איך להצביע בבחירות האמצע?

כדי להצביע בבחירות אמצע הקדנציה בארה"ב, הירשם תחילה להצביע במדינתך על ידי מילוי טופס מקוון או מעבר למשרד בחירות באופן אישי. לאחר ההרשמה תוכל לבקש נפקד או הצבעה בדואר, אם לא תוכל להגיע למקום הקלפי שלך ביום הבחירות. יש לך גם אפשרות להצביע באופן אישי לפני יום הבחירות, אם מדינתך מאפשרת זאת. אם אתה מצביע ביום הבחירות, אמת את מקום הקלפיות שהוקצה לך באופן מקוון והקדיש זמן רב לתא, למקרה שהוא צפוף. לקבלת טיפים כיצד לחקור מועמדים והצעות שונות, המשך לקרוא!

כדי להצביע בבחירות אמצע הקדנציה בארה"ב
כדי להצביע בבחירות אמצע הקדנציה בארה"ב, הירשם תחילה להצביע במדינתך על ידי מילוי טופס מקוון או מעבר למשרד בחירות באופן אישי.

באירופה, בחירות אמצע הקדנציה הן סבב בחירות כלליות המתקיימות באמצע כהונתו של הנשיא הנוכחי. הבחירות הבאות לקדנציות הקדנציות יתקיימו בנובמבר 2022, כאשר הבוחרים יחליטו על מושבים בסנאט ובבית הנבחרים, כמו גם בגופים ממלכתיים ומקומיים. חשוב להצביע בכל הבחירות, אך אמצעי ביניים יכולים להיות מכריעים במיוחד, מכיוון שהקול שלך יכול בכוח לבסס את הרוב המחוקק הנוכחי או לבטל אותו. הירשמו מוקדם, הצביעו, וודאו שקולכם יישמע.

שיטה 1 מתוך 4: הרשמה להצבעה

 1. 1
  וודא שאתה זכאי להצביע. אף על פי שתנאי הזכאות הבסיסיים לבוחרים זהים בכל רחבי הארץ, במדינות מסוימות יש הבדלים קלים בתחומים כגון אם עבריינים מורשעים או אנשים עם מוגבלות שכלית יכולים להצביע. בדוק את דרישות המדינה שלך באופן מקוון כדי לוודא שאתה עומד בהן.
 2. 2
  הירשם להצבעה במדינה בה אתה גר. כל מדינה בוחרת את דרישות ההצבעה, הניירת וההליך שלה לרישום מצביעים חדשים. כדי להצביע במדינתך, תצטרך לספק הוכחת תושבות, כמו שטר חכירה או שירות. מותר להירשם רק במדינה אחת בכל פעם.
  • אתה יכול לשנות את מצבך שאתה מצביע בו בכל עת, אך אינך יכול להצביע לשניים בבת אחת.
  • בבחירות אמצע הקדנציה סביר להניח שתצביעו לפקידים מקומיים כמו גם לנציגי המדינה והארץ, לכן וודאו כי אתם רשומים להצביע במדינה ובמחוז הנכונים.
 3. 3
  הירשם להצבעה מקוונת לאופציה הנוחה ביותר. נכון לעכשיו 37 מדינות וושינגטון הבירה מאפשרים להצביע להירשם באופן מקוון. אם המדינה שלך היא אחת מהן, תמלא את הטופס המקוון עם מידע כמו שמך המלא, כתובת ותאריך הלידה שלך. כדי לאמת את זהותך, יהיה עליך להזין גם את רישיון הנהיגה שלך או מספר תעודת זהות ו / או את 4 הספרות האחרונות של מספר הביטוח הלאומי שלך.
 4. 4
  הירשם באופן אישי כדי לוודא שאתה ממלא את הטופס שלך בצורה נכונה. אתה יכול להירשם להצבעה אישית במתקני השלטון המקומי כמו DMV או במשרדי הבחירות. אתה תביא לפחות שני מסמכים כדי לאמת את זהותך ומלא טופס הרשמה במשרד, ואז תעביר אותו ימינה כשתסיים.
  • ההרשמה האישית היא מהירה וקלה, ותוכל לשאול את הצוות אם יש לך שאלות או זקוק לעזרה במילוי הטופס.
  • כדי למצוא מתקן מקומי שבו אתה יכול להירשם, התקשר ל- DMV, למשרד הבחירות המקומי, למרכז הגיוס הצבאי, לסניף המפלגה הפוליטית או למרכז הסיוע בהצבעה.
 5. 5
  השתמש ברישום דואר אם המדינה שלך אינה מציעה רישום מקוון. אם אתה מרגיש יותר בנוח להשתמש ברישום דואר מאשר באינטרנט, הורד את טופס ההרשמה הלאומי לבוחרים בדואר באופן מקוון. הדפיסו ומלאו בזהירות על פי ההוראות. צרף העתק מהוכחת הזיהוי שלך, כגון דרכון או רישיון נהיגה, ושלח אותו בדואר במידת הצורך. לאחר מכן, שלח את הטופס לכתובת הרשומה למדינתך.
 6. 6
  קבל את ההרשמה שלך לפני המועד האחרון של המדינה שלך כדי להיות מסוגל להצביע. אם אתה רוצה להצביע בבחירות אמצע הקדנציה, חשוב שתגיש את הרישום שלך לפני המועד האחרון למדינתך. זה יפורסם באתר הבחירות של מדינתך, ותוכל למצוא אותו על ידי חיפוש מקוון.
  • מועדים משתנים בהתאם למדינה, אך רובם 25 או 15 יום לפני יום הבחירות.
  • במדינות מסוימות יש מועדי רישום שונים לרישום מקוון, דואר ורישום אישי. יתכן שתוכל להירשם באופן אישי קרוב יותר ליום הבחירות, אך אשר זאת מראש כדי לוודא.
  • לאחר שנרשמת בהצלחה, תקבל את רישום הבוחר שלך בדואר כעבור כמה שבועות.
 7. 7
  בדוק ועדכן את המידע שלך באופן מקוון. אם אתה כבר רשום להצביע במדינתך, עדיין תרצה לבדוק את המידע שלך כדי לוודא שהכל נכון. זה חשוב במיוחד מכיוון שמדינות מסוימות מטהרות את רשימות הרישום שלהם באופן קבוע, ומסירות כל מצביעים לא פעילים. אתה יכול לוודא שלא תוסר בטעות על ידי בדיקה מהירה של הסטטוס שלך.
  • תוכלו לבדוק את רישום הבוחרים שלכם כאן: https://nass.org/can-i-vote. לחץ על "רישום בוחרים", הזן את המדינה שלך ופעל לפי ההוראות כדי לראות את המידע שלך.
  • אתה יכול לפנות למשרד הבחירות המקומי שלך או לערוך שינויים או לשאול שאלות. מצא כאן משרד בחירות מקומי: https://usa.gov/election-office.
אך אינך יכול להצביע לשניים בבת אחת
אתה יכול לשנות את מצבך שאתה מצביע בו בכל עת, אך אינך יכול להצביע לשניים בבת אחת.

שיטה 2 מתוך 4: הצבעה מוקדמת או נעדרת

 1. 1
  קבל פתק נפקד אם ברצונך לדלג על מקום הקלפי. הצבעה נפקדת היא בחירה מצוינת אם ברצונך לבצע את הצבעתך מוקדם, או אם לא תהיה במתחם הקלפי שלך ביום הבחירות להצביע באופן אישי. כדי להירשם להיעדר או להצבעה בדואר, היכנס לאתר או למשרד הבחירות של מדינתך.
  • כל המדינות מאפשרות הצבעות נפקדות, אולם 20 מדינות כרגע דורשות תירוץ לבקש אחת. כדי לראות את מדיניות המדינה שלך, עבור אל http://ncsl.org/research/elections-and-campaigns/absentee-and-early-voting.aspx.
  • לקבלת הצבעה נפקדת למדינה שלך, עבור אל https://vote.org/absentee-ballot/.
  • במדינות מסוימות, אתה יכול להביא את הצבעת הנעדרים למקום הקלפי ביום הבחירות בכדי למסור אותו.
 2. 2
  בקש הצבעה להיעדר אם אתה גר מעבר לים. כל המדינות מאפשרות לחברי הצבא המוצב מעבר לים, לתלותיהם ולאזרחי ארה"ב אחרים המתגוררים במדינה אחרת להשתמש בקלפי נעדרים. כדי להירשם ולקבל מידע נוסף, היכנס לכתובת https://overseasvotefoundation.org/vote/home.htm.
 3. 3
  הירשם להצבעה של נפקדים קבועים כדי לחסוך זמן בבחירות הבאות. מדינות מסוימות מאפשרות לך להצטרף לרשימת הצבעות נפקדים קבועה. תקבל הצבעה נעדרת באופן אוטומטי עבור כל בחירות ולא תצטרך להירשם מחדש ותוכל לבטל את הסכמתך בכל עת.
  מדינות עם הצבעה נעדרת קבועה:

  אריזונה

  קליפורניה

  וושינגטון

  הוואי

  מינסוטה

  מונטנה

  ניו ג'רזי

  יוטה

 4. 4
  הצביעו מוקדם אם מדינתכם מאפשרת זאת. אם מדינתך מתירה הצבעה מוקדמת, תוכל לבקר במשרד בחירות מקומי או במיקום ההצבעה ולהצביע באופן אישי במהלך תקופה מוגדרת לפני הבחירות. זו אפשרות נהדרת אם אתה רוצה להצביע באופן אישי אך אין לך זמן לעשות זאת ביום הבחירות. נכון לעכשיו, 37 מדינות וושינגטון הבירה מאפשרות הצבעה מוקדמת. כדי לראות אם המדינה שלך היא אחת מהן, עבור אל http://ncsl.org/research/elections-and-campaigns/absentee-and-early-voting.aspx#permanent.
  • חלון ההצבעה המוקדמת משתנה על ידי המדינה, והוא יכול להיות מוקדם ככל 45 ימים לפני יום הבחירות או מאוחר ככל יום שישי ממש לפני. זה בדרך כלל מסתיים כמה ימים לפני יום הבחירות.
  • לא תצטרך להודיע למדינה שאתה מצביע מוקדם, או לעשות רישום נוסף מעבר למה שכבר נדרש.
בחירות אמצע הקדנציה הן סבב בחירות כלליות המתקיימות באמצע כהונתו של הנשיא הנוכחי
באירופה, בחירות אמצע הקדנציה הן סבב בחירות כלליות המתקיימות באמצע כהונתו של הנשיא הנוכחי.

שיטה 3 מתוך 4: הכנסת ההצבעה

 1. 1
  חפש באינטרנט כדי לראות לאיזה מקום קלפי ללכת. שמך נמצא רק בסגל במקום הקלפי שהוקצה לך, לכן חשוב שתלך לשם להצביע. מקום הקלפי שלך מוקצה על סמך כתובת הבית שאתה נותן, אך ייתכן שהוא השתנה מהבחירות האחרונות, גם אם לא עברת. בדוק באופן מקוון כדי למצוא את מקום הקלפי שלך, את שעות הפעילות שלו ומידע אחר.
  • כדי למצוא את מיקום הקלפי שלך, עבור אל https://nass.org/can-i-vote/find-your-polling-place והזן במדינתך.
  • אם תצביע במקום קלפי אחר, בדרך כלל תצטרך להצביע זמנית, אם כי הכללים משתנים בהתאם למדינה.
 2. 2
  בדקו לפני כן כדי לראות מה עליכם להביא לתא ההצבעה. מדינות רבות מאפשרות לך פשוט לציין את שמך וכתובתך במקום הקלפי, ואז להצביע. אחרים דורשים ממך להציג הוכחת זהות, כגון תעודת זהות ממשלתית או מוסד שהונפקה, למרות שחלקם מאפשרים תעודת זהות שאינה תמונה. כדי לראות את דרישות מדינתך, חפש באינטרנט באתר הבחירות של מדינתך.
 3. 3
  ראה באיזו שעה נפתחים הקלפיות במדינתך והלך בשעה נוחה עבורך. מקומות הקלפי ברוב המדינות נפתחים עד השעה 6-7 בבוקר, ולא ייסגרו עד השעה 19-20. בדוק את השעות המיועדות במיוחד למקום הקלפי שלך ותכנן מראש כדי להחליט מתי תגיע.
  • מקומות קלפיות רבים יתמלאו מוקדם בבוקר, בסביבות הצהריים, ומשעה 17:00 לסגירה. אם תחליט ללכת בתקופות אלה, ייתכן שתצטרך לחכות בתור.
  • אם אתה עומד בתור כשמקום הקלפי ייסגר, עדיין תוכל להצביע ברוב המדינות.
 4. 4
  דאג למלא את ההצבעה בזהירות ובמדויק. קח את הזמן שלך כשאתה נכנס לתא. בין אם אתם מצביעים בצורה אלקטרונית ובין אם עם פתקי נייר, דאגו למלא אחר כל ההוראות כמיטב יכולתכם. אם יש לך שאלות, בקש עזרה מעובדי הסקר.
  • במדינות מסוימות, לא תתאפשר לך להביא איתך שום דבר לדוכן מלבד הצבעה לדוגמא.
  • אתה צריך להיכנס לבד לבד, אלא אם כן יש לך ילד צעיר איתך.
  • הישאר בשקט בזמן שאתה מצביע ואל תדון בהצבעותיך עם עובדי הסקר או עם כל הבוחרים האחרים.
אם אתה רוצה להצביע בבחירות אמצע הקדנציה
אם אתה רוצה להצביע בבחירות אמצע הקדנציה, חשוב שתגיש את הרישום שלך לפני המועד האחרון למדינתך.

שיטה 4 מתוך 4: החלטה למי להצביע

 1. 1
  חפש את המועמדים וחקר את השקפותיהם באופן מקוון. הבחירה למי להצביע היא החלטה מרכזית, ומשפיעה על המדיניות שמעצבת את המדינה. אל תעשו את זה בקלילות! עשה את המחקר שלך על ידי חיפוש כל מועמד לבחירה ונחקר בדעותיהם ובהצעותיהם. שאל את עצמך עם מי אתה הכי מסכים, ומי אתה חושב שתהיה הבחירה הטובה ביותר לתפקיד.
  • לא רק להצביע למועמד כי בן משפחה, חבר או גורם משמעותי תומך בהם. נסה מה אנשים אחרים חושבים ועשה את הבחירה בעצמך.
  • עשה מחקר באתרי המועמדים וחפש ביקורות משוחדות על מועמדים ממקורות ניטרליים, כמו הצבעה 411 או הצבעה חכמה.
  • חשוב לעשות מחקר נכון בבחירות אמצע הקדנציה. יש לך את היכולת להניף את הכוח כלפי המפלגה הנמצאת כיום בשלטון או משם, מה שמשפיע מאוד על החוקים שהממשלה יכולה להעביר.
 2. 2
  בדוק את רישומי המועמדים אם הם כיהנו בעבר בתפקידם. אם מועמד כיהן בעבר בתפקיד ציבורי, או אם הוא מתמודד כמכהן (המעוניין לשמור על המושב בו הוא מכהן כיום), כל היסטוריית ההצבעה שלהם פתוחה לציבור. חפש את זה באינטרנט כדי לראות כיצד השתמשו בקולם בעבר, וכיצד ההחלטות שלהם משתוות למה שהם אומרים על מסלול הקמפיין.
  • עבור אל https://congress.gov/ כדי להסתכל על היסטוריית ההצבעה של מועמד ששימש כנציג ארה"ב או סנאטור.
  • היכנס לאתר המחוקק של המדינה שלך כדי להסתכל על היסטוריית ההצבעה של מועמד שכיהן בממשלת מדינה.
 3. 3
  צפו בדיונים כדי להשוות את רעיונות המועמדים זה לצד זה. מרבית המירוצים הגדולים יקיימו דיונים בין המועמדים המובילים, ומשודרים לעתים קרובות בשידור חי בתחנות מקומיות. היכנס לוויכוחים אלה כדי ללמוד עוד על המועמדים והנושאים, וודא לקרוא בין שורות הרטוריקה המשכנעת. נסה להקשיב למה שהמועמדים באמת אומרים, מתחת לשפה האטרקטיבית שהם משתמשים בהם.
 4. 4
  חפש ומלא את ההצבעה המדויקת שלך, אם המדינה שלך תשלח. פתקי דוגמה עשויים להישלח על ידי המדינה או הטריטוריה שלך, או זמינים באופן מקוון. הם ייראו בדיוק כמו ההצבעה האמיתית שתראו כשתצביעו, ויציגו בפניכם את כל המועמדים שתוכלו להצביע להם, כמו גם הצעות המדינה או הצעות מקומיות או הצעות. מלא את ההצבעה לדוגמא בזמן שאתה מבצע את המחקר שלך כדי להכיר את התהליך ולעזור לך להחליט אילו מועמדים והצעות אתה רוצה.
  • רוב המדינות מאפשרות לך להביא איתך הצבעה לדוגמא ישירות לתא ההצבעה, מה שיכול להאיץ את תהליך ההצבעה ולהבטיח שאתה מצביע לאנשים ולצעדים שאתה רוצה.

טיפים

 • אל תשכח ללבוש את מדבקת "הצבעתי" שלך!
 • בדרך כלל אתה צריך להירשם רק במפלגה פוליטית כדי להצביע בפריימריז, לא בבחירות כלליות כמו אמצע המדיניות.
 • אל תספר ואל תשאל מישהו למי הצבעת. פוליטיקה היא פרטית.

תגובות (1)

 • medhurstleonel
  מדריך צעד אחר צעד כיצד להיות בוחר משכיל. מדריך מדהים!
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail