איך לשכנע מישהו להצביע?

אם מישהו שאתה מכיר לא מתכנן להצביע, אתה יכול לעזור לשכנע אותו על ידי הצבעה על היתרונות. ההצבעה מאפשרת להם להשתמש בקולם כדי לעצב את עתידם. הרבה אנשים נאבקו קשה על זכות ההצבעה וההצבעה היא חלק גדול מהדמוקרטיה. אם הם לא חושבים שההצבעה שלהם תשפיע, הסבירו שהסקרים היו סופר קרובים בעבר וכל הצבעה חשובה. דאג לנהל את הוויכוח שלך ברוגע ובנימוס כדי שלא תסכל את האדם. קחו בחשבון שבסופו של דבר זו הבחירה שלהם אם הם לא רוצים להצביע ולא כדאי לנהל ויכוח. לקבלת טיפים נוספים, כולל כיצד להציג סיבות להצביע למועמדים שונים, המשך לקרוא!

כיצד אוכל לשכנע אנשים להצביע עבורי אם יריבי פופולרי יותר
כיצד אוכל לשכנע אנשים להצביע עבורי אם יריבי פופולרי יותר?

בכל הנוגע לבחירות במדינות דמוקרטיות מסוימות בהן אזרחים חופשיים לבחור, אזרחים רבים בוחרים שלא להצביע למרות שיש להם זכות חוקית לעשות זאת. למעשה, באירופה יש יותר ויותר אחד משיעורי ההצבעה הנמוכים ביותר של כל המדינות המפותחות, ושיעור המצביעים בבחירות לנשיאות 2016 עמד על 55% בלבד. מגמה זו מדאיגה מאוד אנשים בעלי מחשבה פוליטית שדואגים לתהליך הדמוקרטי, אך יכול להיות קשה לשכנע מישהו להצביע. ישנן סיבות רבות מדוע אנשים שונים בוחרים שלא להצביע, ואם ברצונך לשכנע אותם לנצל זכות זו, עליך לטפל בכל הסיבות העומדות מאחורי בחירתם.

חלק 1 מתוך 2: שכנוע אנשים להצביע

 1. 1
  צרו תחושת חובה. כאשר אתה רוצה לשכנע מישהו לעשות משהו, אחת הדרכים הטובות ביותר שאתה יכול לבצע את המשימה הזו היא לגרום לאותו אדם להרגיש מחויב כלפיך. אז לפני שאתה מבקש מהאדם להצביע, עשה משהו נחמד ובלתי צפוי שיגרום לאותו אדם להרגיש צורך להחזיר לו טובה.
  • כדי ליצור תחושה שהאדם חייב לך משהו, שקול לתת מתנה קטנה או אסימון לאדם לפני שניהל את שיחתך לגבי הצבעה.
 2. 2
  טען טיעון לפופולריות. דרך נהדרת נוספת לשכנע אנשים היא לגרום להם להרגיש שהם מפספסים, מכיוון שאנשים נוטים יותר להשתתף במשהו אם הם מרגישים שהם היחידים שלא עושים זאת.
  • לשיטת שכנוע זו, נסה לקבל כמה עובדות ומספרים על מצביעים גאים הדומים לאדם שאתה מנסה לשכנע.
  • לדוגמא, אם אתה מדבר עם כבאי, הכן נתונים סטטיסטיים לגבי כמה צוותי כיבוי שהצביעו בבחירות האחרונות, ואילו נושאים בקמפיין הם התלהבו ולמה.
  כיצד אוכל לנצל את זכות ההצבעה שלי
  כיצד אוכל לנצל את זכות ההצבעה שלי?
 3. 3
  הפוך את השימוש בו או איבד את הוויכוח עליו. אנשים נוטים יותר להתעניין בדברים שלא יכולים להיות להם, כך שתוכל לשכנע אנשים להצביע על ידי שאלה האם זכות זו תמיד תהיה קיימת. אנשים רבים לוקחים כמובן מאליו כי תמיד הייתה להם ותמיד תהיה זכות ההצבעה, אך זה יכול להטיל ספק בכך כדי לגרום לאנשים להבין שהם לא צריכים לבזבז את קולותיהם. שקול להפנות לכמה מהעובדות ההיסטוריות הבאות:
  • אפריקאים-אירופאים זכו בזכות ההצבעה בשנת 1870, אך רק בשנת 1965 בוטלו חוקים מפלים שמנעו מהם להצביע.
  • לנשים הייתה זכות הצבעה רק מאז 1920, כלומר סבתות רבות רבות וכמה סבתות חיו בתקופה בה לא הורשו להצביע.
  • ישנן מדינות רבות בעולם בהן האזרחים אינם זוכים להצביע ואין להם שום מילה מי שולט במדינתם או איזה סוג של ממשלה מכתיב את חוקיהם.
 4. 4
  להיות קול חביב וניתן לחיזוק של התבונה. אנשים נוטים יותר להיענות לבקשות מאנשים שהם אוהבים ומרגישים קשר איתם, אז נסו ליצור קשר אישי מעט לפני שהם מבקשים מהם להצביע. גם אם אתם זרים לגמרי, תוכלו ליצור קשר על ידי:
  • מחמיא לאדם
  • למצוא כמה דברים משותפים לך
  • להיות נחמדים ולהראות עניין בדברים שאכפת להם.
 5. 5
  בקש מהאדם להצביע. אחת הדרכים היעילות ביותר שיש לגרום לאנשים להצביע היא פשוט לבקש מהם. לאחר שהשתמשת בטכניקות השכנוע שלך, בקש מהאדם לצאת ולהצביע בבחירות הבאות. אתה יכול לומר משהו כמו:
  • "האם בבקשה תצביע?"
  • "אתה יכול לעשות לי ולעצמך טובה ולהצביע?"
  • "אתה מתכוון להצביע?"
איך אשתמש בשפה פשוטה כדי לשכנע מישהו להצביע
איך אשתמש בשפה פשוטה כדי לשכנע מישהו להצביע?

חלק 2 מתוך 2: הסבר על יתרונות ההצבעה

 1. 1
  אמור לאדם שאתה חייב להצביע כדי שיספר את קולך. במיוחד אם האדם שאיתו אתה מדבר לא התרגש מהטכניקות המשכנעות שלך, אתה יכול להמשיך בשיחה על ידי הסבר על כל הסיבות שבגללן אותו אדם צריך להצביע.
  • אחת הסיבות הגדולות ביותר לכך שאנשים לא מצביעים היא משום שהם לא רואים את הטעם, אז אתה יכול להסביר שהדרך היחידה שהם יכולים להישמע היא על ידי הצבעה. הצבעה אינה רק דף נייר: זוהי דרך של אדם לשקול מי צריך לנהל את המדינה, ולכן אי הצבעה זהה לזרוק את דבריו בעניין.
 2. 2
  הסבירו כי הצבעה מעצבת את עתידה של מדינה. כדי להבהיר את זה כמה שיותר ברור, השתמש בדוגמה המציגה שני מועמדים פוליטיים שונים מאוד, ועיין כיצד הבחירה של כל מועמד יכולה לשנות את העתיד למדינה מסוימת.
  • לאחר שהסברת את שתי המציאות האפשרית השונה מאוד, המשך באומרו שההצבעה היא הדרך שלך לוודא שמצב A אינו מתרחש, או להבטיח שתרחיש B אכן ייצא לפועל, תלוי מה חשוב לאדם שאתה מנסה. לשכנע.
 3. 3
  הציעו סיבות להצביע למועמדים שונים. סיבה עיקרית נוספת שאנשים מצטטים על כך שהם לא מצביעים היא שהם לא יודעים לאיזה מועמד להצביע, אז אתה יכול להקל על הלחץ הזה על ידי הכרת פלטפורמות המועמדים ויכולת להסביר אותם בצורה ברורה. אם אתה יכול לגרום לאנשים להבין את הפלטפורמות הפוליטיות ומה עומד על הפרק, ייתכן שתוכל לשכנע אותם לשקול באמצעות הצבעה.
  • זה רעיון טוב שיהיו כמה דברים נחמדים להגיד על כל מועמד, גם אם אתה לא תומך בהם. אנשים מכבים אנשים לעיתים קרובות על ידי פוליטיקאים, כך שאם יש לך כמה דברים נחמדים לומר על המועמדים, תגרום להם להיראות חביבים יותר, אנושיים יותר ויותר קשורים.
  איך אני משכנע מישהו להצביע בשבילי אם אף אחד לא אוהב אותי
  איך אני משכנע מישהו להצביע בשבילי אם אף אחד לא אוהב אותי?
 4. 4
  הסבירו שההצבעה של האדם אכן משפיעה. טענה עיקרית נגד הצבעה היא שאין זה משנה, ואם זה המצב, יתכן שתוכל לשכנע את האדם להצביע על ידי כך שהוא מראה לו אחרת. הבחירות לנשיאות ארה"ב בשנת 2000 הן דוגמה מצוינת לשימוש:
  טיפ מומחה

  האם ידעת? הבחירות לנשיאות ארה"ב בשנת 2000 הגיעו כולם לפלורידה, וג'ורג 'וו. בוש זכה בפחות מ- 600 קולות. אם רק עוד כמה מאות אנשים היו הולכים לקלפי באותו יום, ארבע השנים הבאות של ההיסטוריה האירופית היו יכולות להיות שונות לחלוטין. זה רק מראה שכל הצבעה בודדת חשובה!

 5. 5
  הסיע את האדם לקלפי. סיבה נוספת שאנשים לעתים קרובות אומרים שהם לא מצביעים היא מכיוון שאין להם אמצעי תחבורה אל הקלפי וממנו, כך שתוכלו להקל על סיבה זו במהירות ובקלות על ידי הצעה להסיע אותם ביום הבחירות.

שאלות ותשובות

 • כיצד אוכל להניע אנשים לגבי חשיבות ההצבעה?
  אולי תוכל להראות להם תמונות של מדינות שבהן לאנשים אין שום אמירה, ולהגיד להם כמה זה חשוב שאנחנו לוקחים חלק בתהליכים דמוקרטיים.
 • כיצד אוכל לעודד מישהו להצביע עבורי?
  פעל לפי ההוראות המפורטות במאמר לעיל.
 • כיצד אוכל לנצל את זכות ההצבעה שלי?
  הירשם להצביע בסוכנות המקומית שלך, בדוק לאן אתה אמור ללכת להצביע וזכור להביא איתך את תעודת הזהות שלך. לאחר מכן, מדובר במחקר על בחירות מקומיות, מדינות ופדרליות באזורך.
 • האם זה לא חוקי לנסות לגרום לצוותי להצביע לטובתי?
  אין זה חוקי לבקש מהצוות שלך להצביע לטובתך. זה לא חוקי לשוחד או לכפות אותם.
שאלות ללא מענה
 • איך אני משכנע מישהו להצביע בשבילי אם אף אחד לא אוהב אותי?
 • כיצד אוכל לשכנע אנשים להצביע עבורי אם יריבי פופולרי יותר?
 • איך אשתמש בשפה פשוטה כדי לשכנע מישהו להצביע?
 • האם ישנן גישות יצירתיות שהשתמשו בהן כדי לעסוק אנשים לעזור להם להחליט להצביע?

תגובות (4)

 • darby71
  אהבתי את כל ההערות החשובות שניתנו, כמו לעשות משהו נחמד עבורם והם יחזירו טובה, ואומר שאתה צריך להסביר את היתרונות שזה נותן לך.
 • lfranecki
  זה עזר לי בשיעורי הבית שלי בכלכלה.
 • hardy12
  זה היה קצת מסובך, אבל בסך הכל זה עזר.
 • pwelch
  השתמשתי במידע ממאמר זה עם קמפיין Wake Up the Vote ב- Wilkinsburg PA. זה באמת הצליח, אחוז ההצבעה עלה בשנת 2018. עשינו הרבה פנים אל פנים וביקשנו מאנשים להצביע וכתוצאה מכך, הרבה יותר אנשים הצביעו.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail