כיצד לבנות ארגזים נעים?

אם קיבלתם כמה קופסאות הזזה שטוחות, תוכלו לבנות אותן בקלות עם סרט קלטת קטן. הדשים המחוברים בלשונית קרטון קטנה יהיו החלק העליון של הקופסה. הפוך את הקופסה שלך הפוכה כך ש -4 הדשים הפתוחים יופנו כלפיך. מקפלים תחילה את שני הדשים הקצרים יותר ואז את 2 הארוכים יותר. לאחר מכן, דבק לאורך התפר ובמעלה צידי הקופסה, והדבק חתיכה נוספת המצטלבת זו כדי לאבטח את החלק התחתון. לאחר שארזת את הקופסה שלך, חתוך את הלשוניות על הדשים העליונים בעזרת חותך ארגז ואבטח את החלק העליון כמו שעשית בתחתית. לקבלת טיפים נוספים, כולל תיוג התיבות הנעות שלך, המשך לקרוא!

תוכלו לבנות אותן בקלות עם סרט קלטת קטן
אם קיבלתם כמה קופסאות הזזה שטוחות, תוכלו לבנות אותן בקלות עם סרט קלטת קטן.

בניית תיבות הנע שלך כראוי תעזור לחפצים שלך להגיע בריאים ושלמים. המפתח הוא לפתוח את התיבה ולהדביק תחילה את הדשים התחתונים כדי שיהיו מאובטחים. ואז, כל שעליך לעשות הוא למלא את הקופסה בחפצים שלך ולהדביק את החלק העליון של החלקה.

חלק 1 מתוך 3: פתיחת קופסה ארוזה שטוחה

 1. 1
  אתר את הדשים בחלק העליון של התיבה. כדי למצוא את החלק העליון של הקופסה, חפש את הדשים המחוברים באמצעות לשוניות קרטון קטנות. רק הדשים בחלק העליון של התיבה מכילים כרטיסיות אלה. אתה יכול גם לחפש אותיות או חצים על התיבה המציינים איזה צד הוא החלק העליון.
 2. 2
  מקפלים את הדשים העליונים כלפי מטה משני הצדדים. שמור את הקופסה שטוחה כאשר אתה מקפל את הדשים. הקופסה עדיין צריכה להישאר שטוחה לאחר שקיפלת את הדשים כלפי מטה.
 3. 3
  פתח את הקופסה כך שהיא כבר לא שטוחה. כדי לפתוח את הקופסה, משוך זה את זה את הפינות משני הצדדים של הקופסה המשטוחה. לאחר שתסיים, התיבה צריכה להיות מרובעת.
  • הדפים העליונים עדיין צריכים להיות מקופלים למטה לאחר פתיחת הקופסה. כרטיסיות קרטון חיבור הדשים תנעלנה אותם במקום.
  • אם לתיבה שלך אין כרטיסיות נעילה, פשוט קפל את הדשים העליונים כלפי מטה כדי שלא יהיו בדרכך.

חלק 2 מתוך 3: הדבקת החלק התחתון

 1. 1
  הפוך את הקופסה במהופך. כעת הדשים המקופלים בחלק העליון של הקופסה צריכים להיות ליד הרצפה. 4 הדשים התחתונים צריכים להצביע עליכם.
 2. 2
  מקפלים את הדשים התחתונים אחד כלפי השני. קפל תחילה את הדשים הקצרים יותר ואז את הדשים הארוכים יותר. כשכל הדשים התחתונים מקופלים כלפי מטה, אתה לא אמור להיות מסוגל לראות יותר לתוך התיבה.
 3. 3
  הפעל פיסת סרט אריזה במורד התפר שבין הדשים התחתונים. הימנע משימוש בסוגי קלטת אחרים, כגון מסוך או קלוטייפ, שהם פחות מאובטחים מקלטת אריזה. האם קצוות הסרט יעלו 2-8 ס"מ (5,1-7,6 ס"מ) במעלה דפנות הקופסה.
 4. 4
  הפעל חתיכת קלטת נוספת לאורך כל צד של החלק הראשון. חופפים את פיסת הקלטת השנייה והשלישית על פיסת הקלטת הראשונה. הקלטת הנוספת לא צריכה לכסות את התפר בין הדשים התחתונים - היא רק שם כדי להפוך את תחתית הקופסה לבטוחה במיוחד.
 5. 5
  הופכים את הקופסה לאחור. הסוף פתוח של התיבה צריך להיות בראש, ואת הקצה המודבק צריך להיות בתחתית. עכשיו, כשהקופסה פתוחה ומודבקת יחד, היא מוכנה לאריזה.
כולל תיוג התיבות הנעות שלך
לקבלת טיפים נוספים, כולל תיוג התיבות הנעות שלך, המשך לקרוא!

חלק 3 מתוך 3: סגירת הדף

 1. 1
  ארז את הדברים שלך בקופסה. בדוק בתחתית או בצד הקופסה מגבלת משקל וודא כי חפציך אינם חורגים ממנה. כשתסיים, לא אמור להיות שום דבר שמבצבץ מעל שולי התיבה העליונה, או שלא תוכל לסגור אותה.
 2. 2
  חותכים את הלשוניות על הדשים העליונים בעזרת סכין כלי עזר. חיתוך הלשוניות ישחרר את הדשים כך שתוכל לקפל אותם ולסגור את התיבה. חתכו בזהירות את מרכז הלשוניות עד שהדשים כבר לא מחוברים זה לזה.
  • אם לדפים אין כרטיסיות, תוכל לדלג על שלב זה.
 3. 3
  מקפלים את הדשים העליונים אחד כלפי השני. קפלו את הדשים בדיוק כמו שעשיתם עם הדשים בתחתית הקופסה - דשים קצרים תחילה, ואז הדשים הארוכים. כשתסיים, יש לסגור את הקופסה ללא שום דבר שיוצא ממנה.
 4. 4
  הדביקו את החלק העליון של הקופסה נסגר כמו שעשיתם בתחתית. ראשית, הפעל פיסת קלטת אריזה לאורך התפר שבין הדשים העליונים כך שהקצוות יורדים בדפנות הקופסה. לאחר מכן, הפעל פיסת קלטת נוספת לאורך כל צד של החלק הראשון כדי להפוך את הקופסה לבטוחה יותר.
 5. 5
  תייג את התיבה הנע. אם זו לא התיבה היחידה שתארוז, ספר אותה כדי שתוכל לעקוב אחר כמה תיבות שיש לך. לאחר מכן, כתוב את שם החדר בו תפרוק אותו לאחר המעבר, כמו "מטבח" או "חדר הורים". אם יש משהו שברירי בקופסה, כמו זכוכית או קרמיקה, כתוב "שביר" מבחוץ.

דברים שתזדקק להם

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
מאמרים בנושאים דומים
 1. איך לארוז ארגזים למעבר?
 2. איך לארוז אומנות למעבר?
 3. איך לארוז כלים לצעד?
 4. איך עוטפים זכוכית לתנועה?
 5. איך עוטפים ספלים?
 6. איך לארוז את התכשיטים שלך למהלך?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail