כיצד לארוז הדפסי אמנות?

ניירות אלה תוכננו במיוחד כדי להגן על אמנות והדפסים עדינים
ניירות אלה תוכננו במיוחד כדי להגן על אמנות והדפסים עדינים, אך הם יקרים יותר מנייר קראפט בסיסי.

אם אתה צריך לשלוח הדפס אמנותי, אתה עלול להיות מודאג כיצד לארוז אותו כך שהוא יגיע בטוח ללא פגע. למרבה המזל, אתה יכול לארוז את ההדפסים שלך בצורה מאובטחת וכלכלית עם רק כמה ציוד בסיסי! עבור הדפסות קטנות יותר, דיוור שטוח הוא אידיאלי. אם הפיינט שלך גדול במיוחד או בגודל פוסטר, עדיף להפשיל אותו ולארוז אותו בצינור.

שיטה 1 מתוך 2: שימוש באריזה שטוחה

 1. 1
  מדוד את ההדפסה שלך כדי לקבוע את גודל האריזה הנכון. כדי לארוז את ההדפסים כהלכה, יהיה עליכם לקנות חומר אריזה בגודל מתאים. אם אתה עדיין לא יודע את גודל ההדפסה, למדוד אותה לפני שאתה מקבל שרוולים או מעטפות.
  • לדוגמא, אם ההדפסה שלך היא 8,5 על 28 ס"מ (22 על 28 ס"מ), מעטפת דיוור קשיחה של 9,75 על 12,25 ב (24,8 על 31,1 ס"מ) תפעל היטב.
 2. 2
  החלק גיליון גב מקרטון לשרוול פלסטיק אטום. השג דף של קרטון או סיבית נוקשים בגודל זהה להדפסה שלך או גדולים מעט יותר. Slip אותו לתוך שרוול אמנות פלסטיק שקוף עם העליון דבק.
  • אתה יכול לרכוש שרוולי אמנות פלסטיים באופן מקוון, מחנויות אספקת משלוחים, או מחנויות אומנות ומלאכה. חפש שקיות שכותרתן "ללא חומצה" ו"בטוחה בארכיון ".
  • רכשו יריעות סיבית מציוד אריזה או חנות יצירה, או גזרו יריעות גיבוי משלכם מקופסאות קרטון ישנות בעזרת סכין מדויקת.
  • גיליון הגב יסייע להבטיח שההדפסה שלך לא תתכופף.
 3. 3
  הכנס את ההדפס לשרוול הפלסטיק עם הפנים כלפי מעלה. החלק בזהירות את ההדפס שלך לשרוול הפלסטיק על גבי גיליון הקרטון או הסיבית. וודא שהעיצוב על ההדפס פונה כלפי חוץ כך שהוא יהיה גלוי כאשר הנמען מוציא אותו מהחבילה.
  • כדי להבטיח את הנראות הטובה ביותר, הכנס את ההדפס שלך לתיק כך ש איטום הדבק יהיה בצד הנגדי מקדמת ההדפס כאשר אתה סוגר את התיק.
  אתה יכול לארוז את ההדפסים שלך בצורה מאובטחת וכלכלית עם רק כמה ציוד בסיסי
  למרבה המזל, אתה יכול לארוז את ההדפסים שלך בצורה מאובטחת וכלכלית עם רק כמה ציוד בסיסי!
 4. 4
  אטום את השרוול עם ההדפס והקרטון בפנים. קלף את רצועת המגן מהדבק על שרוול הפלסטיק. מקפלים בזהירות את החלק העליון של השרוול ולוחצים אותו כלפי מטה כדי לאטום אותו.

  טיפ: אם תרצה, תוכל להוסיף נגיעה אישית על ידי קשירת חוט דקורטיבי סביב ההדפסה והחלקת פתק תודה בכתב יד או כרטיס הביקור שלך מתחת. אתה יכול גם להדביק פתקים או קישוטים אחרים על החלק החיצוני של השרוול עם וושי טייפ דקורטיבי.

 5. 5
  הניחו את ההדפס בתוך מעטפת דיוור קשיחה. הכנס את שרוול הפלסטיק המכיל את ההדפסה למיילר נוקשה מספיק כדי לא להתכופף בקלות. אטום את חלקה העליון של המעטפה עם רצועת הדבק.
  • ליתר ביטחון, הניחו סרט אריזה קטן על דש המעטפה האחורי.
 6. 6
  תייג את המעטפה "אל תתכופף". כדי להבטיח כי מטפלים אלקטרוניים לקחת טיפול נוסף עם ההדפסה ארוז שלך, לשים "אל תתכופף" מדבקה או חותם על החלק החיצוני של המעטפה.
  • ניתן גם לרכוש מעטפות שכבר מודפסות עליהן "אל תתכופף".

שיטה 2 מתוך 2: הצבת הדפסים לצינור דיוור

 1. 1
  השתמש בצינורות להדפסות גדולות ופוסטרים. בעוד שמעטפות שטוחות פועלות היטב עבור הדפסים קטנים יותר, הצינורות הם אידיאליים להדפסות גדולות במיוחד או בגודל פוסטר. חפש צינור דיוור ארוך מעט מהקצה הקצר ביותר של ההדפס שלך.
  • לדוגמא, אם יש לך הדפסה בגודל 16 על 20 אינץ '(41 על 51 ס"מ), המשלוח בצינור יהיה בטוח וזול יותר מהובלה שטוחה.
  • אתה יכול לרכוש צינורות משלוח קרטון חסונים מרוב חנויות אספקת המשלוח. אם אתה באמת מודאג מכך שהדפוס שלך ייפגע בדואר, אתה יכול גם לשלוח אותו לאורך צינור PVC.
 2. 2
  הניחו את ההדפסה על פיסת נייר קראפט גדולה מעט מההדפסה. גזור פיסת נייר מלאכה גדולה שאורכה ורחבה מעט מההדפס שלך. הניחו בזהירות את ההדפסה עליו.
  • גלגול ההדפסה בנייר מלאכה יספק שכבת הגנה נוספת מפני לכלוך, כתמים ושריטות.
  • לחלופין, אתה יכול להשתמש בנייר ארכיוני כגון Tyvek או Glassine. ניירות אלה תוכננו במיוחד כדי להגן על אמנות והדפסים עדינים, אך הם יקרים יותר מנייר קראפט בסיסי.
  הצינורות הם אידיאליים להדפסות גדולות במיוחד או בגודל פוסטר
  בעוד שמעטפות שטוחות פועלות היטב עבור הדפסים קטנים יותר, הצינורות הם אידיאליים להדפסות גדולות במיוחד או בגודל פוסטר.
 3. 3
  מקפלים את קצוות הנייר מעל החלק העליון והתחתון של ההדפסה. לפני שתתחיל לגלגל את ההדפס, קפל את נייר הקראפט מעל ומעל 2 הקצוות הקצרים יותר של ההדפס. זה יספק הגנה נוספת לאורך הקצוות, אשר יכול בקלות להתכופף או להיקרע במהלך תהליך האריזה והמשלוח.
  • אם אתה שולח מספר הדפסים בצינור אחד, הגן עליהן מפני פגיעה זו בזו על ידי שכבת גיליונות מלאכה או נייר ארכיוני בין כל הדפס.
 4. 4
  מגלגלים את ההדפסה בזהירות בתוך נייר הקראפט. התחל בזהירות רבה לגלגל את ההדפס שלך, החל מאחד הקצוות הקצרים. התחל את הגלגול בעקומה עדינה כדי שלא לכופף או לקמט את ההדפס בטעות. גלגל אותו בחוזקה מספיק כדי שיוכל להחליק בקלות לתוך הצינור, אך לא כל כך חזק עד כי אתה מסתכן בפגיעה בהדפסה.
  • אם אתה מבחין בקפלים חדים או בכיפופים שמתחילים להיווצר, גלול את ההדפסה והתחל שוב, הפעם מתגלגל בצורה רופפת יותר.
 5. 5
  אבטח את ההדפס המגולגל בעזרת מדבקות, סרט או חוט. ברגע שאתה מרוצה מהאופן שבו גילגלת את ההדפס שלך, יהיה עליך לאבטח אותו כדי שלא יתחיל להתגלגל לפני שתוכל להכניס אותו לצינור. הניחו 1 או 2 מדבקות לאורך קצה הגליל, השתמשו בכמה חתיכות של סרט רגיל או דקורטיבי, או קשרו מעט חוט סביב אמצע הצינור.
  • אתה יכול גם להחליק את ההדפס לתיק פוסטר מגולגל אם אתה מעדיף. אתה יכול לרכוש שקיות אלה מחנויות אספקת משלוחים.

  טיפ: אם תרצה, תוכל לצרף פתק תודה או כרטיס הביקור שלך לחוט או להחליק אותו מתחת לקצה הגליל בשלב זה.

 6. 6
  תוחבים את קצוות נייר הקראפט בקצות הגליל. כאשר מגולגלים את ההדפסה, בכל זאת צריכה להיות כמות קטנה של קראפט או נייר ארכיוני שמבצבץ בכל קצה. תקע בזהירות את הקצוות כדי לעזור בהגנה על קצות ההדפסה מפני התקמטות או קריעה.
  • היזהר לא לקפל או לכופף את קצוות ההדפסה כאשר אתה תוחב את הנייר.
 7. 7
  החלק את ההדפסה לצינור דיוור עם כובע בצד אחד. הכנס מכסה פלסטיק מותאם לקצה אחד של צינור הדיוור והחלק בזהירות את ההדפס שלך פנימה. הקפד לא לפגוע בקצה ההדפסה כאשר אתה מחליק אותה פנימה.
  • אל תנסה להכריח את ההדפס לתוך הצינור אם הוא לא מחליק בקלות. תסתכן בפגיעה בהדפסה, ויהיה קשה יותר להסיר אותה בבטחה מהצינור אם ההתאמה הדוקה מדי.
  אתה עלול להיות מודאג כיצד לארוז אותו כך שהוא יגיע בטוח ללא פגע
  אם אתה צריך לשלוח הדפס אמנותי, אתה עלול להיות מודאג כיצד לארוז אותו כך שהוא יגיע בטוח ללא פגע.
 8. 8
  שים מעט נייר מגולגל או חומר מילוי אחר בקצה הצינור. ההדפס שלך עלול להיפגע אם הוא יסתובב בתוך הצינור במהלך המשלוח. כדי למנוע זאת, טפלו מעט נייר קראפט, נייר טישו או עטיפת בועות והכניסו אותו לקצה הצינור למילוי כל מקום ריק.
  • ארז את קצה הצינור באופן רופף כדי שלא תמעך את הקצה העליון של ההדפס שלך כשאתה סוגר את הצינור.
 9. 9
  מכסים את הקצה השני של הצינור ומדביקים את המכסים. הכנס את המכסה לקצה העליון של הצינור ואז השתמש בקלטת האריזה כדי לאבטח את שני הקצוות. ליתר ביטחון, הניחו מספר רצועות קלטת על כל קצה בצורת "כוכב" או "כוכבית" ואז עטפו מעגל קלטת סביב קצה הצינור בכדי לאבטח את שכבת הקלטת הראשונה במקומה.
  • רוב צינורות הדיוור מגיעים עם מכסי קצה מותאמים, או שאתה יכול לרכוש כיפות התואמות לצינורות הדיוור שלך בנפרד מחנות אספקת משלוח. אתה יכול גם לחתוך כיפות לגודל מתוך קרטון או סיבית עבים.
  • לא פשוט לשים קלטת על הקצוות הפתוחים של הצינור. ההדפס שלך עלול להיצמד לקלטת ולהיפגע.

דברים שתזדקק להם

שימוש באריזה שטוחה

 • גיליון גיבוי מקרטון או מסיבית
 • שרוול פלסטיק ללא דבק בחומצה
 • מעטפת דיוור נוקשה
 • מדבקה או חותמת "אל תתכופף"

הכנסת הדפסים לצינור דיוור

 • נייר קראפט או נייר ארכיוני
 • מדבקות, קלטת או חוט
 • שפופרת דיוור חסונה
 • מכסי קצה לצינור הדיוור שלך
 • קלטת אריזה
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail