איך מוכרים בית ישן?

הם עדיין רוצים אורח חיים מודרני באותו בית ישן
בעוד שקונים אולי מחפשים בית ישן, הם עדיין רוצים אורח חיים מודרני באותו בית ישן.

חשבת לשווק את הבית הישן שלך אבל אתה עצבני מהמצב הגרוע בו, שאין לך כספים לביצוע שיפוצים וייתכן שלא תרוויח הגון? להרגע! יש כמה אפשרויות לתיקון מהיר שיעשו עולם של הבדל ויתנו לך סכום מסודר.

חלק 1 מתוך 8: בדיקת ערעור שפה

 1. 1
  עמדו ברחוב ובדקו בביתכם אם יש בו "ערעור לרסן". פנייה לרסן היא בעצם האופן שבו הבית שלך מציג למישהו שמסתכל עליו מהרחוב, ובעוד שהוא נכנס לנכס שלך.
 2. 2
  הוצא סכום כסף קטן כדי לוודא שבחניה נקייה מעשבים ושומנים וודא שהמוסך או החניון ייצגו. צבוע מחדש את הבית ואת גגו במידת הצורך.
 3. 3
  בדוק את הפרטים האדריכליים. לעתים קרובות אלה הופכים את הבית הישן לאטרקטיבי יותר עבור הקונים. הם צריכים להיות במצב הטוב ביותר, צבועים היטב, ברורים לעין ומוברגים / ממוסמרים / מודבקים במקום וכו 'כנדרש. יצירות תכונה אלה יעברו דרך ארוכה למכירת הבית הישן שלך.
  • הדגישו פרטים אדריכליים ככל האפשר. השתמש בצבעי צבע מנוגדים, בצבעים מתואמים ובצבעי רקע אילמים עבור הפריטים שמאחורי התכונות.
 4. 4
  וודא כי כל הויטראז'ים מראים בבירור. גזור שיחים או ענפים העשויים להסתיר תכונה זו והחלף את כל האלמנטים השבורים בוויטראז ' עצמו. אנשים אוהבים ויטראז'ים בבתים ישנים.
 5. 5
  בדוק את הגג. האם צריך אריחים חדשים, שלבקת חוגרת חדשה או צבע חדש? אל תזניחו זאת, מכיוון שמדובר במאפיין גדול מאוד של הבית והקונים חוששים מהמחשבה על בעיות גגות, במיוחד בבית ישן. ודא שהוא נראה פשוט מושלם.
 6. 6
  חקר את ההיסטוריה של הבית. הפק חוברת שמסבירה זאת. הקונים יאהבו את העובדה שלבית יש היסטוריה מיוחדת מאחוריו. "אישיות" בית זו עשויה להיות המוכרת את הבית הישן שלך על פני בית אחר באותו רחוב.

חלק 2 מתוך 8: הגן והחצר

 1. 1
  השקיעו קצת זמן ומאמץ בגינה. אתה לא צריך לבזבז אלפי גינון, רק ודא שהוא לא מגודל, שהעצים והשיחים גזומים והדשא נחתך. הבהירו את הערוגות עם פרחים ושיחים יפים.
 2. 2
  אם יש לכם בריכה וודאו שהיא נוצצת. התייעץ עם מומחה לבריכה במידת הצורך. אין דבר מרתיע יותר מאשר בריכה שנראית כמו מרק אפונה.
קבל סוכן בית היסטורי מיוחד שיעזור
אם הבית שלך באמת ישן והיסטורי, קבל סוכן בית היסטורי מיוחד שיעזור.

חלק 3 מתוך 8: כניסה

 1. 1
  אשוח את דלת הכניסה. דלת הכניסה נותנת רושם ראשוני חיוני בזמן שהקונה ממתין שתענה לפעמון. וודאו שהוא נקרצף נקי. אם יש צורך, צייר אותו.
 2. 2
  הסר את כל קורי העכביש מאזור הכניסה. טאטא עלים, ערימות אבק וכל דבר אחר שמעיד על ניקיון.
 3. 3
  הסר ערימות בגדים, ספרים, נעליים, צעצועים וכו ' מהכניסה לאולם. זה צריך להיות קל להיכנס לבית. אין לך שום דבר שגורם לאזור הכניסה להיראות כהה.
 4. 4
  תקן את שטיח הדלת הקדמי. שיהיה לך חדש בהיר ומבריק. כמו כן, כל מחצלות או שטיח סביב כניסה לאולם צריכים להיות חדשים ונקיים.
 5. 5
  יש מספיק תאורה. זה לא צריך לבהות אבל הוא צריך להיות בהיר.

חלק 4 מתוך 8: המטבח

 1. 1
  תקן את המטבח ככל שתוכל במסגרת התקציב שלך. מטבחים, יחד עם חדרי אמבטיה, מבצעים או מפרים מכירות בתים. אנשים רוצים לראות נחמדים, הם רוצים לדמיין את עצמם במטבח ההוא, מבשלים משתה. אם הוא נראה ישן ועייף ומגיע עם המכשירים המקוריים של הבית הישן, ערך הבית שלך יצנח.
 2. 2
  הקפידו על שטח אחסון מספיק במטבח. מטבחים עם הרבה ארונות ומקום למקרר, מקפיא, מכונת כביסה ומייבש כביסה הם נכס גדול. לרוב המשפחות יש מקרר ומקפיא ויש לקחת זאת בחשבון.
  • אתה יכול להסיר כמה ארונות ליד המקרר כדי לפנות מקום, בתנאי שיש לך מספיק מקום אחסון. אם החלל צפוף יש טריקים אחרים כדי להראות את מראה החלל.
 3. 3
  החלפת ריצוף ישן בלינוליאום או אריחים בהירים גורמת למטבח להראות גדול ובהיר יותר. צהוב חם הוא צבע נהדר למטבח - הוא מעניק תחושה שטופת שמש בהירה. הניחו צמח עציץ צבעוני על אדן החלון ואגרטל פרחים על השולחן או השיש למראה עליז וביתי.
 4. 4
  הסר את כל העומס הבלתי-חשוב מהמטבח. המשמעות היא כלים, סירים ומחבתות, ציורי ילדים, מגנטים למקרר ושטיפת כלים.
  • כל מגבות התה צריכות להיות טריות ונקיות; זה לספוגי היד ולמטליות הניקוי.
 5. 5
  הכניסו כמה שיותר אור למטבח. אנשים אוהבים את הרעיון לעבוד עם אוכל במטבח מואר ואוורירי.
 6. 6
  החלף רצפות שחוקות. נקה את הרצפה ממש טוב, כך שהיא תהיה ללא רבב.
 7. 7
  החלף ידיות בלויות, ברזים / ברזים, אביזרים. אלה באמת בולטים במטבח ישן ולמרות שהם לא יקרים להחלפה, אם הם לא קבועים, הם יכולים להפחית את משיכת המטבח.
  • אם לבשת דלתות על ארון המטבח אך אינך יכול להרשות לעצמך להחליף את כל הארון, נסה להחליף את הדלתות והכפתורים, או לסיים מחדש את הדלתות הקיימות.

חלק 5 מתוך 8: חדר אמבטיה

 1. 1
  וודאו כי חדר האמבטיה נראה מהדרגה הראשונה. יחד עם המטבח, זהו החדר השני שקובע לעיתים קרובות את מכירת הבית. זה אף פעם לא יכול להיות נקי מדי, אז תרכזו הרבה מאמצי ניקוי וצביעה בחדר הזה.
 2. 2
  אמייל מחדש את האמבטיה והכיור אם הם במצב גרוע.
  • יש להחליף אריחים סתומים, שחוקים וסדוקים.
  • אם המקלחת משתמשת בווילון מקלחת, הכניסו אחד חדש לגמרי.
 3. 3
  אם בחדר הרחצה יש שטיח, היפטר ממנו. זהו מוזר אחד שנמצא לעיתים קרובות בבתים ישנים וזה ממש מקפח על קונים פוטנציאליים. משוך אותו למעלה ומרצף את הרצפה.
 4. 4
  אם יש לכם חדר אמבטיה מיושן עם אריחים פסיכדליים שהיה צריך להחליף לפני שנים, אל תתייאשו. ניתן לצבוע אריחים די בקלות - בקש בחומרה המקומית שלך את הצבע הטוב ביותר לעבודה.
 5. 5
  קנו כמה מגבות חדשות ומטליות פנים, כלי סבון חדש, כמה סבונים ריחניים וצמח עציץ פורח.
 6. 6
  חפש מראה יוצאת דופן - זה יוסיף סגנון ומרחב לאמבטיה שלך.
 7. 7
  התאם וילון חדש לחלון כדי להוסיף מראה מודרני לחדר.
"אישיות" בית זו עשויה להיות המוכרת את הבית הישן שלך על פני בית אחר באותו רחוב
"אישיות" בית זו עשויה להיות המוכרת את הבית הישן שלך על פני בית אחר באותו רחוב.

חלק 6 מתוך 8: סלון

 1. 1
  צמצמו את כמות הרהיטים בחדר. פחות זה תמיד יותר. אולי אפילו כדאי לך לשקול להיכנס לרהיטי במה אם הרהיטים בעצמך נראים עלובים ובלויים.
  • רהיטים מרופדים מסביב לקירות גורמים לחדר להיראות קטן וצפוף יותר.
 2. 2
  אפשר לחלונות להראות בבירור. הסר את העומס מהאזור והרחיק את הרהיטים. נקה את החלונות היטב. משוך את הווילונות לאחור והרים את התריסים כדי להכניס את האור.
 3. 3
  בדוק שמדפי הספרים ומדפי התכשיטים מסודרים, מאובקים ומסודרים. הוצא עודפי ספרים מהחדר; זה לא הזמן להוכיח יכולת אינטלקטואלית.
 4. 4
  הסר תמונות משפחתיות, תעודות, תארים וכו ' מהקירות. אלה הם אישיים מדי ויכולים לפגוע ביכולת הקונים לדמיין את עצמם בביתכם.

חלק 7 מתוך 8: חדרי שינה

 1. 1
  וודאו שהחדר מריח ונראה נקי. הסר את כל ריחות הטחב וה"זקנות ".
 2. 2
  הסר רהיטים מיותרים וכל העומס. תן לחדר השינה להיראות גדול ככל האפשר.
 3. 3
  הכניסו שפע אור. חדרי שינה אפלים וישנים ירתיעו קונים פוטנציאליים.
 4. 4
  תמיד תכין את המיטות. השתמש במצעים טריים, או אפילו חדשים. זה יעודד את הקונים לראות את עצמם ואת משפחתם ישנים באותם חדרים.

חלק 8 מתוך 8: פרטים קטנים אך חשובים

 1. 1
  אל תשכח שיהיו לך כל שקעי התאורה עם נורות. הקונים ירגישו רצויים יותר כאשר תדליק את האורות לבדיקת ערב.
 2. 2
  לשפשף ארונות, לשטוף חלונות ולהיכנס לניקוי השטיחים.
 3. 3
  לשבור את שומן המרפק. בית נקי יזכה בקונים פוטנציאליים רבים. הדברים שמרתיעים אנשים כוללים: קורי עכביש, עובש, לכלוך, סימני חרקים, קירות מטונפים, דברים מעוותים שאינם ניתנים לזיהוי, אוספי בוגי לילדים על הקיר, אזוב, התזת צבעים, כוויות שטיחים וכו '.
 4. 4
  צמצמו את כמות התמונות והתמונות על הקירות. יותר מכל, אל תצטופף בקירות. כמו כן, השאירו יותר מדי תמונות אישיות, כדי שהקונים יוכלו לדמיין את עצמם בביתכם במקום זאת.
  • בחרו כמה פריטים מצוינים לתלייה על הקירות, כאלה שמשלימים את הבית. ארזו את השאר.
 5. 5
  אפו כיכר לחם והכינו קפה ממש לפני בדיקות הבית שלכם. הניחוחות המקסימים יגרמו לאנשים להרגיש ממש בבית - בקרוב יהיו הבית החדש שלהם!
 6. 6
  הסר כל עדות לחיות מחמד. הרחיקו מיטות כלבים וחתולים, קערות, צעצועים, אזורי שינה וכו '. לא כולם אוהבים חיות מחמד, ואפילו מי שכן, עלול לפסול את הבחירות שלכם היכן הוחזקו חיות המחמד. דאגו לחבר או לטפל יחסית בחיות המחמד במהלך בדיקות הבית.
 7. 7
  וודאו כי הרהיטים אינם עמוסים ולא בדרך. כל חדר בבית צריך להיות קל לגישה. אם הוא נראה ישן כמו הבית, שקול להשתמש במקום זאת ברהיטים מבוימים. בעוד שקונים אולי מחפשים בית ישן, הם עדיין רוצים אורח חיים מודרני באותו בית ישן.
  • ריהוט מבוים עוסק במכירת "אורח חיים", יחד עם הבית. אם חסרים לכם אלמנטים חיוניים, כמו שולחן אוכל, השתמשו בריהוט מבוים כדי לעורר את אורח החיים שהקונים יכולים לצפות לו בבית.
 8. 8
  השתמש בריחות באזורים כמו חדרי שינה וחדר אמבטיה, כדי להמתיק את החוויה. עם זאת, היצמד לריח אחד בכל חלל, אחרת הוא עלול להיות מכריע.
אם הוא נראה ישן ועייף ומגיע עם המכשירים המקוריים של הבית הישן
אם הוא נראה ישן ועייף ומגיע עם המכשירים המקוריים של הבית הישן, ערך הבית שלך יצנח.

טיפים

 • אל תיפול בפח של בזבוז יתר על שיפורים. לא משנה כמה תוציאו, לא סביר שתמכרו את הבית ביותר מ- 15% מעל המחיר הממוצע של בתים אחרים באזור.
 • אין טעם לשים מחיר לא מציאותי על הבית שלך - הוא פשוט יישב בשוק חודשים ובסופו של דבר אתה יוריד את המחיר.
 • אם הבית שלך באמת ישן והיסטורי, קבל סוכן בית היסטורי מיוחד שיעזור. אדם זה יידע על תמריצי מס ושיקום מקומיים להציע לקונים שלך.
 • בדקו מראש את המקום. התנהג כמו קונה ועבר בביתך כדי למצוא את הנושאים שהקונים יעלו. התמודד עם הנושאים או היה מוכן להוזיל את המחיר.
 • ספר לכל מי שאתה מכיר על הנכס שלך העוסק למכירה. שיידעו מדוע עליהם להמליץ על כך לחברים ובני משפחתם.
 • אם יש לך תכונות שעשויות להיות עיניים, כמו דלת ממוקמת בצורה מביכה, השתמש במערכות חכמות כדי להסתיר אותן או למזער את המראה שלהן.

אזהרות

 • אם יש ברשותך נכס שאתה מתקן למכור, הקפד לא להסוות על כל 'פגמים סמויים' כגון מילוי זמני של סדקים גדולים המעידים על נזק מבני. תיקונים כאלה יכולים להוביל לתביעות משפטיות אם בעלים חדש מגלה פגם שהוסתר בכוונה בזמן שראה את הנכס והגיש הצעה לרכישה.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
מאמרים בנושאים דומים
 1. איך לארוז את התכשיטים שלך למהלך?
 2. איך לכווץ עטיפה?
 3. איך לארוז תרמילים?
 4. איך מכינים רשימת אריזה?
 5. איך לארוז כמו מקצוען?
 6. איך לארוז ולעבור במהירות?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail