איך לארוז אומנות למעבר?

כדי לארוז ציור קנבס, יש לכסות משטח מוצק ומרופד בגליון נייר זכוכית, ואז להניח את הציור עם הפנים כלפי מטה על גבי הזכוכית. משוך את הסדין מעל קצוות הציור והדבק אותו למסגרת האחורית. לאחר מכן, הניח יריעת נייר עטיפה, הניח את הציור מעליו, ואבטח את ניילון הבועה לציור בעזרת נייר דבק. למשלוח פשוט מחליקים את הציור לארגז משלוח מקרטון מרופד בעטיפת בועות ומכסים את הדפנות בנייר דבק. לקבלת ייעוץ בנושא אריזה של אמנות ממוסגרת ותלת מימד, המשך לקרוא!

ואז מדביקים את עטיפת הבועות עם סרט אריזה
מקפלים את הקצוות הפתוחים על גב הציור, ואז מדביקים את עטיפת הבועות עם סרט אריזה.

בין אם זה ציור מהודר ובין אם צילום ממוסגר פשוט, אמנות היא דרך נפלאה להאיר את החלל ולהראות את תחומי העניין שלך. עם זאת, אמנות יכולה להיות קשה לזוז, במיוחד אם אתה הולך לאנשהו רחוק. למרבה המזל, הידיעה כיצד לעטוף נכון לארוז סוגים שונים של אמנות תעזור לך להעביר הכל בבטחה עם כמה שפחות טרחה.

שיטה 1 מתוך 3: אריזת ציורי בד

 1. 1
  מצא משטח מוצק. אם אתם אורזים ציור קטן, חפשו שולחן יציב ונקי. אם אתם אורזים ציור גדול, יתכן שתצטרכו להשתמש ברצפה. להגנה נוספת, יש לכסות את המשטח ביריעת קצף דק או שמיכה.
 2. 2
  מכסים את הרצפה או השולחן ביריעת זכוכית. רכשו גליל נייר זכוכית מחנות יצירה או ציוד משרדי. בעזרת סרט מדידה, שלף גיליון זכוכית מספיק זמן בכדי לכסות צד אחד של הציור שלך בתוספת קצוותיו ומסגרתו האחורית. גזרו את הנייר מהגליל והניחו אותו על השולחן. הזכוכית שלך צריכה להיות על גבי כיסויי קצף או בד שבהם השתמשת.
  • אם הציור שלך גדול מגליון הזכוכית, הדבק מספר דפים יחד באמצעות סרט אמן. כשאתה מניח אותו על השולחן, וודא שהצד הדביק של הקלטת פונה כלפי מטה.
 3. 3
  הנח את הציור שלך כלפי מטה והדבק אליו את הזכוכית. הניחו את הציור עם הפנים כלפי מטה במרכז הזכוכית, והקפידו לא לקרוע את הנייר. משוך את הזכוכית שלך מעל קצוות הציור והדבק אותו למסגרת האחורית בעזרת סרט אמן. כדי למנוע פגיעה בציור, השתמש בכמה שפחות סרט.
  • Glassine ירחיק אבק, שומן ומים מהציור שלך.
 4. 4
  מכסים את המשטח בעטיפת בועות. הסר את הציור והניח שכבת נייר עטיפה. וודא שהסדין גדול דיו כדי לכסות את שני צידי יצירת האמנות תוך השארת 5 סנטימטרים (5,1 ס"מ) של עטיפת בועות מכל צד. לאחר מכן, הניחו את הציור כלפי מטה על מעטפת הבועות.
  חפש קופסה שגודלה קרוב ככל האפשר לאמנות שלך
  עבור יצירות אמנות קטנות ושבריריות, חפש קופסה שגודלה קרוב ככל האפשר לאמנות שלך.
 5. 5
  עטפו את הציור בניילון בועות. משוך את עטיפת הבועות שלך מעל הציור עד שהכל מכוסה. וודא כי העטיפה מהודקת, ולא משאירה כיסי אוויר בין יצירת האמנות לחומר המגן. מקפלים את הקצוות הפתוחים על גב הציור, ואז מדביקים את עטיפת הבועות עם סרט אריזה.
  • להגנה נוספת, עטף את הציור בשכבות מרובות של עטיפת בועות.
 6. 6
  שים את הציור בארגז אריזה מרופד בעטיפת בועות. רכשו ארגז אריזה מציוד משרדי או מחנות יצירה. אם אפשר, רכשו קופסה דקה שקרובה לאותו גודל כמו הציור שלכם. החלק את הציור שלך בתוך הארגז ואז מלא אותו בניילון בועות עד למילוי כל חלל ריק. זה ימנע מציור שלך להסתובב במהלך המעבר.
  • אם אתה אורז מספר ציורים יחד, הפרד אותם בכמות דקה של קרטון.
  • אל תמלא את הקופסה שלך בחומרים רופפים כמו אריזת בוטנים או חומרים דקיקים כמו עיתון, מכיוון שהם לא יגנו כראוי על הציור שלך.
 7. 7
  הדביקו כל צד של הקופסה. עם הציור שלך בפנים, סגור את הקופסה שלך וכסה כל תפר בנייר דבק. לאחר מכן, כסה את ארבעת הצדדים של הקופסה שלך בנייר דבק, ולא השאר שום מקום. זה יחזק את הקופסה וישמור על ציור שלך לנשור.

שיטה 2 מתוך 3: עטיפת יצירות אמנות ממוסגרות

 1. 1
  מכסים את זכוכית המסגרת בקלטת אמן. לא משנה כמה טוב לארוז אותה, הזכוכית המכסה את יצירות האמנות שלך עשויה להישבר במהלך המעבר. כאמצעי זהירות, הניחו 2 רצועות קלטת אמן רחבה מעל הזכוכית, הנמתחות באלכסון מפינה לפינה כדי ליצור איקס. ואז הניחו 2 רצועות נוספות מעל הזכוכית בצורת סימן פלוס. אם הזכוכית נשברת, הקלטת תמנע ממנה ליפול ליצירות האמנות שלך ולגרד או לקרוע אותה.
 2. 2
  עטפו את היצירות הממוסגרות בנייר חום. הנח דף נייר חום על גבי משטח שטוח וחלק, והניח את יצירות האמנות שלך כשהן פונות כלפי מטה. משוך את קצות הנייר מעל הפריט שלך והדבק אותם יחד עם סרט צייר. קפלו את הקצוות הפתוחים של הנייר ואז משכו אותם על החלק האחורי של יצירת האמנות והדביקו אותם למטה. לאחר שתסיים, החבילה שלך צריכה להיראות כמו מתנת יום הולדת.
 3. 3
  הצב פינות קרטון מעל החבילה שלך. קנו מגיני פינות קרטון מחנות משלוחים או אספקת מלאכה. במידת הצורך, קפל או בנה את הפינות על ידי ביצוע ההוראות המודפסות עליהן או כלולות בנפרד. לאחר מכן החלק החלק מגן קרטון אחד מעל כל פינה בחבילה שלך.
  • דאגו לרכוש פינות שמתאימות לגודל המסגרת שאתם אורזים.
  עבור אומנות שבירה במיוחד
  עבור אומנות שבירה במיוחד, נסה לחתוך חור ביריעת קלקר ולהחליק את האמנות שלך פנימה.
 4. 4
  הנח דף קרטון מעל החלק הקדמי של החבילה שלך. בעזרת סרט מדידה, גזרו חתיכת קרטון בגודל זהה לחתיכה הממוסגרת שלכם. הניחו אותו על גבי החבילה מעל הצד המגן על הזכוכית. אינך צריך לאבטח את הקרטון בקלטת מכיוון שאתה מכסה אותו בעטיפת בועות.
  • הקרטון מספק שכבה נוספת של הגנה מוצקה לזכוכית.
 5. 5
  עטפו את החבילה בעטיפת בועות. הניח את יצירת האמנות שלך על דף נייר עטיפה. השתמש בסדין גדול מספיק כדי להגן על כל האריזה תוך השארת 5 סנטימטרים (5,1 ס"מ) של עטיפה משני קצותיה. משוך את עטיפת הבועות שלך חזק מעל יצירת האמנות, ואז משוך את הקצוות על גב האריזה ואבטח הכל בעזרת נייר דבק.
 6. 6
  הניח את החבילה שלך בקופסת משלוח מקרטון. רכשו קופסת אריזה כללית מחנות מלאכה או אספקת משלוח. אם אפשר, השתמש בקופסה בגודל דומה ליצירת האמנות שלך. הקפד למלא את כל האזורים הפתוחים של הקופסה עם עטיפת בועות כדי למנוע את היצירה.
 7. 7
  עוטפים את הקופסה בנייר דבק. סגור את הקופסה ועוטף את כל ארבעת הצדדים בנייר דבק, ולא משאיר מקום גלוי. זה יהפוך את דפנות הקופסה לעמידה יותר, ותאבטח טוב יותר את הגרפיקה הממוסגרת שלך.

שיטה 3 מתוך 3: אריזה של אמנות תלת מימד

 1. 1
  עוטפים פסלים בעטיפת בועות. אם אתה שולח פסל, חזה, פסלון או פריט גדול אחר העומד בפני עצמו, כסה אותו בשכבות מרובות של עטיפת מגן. התחל מלעטוף את החצי העליון של הפסל ואז לעבור לחצי התחתון. חזור על התהליך עד שאתה מרגיש שהוא מוגן. כשסיימתם, אבטחו את ניילון הבועות בנייר דבק.
  • כמות עטיפת הבועות תשתנה בהתאם לגודל היצירה וכמה שהיא עדינה.
 2. 2
  עטוף אמנות תלת מימד קטנה בפלסטיק. בניגוד לפסלים, צורות קטנות של אומנות תלת מימד עשויות לא להיות עמידות מספיק עבור עטיפת בועות. במקום זאת, הכניסו אותם לשקית ניילון קטנה כדי להשאיר אבק, לכלוך ולכלוך.
  ואז משוך את הקצוות על גב האריזה ואבטח הכל בעזרת נייר דבק
  משוך את עטיפת הבועות שלך היטב על יצירת האמנות, ואז משוך את הקצוות על גב האריזה ואבטח הכל בעזרת נייר דבק.
 3. 3
  מצא קופסת אריזה שמתאימה ליצירת האמנות שלך. עבור יצירות אמנות קטנות ושבריריות, חפש קופסה שגודלה קרוב ככל האפשר לאמנות שלך. עבור אומנות תלת ממדית כללית ופסלים שגובהם פחות ממטר אחד (0,30 מ ') ושוקלים פחות מ -2 ק"ג (2300 גרם), השתמש בתיבת משלוח קרטון כללית. עבור פסלים גבוהים יותר או כבדים יותר, ייתכן שתצטרך לרכוש או לבנות ארגז משלוח מותאם אישית עשוי דיקט.
 4. 4
  מרפדים את הקופסה בחומר מגן ומניחים את האמנות שלך בתוכה. מרפדים קופסאות קטנות ומהודקות בחומרים דקים כמו קלקר. עבור קופסאות גדולות יותר, מלאו את התחתית בנייר מגורד או בעיתון, ואז השתמשו בחומרים עמידים כמו ניילון או קצף כדי למלא פערים ריקים. כאשר הקופסה ממולאת, החלק את האמנות שלך פנימה.
  • עבור אומנות שבירה במיוחד, נסה לחתוך חור ביריעת קלקר ולהחליק את האמנות שלך פנימה. זה ימנע ממנה לעבור במהלך המעבר.
 5. 5
  הדביקו את הקופסה ביסודיות. כשתסיים לארוז, סגור את הקופסה והדבק אותה עם נייר דבק. לאחר מכן, כסה את כל ארבעת הצדדים בקלטת נוספת, וודא שאף נקודה לא נראית. עבור יצירות אמנות כבדות יותר, חיזק את החלק העליון והתחתון בעזרת סרט נוסף כדי להבטיח שהיצירה לא תישמט.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
מאמרים בנושאים דומים
 1. איך לארוז את התכשיטים שלך למהלך?
 2. איך לקנות בית מודולרי?
 3. איך לקנות בית נטוש?
 4. איך להציע הצעה על בית?
 5. כיצד לקבוע את שווי השוק לביתך?
 6. איך מסננים דיירים?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail