איך לארוז את התכשיטים שלך למהלך?

להגנה נוספת הנח את השרשרת השברירית שלך בתוך שקית ואז בתוך קופסת תכשיטים ליציבות
להגנה נוספת הנח את השרשרת השברירית שלך בתוך שקית ואז בתוך קופסת תכשיטים ליציבות.

בעת מעבר אנשים לרוב יש תוכנית שיטתית באריזת בגדים, נעליים, ספרים וריהוט. אבל כשמדובר בתכשיטים דברים יכולים להיות מעט מבולגנים אם הם לא מאוחסנים ומאורגנים כראוי. כאן תמצאו טיפים שונים לאריזה לנסיעה או העברת תכשיטים כך שהם יגיעו בריאים ושלמים ולא בית משוגעים סבוך.

חלק 1 מתוך 2: אריזת השרשראות

 1. 1
  הניחו שרשראות שרשרת בקשיות שתייה מפלסטיק. שיטה זו עובדת רק על שרשראות שרשרת. שחרר את השרשרת, קח את הקש וחוט את קצהו האחד לאורך כל הדרך, פגש ואבטח את סוגרי השרשרת (עבור חלקים גדולים יותר באמצעות גליל שירותים הוא אלטרנטיבה מצוינת).
 2. 2
  השתמש בעטיפות פלסטיק. הניחו גיליון אחד של חותם Press N על משטח ישר, הניחו את השרשראות על הסדין וכסו את החלק העליון ביריעה אחרת ואטמו אותה.
 3. 3
  השתמש בשקיות ניילון (כגון נעילת רוכסן). שיטה זו עובדת בצורה הטובה ביותר עם מיני תיקי נעילה עם רוכסן. הנח את השרשרת שלך בשקית הניילון, הביא את אבזמי השרשרת הסגורים למעלה כך שהיא תסתובב. צובטים את תיק נעילת הרוכסן כך ששאר השרשרת מאובטחת.
 4. 4
  השתמש בשקית וקופסה. עבור שרשראות ושרשראות עדינים יותר, הנחתם בתוך שקית מרופדת, קופסה או שניהם היא המתאימה ביותר. אם השקית והקופסה שלך לא מרופדות, תוכל להשתמש בעטיפת בועות, מגבת נייר, רפידות כותנה וכו '. להגנה נוספת הניח את השרשרת השברירית שלך בתוך שקית ואז בתוך קופסת תכשיטים ליציבות.
 5. 5
  השתמש במגבת נסיעה או במפלט. הניחו מגבת קטנה או משטח על משטח ישר והניחו את השרשראות על המגבת או המשטח במרווחים אחידים. גלגל בזהירות קצה אחד לשני. אבטח על ידי קשירה עם חוט / עניבה / חבל חסון.

חלק 2 מתוך 2: אריזת העגילים והטבעות

 1. 1
  השתמש בקרטון ביצה. הכן קרטון נקי בהישג יד. הניחו את הטבעות וזוגות העגילים בכוסות נפרדות של הקרטון. אם אתה מודאג מכך שהעגילים שלך יסתובבו בכוס, תוכל להשתמש בכפתורים. פשוט הכניסו את העגילים לחורי הכפתור כדי לשמור על הזוג. להגנה נוספת, תוכלו למלא את הכוסות בכרית כלשהי (למשל כותנה, חתיכות נייר בועה, מגבת נייר). סגור את הקרטון.
 2. 2
  השתמש בקופסת גלולות / מארז או בקופסת אחסון חרוזים. שיטה זו פועלת זהה עבור תיבה או מקרה. סדר את האביזרים שלך והניח את הטבעות והעגילים בנפרד בכל תא. זה שומר על התכשיטים שלך מאוחסן בצורה מסודרת.
 3. 3
  השתמש במארז משקפי שמש / משקפיים קשיח. זה עובד הכי טוב כמנשא טבעות. פשוט אחסן את כל הטבעות שלך בתיק. להגנה נוספת וכדי למנוע מהטבעות להיתקל זה בזה, תוך סכנת שריטות, אבטח את הטבעות על ידי עטיפת כל אחת ממגבות נייר, נייר עטיפה או נייר אריזה.

טיפים

 • עכשיו כשכולכם ארוזים, זכרו לשמור את היצירות החשובות והמשמעותיות ביותר איתכם במהלך הובלת התכשיטים.

אזהרות

 • למרות ששיטות אלה צריכות להספיק ולשמור על התכשיטים שלך במהלך ההובלה, ייתכן שתרצה להשקיע בארגז נסיעות תכשיטים, מארז או גליל עבור החלקים הסנטימנטליים והיקרים ביותר שלך.

דברים שתזדקק להם

אבל כשמדובר בתכשיטים דברים יכולים להיות מעט מבולגנים אם הם לא מאוחסנים ומאורגנים כראוי
אבל כשמדובר בתכשיטים דברים יכולים להיות מעט מבולגנים אם הם לא מאוחסנים ומאורגנים כראוי.

שרשראות:

 • קשיות שתייה מפלסטיק
 • עטיפות איטום מפלסטיק
 • שקיות פלסטיק
 • שקית וקופסה
 • מגבת נסיעות / מפית

טבעות ועגילים:

 • קרטון ביצים
 • קופסת גלולות / מארז
 • קופסא לאחסון חרוזים
 • מארז משקפי שמש / משקפיים קשיחים

תגובות (2)

 • laila32
  רעיון קרטון הביצים היה ממצא נהדר!
 • oharasid
  טיפים נהדרים עם תמונות.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
מאמרים בנושאים דומים
 1. כיצד להקים שכר דירה לחוזה עצמו?
 2. איך לקנות בית נטוש?
 3. איך להציע הצעה על בית?
 4. כיצד לקבוע את שווי השוק לביתך?
 5. איך מסננים דיירים?
 6. כיצד לחפש רשומות פינוי?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail