איך להצביע מוקדם?

כדי להצביע בשלב מוקדם באירופה, ודא תחילה שאתה רשום. אתה יכול להירשם באופן אישי במשרד הבחירות המקומי או הממלכתי שלך, בדואר, או באופן מקוון אם המדינה שלך מאפשרת זאת. ייתכן שתוכל להירשם ולהצביע באותו יום במהלך הצבעה מוקדמת אם אתה גר במדינה המציעה רישום באותו יום. ישנן שתי דרכים בהן ניתן להצביע לפני יום הבחירות: באופן אישי או בדואר. יתכן שתוכל למלא הצבעה באופן אישי על ידי ביקור במיקום מוקדם של הצבעה באזורך בתאריכים שנקבעו על ידי מדינתך. מדינות רבות, כולל קליפורניה, איווה, ניו יורק וטקסס, מציעות את האפשרות להצביע באופן אישי לפני יום הבחירות. אתה יכול לברר אם המדינה שלך מציעה הצבעה מוקדמת אישית - ואיפה ומתי אתה יכול לעשות את זה - על ידי התקשרות למשרד הבחירות המקומי שלך או לבדוק באתר משרד הבחירות למדינה.אם מדינתך אינה מציעה הצבעה מוקדמת, ייתכן שתוכל עדיין להצביע מוקדם על ידי בקשת הצבעה להיעדר. הצבעה נפקדת היא הצבעה שאתה מקבל בדואר ושולחת ביום הבחירות או לפניו. במדינות מסוימות, כל אחד יכול לבקש הצבעה נעדרת ולהצביע בדואר. עם זאת, מדינות אחרות דורשות תירוץ תקף לאי הצבעה באופן אישי. מועדי הנעדרים, כמו גם הכללים האם התושבים רשאים להצביע בהצבעה נעדרת, משתנים בהתאם למדינה. תוכל למצוא מידע ספציפי למדינה אודות הצבעה מוקדמת על ידי ביקור באתר משרד הבחירות הממלכתי שלך או באתר מלכ"ר ולא מפלגתי כמו Vote.org. הצבעה מוקדמת היא דרך נהדרת להימנע משורות ארוכות של ימי בחירות ולהצביע כאשר זה נוח לך.הצבעה נפקדת היא הצבעה שאתה מקבל בדואר ושולחת ביום הבחירות או לפניו. במדינות מסוימות, כל אחד יכול לבקש הצבעה נעדרת ולהצביע בדואר. עם זאת, מדינות אחרות דורשות תירוץ תקף לאי הצבעה באופן אישי. מועדי הנעדרים, כמו גם הכללים האם התושבים רשאים להצביע בהצבעה נעדרת, משתנים בהתאם למדינה. תוכל למצוא מידע ספציפי למדינה אודות הצבעה מוקדמת על ידי ביקור באתר משרד הבחירות הממלכתי שלך או באתר מלכ"ר, שאינו מפלגתי כמו Vote.org. הצבעה מוקדמת היא דרך נהדרת להימנע משורות ארוכות של ימי בחירות ולהצביע כאשר זה נוח לך.הצבעה נפקדת היא הצבעה שאתה מקבל בדואר ושולחת ביום הבחירות או לפניו. במדינות מסוימות, כל אחד יכול לבקש הצבעה נעדרת ולהצביע בדואר. עם זאת, מדינות אחרות דורשות תירוץ תקף לאי הצבעה באופן אישי. מועדי הנעדרים, כמו גם הכללים האם התושבים רשאים להצביע בהצבעה נעדרת, משתנים בהתאם למדינה. תוכל למצוא מידע ספציפי למדינה אודות הצבעה מוקדמת על ידי ביקור באתר משרד הבחירות הממלכתי שלך או באתר מלכ"ר, שאינו מפלגתי כמו Vote.org. הצבעה מוקדמת היא דרך נהדרת להימנע משורות ארוכות של ימי בחירות ולהצביע כאשר זה נוח לך.כמו גם הכללים האם התושבים רשאים להצביע בהצבעה נעדרת, משתנים לפי מדינה. תוכל למצוא מידע ספציפי למדינה אודות הצבעה מוקדמת על ידי ביקור באתר משרד הבחירות הממלכתי שלך או באתר מלכ"ר ולא מפלגתי כמו Vote.org. הצבעה מוקדמת היא דרך נהדרת להימנע משורות ארוכות של ימי בחירות ולהצביע כאשר זה נוח לך.כמו גם הכללים האם התושבים רשאים להצביע בהצבעה נעדרת, משתנים לפי מדינה. תוכל למצוא מידע ספציפי למדינה אודות הצבעה מוקדמת על ידי ביקור באתר משרד הבחירות הממלכתי שלך או באתר מלכ"ר ולא מפלגתי כמו Vote.org. הצבעה מוקדמת היא דרך נהדרת להימנע משורות ארוכות של ימי בחירות ולהצביע כאשר זה נוח לך. כדי ללמוד כמה טיפים לבירור דרישות המדינה הספציפיות שלך להצבעה מוקדמת, כמו אם אתה צריך להביא תעודת זהות, המשך לקרוא!

ייתכן שתוכל עדיין להצביע מוקדם על ידי בקשת הצבעה להיעדר
אם מדינתך אינה מציעה הצבעה מוקדמת, ייתכן שתוכל עדיין להצביע מוקדם על ידי בקשת הצבעה להיעדר.

הצבעה מוקדמת מאפשרת לך להצביע באופן אישי לפני יום הבחירות והיא בין הדרכים המהירות והנוחות ביותר להצביע. אף על פי שחלק מהמדינות אינן מאפשרות הצבעה מוקדמת, ברוב המדינות מציעים הצבעה אישית כלשהי לפני יום הבחירות, לכן כדאי להכיר את התהליך.

מה שהופך את הליכי ההצבעה המוקדמת וההצבעה נעדרת פחות רלוונטיים
המדינה שולחת לכל הבוחרים הרשומים הודעת הצבעה על כל בחירה, מה שהופך את הליכי ההצבעה המוקדמת וההצבעה נעדרת פחות רלוונטיים.

אזהרה: מדינות רבות משנות את כללי ההצבעה והבחירות בתגובה ל- covid-19. בקר בכתובת https://vote.org/covid-19/ כדי לראות אם כללי מדינתך השתנו.

חלק 1 מתוך 3: לברר אם מדינתך מאפשרת הצבעה מוקדמת

 1. 1
  בדוק שאתה גר במדינה המאפשרת הצבעה מוקדמת. הצבעה מוקדמת היא תהליך המאפשר לבוחר להצביע בבחירות נתונות לפני יום הבחירות. מדינות מסוימות למעשה מכנות את התהליך "הצבעה מוקדמת", בעוד שאחרות משתמשות ב"הצבעה נעדרת אישית ", כלומר אתה מצביע בהצבעה נעדרת על ידי הופעה פיזית במקום ייעודי.
  • רוב המדינות מאפשרות צורה כלשהי של הצבעה מוקדמת. גלה את כללי ותאריכי ההצבעה המוקדמים של מדינתך בכתובת https://vote.org/early-voting-calendar/. שים לב שלמרות שלמדינות מסוימות אין הצבעה מוקדמת, הם עשויים לאפשר לאנשים מסוימים להצביע נעדרים באופן אישי לפני הבחירות.
  • בוושינגטון, אורגון, קולורדו, יוטה והוואי, כל הבחירות נערכות בדואר. המדינה שולחת לכל הבוחרים הרשומים הודעת הצבעה על כל בחירה, מה שהופך את הליכי ההצבעה המוקדמת וההצבעה נעדרת פחות רלוונטיים. הבוחרים במדינות אלה שצריכים להצביע באופן אישי לפני יום הבחירות עשויים עדיין להיות מסוגלים לעשות זאת ועליהם לפנות למשרד הבחירות המקומי שלהם לקבלת מידע נוסף.
  תשובת מומחה

  כשנשאל, ' מדוע כדאי לך להצביע מוקדם?'

  ברידג'ט קונולי, שהתנדבה בקמפיינים מקומיים ופדרליים, אומרת לנו: "הצבעה מוקדמת היא יתרון מדהים כיוון שלא תצטרכו להתמודד עם דוכנים צפופים ביום הבחירות, ותוכלו לפתור כל בעיה אם תהיה בעיה בהצבעה. מנקודת מבט של קמפיין, זה מועיל מכיוון שהקולות מוקדמים יכולים לעזור למועמדים לדעת אם הם צריכים למקד את ההגעה שלהם בתחומים מסוימים.

 2. 2
  קבע את כללי המדינה שלך ואת הזכאות להצבעה בנעדרים. הצבעת נפקדים מאפשרת גם לבוחרים להצביע לפני יום הבחירות, אך כרוכה בדואר הצבעה במקום להצביע באופן אישי. הצבעה נעדרת נועדה במקור רק לשרת מצביעים שייעדרו ממש מהתחום שלהם ביום הבחירות, אך התרחבה בהדרגה במדינות רבות לכדי מגוון נסיבות.
  • אם מדינתך אינה מאפשרת הצבעה מוקדמת, היא עשויה לאפשר הצבעה של נפקדים עם או בלי תירוץ. מכיוון ששיטת הצבעה זו מאפשרת לבוחר להצביע לפני יום הבחירות, היא יכולה להיחשב סוג של הצבעה מוקדמת, אך בדרך כלל הם נבדלים זה מזה. בנוסף, כמה מדינות מבחינה טכנית אינן מציעות הצבעה מוקדמת אלא מאפשרות הצבעה נעדרת אישית אם אתה עומד בקריטריונים מסוימים. אתה יכול לראות מהם כללי המדינה שלך על ידי מעבר לכתובת https://vote.org/absentee-voting-rules/.
 3. 3
  צרו קשר עם משרד הבחירות המקומי שלכם למידע נוסף על הצבעה מוקדמת באזורכם. גם אם מדינתך מאפשרת הצבעה מוקדמת, החלטות כלשהן לגבי הצבעה מוקדמת עשויות להתקבל ברמת המחוז. עדיף לאשר את הפרטים על מתי ואיפה אתה יכול להצביע מוקדם עם משרד הבחירות המקומי שלך. תוכל למצוא את פרטי הקשר של משרד הבחירות המקומי שלך בכתובת https://vote.org/early-voting-calendar/.
  • עיכובים ביישום הצבעה מוקדמת, שעות קצרות באופן בלתי סביר להצבעה מוקדמת, ומעט מאוד מקומות להצבעה מוקדמת שימשו בעבר בעבר כטקטיקות לדיכוי ההצבעה. אם אתה חושד שזה קורה באזור שלך, עליך לפנות למשרד התובע הכללי שלך או לאגף ההצבעה של אגף זכויות האזרח של משרד המשפטים האמריקני.
  • תוכל להגיש תלונה למשרד המשפטים בכתובת http://justice.gov/crt/complaint/votintake/index.php. מדריך פרקליטי המדינה נמצא בכתובת http://naag.org/naag/attorneys-general/whos-my-ag.php.
הם עשויים לאפשר לאנשים מסוימים להצביע נעדרים באופן אישי לפני הבחירות
שים לב שלמרות שלמדינות מסוימות אין הצבעה מוקדמת, הם עשויים לאפשר לאנשים מסוימים להצביע נעדרים באופן אישי לפני הבחירות.

חלק 2 מתוך 3: לוודא שאתה כשיר להצביע מוקדם

 1. 1
  הירשם להצבעה. אם אתה עדיין לא רשום להצביע, תצטרך להירשם כדי להצביע מוקדם. ניתן להירשם באופן מקוון, באופן אישי או בדואר. ברוב המדינות תצטרך להירשם לפחות 15-30 יום לפני הבחירות בהן אתה מתכוון להצביע, אם כי יש מדינות שמאפשרות לך להירשם עד יום הבחירות. תוכל לראות רשימת מועדים בכתובת https://vote.org/voter-registration-deadlines/.
  • כדי להיות זכאי להצביע, עליך להיות אזרח אמריקאי, לפחות בן 18 עד יום הבחירות, ולעמוד בדרישות התושבות של מדינתך. מצא מידע ספציפי למדינתך בכתובת https://vote.org/voter-registration-rules/.
  • למרבה המזל, ההרשמה להצבעה קלה מתמיד. אם תרצה להירשם, עבור אל https://vote.org/register-to-vote/.
  • גם אם נדרש תעודת זהות להצביע, בדרך כלל לא נדרש להירשם.
 2. 2
  השג הוכחת זהותך ומגוריך. נכון לשנת 2020, לפחות 36 מדינות מכילות חוק כלשהו של תעודת זהות. המשמעות היא שאולי תידרש או תתבקש להציג תעודת זהות בקלפי על מנת להצביע. בנוסף, ייתכן שיהיה עליך להיות בעל תעודת זהות המראה כי אתה מתגורר באותה הכתובת הנמצאת בטופס רישום המצביעים שלך. בדוק את כללי מדינתך בכתובת https://vote.org/voter-id-laws/.
  • למדינה שלך עשויות להיות דרישות תעודת זהות שונות אם אתה מצביע באופן אישי, מצביע נעדר או מצביע בפעם הראשונה.
  • באופן אירוני, למרות שכרטיס רישום הבוחרים מספק תיעוד של הרישום שלך, כרטיסי רישום הבוחרים בדרך כלל אינם מספיקים לצורכי תעודת זהות. במדינות מעטות זה עשוי להתקבל כצורת זיהוי או הוכחת מגורים, אך באופן כללי אין צורך להביא אותו איתך להצביע.
 3. 3
  וודא שאתה נמצא בתקופת ההצבעה המוקדמת. מרבית המדינות דורשות מהמצביעים להירשם לפחות 15-30 יום לפני הבחירות, ובנוסף למועדי רישום המצביעים, מדינות רבות המתירות הצבעה מוקדמת מאפשרות הצבעה מוקדמת רק בימים מסוימים או במהלך חלון מסוים לקראת הבחירות. בדוק את מועדי ההצבעה המוקדמים של מדינתך בכתובת https://vote.org/early-voting-calendar/. זכור שהמחוז שלך עשוי להציע אפשרויות הצבעה מוקדמות נוספות כמו הצבעה בשבת או ראשון, לכן הקפד לפנות לקבלת משרד הבחירות המקומי שלך.
ומעט מאוד מקומות להצבעה מוקדמת שימשו בעבר בעבר כטקטיקות לדיכוי ההצבעה
עיכובים ביישום הצבעה מוקדמת, שעות קצרות באופן בלתי סביר להצבעה מוקדמת, ומעט מאוד מקומות להצבעה מוקדמת שימשו בעבר בעבר כטקטיקות לדיכוי ההצבעה.

חלק 3 מתוך 3: הצבעה מוקדמת באופן אישי

 1. 1
  קבע היכן נמצא מיקום ההצבעה המוקדם שלך. ייתכן שמיקום ההצבעה המוקדם שלך אינו זהה למקום בו תצביע ביום הבחירות. הצעה מוקדמת עשויה להיות מוצעת במקום אחד או במספר מיקומים, והיא עשויה להיות זמינה במקומות שונים בימים שונים. מצא את פרטי הקשר של משרד הבחירות המקומי שלך בכתובת https://vote.org/early-voting-calendar/ כדי ללמוד על מיקומי הצבעה מוקדמים באזורך.
  • במדינות מסוימות, מיקום ההצבעה המוקדם שלך יהיה על כרטיס רישום הבוחר שלך.
 2. 2
  עבור למיקום ההצבעה המוקדם שלך בזמנים הרשומים בימים הרשומים. במדינות רבות יהיו כללים רחבי מדינה לשעות היום יכולה להתקיים הצבעה מוקדמת. מדינות אחרות יאפשרו למועצות הבחירות של המחוז לקבוע באילו שעות היום להתקיים הצבעה מוקדמת.
 3. 3
  להצביע. מדינתך עשויה להציע הצבעה מוקדמת באמצעות פתקי נייר או מכונות הצבעה אלקטרוניות. כך או כך, עובדי הסקרים יכולים להעניק לך סיוע אם תזדקק לכך. מלא את ההצבעה ובצע את ההוראות של עובדי הסקרים או את ההנחיות במכונת ההצבעה האלקטרונית להגיש את ההצבעה שלך.

שאלות ותשובות

 • אם אני רשום כעצמאי אך אני רוצה להצביע לדמוקרט, האם עלי ללכת למקום הקלפי כרגיל?
  זה תלוי במדינתך. מדינות מסוימות דורשות ממך להירשם למפלגה, ואחרות לא. ישנם גם חוקים שונים לגבי כמה זמן לפני הבחירות שאתה נדרש להירשם. עדיף לברר עם נציגי הבחירות המקומיים שלך כדי לברר את חוקי ההצבעה במקום בו אתה גר.
 • כיצד ניתן להבטיח לנו שההצבעה שאנו מבצעים היא ההצבעה המתועדת?
  המצביעים תמיד היו תלויים בשלמותה של כל מערכת הצבעה בה משתמשים. הנהגת ההצבעה האלקטרונית הוסיפה נדבך נוסף של חוסר וודאות. התשובה הקצרה לשאלתך היא שאנחנו לא יכולים. הכי טוב שאנחנו יכולים לעשות זה לבחור פוליטיקאים כנים.

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail