איך להצביע בבחירות בבריטניה?

קלקל את נייר ההצבעה על ידי השארתו ריקה או הצביע למועמד אקראי
אם אינך מועמד מסוים, קלקל את נייר ההצבעה על ידי השארתו ריקה או הצביע למועמד אקראי.

חשוב לממש את זכויותיך הדמוקרטיות על ידי הצבעה. אם אתה לא מצביע, אתה נותן למישהו אחר להחליט על עתידך, עתיד שאולי אתה לא מתלהב ממנו כשזה יקרה.

צעדים

 1. 1
  גלה אם אתה זכאי להצביע (עליך להיות בן שמונה עשרה ומעלה, וגם אזרח בריטי, אירי, מלטז או קפריסין.
 2. 2
  הירשם להצבעה.
 3. 3
  אתה יכול לעבור אל www.aboutmyvote.co.uk ולמלא את טופס ההרשמה המקוון.
 4. 4
  אתה יכול לחכות לחפירה השנתית שהיא בין אוגוסט לנובמבר, כאשר טופס יישלח לביתך.
 5. 5
  תוכל ליצור קשר עם משרד הרישום המקומי שלך, אשר ידריך אותך בתהליך.
 6. 6
  עליכם להירשם כל שנה, אך לאחר שנרשמתם בהתחלה תוכלו להמתין עד לקופה השנתית. הטופס יעבור דרך ההודעה עם פרטיך ופשוט עליך לענות שהפרטים נכונים. אתה יכול לשלוח בחזרה את הטופס או להשיב באמצעות טקסט או דוא"ל.
 7. 7
  ההצבעה בדואר או באישור פרוקסי היא יחסית פשוטה ותוכלו לברר כיצד להגיש בקשה להצבעת דואר או מיופה כוח בכתובת www.aboutmyvote.co.uk
 8. 8
  קרא על כל המועמדים במחוז הבחירה שלך והחליט איזו מדיניות חשובה לך. אתה רוצה מישהו שקשה לו לפשע? האם שירותי הבריאות הם בראש סדר העדיפויות שלך? מה עם חינוך? קרא מגוון מקורות שונים שכן רבים יהיו מוטים לטובת מועמדים מסוימים.
 9. 9
  ביום הבחירות, ציינו את שמכם וכתובתכם לאדם בקלפי. זה עוזר אם אתה מביא את כרטיס הקלפי שלך (יישלח לך קלף כמה ימים לפני הבחירות אם אתה רשום) אבל זה לא משנה אם תשכח להביא את הכרטיס.
 10. 10
  הכניס את קלפי ההצבעה שניתנו לך לביתן ובצע את כל ההוראות שקצין הקלפי אמר לך בזהירות. לעתים קרובות יש יותר מבחירות אחת בכל פעם (למשל ראשות עיריית לונדון, אסיפה בלונדון, הפרלמנט האירופי או בחירות משנה ורבים משתמשים במערכות הצבעה שונות ולכן קרא את ההוראות כראוי.
 11. 11
  לממש את זכותך הדמוקרטית על ידי הצבעה. אם אינך מועמד מסוים, קלקל את נייר ההצבעה על ידי השארתו ריקה או הצביע למועמד אקראי.
 12. 12
  לאחר שהצבעתם קפלו את נייר ההצבעה לשניים והכניסו לקלפי.
ההרשמה להצבעה אורכת זמן ואינך יכול לעשות זאת ביום הבחירות
ההרשמה להצבעה אורכת זמן ואינך יכול לעשות זאת ביום הבחירות.

טיפים

 • כדאי לשקול הצבעה טקטית.
 • ההרשמה להצבעה אורכת זמן ואינך יכול לעשות זאת ביום הבחירות. בדרך כלל יש מודעות שמספרות לך מתי היום האחרון שאפשר להירשם הוא בזמן לבחירות.
 • גם אם אתה לא אוהב את כל המועמדים ומסרב להצביע טקטית, בכל זאת עבור אל הקלפי. זה עניין עקרוני להשיג את נייר ההצבעה גם אם תקלקל אותו.
 • בחירות בבריטניה; בין אם זה מועצה כללית, מקומית, פרלמנטרית, בחירות משנה או משאל עם - הקלפיות נפתחות בשעה 7 בבוקר, ונסגרות בשעה 22:00, ואז תהליך ספירת הקולות מתחיל בתוצאות שהוכרזו בנקודה אקראית במהלך הלילה. עם זאת, התוצאה הכוללת הסופית ידועה בדרך כלל עד השעה 07:00 למחרת; אך לעיתים ישנם יוצאים מן הכלל באזורים מסוימים והתוצאה המלאה לא עשויה להיות ידועה עד מאוחר יותר בבוקר או אחר הצהריים.

שאלות ותשובות

 • האם חובה להצביע? האם ניתן לקנס אותי על כך שלא אצביע?
  הצבעה אינה חובה בבריטניה; עם זאת, מומלץ אם ברצונך לקחת בחשבון את השקפותיך.

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail