איך לזהות משקפי שמש של גוצ'י מזויפים?

כדי לזהות משקפי שמש מזויפים של גוצ'י, חפש שגיאות כתיב של שם המותג או המוקדמות כגון "בהשראת" או "כמו". בנוסף, בדוק את הצד הפנימי של משקפי השמש, שם תראה חותמת "תוצרת איטליה" ואחריה "CE". אם אתה יכול לגרד את החותמת הזו, זה אומר שמשקפי השמש ככל הנראה מזויפים. אתה יכול גם לחפש את מספר הדגם באינטרנט כדי לוודא שמשקפי השמש שיש לך תואמים את התמונה באינטרנט. יתר על כן, בדוק את רפידות האף, שאמורות להיות חרותות על הלוגו של גוצ'י על פיסת המתכת באמצע. כדי ללמוד כיצד לקנות משקפי שמש של גוצ'י ממקורות אמינים, המשיכו לקרוא!

כדי לזהות משקפי שמש מזויפים של גוצ'י
כדי לזהות משקפי שמש מזויפים של גוצ'י, חפש שגיאות כתיב של שם המותג או המוקדמות כגון "בהשראת" או "כמו".

גוצ'י התחיל עוד בשנת 1921 כחנות למוצרי עור. מאז הוא הפך למותג ידוע המייצר מגוון מוצרים באיכות גבוהה. המותג הפך כל כך פופולרי, אלא אם כן אתה קונה מחנות מכובדת, קשה לדעת אם מה שקנית אמיתי או מזויף. ישנן דרכים לדעת אם משקפי השמש של גוצ'י מזויפים. כדי לראות אם משקפי השמש שלך אמיתיים, בדוק את הפרטים של המשקפיים, בדוק את האביזרים וקנה ממקורות אמינים.

חלק 1 מתוך 3: בדיקת המשקפיים

 1. 1
  בדוק את הנוסח או האיות. זו אחת הדרכים המהירות והקלות ביותר לדעת אם המשקפיים מזויפים. זוג מזויף עשוי לומר "בהשראת", "כמו", או פשוט לאיית נכון את המילה "גוצ'י". בדוק כל חלק ממשקפי השמש כדי לבדוק אם יש איות שגוי.
 2. 2
  הסתכל על הצד הפנימי של משקפי השמש. כל משקפי השמש של גוצ'י מיוצרים רק באיטליה על ידי קבוצת סאפילו. צריך שיהיה CE לאחר שייכתב "תוצרת איטליה". זה מייצג "Conformité European", שפירושו "קונפורמיות אירופית".
  • גרד את הצבע שאומר "תוצרת איטליה". אם הצבע יורד, סביר להניח שמשקפי השמש מזויפים.
 3. 3
  בדוק את מספר הדגם. אחרי האותיות GG (מייצג את גוצ'יו גוצ'י) צריך להיות מספר דגם. מספר הדגם יהיה ארבעה מספרים ואחריו "S" עבור משקפי שמש. חפש את מספר הדגם הזה באינטרנט. משקפי השמש שעולים בחיפוש צריכים להיראות כמו משקפי השמש שלך. לפעמים, זיופים ישימו מספר דגם על המשקפיים התואם סוג אחר של משקפיים.
  • אתה יכול גם לחפש את קוד הצבע. קוד צבע צריך להיות בן חמש ספרות / מספרים, אשר יכול להיות כל האותיות, כל המספרים, או שילוב.
 4. 4
  הביטו בכריות האף. אם יש רפידות אף בדוק אותן. יש לחרוט את לוגו גוצ'י על פיסת המתכת שבאמצע. במשקפי שמש מזויפים רבים של גוצ'י אין את זה על כריות האף.
  במשקפי שמש מזויפים רבים של גוצ'י אין את זה על כריות האף
  במשקפי שמש מזויפים רבים של גוצ'י אין את זה על כריות האף.
 5. 5
  ערכו בדיקת קיטוב. משקפי שמש עשויים שלא להיות מקוטבים, גם אם הם כהים. הרכיב את משקפי השמש והסתכל על צג המחשב שלך מזוויות שונות. אם המשקפיים מחשיכים בשלב כלשהו, אז הם מקוטבים.
 6. 6
  בדוק את הצירים. צירים על משקפי שמש אמיתיים של גוצ'י לא צריכים להיות עשויים פלסטיק או שיהיו ברגים המחברים את הצירים למסגרת. למעשה, לא אמורים להיות ברגים כלל על משקפי השמש שלך. לאחר שבדקתם את הצירים, בדקו את תנועתם. הם צריכים לנוע בצורה נוזלית מבלי להיתקע.
 7. 7
  בדוק את המשקל. משקפי שמש מזויפים עשויים בדרך כלל מחומרים זולים וקלים יותר. משקפי שמש אמיתיים של גוצ'י אמורים להיות בעלי משקל לא כבד אך משמעותי כאשר הם מוחזקים בידך. תוכלו לחפש באינטרנט בחנות גוצ'י מה המשקל של דגם משקפי השמש המסוים שלכם.

חלק 2 מתוך 3: בדיקת האביזרים

 1. 1
  וודאו שיש לכם תעודת מקוריות ואחריות. משקפי שמש אמיתיים של גוצ'י מגיעים עם תעודת מקוריות ואחריות שניתן למצוא בתוך האריזה. תעודת האותנטיות צריכה להגיע ככרטיס במעטפה. בחלק האחורי של הכרטיס צריך להיות מידע על הצבע והסגנון של משקפי השמש. השווה את המידע בכרטיס עם משקפי השמש שלך כדי לוודא שהם תואמים.
 2. 2
  בדוק את תיבת הקמעונאות. משקפי שמש אמיתיים של גוצ'י צריכים להגיע בקופסת גוצ'י. על הקופסה להיות כתוב "גוצ'י" בלוגו ובגופן התואמים לגוצ'י על משקפי השמש שלך. דגמים חדשים יותר של קופסאות הם בדרך כלל חומים עם כיתוב זהב, אך דגמים ישנים יותר ישתנו בצבע ובסגנון האריזה.
  • יש לזכור כי ניתן להכניס משקפי שמש מזויפים לאריזות אמיתיות.
 3. 3
  תסתכל בתיק הנשיאה. תיק נשיאה צריך להיכנס בתוך הקופסה. הלוגו והגופן צריכים להתאים גם לקופסה ולמשקפיים. בדוק את תיק הנשיאה כדי לוודא שהתפירה אחידה וישרה. תיקי נשיאה חדשים יותר הם בדרך כלל חומים עם כיתוב זהב, אך דגמים ישנים ישתנו בסגנונם.
  משקפי השמש שעולים בחיפוש צריכים להיראות כמו משקפי השמש שלך
  משקפי השמש שעולים בחיפוש צריכים להיראות כמו משקפי השמש שלך.
 4. 4
  בדוק את הבד החום. מטלית אבק צריכה להגיע עם הארגז ונרתיק הנשיאה. הבד צריך להיות במרכז הלוגו של גוצ'י העולה בקנה אחד עם הלוגו והגופן של משקפי השמש, הקופסה ומארז הנשיאה. גם אם יש לך דגם ישן יותר, מטלית האבק צריכה להיות עקבית בסגנון האביזרים האחרים שלך.
 5. 5
  בדוק את שקית הניילון. משקפי השמש צריכים להגיע ארוזים בתוך שקית ניילון. על שקית הניילון תונח מדבקת יצרן על גבי הפלסטיק. בדוק את המדבקה כדי לוודא שהפרטים תואמים את משקפי השמש שלך.

חלק 3 מתוך 3: קנייה ממקורות אמינים

 1. 1
  קנו מחנות גוצ'י. הדרך הטובה והאמינה ביותר לוודא שאתה רוכש משקפי שמש אמיתיים של גוצ'י היא לקנות ישירות מחנות גוצ'י. בדרך זו, לא יהיה ספק או צורך לבדוק את משקפי השמש כדי לוודא שהם אמיתיים. לא בכל אזור יש חנות של גוצ'י, אבל לגוצ'י יש חנות שתוכלו לרכוש ממנה באופן ישיר.
  • אם מזמינים מגוצ'י באופן מקוון, וודאו שהחבילה שלכם לא נפתחה ולא הושחתה בשום צורה שהיא.
 2. 2
  רכשו משקפיים מקמעונאים יוקרתיים. אם אינך יכול לקנות ישירות מגוצ'י, הדרך הטובה ביותר להבטיח שמשקפי השמש אמיתיים היא לקנות מקמעונאי אמין. לדוגמא, Bloomingdale's, Neiman Marcus או Nordstrom הם כמה בתי כלבו יוקרתיים אמינים שמוכרים מוצרים של גוצ'י. אלה חנויות כלבו נמצאות לפעמים במקומות עצמאיים, אך לעתים קרובות הם נמצאים בקניונים.
 3. 3
  וודאו כי בחנות המקוונת קיימת מדיניות החזרות. אם עליכם לקנות מקמעונאי מקוון שאינו גוצ'י או מחנות כלבו יוקרתית, וודאו כי מוצעת מדיניות החזרה. קנו את משקפי השמש רק אם קיימת מדיניות החזרה מותנית, ואם המוכר אמין ויש לו דירוגים טובים. זה ייתן לך את ההזדמנות לבדוק את משקפי השמש לאמיתות לפני שתחליט לשמור או להחזיר אותם.
  אם גוצ'י כתוב רק בצד שמאל של המקדש על משקפי השמש
  אם גוצ'י כתוב רק בצד שמאל של המקדש על משקפי השמש, האם זה אומר שהם מזויפים?
 4. 4
  הימנע מקנייה מספקי רחוב. לעתים קרובות תראו מוכרי רחוב שמוכרים את מה שלטענתם הם פריטי "מותרות" ברחובות עסוקים. לעתים קרובות יותר מאשר לא, הסחורה תהיה מזויפת. תוכלו לדעת זאת לפי מחיר המוצרים ועל ידי בדיקה מהירה. אלא אם כן אתה בסדר עם מוצרים מזויפים, הימנע מספקי רחוב.
 5. 5
  בדוק את המחיר. משקפי השמש של גוצ'י ידועים כיקרים לשמצה. המחיר בדרך כלל הוא מעל 150 € או יותר. לא סביר שזוג משקפי שמש אותנטי יהיה הרבה יותר זול ממחיר זה.

טיפים

 • למשקפי גוצ'י אין מספר סידורי, ולכן זה לא אומר שהמשקפיים שלך מזויפים אם אין מספר סידורי.
 • לזוגות מזויפים עשויה להיות המילה "auth" במקום "authentic".

אזהרות

 • משקפי שמש מזויפים בדרך כלל לא עוברים מבחני קיטוב.

שאלות ותשובות

 • מה הפירוש של האות "P" על העדשות שלי?
  P פשוט אומר שהעדשות מקוטבות.
 • האם משקפי השמש של גוצ'י מיוצרים ביפן?
  כן, ניתן לייצר אותם ביפן, כמו גם במדינות אחרות כמו איטליה.
 • מדוע לוגו ה- GG הופך כסוף?
  זה לא אמור להפוך לכסף אם משקפי השמש אותנטיים.
 • מהם צבעי הפסים הנמצאים על הסרגל העליון המחזיק את מסגרת העדשה? שלי כחולים ואדומים.
  הצבע תלוי בדגם משקפי השמש שיש לך.
 • לא כל משקפי השמש של גוצ'י הם מאיטליה. האם לגוצ'י לא היו מיוצרים ביפן?
  כן, ניתן לייצר משקפי שמש של גוצ'י ביפן; לגוצ'י יש גם מפעלים בגרמניה ובצרפת.
 • האם חקוק מספר רישום על משקפיים?
  צריך להיות מספר דגם, קוד צבע ומדידות עדשות ומסגרת בחלק הפנימי של המשקפיים.
 • אם ה- "G" מתחכך בקלות מהמסגרת, האם הם יכולים להיות מזויפים?
  כן. ה- G לא אמור לרדת, מכיוון שהם מודבקים למדי על הדבר האמיתי.
 • האם לגוונים של גוצ'י היה אי פעם בורג בצירים?
  לא. משקפי השמש של גוצ'י לא צריכים לכלול ברגים גלויים בצירים. זה אחד מסימני ההיכר של משקפי השמש הגבוהים יותר.
 • האם בכל משקפי השמש האותנטיים של גוצ'י יש כיתוב על החלק הפנימי של הזרועות?
  כן, מכיוון שתמיד יהיו להם הסידורים או הפריטים המיועדים שלהם שיתחיל ב- S (למשקפי שמש), ואחריו הגודל הדו-ספרתי # וקוד הצבע בן 5 הספרות.
 • רכשתי משקפי מרשם מרופא העיניים שלי ויש להם את המספר הסידורי, אבל אין לי כרטיס אותנטיות, וגם המקרה לא מונוגרם של גוצ'י. למה זה?
  המשקפיים שלך היו צריכים להגיע עם מטלית ניקוי של גוצ'י, מארז משקפיים קשיח או רך שעליו מוטבע הלוגו של גוצ'י, וכן כרטיס תעודת אותנטיות שהיה צריך למלא על ידי משרד רופא העיניים.
שאלות ללא מענה
 • אם גוצ'י כתוב רק בצד שמאל של המקדש על משקפי השמש, האם זה אומר שהם מזויפים?
 • היכן אוכל למצוא מסגרות של גוצ'י כבר לא זמינות באינטרנט?

תגובות (3)

 • hkelly
  מצאתי שזה עוזר מאוד לספר ולהראות כיצד לקבוע אם המשקפיים שלך מזויפים. קניתי את שלי מחנות כלבו והיו לי כבר למעלה מ -20 שנה; הם כמעט איתי ברחבי העולם!
 • astanton
  עזרה מאסיבית!! תודה!
 • wisokyclaudie
  אתם הכי טובים עכשיו אני יודע שמשקפי הגוק שלי אמיתיים!
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail