווחי זמן קבועים, ללא קשר למחיר, ולהימנע מ"תזמון השוק ".
  • לאחר התרסקות שוק המניות, ולפני ששוק המניות מתאושש (ההתאוששות עולה לאט יותר מאשר קריסות), שקול להגדיל את תרומתך 401,000 בכמה אחוזים. כך תנצלו מחירים נמוכים ולא תצטרכו לעשות שום דבר אחר אלא להפסיק את התרומה הנוספת כעבור שנתיים.
  • יחד עם זאת, התרומות התכופות והקטנות יותר שלך מבטיחות שלא מושקע סכום גדול יחסית לפני נפילת השוק ובכך מפחית את הסיכון.
  כשאתה משקיע כסף במניה אתה רוכש מניות במחיר מסוים
  כשאתה משקיע כסף במניה אתה רוכש מניות במחיר מסוים.
 4. 4
  חקור הרכבה. שילוב הוא מושג חיוני בהשקעה, ומתייחס למניה (או כל נכס) שמייצר רווחים על בסיס הרווחים שהושקעו מחדש.
  • זה מוסבר בצורה הטובה ביותר באמצעות דוגמה. נניח שאתה משקיע 750 € במניה בשנה אחת, והמניה הזו משלמת דיבידנד של 5% בכל שנה. בסוף השנה הראשונה יהיו לך 780 € בשנה השנייה המניה תשלם את אותם 5%, אך כעת 5% יתבססו על 780 € שיש לך. כתוצאה מכך תקבל דיבידנד של 39 €, לעומת 37 € בשנה הראשונה.
  • לאורך זמן זה יכול לייצר צמיחה עצומה. אם פשוט תיתן ל 750 € אלה לשבת בחשבון ולהרוויח דיבידנד של 5%, מעל 40 שנה, זה יהיה שווה יותר מ 5220 € בעוד 40 שנה. אם אתה תורם 750 יורו נוספים בכל שנה, זה יהיה שווה 99300 אירו בעוד 40 שנה. אם התחלת לתרום 370 € לחודש בשנה השנייה, זה יהיה שווה כמעט 597000 € לאחר 40 שנה.
  • זכור מכיוון שזו דוגמה, הנחנו ששווי המניה והדיבידנד נשארים קבועים. במציאות, סביר להניח שהוא יגדל או יקטן אשר עלול לגרום לכסף פחות או יותר לאחר 40 שנה.

חלק 2 מתוך 3: בחירת השקעות טובות

 1. 1
  הימנע מריכוז בכמה מניות. הרעיון שלא יהיו כל הביצים בסל אחד הוא המפתח בהשקעה. כדי להתחיל, ההתמקדות שלך צריכה להיות בקבלת פיזור רחב, או פיזור הכסף שלך על פני מניות רבות ושונות.
  • עצם קניית מניה אחת חושפת אתכם בפני הסיכון שמניה תאבד ערך משמעותי. אם אתה קונה מניות רבות על פני ענפים רבים ושונים, ניתן להפחית סיכון זה.
  • לדוגמא, אם מחיר הנפט יורד ומלאי הנפט שלך יורד ב -20%, יתכן שמלאי הקמעונאות שלך יעלה בערכו עקב כך שלקוחות יש יותר כסף לבזבז כתוצאה ממחירי דלק נמוכים יותר. מלאי טכנולוגיית המידע שלך עשוי להישאר שטוח. התוצאה הסופית היא שהתיק שלך רואה פחות חסרונות
  • אחת הדרכים הטובות להשיג גיוון היא להשקיע במוצר המספק גיוון זה עבורך. זה יכול לכלול קרנות נאמנות או תעודות סל. בשל הפיזור המיידי שלהם, אלה מספקים אפשרות טובה למשקיעים מתחילים.
 2. 2
  בדוק אפשרויות השקעה. ישנם סוגים רבים ושונים של אפשרויות השקעה. עם זאת, מאחר שמאמר זה מתמקד בשוק המניות, ישנן שלוש דרכים עיקריות להשיג חשיפה לשוק המניות.
  • שקול קרן מדד תעודות סל. קרן אינדקס הנסחרת בבורסה היא תיק פסיבי של מניות ו / או איגרות חוב שמטרתן להשיג סט יעדים. לעיתים קרובות, מטרה זו היא לעקוב אחר מדד רחב יותר (כמו S&P 500 או NASDAQ). אם אתה קונה תעודת סל העוקבת אחר ה- S&P 500 למשל, אתה ממש רוכש מניות ב -500 חברות, מה שמספק פיזור עצום. אחד היתרונות של תעודות סל הם העמלות הנמוכות שלהם. הניהול של כספים אלה הוא מינימלי, כך שהלקוח לא משלם הרבה עבור השירות שלהם.
  • שקול קרן נאמנות מנוהלת באופן פעיל. קרן נאמנות המנוהלות באופן פעיל היא מאגר של כסף מקבוצה של משקיעים המשמשים לרכוש קבוצה של מניות או אג"ח, על פי כמה אסטרטגיה או אובייקטיבית. אחד היתרונות של קרנות נאמנות הוא ניהול מקצועי. על קרנות אלו מפקחים משקיעים מקצועיים שמשקיעים את כספך בצורה מגוונת ויגיבו לשינויים בשוק (כאמור לעיל). זהו ההבדל העיקרי בין קרנות נאמנות לתעודות סל - בקרנות נאמנות יש מנהלים שבוחרים אקטיביות מניות על פי אסטרטגיה, ואילו תעודות סל פשוט עוקבות אחר מדד. אחד החסרונות הוא שהם נוטים להיות יקרים יותר מאשר להחזיק תעודת סל, מכיוון שאתה משלם עלות נוספת עבור שירות הניהול הפעיל יותר.
  • שקול להשקיע במניות בודדות. אם יש לך זמן, ידע ועניין למלאי מחקר, הם יכולים לספק תשואה משמעותית. שים לב שבניגוד לקרנות נאמנות או תעודות סל שמגוונות מאוד, סביר להניח שהתיק האישי שלך יהיה פחות מגוון ולכן סיכון גבוה יותר. כדי להפחית סיכון זה, הימנע מהשקעה של יותר מ -20% מהתיק שלך במניה אחת. זה מספק חלק מתועלת הגיוון שמציעות קרנות נאמנות או תעודות סל.
 3. 3
  מצא מתווך או חברת קרנות נאמנות העונות על צרכיך. השתמש בחברת תיווך או קרנות נאמנות שתבצע השקעות בשמך. תרצה להתמקד הן בעלות והן בערך השירותים שהמתווך יספק לך.
  • לדוגמא, ישנם סוגי חשבונות המאפשרים לך להפקיד כסף ולבצע רכישות בעמלות נמוכות מאוד. זה עשוי להיות מושלם עבור מישהו שכבר יודע כיצד הוא רוצה להשקיע את כספו.
  • אם אתה זקוק לייעוץ מקצועי בנוגע להשקעות, יתכן שתצטרך להסתפק במקום עם עמלות גבוהות יותר בתמורה לשירות לקוחות ברמה גבוהה יותר.
  • בהתחשב במספר הרב של חברות תיווך מוזלות, אתה אמור להיות מסוגל למצוא מקום שגובה עמלות נמוכות תוך מענה לצרכי שירות הלקוחות שלך.
  • לכל בית תיווך תוכניות תמחור שונות. שימו לב היטב לפרטים הנוגעים למוצרים שאתם מתכננים להשתמש בהם לרוב.
  השקעה בשוק המניות כרוכה בסיכון וזה כולל סיכון של הפסד כסף לצמיתות
  השקעה בשוק המניות כרוכה בסיכון וזה כולל סיכון של הפסד כסף לצמיתות.
 4. 4
  פתח חשבון. אתה ממלא טופס המכיל מידע אישי שישמש לביצוע ההזמנות ולתשלום המס שלך. בנוסף, תעביר את הכסף לחשבון שבו תשתמש כדי לבצע את ההשקעות הראשונות שלך.

חלק 3 מתוך 3: התמקדות בעתיד

 1. 1
  להיות סבלני. המכשול מספר אחד שמונע ממשקיעים לראות את ההשפעות העצומות של הרכבים שהוזכרו קודם לכן הוא חוסר סבלנות. אכן, קשה לראות איזון קטן גדל לאט ובמקרים מסוימים לאבד כסף בטווח הקצר.
  • נסה להזכיר לעצמך שאתה משחק משחק ארוך. אין לראות בהיעדר רווחים גדולים ומיידית כסימן לכישלון. לדוגמה, אם אתה רוכש מניה, אתה יכול לצפות לראות אותה נעה בין רווח והפסד. לעתים קרובות, מניה תיפול לפני שהיא עולה. זכור שאתה קונה חתיכת עסק בטון, ובאותה צורה לא תתייאש אם הערך של תחנת דלק שבבעלותך יירד במהלך שבוע או חודש, אתה לא צריך להתייאש אם הערך מהמניות שלך משתנה. התמקדו ברווחי החברות לאורך זמן כדי לאמוד את הצלחתה או כישלונה, והמניה תבוא בעקבותיה.
 2. 2
  המשיכו בקצב. התרכז בקצב התרומות שלך. היצמד לסכום ולתדירות שהחלטת עליהם קודם לכן, ותן להשקעה שלך להצטבר לאט.
  • כדאי להתענג על מחירים נמוכים! ממוצע עלות הדולרים לשוק הוא אסטרטגיה מנוסה ואמיתית לייצור עושר בטווח הארוך. יתר על כן, ככל שמחירי המניות פחות יקרים היום, כך תוכלו לצפות למחר.
 3. 3
  הישאר מעודכן והסתכל קדימה. בעידן זה, עם טכנולוגיה שיכולה לספק לך את המידע שאתה מחפש ברגע, קשה להסתכל כמה שנים לעתיד תוך מעקב אחר יתרות ההשקעה שלך. אלו שכן, לעומת זאת, יבנו לאט לאט את כדור השלג שלהם עד שהוא יצבור מהירות ויסייע להם להשיג את יעדיהם הכספיים.
  בחר בכמה מניות שונות והשקיע סכום כסף קטן בכל אחת מהן
  אם ברצונך להשקיע במניות בודדות, בחר בכמה מניות שונות והשקיע סכום כסף קטן בכל אחת מהן.
 4. 4
  הישאר במהלך. המכשול השני בגודלו להשגת הרכבה הוא הפיתוי לשנות את האסטרטגיה שלך על ידי מרדף אחר תשואות מהירות מהשקעות עם רווחים גדולים לאחרונה או מכירת השקעות עם הפסדים אחרונים. זה למעשה ההפך ממה שהמשקיעים המצליחים ביותר עושים.
  • במילים אחרות, אל תרדוף אחרי תשואות. השקעות שחוות תשואות גבוהות מאוד יכולות באותה מהירות להסתובב ולרדת. "לרדוף אחר תשואות" יכול לעיתים להיות אסון. היצמד לאסטרטגיה המקורית שלך, בהנחה שהיא התחשבה היטב מלכתחילה.
  • הישאר במקום ואל תיכנס שוב ושוב לשוק. ההיסטוריה מראה כי היציאה מהשוק בארבעה או חמישה ימי הפעילות הגדולים ביותר בכל שנה קלנדרית יכולה להיות ההבדל בין להרוויח כסף. לא תזהו את הימים ההם עד שהם כבר עברו.
  • הימנע מתזמון השוק. לדוגמה, אתה עלול להתפתות למכור כאשר אתה מרגיש שהשוק עלול לרדת, או להימנע מהשקעה מכיוון שאתה מרגיש שהכלכלה נמצאת במיתון. מחקרים הוכיחו כי הגישה היעילה ביותר היא פשוט להשקיע בקצב קבוע ולהשתמש באסטרטגיית ממוצע עלויות הדולר שנדונה לעיל.
  • מחקרים מצאו כי אנשים שפשוט דולר עולה ממוצע ונשארים מושקעים טובים בהרבה מאנשים שמנסים לתזמן את השוק, משקיעים סכום חד פעמי מדי שנה על שנים חדשות או שנמנעים ממניות. הסיבה לכך היא שלוקח עשור לערך ללמוד את החסרונות הרבים בהשקעה במניות, כמו הרגש שמשתלב בשוק שוורים, מידע מוגזם, קבוצות מכירות שמשלמים להם למכור ונוטים לכופף את המידע כדי להיראות. להונאה ורודה ופשוטה. מתווכים רבים לא יגידו לך ש 99,9999% מכלל החברות פושטות את הרגל לאורך זמן, כך שקרנות נאמנות ומחיר ממוצע של עלויות דולר נמנעות מכל החברות הרעות שמוסרות מבלי שתצטרך לעשות שיעורי בית או להפסיד כסף.

טיפים

 • בקש עזרה בהתחלה. פנה לייעוץ של איש מקצוע או חבר או קרוב משפחה מנוסה כלכלית. אל תהיה גאה מכדי להודות שאתה לא יודע הכל כבר. הרבה אנשים ישמחו לעזור לך להימנע מטעויות מוקדמות.
 • עקוב אחר ההשקעות שלך לצורכי מס ותקציב. קיום רשומות ברורות ונגישות בקלות יקל עליכם את הדברים בהמשך.
 • הימנע מהפיתוי של השקעות בעלות החזר מהיר בסיכון גבוה, במיוחד בשלבים הראשונים של פעילויות ההשקעה שלך, כאשר אתה עלול לאבד הכל בצעד אחד רע.
  האם אוכל להשקיע סכומי כסף קטנים
  האם אוכל להשקיע סכומי כסף קטנים?
 • אם למעסיק שלך יש תוכנית 401,000 בה הם תואמים את מה שאתה משקיע, זה יהיה מטורף שלא לנצל אותה. זוהי החזר מיידי של 100% על הכסף שלך. הבנקים לעולם לא היו נותנים לך 75 € על כל 75 € שהושקעו.
 • חשוב לדעת האם אנו נמצאים בעשור אינפלציוני או לא. עשורים אינפלציוניים מעדיפים נכסים קשים כמו נדל"ן וזהב, אך עשורים אינפלציוניים מעדיפים מניות. עשרות שנים אינפלציוניות מתאפיינות בעליית מחירים (כמו בנזין), שער חלש וזהב. במהלך עשרות שנים אינפלציוניות, נדל"ן עולה על שוק המניות. עשרות שנים אינפלציוניות אינן מאופיינות בהורדת ריביות, דולר חזק ושוק מניות חזק. במהלך עשרות שנים אינפלציוניות, שוק המניות עולה על הנדל"ן וזהב.

אזהרות

 • היו מוכנים לחכות זמן מה לפני שתראו תשואה משמעותית על השקעותיכם. השקעות קטנות בסיכון נמוך לוקח זמן להשתלם.
 • אפילו ההשקעה הבטוחה ביותר כוללת סיכון. אל תשקיע יותר ממה שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד.

שאלות ותשובות

 • במה עלי להשקיע כדי להרוויח כסף?
  אתה יכול לנסות דברים שונים, תלוי עד כמה אתה סובלני או סובל מסיכון. למניעת הסיכון, נסה פיקדון חיסכון ארוך טווח עם ריבית טובה או אג"ח. לסיכון הסיכון, נסו לקנות מניות או סחורות, קנו מטבעות קריפטוגרפיים או התעסקו בהלוואות עמית לעמית. אתה יכול גם לעזור לסטארט-אפ לצאת לדרך לאחר עריכת המחקר שלך לפוטנציאל שלו אם יש לך סובלנות גבוהה לסיכון. אם אתה רוצה לנהל עסק משלך, זו יכולה להיות השקעה מוצקה ודרך להרוויח כסף בעתיד אם העסק שלך מצליח.
 • האם אוכל לסחור באמצעות טלפון?
  כן, ברגע שאתה מוריד אפליקציית מסחר לטלפון שלך.
 • אני רוצה להשקיע כסף בעסק קטן. מה עלי לבקש בתמורה?
  קרן Explorer הקטנה של ואנגארד החזירה 9% מדי שנה במשך 50 שנה והכפילה את כספי המשקיעים בעשר השנים האחרונות, כל זאת ללא סיכון עיקרי רב. אם אתה הולך לקחת את הסיכון הניכר בהשקעה בעסק יחיד קטן, אתה צריך לצפות להחזר השקעה גבוה בהרבה מזה. יתרה מכך, השקיעו בקרן "שווי קטן". מרבית חברות קרנות הנאמנות מציעות לפחות קרן אחת כזו שמשקיעה בעסקים קטנים.
 • כיצד אוכל להשקיע בשוק המניות?
  כדי להשקיע כמה שאלות יש לענות: מוסד פיננסי: חפש חברת תיווך שתוכל לספק לך הזדמנות להשקעה. אתה יכול לבחור בקרנות נאמנות (מדינות שונות מכירות מכשיר פיננסי זה בשמות שונים) או להשקיע על בסיס חברות על סמך שיקול דעתך האישי. קרנות נאמנות מספקות דירוגי סיכון ותשואה. במקרה שאתה רוצה להשקיע בעצמך עליך לבצע ניתוח פיננסי. בדרך כלל חברות גדולות הן בעלות תשואה נמוכה בסיכון נמוך (שבב כחול). עם החלטות אישיות לגבי מניות, מדובר בסיכון גבוה יותר מקרנות נאמנות, אלא אם כן אתה אנליסט פיננסי מקצועי.
 • איך אוכל להפיק תועלת אם אני מוכר מניות ברווח ואז מעביר את הכספים למניות של חברה אחרת?
  בהנחה שהשקעת 75 € והרווחת רווח של 1,50 € מההשקעה הראשונית, הרווחת ב -150 € והנחה שאתה משקיע אותם 1,50 € למניה של חברה אחרת. ואז, אין לך שום תועלת. חכה שהביצים שלך יבקעו!
 • כמה אוכל לחסוך אם אני מרוויח 3730 € לחודש?
  זה תלוי ביוקר המחיה שלך ובאיזה אגרסיביות אתה בוחר לחסוך ולהשקיע. רוב האנשים יכולים לחסוך 10% מההכנסה ברוטו שלהם. אם אתה חוסך ומשקיע 10% מההכנסה שלך, זה מתבטא ב 4480 € או יותר בשנה.
 • היכן עלי להשקיע כסף כדי לקבל תשואות טובות?
  שוק המניות יכול לספק תשואות טובות בתנאי שאתה חרוץ ותשמור על הטרנדים ותבין מה קורה כל הזמן. סכומים גדולים המושקעים בפיקדונות חיסכון לטווח ארוך יכולים לספק תשואות טובות אך רק לאורך זמן ועם ריבית טובה. השקעה בצמיחה של עסק יכולה לספק תשואות טובות אם העסק יוכיח מאוד. קרנות מנוהלות יכולות לספק תשואות טובות לטווח הארוך, אך הקפידו לבצע תחילה את המחקר שלכם כדי לבדוק שהן קרן איתנה. עדיף באמת לדבר עם היועץ הפיננסי שלך כדי לקבל תמונה גדולה של מידת הסיכון שלך או סיכון הסיכון ולקבל תוכנית מותאמת המתאימה לענות על זרם ההכנסה והמשאלות שלך.
 • במה אוכל להשקיע 3730 €?
  זהו סכום טוב להשקעה בדברים כמו מניות (מניות), פיקדון לטווח זמן עם ריבית טובה, חשבון חיסכון במכללה, מקדמה על המשכנתא כדי להאיץ את ההחזר, קרנות פרישה ואג"ח. אתה יכול גם להשתמש בו כדי להיפטר מחובות גרועים, כמו חובות כרטיסי אשראי, כדי לשחרר אותך להתחיל לחסוך בפועל במקום לבזבז. מומלץ לפנות ליועץ פיננסי בסכום זה כדי לקבל את הייעוץ המותאם לצרכים ולנסיבות שלך.
 • כיצד אוכל להקים חשבון להשקעה?
  צרו קשר עם כל תיווך באופן מקומי או מקוון. הם מקלים מאוד על פתיחת חשבון מסחר. יהיה עליך לבצע הפקדה מינימלית כדי להתחיל. הם יתנו לך פרטים מלאים.
 • האם אוכל להשקיע סכומי כסף קטנים?
  בהחלט, אתה יכול להשקיע סכומי כסף קטנים. עם זאת, על מנת להבטיח שההשקעות שלך משתלמות, תצטרך להשקיע ברציפות כדי לבנות את ההשקעה שלך לאורך זמן. יתר על כן, תצטרך לקיים אסטרטגיה לטווח ארוך יותר שקל לך לעמוד בה, יחד עם סבלנות לגבי צבירת כסף לאורך זמן ושקדנות להוסיף תמיד עוד. המאמר לעיל מספק מתווה מצוין לעקוב בכדי להתחיל להשקיע סכומי כסף קטנים למטרתך להיות עצמאי כלכלית.

תגובות (13)

 • kenyagrady
  ההסבר כיצד קרן נאמנות יכולה להועיל למשקיעים חסרי ניסיון היה תובנה מאוד.
 • wilkinsonimogen
  נתן לי רעיון הוגן לגבי השקעה. רציתי להתחיל להשקיע אבל לא ידעתי איך לעשות את זה. המאמר היה מועיל.
 • hboehm
  מאוד אינפורמטיבי. אני משקיע צעיר עם חלומות להתעשר, וזה כלי נהדר להכיר אפשרויות השקעה!
 • richardgreen
  שיחה חכמה, חשיבה חכמה, מוח חכם.
 • jacinthebeahan
  קיבלתי את כל התשובות שחיפשתי. מאמר טוב למשקיעים טריים כמוני!
 • collinswendy
  אחד ההסברים הטובים ביותר להשקעה.
 • pauline55
  זהו פותחן עיניים טוב מאוד ועשיר בפרספקטיבה. אני מאמין שכל משקיע צריך לעבור על הדף הזה לפני שיעזוב לחלק מאלה.
 • cclark
  מושגים מאוד מוצקים מוסברים במדויק. זהו כלי שימושי למתחילים!
 • wconn
  מאמר נהדר ואינפורמטיבי למתחילים.
 • nathanhughes
  עוד לא התחלתי, אני פשוט ילדה צעירה והייתי זקוק ליסודות הבסיסיים. אני מאמין שאולי אבוא עם עדות על הישגיות אחרי שאעשה את הצעד.
 • beckyphillips
  זה עזר לי להבין איך להשקיע, וזה משהו שאני יודע עליו מעט. אני פשוט מעוניין להשקיע אלף יותר משנה לאורך זמן, וזה עוזר לי ללמוד תחילה את החבלים כמו שצריך.
 • arleneturcotte
  אתר זה נהדר! הגישה שלהם להסברים היא מאוד אינטואיטיבית, ונראה שהם תמיד מספקים את המידע הנכון ביותר.
 • patelben
  מאמר מעניין מאוד!
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
מאמרים בנושאים דומים
 1. כיצד להחליף מתווך מניות?
 2. איך להצטרף לשוק המניות?
 3. איך קונים קרנות אינדקס?
 4. כיצד לבחור ולסחור במניות אגורה?
 5. כיצד לקנות מניית נאסד"ק?
 6. איך קונים מניה יפנית?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail