כיצד למצוא את מספר חשבון כרטיס האשראי שלך?

כדי למצוא את מספר חשבון כרטיס האשראי שלך, התחל במציאת המספר שנמצא בחזית הכרטיס. לאחר מכן, דלג על 6 המספרים הראשונים, אל תכלול את המספר האחרון וכל מה שנשאר הוא מספר החשבון שלך. אם אין לך כרטיס אשראי, תוכל למצוא את מספר חשבונך על חשבון נייר או על ידי כניסה לחשבונך באופן מקוון. כדי ללמוד כיצד לגשת למספר חשבון האשראי שלך על ידי התקשרות לשירות הלקוחות, גלול מטה!

כיצד אוכל למצוא את מספר חשבון האשראי שלי אם אין לי כרטיס אשראי
כיצד אוכל למצוא את מספר חשבון האשראי שלי אם אין לי כרטיס אשראי?

אם יש לך כרטיס אשראי, ייתכן שתצטרך לדעת את מספר החשבון שלך כדי לשלם את החשבון שלך או כדי לגשת למידע שלך. למרבה המזל, קל למצוא את מספר החשבון שלך עם כרטיס האשראי שלך או בלי.

שיטה 1 מתוך 2: איתור מספר החשבון בכרטיס שלך

 1. 1
  מצא את המספר שנמצא בחזית הכרטיס שלך. מספר כרטיס האשראי שלך צריך להיות מודפס או מוטבע במספרים מוגבהים בחלק הקדמי של הכרטיס שלך. זהו בדרך כלל מספר בן 16 ספרות, אם כי הוא עשוי להיות בין 12 ל -19 ספרות.
 2. 2
  דלג על פני 6 המספרים הראשונים בכרטיס שלך. זהו מספר זיהוי המנפיק (IIN), המכונה גם מספר זיהוי הבנק (BIN). מספר זה מספר לסוחרים את סוג הכרטיס שיש לך ואיזה בנק הנפיק את הכרטיס שלך. מידע זה אינו נחשב לחלק ממספר חשבונך.
  • המספר הראשון של ה- IIN תלוי בחברת כרטיסי האשראי הגדולה שהנפיקה את כרטיסך. לדוגמא, כל הוויזות מתחילות עם המספר 4, ואילו כרטיסי המסטר מתחילים עם 5 או 2.
 3. 3
  אל תכלול את המספר האחרון בכרטיס שלך. המספר האחרון בכרטיס שלך נקרא ספרת בדיקה ואינו חלק ממספר החשבון שלך. מעבדי כרטיסי אשראי משתמשים בחישוב מיוחד המכונה נוסחת LUHN כדי לקבוע אם מספר כרטיס הוא אותנטי. הנוסחה כוללת הכפלה והוספה של מספרי הכרטיס שלך, וספרת הבדיקה מתווספת כך שהסכום הסופי מתחלק ב -10.
 4. 4
  רשום את המספרים הנותרים כדי למצוא את מספר החשבון שלך. לאחר שלא תכלול את מספר ה- IIN ואת ספרת הבדיקה, המספרים הנותרים יהיו מספר החשבון שלך. אם יש לך מספר כרטיס בן 16 ספרות, מספר החשבון שלך צריך להיות 9 ספרות.
כיצד אוכל לקבל את מספר כרטיס האשראי שלי אם מעולם לא קיבלתי את פרטי חשבון הבנק שלי לפני כן
כיצד אוכל לקבל את מספר כרטיס האשראי שלי אם מעולם לא קיבלתי את פרטי חשבון הבנק שלי לפני כן?

שיטה 2 מתוך 2: חפש את מספר החשבון שלך ללא כרטיס

 1. 1
  בדוק את הצהרת כרטיס האשראי שלך אם אתה מקבל שטר נייר. מספר החשבון שלך עשוי להיות רשום עם המידע האישי שלך בראש החשבון. עם זאת, עקב חששות ביטחוניים, חברות כרטיסי אשראי מסוימות כוללות רק את 4 הספרות האחרונות של מספר חשבונך בדוח.
 2. 2
  גש לחשבונך באופן מקוון אם יש לך אפשרות זו. חברות כרטיסי אשראי רבות משתמשות כעת בבנקאות מקוונת כאופציה בטוחה ונוחה ללקוחות לנהל את המידע שלהם. בקר באתר חברת כרטיסי האשראי שלך, התחבר ונווט אל פרטי חשבונך כדי למצוא את מספר החשבון שלך.
  • אם מעולם לא השתמשת באפשרות הבנקאות המקוונת של חברת כרטיסי האשראי שלך, ייתכן שיהיה עליך להזין את מספר החשבון שלך כדי ליצור כניסה. אם זה המקרה, יהיה עליך להתקשר לחברת כרטיסי האשראי כדי לקבל את המידע הדרוש לך.
 3. 3
  התקשר לחברת כרטיסי האשראי. אם אין לך גישה לכרטיס האשראי שלך ואינך יכול למצוא את מספר החשבון שלך בהצהרה שלך או באופן מקוון, התקשר לחברת כרטיסי האשראי שלך כדי לקבל את מספר החשבון שלך. המספר של חברת כרטיסי האשראי שלך צריך להיות ממוקם בחשבונך, או לחפש באינטרנט כדי למצוא אותו.
  • כשאתה מתקשר, סביר להניח שתצטרך לספק לסוכן שירות הלקוחות מידע מזהה כגון מספר תעודת הזהות שלך או שם הנעורים של האם.

שאלות ותשובות

 • כיצד אוכל למצוא את מספר חשבון האשראי שלי אם אין לי כרטיס אשראי?
  בהנחה שאתה מתכוון שאיבדת את הכרטיס הפיזי שלך, התקשר לשירות הלקוחות ואמר להם שאתה צריך כרטיס חדש. אתה אמור להיות מסוגל למצוא את מספר הטלפון באתר של מנפיק כרטיסי האשראי שלך או בחשבונך.
 • מה עלי לעשות אם ארבע הספרות האחרונות בכרטיס החיוב שלי נעלמו?
  בקש ממנפיק הכרטיס (או מהבנק שקיבלת את הכרטיס) להחלפה.
שאלות ללא מענה
 • כיצד אוכל לקבל את מספר כרטיס האשראי שלי אם מעולם לא קיבלתי את פרטי חשבון הבנק שלי בעבר?
 • כיצד אוכל לדעת באילו ספרות להשתמש כאשר העסקה המקוונת מבקשת 16 ספרות, אך בכרטיס Verve שלי יש 19 ספרות?
 • מהו המספר העיקרי בכרטיס אשראי?
 • כיצד אוכל למצוא את מספר כרטיס האשראי שלי באופן מקוון אם השתמשתי בו ב- Google Play?
 • היכן אני מוצא את קוד שש עשרה הספרות בכרטיס אשראי?

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
מאמרים בנושאים דומים
 1. כיצד לגשת להון בבית שלך?
 2. כיצד למצוא מלווה משכנתא?
 3. איך מממנים מחדש משכנתא תת-מימית?
 4. איך להתמודד עם מחלקות גביית משכנתא?
 5. איך לשלם את המשכנתא?
 6. כיצד להשתמש בהון עצמי?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail