איך לדון בפוליטיקה עם המאהב שלך?

ולא לדון בפוליטיקה עלול להרגיש לא ישר
עבור חלקם, פוליטיקה היא תמיד על קצה לשונם, ולא לדון בפוליטיקה עלול להרגיש לא ישר.

דיונים פוליטיים יכולים לעתים קרובות להפוך לדיונים סוערים, במיוחד אם אתה או בן זוגך מרגישים בלהט בנושא פוליטי מסוים. עם זאת, רק בגלל שאתה לא מסכים פוליטית זה לא אומר שאתה צריך לעזוב את השיחה עם רגשות פגועים! לגשת לשיחה פוליטית עם בן / בת הזוג שלך פשוט נדרשת גישה זהירה וראש פתוח. תרגלו חיוביות, תמיד הקשיבו, והישארו אדיבים ליהנות מוויכוח מכבד ומתגמל.

חלק 1 מתוך 4: הכנה לדיון

 1. 1
  דון בפוליטיקה אם זה מרגיש הכרחי למערכת היחסים שלך. עבור חלקם, פוליטיקה היא תמיד על קצה לשונם, ולא לדון בפוליטיקה עלול להרגיש לא ישר. אם אתה ובן זוגך מחליטים לדון בפוליטיקה, ודא שתרגיש בנוח לתקשר אחד עם השני,וששניכם ניגשים לדיון באותה חשיבה פתוחה.
 2. 2
  הימנע מדיון בפוליטיקה אם אתה חושב שזה יכול להוביל לנשירה. אם אתה חושש ששיחה פוליטית תוביל להבדלים חזקים וכואבים בינך לבין בן זוגך, כדאי לך לשקול מחדש. הימנעות משיחה פוליטית, אם נעשית נכון, אינה דבר רע. שמירה על פרטיותך יכולה למעשה להיות בריאה מאוד לזוגיות. קח את הזמן להתמקד בדברים המשותפים לך במקום.
  • אתה תמיד יכול לדון בפוליטיקה עם חבריך, עמיתים לעבודה או עם המשפחה שלך.
 3. 3
  התחל את הדיון עם תוצאה רצויה. לפני שתתחיל, שקול מדוע אתה מנהל את השיחה הזו. אילו סוגים של תוצאות חיוביות אתה ובן זוגך רוצים מתוך הדיון הפוליטי הזה? לדעת מה שניכם רוצים מהדיון ולהיות באותו דף יכול לעזור במניעת רגשות פגועים.
  • אם יש לך מטרה לשיחה, דאג לשתף אותה עם בן / בת הזוג שלך. שמירה על מטרה לעצמכם עלולה להוביל לבלבול ותסכול בהמשך השיחה.
אתה תמיד יכול לדון בפוליטיקה עם חבריך
אתה תמיד יכול לדון בפוליטיקה עם חבריך, עמיתים לעבודה או עם המשפחה שלך.

חלק 2 מתוך 4: האזנה למאהב שלך

 1. 1
  פעל על מנת להפוך את סגנונות הדיון שלך לתואמים יותר. לכל אחד יש את סגנון הוויכוח שלו, ויש סיכוי שסגנון הדיון שלך שונה בתכלית מזה של בן הזוג שלך. התמקד בדברים שבן / בת הזוג שלך עושה או אומר שגורמים לך תסכול או אי נוחות, ושאל אותם אם הם יכולים להימנע מלעשות את הדברים האלה. בקש מהם לומר לך אם משהו שאתה עושה מתסכל אותם בתמורה.
  • לדוגמה, שניכם אולי תרצו להתווכח במרחבים שונים: האם בן / בת הזוג שלכם מעדיפים לשבת, והאם יש לכם נטייה לעמוד? עבוד למצוא משהו שמתאים לשניכם.
  • אם אתה מבקש מבן הזוג שלך לשנות הרגל, דאג לעשות זאת בנימה קרירה ורמה.
 2. 2
  הקשיבו לדעותיו של בן / בת הזוג. בכל דיון, במיוחד פוליטי, חשוב להקשיב למה שהאחר אומר. הקשב לנקודה המלאה של בן / בת הזוג שלך לפני שתקדיש רגע לחשוב על תגובתך. זכור כי תמיד עדיף לגשת לכל ויכוח בראש רגוע ובאוויר ידידותי.
  • אם אתה מרגיש צורך עצום להגיב, שאל את בן / בת הזוג שלך אם אתה יכול לעצור את השיחה ולכתוב את מחשבותיך. חזור לנקודה זו כאשר תורך לדבר.
 3. 3
  תווה את הגבול בין דיון להתקפה אישית. הישאר רגוע ואזרחי במהלך הדיון, גם אם אינך מסכים עם בן / בת הזוג שלך. אם אתה מרגיש שאתה מתחמם, קח נשימה עמוקה ובקש הפסקה קטנה. מעל לכל, זכור לכבד תמיד את בן / בת הזוג שלך, גם אם הם אומרים משהו שאתה לא מסכים איתו.
  • במיוחד הימנע מביטויים כמו "האם אתה תומך בפועל" או "אני לא מאמין שאתה חושב" - ביטויים אלה מרחיקים את הוויכוח מדיון רציונלי ולהתקף אישי.
  • שקול להגדיר "מילה בטוחה" כדי שבן הזוג שלך יידע מתי לסגת.
 4. 4
  העדיפו עדיפות ללמוד על פני "זכייה". זכרו שדיון או ויכוח פוליטי בינכם ובין בן / בת הזוג שלכם צריך להיות על צמיחה, ולא על "הכאת" האדם האחר. נקודת מבט שונה מבן הזוג שלך היא בריאה לחלוטין, בתנאי ששניכם מכבדים את עמדת זה.
  • גם אם בן / בת הזוג שלך אומר משהו שאתה לא מסכים איתו, הקשיב והנהן כדי להראות שאתה שם לב ומעורב.
 5. 5
  שים את עצמך בנעלי בן / בת הזוג שלך. נסה להבין מדוע בן / בת הזוג שלך חושבים כמו שהם חושבים, במיוחד אם אינך מסכים איתם. זה לא רק ישפר את כישורי ההאזנה שלך, אלא גם יעזור לשמור על שיחותיך רציונליות במקום ויכוחיות.
הערך אם אתה ובן זוגך יכולים לדון בפוליטיקה בצורה בריאה
הערך אם אתה ובן זוגך יכולים לדון בפוליטיקה בצורה בריאה.

חלק 3 מתוך 4: שמירה על אדיבות

 1. 1
  היצמד לעובדות שלך. עובדות עוזרות לשמור על ויכוח שממוקד סביב לוגיקה במקום רגש. אם בן / בת הזוג מספק עובדות שמעולם לא שמעתם קודם, האמינו בהן או בקשו בנימוס לחקור את העובדות יחד. זכרו שיש שם מידע רב, ואתם כנראה לא יודעים הכל על הנושא.
 2. 2
  מצא בסיס משותף. המשותף מסייע לשיחה להתנהל בצורה אזרחית, ואתה יכול להשתמש בה כקרש קפיצה כדי לדון בדברים שאתה ובן זוגך לא מסכימים עליהם. חזור לשטח המשותף במידת הצורך וזכור שלמרות שאתה ובן זוגך עשויים לחלוק על דברים מסוימים, אתה מסכים על אחרים!
 3. 3
  תישאר חיובי. הפעילו שליטה עצמית ברגשותיכם - אדם אחד שמאבד את ראשו יכול להגביר את המתח במשך כל השיחה. הזכר לעצמך שגם אם זו שיחה קשה עבורך ועבור בן / בת הזוג שלך, זוהי רק שיחה אחת, ותוכל לעבור אותה אם תשמור על האופטימיות וכבוד אחד לשני.
אם אתה ובן זוגך מחליטים לדון בפוליטיקה
אם אתה ובן זוגך מחליטים לדון בפוליטיקה, ודא שתרגיש בנוח לתקשר אחד עם השני, וששניכם ניגשים לדיון באותה חשיבה פתוחה.

חלק 4 מתוך 4: סיום חזק

 1. 1
  שנה את הנושא אם אתה צריך. אם השיחה שלך לא הולכת לשום מקום, ואתה ובן הזוג שלך מתוסכלים, נסה לדבר על משהו אחר במקום זאת. אתה יכול לחזור לשיחה זו מאוחר יותר, או אם אינך חושב שזה רעיון טוב, החלט שלא לדבר שוב על פוליטיקה.
  • לפעמים, אולי לא תרצה להפיל את הנושא, גם אם בן הזוג שלך עושה זאת. הקשיבו לצרכים שלהם, והסכימו לכבד אותם, גם אם זה קשה לעשות את זה כרגע.
 2. 2
  מסכים להסכים אם אתה מוצא את עצמכם מדברים במעגלים. לפעמים, אתה ובן הזוג שלך תצטרכו להכיר בכך שלשניכם יש דעות תקפות ואף אחד מהם לא ישנה את דעתו. בסופו של יום, אולי פשוט תצטרך להסכים שאתה לא מסכים. אל תהסס לבחור נושא אחר לדיון, בין אם זה פוליטי ובין אם לאו.
  • עדיף להמשיך מאשר לחדש את אותו נושא שוב ושוב.
  • אם אתה או בן / בת הזוג שלך מתוסכלים מהצורך להסכים לא להסכים, שקול לחזור לוויכוח שלך במועד מאוחר יותר.
 3. 3
  קבל שאתה לא יכול לשנות את בן / בת הזוג שלך. דעות פוליטיות מונעות לרוב על ידי ערכים פנימיים, וכל אדם פרט חייב לעשות את מה שנכון לו. לא משנה כמה נכון הטיעון שלך נראה לך נכון או הגיוני, ייתכן שבן הזוג שלך לעולם לא יסכים. הישאר בראש פתוח וזכור שבן הזוג שלך לא שומר על דעתם הפוליטית כדי לפגוע בך.
 4. 4
  הערך אם אתה ובן זוגך יכולים לדון בפוליטיקה בצורה בריאה. אם הדיונים הפוליטיים שלך לא התנהלו כשורה, וגם אתה וגם בן זוגך לא זוכים לחוויה חיובית מהדיונים הללו, שקול פשוט לסגת ולשנות את הנושא למשהו שאתה ובן זוגך יכולים לדון בו טוב.
  • זכרו שהפכים יכולים למשוך! חילוקי דעות פוליטיים בינך לבין בן זוגך אינם חייבים להיות דבר רע עבור מערכת היחסים שלך.
 5. 5
  הוציאו את הפוליטיקה מהדיון הפוליטי. אם אתה ובן הזוג שלך מתקשים להתווכח היטב אך עדיין רוצים לדון בנושאים אלה, שקול להפוך את השיחות שלך לא פוליטיות ככל שתוכל. במקום לדבר על רפורמה בחינוך, נסה לדבר על חינוך באופן כללי. צב שיחה על מיסים כדי להתמקד באופן ספציפי יותר ביציבות הכלכלית האישית שלך ובצמיחה שלך.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
מאמרים בנושאים דומים
 1. איך לשנות את שמך?
 2. איך נרשמים להצבעה בדואר?
 3. כיצד להחליט למי להצביע לנשיא ארה"ב?
 4. איך להחליט למי להצביע?
 5. איך להצביע ברשת?
 6. כיצד להגיש בקשה לתעודת זהות?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail