איך לזהות משקפי שמש מזויפים של אוקלי?

בשל הפופולריות והמחיר שלהם, משקפי שמש מזויפים של אוקלי שכיחים למדי, אך ישנן כמה דרכים קלות להבדיל אותם מלבד אלה האמיתיים. משקפי אוקלי אמיתיים יהיו עשויים מחומרים איכותיים, הצירים ירגישו יציבים, והעדשות יהיו שקופות, בעוד שזיופים יהיו לעיתים דקיקים עם עדשות מעוננות. משקפיים מקוריים יגיעו גם עם מארז מגן או שקיק. חפש את הלוגו של האות O, שנמצא בדרך כלל על מקדש הזרוע האחת או שתיהן. בחלק מהדגמים החדשים יותר מודפס שם המותג. למשקפיים אמיתיים יהיה גם מספר פריט בן 5 או 8 ספרות בחלק הפנימי של הזרוע השמאלית. אל תצפו לשלם פחות מ- 80 דולר עבור זוג משומש או 150 עבור זוג משקפי שמש חדשים של אוקלי. לטיפים נוספים, כולל כיצד לזהות זוג מזויף של משקפי שמש של אוקלי באינטרנט, המשך לקרוא!

כולל כיצד לזהות זוג מזויף של משקפי שמש של אוקלי באינטרנט
לטיפים נוספים, כולל כיצד לזהות זוג מזויף של משקפי שמש של אוקלי באינטרנט, המשך לקרוא!

בשל הפופולריות שלהם, המחיר וטכנולוגיית חסימת השמש המוגנת בפטנט, משקפי השמש של אוקלי הם אחד מאביזרי המעצבים המזויפים ביותר בשוק. כצרכן, לא תמיד קל לספר לזוג אמיתי של אוקלי מנגיחה נחותה. למרבה המזל, עיצוב המוצרים של החברה, אלמנטים מיתוגיים ואביזרים כוללים מספר תכונות שיכולות לעזור לך לקבוע אם הצמד שאתה מסתכל עליו הוא המאמר האמיתי.

שיטה 1 מתוך 3: הערכת אומנות

 1. 1
  בצע הערכה חזותית מהירה של איכות המוצר. ברוב המקרים, כל מה שיידרש כדי לדעת אם אתה מתמודד עם חיקוי זול הוא מבט חטוף. משקפי שמש מקוריים של אוקלי מורכבים מפלסטיק, מתכות וגומיות איכותיות. לעומת זאת, נוקאפים נזרקים בחיפזון תוך שימוש בחומרים הכי פחות יקרים שיש - וזה מראה.
  • קח כמה זמן שאתה צריך לבצע את הבדיקה שלך. אם הספק ינסה להסיח את דעתך, להזדרז איתך או להרתיע אותך מהטיפול בסחורה שלהם, יתכן שיהיה לו מה להסתיר.

  טיפ: השתמש בשכל הישר שלך וסמוך על המעיים שלך. כשתתמודד עם הדבר האמיתי, תדע זאת.

 2. 2
  החזיק את המשקפיים כדי להרגיש כיצד הם בנויים. אוקלי ידועים בזכות הבנייה המוצקה והעמידות שלהם. בגלל אלה, אמיתיים יהיו בעלי קצת משקל. הקפד לחוש גם בנושאים כמו צירים דקיקים או עדשות רופפות. פגמים כמו אלה הם דגלים אדומים רציניים.
  • Bogus Oakleys עשוי להיות קטן במידה ניכרת מעמיתיהם האותנטיים. זה קורה כאשר היצרנים מנסים לצמצם את עלות הייצור באמצעות פחות חומר.
 3. 3
  מדוד את איכות ועדשות העדשות. Oakleys מיועדים לביצועים. משמעות הדבר היא שהעדשות על משקפי השמש האמיתיים יהיו צלולות וכהות בצורה מושלמת כדי לחסום את השמש תוך הקפדה על נראות אופטימלית. לעומת זאת, העדשות על זיופים עשויות להיות מעוננות או שקשה לראות אותן. יתכן שאפילו תבחין בקילוף סביב הקצוות, עדות לכך שהם הועטו בסרט זול.
  • דגמים רבים של אוקלי מתהדרים בעדשות עמידות בפני שריטות. מעט שריטות קלות עשויות להוות אינדיקציה לגיל, אך אם העדשות נחצות עם חריצים גדולים, זה כנראה בגלל שהם עשויים מחומרים באיכות נחותה.
  • אפילו זוגות שנמצאים בבעלות מראש ישמרו על בהירותם ועל שלמות הגוון שלהם לאחר שנים של שימוש קבוע.
 4. 4
  חפש תפרים מוגבהים ברורים על המסגרות. מסגרות אוקלי בפועל כולן קווי מתאר חלקים וקצוות מרובעים מעוצבים למשעי. עבודת דפוס לא טובה היא עוד סימן לספר שמישהו מנסה להונות אותך מכספיך הרווחים. למרבה המזל, זה גם אחד שקשה לפספס.
  • העבריינים הגרועים ביותר עשויים אפילו להיות מחוברים ממספר חלקים שאינם מיושרים לחלוטין.
 5. 5
  שימו לב לאזורים בהם הצבע סתום או מתקלף. בניגוד לאוקליס אמיתי, שעוצב מפלסטיק צבוע מראש, "Foakleys" בדרך כלל נצבעים בשכבה אחת של צבע זול. אם אתה מבחין בנקודות שבהן הגימור יורד ויש צבע אחר שנראה מתחת, אתה יכול להיות בטוח שהם לא המקוי האמיתי.
  • כלל זה לא יכול לחול על משקפי שמש המיוצרים ממתכת או צבועים בגימור מיוחד. עם זאת, אתה עדיין יכול לשפוט את איכות עבודת הצבע על ידי בחינת קצה כל זרוע במקום בו היא מתקפלת לעינית.
  • עד כמה שזה יכול להיות מפתה לשרוט את משקפי השמש בעצמך, אל תעשה. רוב הספקים יצפו מכם שתשלמו עבור פריטים שניזקתם, והדבר האחרון שאתם רוצים הוא להיתקע עם זוג גוונים לאחר שקבעו שהם מזויפים.
 6. 6
  פתח וסגור את הידיים כדי לראות עד כמה הצירים עובדים. תנועת הזרועות צריכה להיות חלקה בחמאה לאורך כל טווח התנועה שלהם, הודות לצירי הפלסטיק המלאים של אוקלי. וצירי מתכת זול נפוץ המשמש לייצור משקפי שמש fugazi, כולל Foakleys, יש סבירות גבוהה בהרבה של דבק, מתרופף, או אפילו לשבור אחרי כמה לובש.
  • צירי אוקלי נבחרים עשויים להכיל רכיבי מתכת, אך אלה יהיו סיכות דקות, לא ברגים גדולים ומגושמים.
 7. 7
  נסה את המשקפיים כדי לבדוק נוחות. הגומי באוקליס אמיתי רך ומעט ספוגי, מה שמאפשר התאמה נעימה לכל אורך היום. זה כמעט צריך להרגיש שאתה בכלל לא מרכיב משקפיים. גרבי אוזניים קשים, מחוספסים או לא מתאימים וחתיכות אף הם אינדיקציה ברורה לכך שמישהו מנסה למשוך מהיר.
  • גרבי האוזן נשלפו על משקפים מזויפים לא רוצים להישאר במקום בזמן שאתה לובש אותם, או להיות בחשדנות קלה להחליק לסירוגין כאשר אתה לא.
 8. 8
  שמישהו אחר יסתכל עליהם. ההתקדמות בתחום הטכנולוגיה והייצור הקלה על אי-התאמת זיופים משכנעים. אם הסתכלת על זוג משקפי שמש מסוימים מלמעלה למטה ועדיין אינך בטוח אם הם אמיתיים, זה עשוי לעזור לשים עליהם סט שני של עיניים. מישהו שהיה לו ניסיון עם מוצרי אוקלי בעבר יהיה אמין במיוחד.
  • פורומים של מותגי מעצבים וקהילות מקוונות שבמרכזן מוצרי אוקלי יכולים להיות מקומות נהדרים להגיע לחוות דעת שנייה.
  • אם יש לך ספק, עדיף תמיד להשיג את משקפי השמש ואביזרי האוקלי שלך מחנות רשמית של אוקלי, או סוחר מורשה כמו סונגלאס האט.
אם למשקפי השמש של אוקלי אין מספר סידורי
אם למשקפי השמש של אוקלי אין מספר סידורי, האם זה אומר שהם מזויפים?

שיטה 2 מתוך 3: זיהוי אלמנטים של מיתוג חתימה

 1. 1
  חפש את הלוגו המסחרי של אוקלי בחלקם החיצוני של המסגרות. כל משקפי השמש של אוקלי מציגים את לוגו "O" החתימה של החברה. ברוב המקרים, תמצאו אותו בקטע המקדש של זרוע אחת או שתיהן. אם המשקפיים כלל לא כוללים לוגו, השאר אותם על המדף. זהו מסירה מתה שהם עבודה עם עבודה.
  • דגמים חדשים יותר מסוימים, כמו Frogskins הפופולריים, נושאים את השם המלא של המותג במקום הסמל הקטן יותר. תסריט זה ייכתב בגופן המוכר של אוקלי ובעל מראה נקי, מדויק ומלוטש.
  • ה- O של אוקלי עבר כמה דמיונות מחודשים לאורך השנים. אל תהיה מהיר מדי לבכות רע אם הלוגו אינו זהה לזה שנמצא בזוגות אחרים. זה יכול להיות שיש לך דגם קצת יותר חדש או ישן יותר על הידיים.

  טיפ: השווה בין מיקום הלוגו על הזוג שאתה מסתכל לתמונות של אותו דגם באינטרנט. אם זה באזור אחר, זה אומר שהזייפן נעשה מרושל.

 2. 2
  שימו לב אם הלוגו הוא תלת ממדי או שטוח. לאחר שמדאת את הלוגו של המותג, עשה חשבון על המראה הכללי שלו. על משקפי השמש של אוקלי בתום לב, ה- "O" תמיד יוטבע ולא יוטבע או יצויר. בנוסף, לרוב הוא עשוי ממתכת, וניתן יהיה להבחין בו היטב מהפלסטיק המשמש למסגרות.
  • הלוגו עשוי להיות מפלסטיק בחלק מהזוגות, אך האיכות והפירוט של הדפוס עדיין יהיו זהים.
 3. 3
  בדוק אם יש מספר פריט בן 5 או 8 ספרות בחלק הפנימי של הזרוע השמאלית. לפני שצמד אוקלי עוזב את המפעל, הוא מודפס עם מק"ט, או מספר פריט "יחידת שמירת מלאי". בזוגות ישנים יותר מק"ט יופיע כמספר מקף בן 5 ספרות, כגון "12-345." זוגות חדשים מסומנים במספר מקף בן 8 ספרות שמתחיל ב "00", כמו ב "001234-56."
  • זיופים משוכללים יותר מודפסים לפעמים עם מק"טים אקראיים. עם זאת, אלה לא תמיד תואמים את דגם המשקפיים שעליהם הם מודפסים. אם המודל שאתה מעריך מכיל מספר פריט, הקדש רגע לנקב אותו במנוע חיפוש כדי לאשר אם הוא חוקי.
  • כמה משקפי שמש של אוקלי מיוצרים עדיין בארה"ב, אך רבים מיוצרים במקומות אחרים בימינו. לראות "תוצרת סין" כתוב על הזרוע לא צריך בהכרח להפעיל פעמוני אזעקה.
 4. 4
  היזהר מדבקות זולות או ממותגות על העדשות. ברוב משקפי השמש של אוקלי אין מדבקות, לא על העדשות או בכל מקום אחר. כשהם נוכחים הם תמיד יהיו סוג הנצמד הרך והגמיש, ולא המגוון הדביק. אם אתה מקלף מדבקה והיא משאירה אחריה שכבה של שאריות דבק, הועברת לסיבוב.
  • אוקלי רק שם מדבקות על עדשות המשקפיים המקוטבות שלהם, ואלה מודפסים רק באות "P", אף פעם לא שם החברה או הלוגו.
  • ככלל אצבע, אם אתה רואה מדבקה על זוג גוונים של אוקלי, יש סיכוי טוב שהם מתחזים.
אל תצפו לשלם פחות מ- 80 דולר עבור זוג משומש או 150 עבור זוג משקפי שמש חדשים של אוקלי
אל תצפו לשלם פחות מ- 80 דולר עבור זוג משומש או 150 עבור זוג משקפי שמש חדשים של אוקלי.

שיטה 3 מתוך 3: בחינת האביזרים הכלולים ותכונות אחרות

 1. 1
  בדוק את תג המחיר. כפי שהקלישאה הישנה אומרת, אם זה נראה טוב מכדי להיות אמיתי. אתה יכול בדרך כלל לצפות לשלם לפחות 60 € -100 דולר אפילו עבור זוג Oakleys קל. משקפי שמש טריים מהמפעל ככל הנראה יקרבו אתכם קרוב יותר ל -110 € -200, או לפעמים יותר.
  • גורמים רבים יכולים לתרום למחיר של פריט, כולל גיל, לבוש, מספר האביזרים המקוריים הכלולים והסכום שהמוכר שילם עבורו. זכור זאת כשמנסים לקבוע אם משקפי השמש נראים כאילו הם שווים את המספר בתג המחיר.

  טיפ: אם אתה קונה באינטרנט, חפש חיפוש מהיר אחר הדגם שאתה מחפש בכדי לקבל תחושה של הערך הקמעונאי הממוצע שלו והשווה אותו לרישומים אחרים במצב דומה.

 2. 2
  הגדל את קופסת השיווק בעת רכישת משקפי שמש חדשים. סרוק את התיבה כדי לוודא שכל הלוגו, התמונות, הגופנים ומונחי המיתוג המיוחדים מוצגים באותה צורה שהם נמצאים באתר הרשמי של החברה. כלול במידע שתמצא שם הדגם של המוצר, מק"ט ותיאור הפריט, יחד עם ברקוד ייחודי. ודא שכל אחד מהפרטים הללו תואם את המאפיינים של הדגם שאתה מחפש.
  • הקדש רגע גם כדי להראות לאריזה עצמה מראה קשה וקשה. אם יש משהו דגי בעיצוב הקופסא, כמו דיו מדמם, הדפסה מחוץ לקילטר או טקסט שגוי, שקול את זה כראש בראש.
 3. 3
  שאל אם הם מגיעים עם תעודת מקוריות או כרטיס אחריות. את שתי פיסות הניירת תקבלו בכל עת שתרכשו זוג משקפי שמש חדשים של אוקלי. מסמכים אישורים כמו אלה נועדו במיוחד להבטיח לקונים שמה שהם מקבלים הוא העסקה האמיתית. היזהר מהמשקפיים המפורסמים כחדשים או לא נרכשו שאינם מגיעים איתם.
  • אם אתה קונה בעבר בבעלות, ייתכן שהמוכר עדיין יהיה ברשותו את האישור ואת תעודת האחריות המקורית. במקרה זה, יהיה עליכם להסתמך על שיטות אימות אחרות.
 4. 4
  חפש את המארז או את השקיק שבו משקפי השמש נכנסים. אלא אם כן אתה מקבל את Oakleys מיד שנייה שלך, הם צריכים להיות מאוחסנים בבטחה בתוך מארז קשיח מגן או שקית מיקרופייבר רכה. מיכל זה עצמו יכול לספק רמז לגבי מקור המוצר. אם הוא מיוצר בזול או מעוטר בלוגו בעל מראה חשוד, כדאי לך לשקול מחדש את הרכישה שלך.
  • דגמים שנמכרים במקרים קשים בדרך כלל מגיעים גם עם מטלית ניקוי, שתודפס עם השם או הלוגו של אוקלי.
  • דאג שתשים לב בדיוק באותה המידה למה שיש בפנים. לא נדיר שאמני תרמית אורזים מחדש משקפי שמש מזויפים במקרי מעצבים מקוריים.

טיפים

 • אם עדיין יש לך ספק לגבי האותנטיות של זוג משקפי שמש מסוימים לאחר הניתוח, אל תהסס לשאול את הספק עליהם ישירות, או להתייעץ עם גורם חיצוני סמכותי יותר.
 • אוקלי מבקשת מלקוחותיה לדווח על מקרים של חשד לזיופים במטרה להפחית את מספר מוצרי ההונאה המציפים את השוק. ניתן להגיש דוח על ידי ביקור בכתובת https://oakley.com/en-us/legal/report-fakes.
משקפי שמש מזויפים של אוקלי שכיחים למדי
בשל הפופולריות והמחיר שלהם, משקפי שמש מזויפים של אוקלי שכיחים למדי, אך ישנן כמה דרכים קלות להבדיל אותם מלבד אלה.

אזהרות

 • כאשר אתה קונה משקפי שמש באינטרנט, או בכל מקום אחר שאינו סוחר מורשה של אוקלי, אתה עושה זאת על אחריותך בלבד. הרבה יותר קל להעביר מוצרים מזויפים דרך האינטרנט.
 • משקפי שמש מזויפים אינם כפופים למבחני ההגנה הקפדניים על קרינת UV החייבת על ידי ה- FDA. מסיבה זו, יש סיכוי שללבוש אותם בתנאים בהירים לפרקי זמן ממושכים עלול לגרום ללקות ראייה זמנית או לפגיעה חמורה יותר בעיניים.

שאלות ותשובות

 • האם אקבל מספר סידורי על משקפי אוקלי שנעשו בהתאמות אישיות?
  יתכן. מק"ט של אוקלי מבוסס על מפרט של פריטי מלאי סטנדרטיים, כך שיש סיכוי שצמד מותאם אישית עשוי לשאת את מק"ט של הפריט עליו התבססה ההתאמה האישית. זה יכול להיחשב גם לדגם משלו, ובמקרה זה ייתכן שהוא לא כולל מספר סידורי. הפתרון הטוב ביותר שלך הוא ליצור קשר עם נציג אוקלי ולשאול אותם מה לחפש.
 • האם בכל משקפי השמש של אוקלי היג'ינקס יש מספר סידורי / מוצר?
  כן, לכולם צריך להיות מספר דגם.
 • כיצד אוכל למצוא את מחיר משקפי השמש של אוקלי?
  עיין במדור החנות באתר הרשמי של אוקלי כדי לבדוק את הרישומים עבור כל הדגמים שיש להם במלאי. אתה יכול גם להשוות מחירים בכמה אתרים קמעונאיים שונים כדי לקבל תחושה של הערכה של המודל שאתה מסתכל עליו כרגע.
 • האם אוקלי משתמש בברגי מתכת?
  ברגי מתכת משמשים ברוב משקפי השמש של אוקלי, אך ישנם כמה דגמים שאינם משתמשים במתכת.
 • היכן אוכל למצוא את המספר הסידורי?
  בצד המסגרת, אני חושב.
 • אם למשקפי השמש של אוקלי אין מספר סידורי, האם זה אומר שהם מזויפים?
  ככל הנראה. כל אוקלי מוטבעים במספרים סידוריים לפני שהם עוזבים את המפעל. המספרים הסידוריים האלה, המודפסים בדרך כלל בחלק הפנימי של הזרוע, משמשים לזיהוי ברור של דגמים אמיתיים. אם למשקפיים שלך אין מספר סידורי, יש סיכוי טוב שהם מזויפים.

תגובות (2)

 • garnet79
  מסתכל כיצד לספר על משקפי שמש מזויפים לעומת אמיתיים של אוקלי הייג'ינקס. היה לי מידע מפורט נהדר שיעזור לזהות אם אמיתי או לא.
 • leannescott
  מישהו השאיר זוג "אוקלי" בניתוחי הד"ר שאני עובד בו, והמאמר הזה עזר לי לקבוע שהם מזויפים.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail