כיצד לפדות נקודות כרטיס אשראי HDFC?

למימוש נקודות כרטיס אשראי HDFC היכנסו לאתר HDFC בנק, בחרו "בנקאות נטו" ולחצו על "התחברות" כדי להיכנס לחשבונכם. לאחר מכן לחץ על הכרטיסייה "כרטיסי אשראי" ואז לחץ על "רשום כרטיס חדש". הזן את מספר ה- PIN בן ארבע הספרות שלך ומלא את טופס ההרשמה. לבסוף, לחץ על "פדיון נקודות תגמול" בסרגל הצד השמאלי ולחץ על כרטיס האשראי שלך כדי להיכנס לפורטל הגאולה המקוון. לחץ על "פדיון נקודות תגמול" ו"קטגוריית פריטים "כדי לסקור את הפריטים שאתה יכול לקבל על ידי מימוש נקודות התגמול שלך ב- HDFC. לקבלת טיפים למימוש נקודות דרך הטלפון, המשך לקרוא!

למימוש נקודות כרטיס אשראי של HDFC
למימוש נקודות כרטיס אשראי של HDFC, היכנס לאתר בנק HDFC, בחר "בנקאות נטו" ולחץ על "התחברות" כדי להיכנס לחשבונך.

השימוש בכרטיס האשראי שלך ב- HDFC מזכה אותך בכל חודש בנקודות שתוכל לממש עבור פריטים או שוברים אלקטרוניים. כאשר אתה מוכן לממש את הנקודות שלך, בקר באתר HDFC כדי להשלים את התהליך באופן מקוון או באמצעות הדואר. אתה זקוק לחשבון NetBanking כדי לממש את נקודות התגמול שלך ב- HDFC באופן מקוון, אך תוכל לממש אותן באמצעות הדואר אם אין לך חשבון.

שיטה 1 מתוך 2: בחירת תגמולים באופן מקוון

 1. 1
  היכנס לחשבון בנקאות ה- HDFC שלך באמצעות תעודת הזהות וה- IPIN שלך. בדף הבית של HDFC בחר "NetBanking" מהתפריט הנפתח שנמצא לצד כפתור "התחבר". לאחר מכן לחץ על "התחבר" כדי לעבור לדף הכניסה של NetBanking. הזן את מספר הלקוח או המשתמש שלך ולחץ על "המשך". לבסוף, הזן את ה- IPIN שלך כסיסמה ולחץ על "המשך" כדי לפתוח את חשבונך.

  וריאציה: אם אין לך חשבון NetBanking, אתה יכול להגדיר 1 דרך אתר HDFC. עבור לדף NetBanking ולחץ על "הירשם באופן מקוון". האתר ייצור IPIN (סיסמה) חד פעמי עבור חשבונך. התחבר ל- NetBanking באמצעות IPIN זה והזן את פרטי חשבונך ואת ה- IPIN שבו ברצונך להשתמש. זה ייצור את החשבון החדש שלך.

 2. 2
  לחץ על הכרטיסייה "כרטיסי אשראי" בראש האתר. תראה שורת משימות בחלקו העליון של האתר עם אפשרויות החשבון שלך. בחר בכרטיסייה שאומרת "כרטיסי אשראי" כדי לגשת לאפשרויות הכרטיס שלך.
  • אם מעולם לא רשמת את כרטיסך, ייתכן שלא תראה אפשרויות כרטיס אשראי אלא לאחר הזנת פרטי הכרטיס שלך.
 3. 3
  רשום את כרטיס האשראי שלך אם עדיין לא עשית זאת. לחץ על "רשום כרטיס חדש" בשורת המשימות הימנית. לאחר מכן, הזן את פרטי הכרטיס שלך ואת מספר ה- PIN של כרטיס האשראי שלך. לחץ על "המשך" כדי להחזיר אותך לדף כרטיס האשראי.
  • דלג על שלב זה אם כבר הוספת כרטיס זה לחשבונך.
  השימוש בכרטיס האשראי שלך ב- HDFC מזכה אותך בכל חודש בנקודות שתוכל לממש עבור פריטים או שוברים אלקטרוניים
  השימוש בכרטיס האשראי שלך ב- HDFC מזכה אותך בכל חודש בנקודות שתוכל לממש עבור פריטים או שוברים אלקטרוניים.
 4. 4
  בחר בכרטיס האשראי שיש נקודות שברצונך לממש. לאחר לחיצה על הכרטיסייה "כרטיסי אשראי", גלול מטה כדי לבחור בכרטיס שיש בו נקודות. אם יש לך רק כרטיס אחד, זה יכול להיות הכרטיס היחיד שרשום בדף. פשוט לחץ על מספר הכרטיס כדי להציג את האפשרויות שלך.
  • אתה יכול לרשום את כל כרטיסי ה- HDFC שלך באותו חשבון NetBanking כדי להקל על הדברים.
 5. 5
  לחץ על "מימוש מקוון" ובחר "מימוש נקודות תגמול ". תראה תפריט משמאל למסך. הצב את הסמן מעל האפשרות "גאולה מקוונת", ואז לחץ כדי להציג אפשרויות חדשות. בחר "לפדות נקודות תגמול" מהתפריט החדש. זה יראה לך את הנקודות הזמינות שלך.
  • שים לב כמה נקודות יש לך כדי שתוכל לצמצם את הבחירה שלך לפריטים שאתה יכול להרשות לעצמך.
 6. 6
  בחר את טווח הנקודות שלך ואת קטגוריית הפריטים שתרצה לדפדף בה. גלול מטה לתפריט הקטלוג ומצא את התיבה שאומרת "טווח נקודות". מלא את כמות הנקודות שאתה צריך לממש. לאחר מכן, אתר את התיבה "קטגוריה" ובחר את סוג הפריט שתרצה לקנות עם הנקודות שלך.
  • לדוגמה, תוכל להזין את 2001-5000 בתיבת טווח הנקודות ו"מכשירים "בתיבה" קטגוריה ".
 7. 7
  הוסף את הפריטים שאתה רוצה לעגלת הקניות שלך. גלול בקטלוג כדי לראות פריטים הזמינים למימוש. כאשר אתה רואה פריט שאתה אוהב, לחץ על כפתור "הוסף לעגלה". זה יכניס את הפריט לעגלה הדיגיטלית שלך למימוש.
  • תהיה לך הזדמנות לערוך את הכרטיס שלך לפני שתשלים את העסקה. לחיצה על הפריט לא פודה את הנקודות שלך.
 8. 8
  לחץ על "הצג עגלת קניות" כדי לבדוק ולשנות את הבחירה שלך. זה יביא רשימה של הפריטים שהוספת לעגלת הקניות שלך. ודא שהמוצרים בעגלה שלך הם אלה שאתה רוצה, והתאם את הכמות במידת הצורך. בנוסף, אמת את כתובת המשלוח שלך.
  • תוכל להסיר פריטים שאינך רוצה יותר על ידי לחיצה על "הסר". אם אתה רוצה יותר מ -1 פריט, התאם את הכמות.

  טיפ: זכור כי HDFC ישלח את הפריטים שלך לכתובת שיש להם. אם ברצונך לשלוח את הפריטים שלך לכתובת אחרת, תצטרך לעדכן את הכתובת שלך בבנק לפני שתממש את הנקודות שלך.

  הזן את פרטי הכרטיס שלך ואת מספר ה- PIN של כרטיס האשראי שלך
  לאחר מכן, הזן את פרטי הכרטיס שלך ואת מספר ה- PIN של כרטיס האשראי שלך. לחץ על "המשך" כדי להחזיר אותך לדף כרטיס האשראי.
 9. 9
  מסכים ל"תנאים וההגבלות "כדי שתוכל לבדוק. אינך יכול להשלים את העסקה שלך מבלי לבדוק את התנאים וההגבלות. קרא את ההצהרה שמסר הבנק, ואז לחץ על התיבה המציינת שאתה מסכים.
  • אינך יכול לממש את הנקודות שלך מבלי להסכים לתנאים ולהגבלות, באופן מקוון ולא באמצעות הדואר. זה מאפשר ל- HDFC לחייב את הנקודות שלך ואולי לחייב אותך בגין משלוח וטיפול.
 10. 10
  לחץ על כפתור "מימוש" כדי לסיים את הרכישה שלך. כשתהיה מוכן להשלים את העסקה שלך לחץ על כפתור "פדה" בתחתית המסך. זה יסיים את ההזמנה שלך סופית. רשמו או שמרו את מספר הזמנת הפדיון שתקבלו.
  • צפה שהפריטים שלך יגיעו בערך 10 עד 15 יום לאחר שתשלים את מימוש הנקודות.

שיטה 2 מתוך 2: תביעת תגמולים בדואר

 1. 1
  בדוק את הצהרת החיוב האחרונה שלך לגבי הנקודות הזמינות שלך. נקודות התגמול שלך מפורטות מדי חודש בדוח החיוב שלך, אז בדוק את החשבון האחרון שלך כדי לברר כמה נקודות יש לך. אל תנסה לתבוע נקודות נוספות שיש ברשותך מכיוון שטופס הפדיון שלך יידחה.
  • הסתכל בהצהרות הנייר שלך שמגיעות בדואר. אם אין לך נייר, גש להצהרות שלך באופן מקוון.
 2. 2
  בחר את הפריטים שאתה רוצה מקטלוג התגמולים. פתח את קטלוג התגמולים הדיגיטליים הזמין דרך אתר HDFC. לאחר מכן, גלול בקטלוג כדי לחפש פריטים שאתה רוצה שנמצאים בטווח הנקודות שלך. רשמו את קוד הפריט עבור הפריט הרצוי בכדי שתוכלו להזין אותו בטופס שלכם.
  • תוכל לחפש בקטלוג התגמולים כאן: http://mailer.hdfcbank.com/campaign/Asset/hdfcbank_credit-card-rewards-catalogue.pdf?_ga=2,234905673.990800418,1567012597-1435943200,1567012597

  טיפ: כמות הנקודות הדרושה תלויה בסוג כרטיס ה- HDFC שיש לכם, מכיוון שהכרטיסים צוברים נקודות באופן שונה. בכל עמוד בקטלוג יש מפתח שיאמר לך איזה רמת נקודה אתה צריך.

 3. 3
  מלא "טופס גאולה" באמצעות אותיות חסומות. הזן את קוד המוצר, שם המוצר והכמות הרצויה. אם אתה מקבל אפשרויות מעקב מהיר, הזן כמה כסף יחויב מחשבון כרטיס האשראי שלך. לאחר מכן, הזן את שם בעל כרטיס האשראי ואת מספר הכרטיס. לסיום, חתום ותאריך את הטופס להסכמה לתנאים ולהגבלות.
  • תוכל לגשת לטופס כאן: https://hdfcbank.com/assets/pdf/redeem_form.pdf
  • אם קוד המוצר כתוב בצורה שגויה, HDFC יבחר את הפריט הקרוב ביותר לשם המוצר שרשמת בתיבה "שם מוצר" בטופס.
  נקודות כרטיס האשראי שלך עשויות לפוג אם לא תממש אותן
  עקוב אחר הפריטים שלך שיגיעו לכתובת החיוב הרשומה באמצעות HDFC. נקודות כרטיס האשראי שלך עשויות לפוג אם לא תממש אותן.
 4. 4
  שלח את הטופס שלך לכתובת הפדיון המופיעה בטופס. קפלו את הטופס והניחו במעטפה. אטום את המעטפה והפנה אותה לדלפק העזרה של תגמולי HDFC. לבסוף, החל דמי משלוח נכונים ושלח את הטופס בדואר.
  • החל מאוגוסט 2019, הכתובת לתביעת תגמול היא כדלקמן:
   • שירות העזרה לתגמולים
   • חטיבת כרטיסי הבנק HDFC
   • ת.ד. 8654
   • Thiruvanmiyur, PO Chennai-600 041

  וריאציה: שחרר את טופס הפדיון שלך בתיבת הכרטיס אשראי בסניף HDFC מקומי.

 5. 5
  צפה שהפריטים שלך יגיעו תוך 10-15 יום לאחר שקיבלת את הטופס שלך ב- HDFC. לאחר שהטופס שלך יגיע לדואר, HDFC יעבד את בקשתך וישלח בדואר את הפריטים שלך. זה בדרך כלל לוקח 1,5 עד שבועיים. עקוב אחר הפריטים שלך שיגיעו לכתובת החיוב הרשומה באמצעות HDFC.

טיפים

 • נקודות כרטיס האשראי שלך עשויות לפוג אם לא תממש אותן. בדרך כלל, הם יפוגו תוך 1-3 שנים אחרי שתצבור אותם, אז בדוק את התאריך בדוח החיוב שלך.
 • אתה יכול לממש נקודות HDFC עבור שוברים אלקטרוניים, אך בדרך כלל אינך יכול לקבל במזומן או לשלם חשבונות.

תגובות (1)

 • nwyman
  היה לי כרטיס אשראי HDFC במשך 8 שנים ומעולם לא מימשתי את נקודות התגמול שלי. הם עמדו לפוג. עכשיו אני יכול לפדות אותם ולקבל מתנות יפות!
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail