כיצד לארוז כראוי תקליטי ויניל ותקליטורים למשלוח?

LPs ו- maxi-singles צריכים תמיד להישלח בדואר קרטון חסון (עם הוספת קרטון) שתוכנן במיוחד למשלוח תקליטים בגודל
LPs ו- maxi-singles צריכים תמיד להישלח בדואר קרטון חסון (עם הוספת קרטון) שתוכנן במיוחד למשלוח תקליטים בגודל 31 ס"מ.

אם אתה אספן מוסיקה מוקלטת, סביר להניח שאתה מבין שהערך והרצוי של פריט תלויים כמעט אך ורק בנדירותו ובמצבו. זה נכון לא רק לגבי ויניל ותקליטורים, אלא גם כל פריטי אספנות. אם אתה מוכר, סביר להניח שאתה מבין שהתנאי והנדירות מכתיבים את ערך הפריט או מחיר המכירה שלו, אך ייתכן שלא תהיה מודע לחומרים והטכניקות המתאימים המשמשים למשלוח מוסיקה מוקלטת בבטחה. כדי להגן מפני נזק, ולכן לשמור על מצבו הקיים של קטע מוסיקה מוקלטת, ישנם פרוטוקולים מסוימים שיש לעקוב אחרי משלוח תקליטי ויניל ותקליטורים. בתור מוכר, אתה יכול להגדיל את שביעות רצון הקונים, לפתח לקוחות חוזרים ולהפחית את ההחזרים והחזרים באמצעותקבלת חומרי אריזה נכונה ועל ניצול שיטות אריזה נכונה.

צעדים

 1. 1
  השתמש בחומרים המתאימים. בעת משלוח תקליטים ותקליטורים, שימוש חשוב בחומרי האריזה הנכונים הוא בעל חשיבות עליונה במניעת נזק לדיסקים או לכיסויים!! עם פריטים נדירים או ייחודיים שלעתים קרובות אין להם תחליף, אין מרווח שגיאה לתקלה הנובעת מאריזות לא נכונות!

שיטה 1 מתוך 4: אריזת lps

 1. 1
  השתמש בדיוור מתאים. LPs ו- maxi-singles צריכים תמיד להישלח בדואר קרטון חסון (עם הוספת קרטון) שתוכנן במיוחד למשלוח תקליטים בגודל 31 ס"מ. אורכו ורוחבו של הדיוור צריכים להיות בין 12,5 ל -33 ס"מ (33,0 ס"מ). הגובה או העובי יהיה תלוי במספר הדיסקים הנשלחים. בעת אריזת LP, בצע את הצעדים הבאים:
 2. 2
  הנח לפחות קרטון אחד בגודל 12" x 12" בתחתית תיבת הדואר.
 3. 3
  הוצא את הדיסק (שמור אותו בשרוול הפנימי) ממקטור ה- LP והניח אותו ליד המעיל בתיבה. אם יש לך כיסוי חיצוני מפלסטיק LP, הנח את המעיל בכריכה, והדיסק לצידו. שלב זה חשוב מאוד מכיוון שהוא ימנע פיצולי תפר פוטנציאליים למעטפת האלבום העלולים להתרחש מהדיסק המחליק קדימה ואחורה במהלך המעבר. (עם LP אטום, אתה מן הסתם לא הוציאו את התקליטור מן העטיפה, אבל אתה רוצה להבטיח כי קרטון מספיק מוסיף ממוקמות סביב האלבום כדי למנוע את הדיסק מלהחליק קדימה ואחורה בתוך מעיל אטום שלה.)
 4. 4
  הניחו לפחות תוספת מקרטון אחד על גבי מעטפת ה- LP.
 5. 5
  סגרו את התיבה ובדקו אם הם נעוצים. אם יש החלקה מסביב לתוכן הקופסה, הכניסו מוסיף קרטון נוספים עד שהכול צמוד.
 6. 6
  אל תשכח ריפוד. כדי שהרשומה תגיע בריאה ושלמה, חובה שתכולת הקופסה תהיה מרופדת היטב ללא יכולת תנועה!
 7. 7
  לאחר השגת התאמה צמודה, סגור את הקופסה והדבק את סרט הגב והדפנות בעזרת סרט אריזה.
תרצה להשתמש במיילר קרטון חסון (עם הוספת קרטון) שתוכנן במיוחד למשלוח רשומות בגודל 17,80 ס"מ
תרצה להשתמש במיילר קרטון חסון (עם הוספת קרטון) שתוכנן במיוחד למשלוח רשומות בגודל 17,80 ס"מ.

שיטה 2 מתוך 4: אריזה 78

 1. 1
  השתמש בדיוור מתאים. בשנות ה -78, יש לתת את אותו הטיפול, אם לא יותר, כמו באריזה של מכונות LP. תקליטים של 25 ס"מ 78 סל"ד עשויים משאלאק, שביר יותר מוויניל. בנוסף, בשונה מ- LP, רוב שנות ה -80 לא הונפקו במעילי קרטון חיצוניים, אלא רק בשרוולי נייר. לכן, כאשר אורזים תקליט של 78 סל"ד, יש לבצע את הצעדים לעיל באריזה של LP, למעט חריגים אלה:
  • תיבת הדואר תהיה קטנה יותר. אורכו ורוחבו של הדיוור צריכים להיות בין 10,25 עד 27 ס"מ.
 2. 2
  הנח לפחות תוספת מקרטון אחד. יש להפריד כל דיסק בנפרד על ידי הוספת קרטון. לדעתי, ריפוד נוסף בעטיפת בועות יכול רק לעזור למנוע נזק.
 3. 3
  אל תשכח ריפוד. שוב, התאמה מרופדת וצמודה היא בעלת חשיבות עליונה!
ישנה חשיבות עליונה לשימוש בחומרי האריזה הנכונים כראוי במניעת נזק לדיסקים או לכיסויים
בעת משלוח תקליטים ותקליטורים, ישנה חשיבות עליונה לשימוש בחומרי האריזה הנכונים כראוי במניעת נזק לדיסקים או לכיסויים!!

שיטה 3 מתוך 4: אריזה של 45 סל"ד

 1. 1
  השתמש בדואר נאות. עם סינגלים של 45 או 17,80 ס"מ, אותו פרוטוקול מתקיים כמו באריזה של תקליטורים. תרצה להשתמש במיילר קרטון חסון (עם הוספת קרטון) שתוכנן במיוחד למשלוח רשומות בגודל 17,80 ס"מ. אורכו ורוחבו של הדיוור צריכים להיות בין 7,5 ל -20 סנטימטרים. הגובה או העובי יהיה תלוי במספר הדיסקים הנשלחים. עבור סינגלים בגודל 17,80 ס"מ עם שרוולי תמונה, תרצו להסיר את הדיסק משרוול התמונה ולהניח אותו בשרוול נייר לצד שרוול התמונה.
  • פעולה זו תסייע להבטיח כי שרוול התמונה יגיע ללקוח ללא פיצולי תפר. שלב זה חשוב, מכיוון שרוולי התמונה המקוריים של רבים מ- 45 שווים יותר מהתקליטים!
 2. 2
  אל תשכח ריפוד. שוב, התוכן של מייל 45 הרשומות צריך להיות מרופד היטב וארוז היטב.

שיטה 4 מתוך 4: אריזת תקליטורים

ישנם פרוטוקולים מסוימים שיש לעקוב אחרי משלוח תקליטי ויניל ותקליטורים
כדי להגן מפני נזק, ולכן לשמור על מצבו הקיים של קטע מוסיקה מוקלטת, ישנם פרוטוקולים מסוימים שיש לעקוב אחרי משלוח תקליטי ויניל ותקליטורים.

עם תקליטורים, האריזה קלה יותר מוויניל. תרצה להשתמש בדואר CD מקרטון שניתן להשיג מאחד המקורות שלמטה, או בקופסת קרטון שגדולה רק ממספר הדיסקים הנשלחים. תרצה להבטיח שהדיסק יישלח בדואר בתוך מארז התכשיטים שלו, ותיק התכשיט מרופד בבטחה ובצמוד עם מוסיף קרטון ו / או עטיפת בועות. כאמור קודם, תרצה להבטיח כי אין החלקה קדימה ואחורה מתוכן הקופסה. אריזה לא נכונה עלולה לגרום למארזי תכשיטים סדוקים או שבורים, לכן שוב יש חשיבות עליונה להתאמה הדוקה!

 1. 1
  אין לארוז את התקליטורים במכולות הבאות. לאינטרס הלקוחות שלך ולמען האינטרס של הפריט שיגיע בבטחה, אל נא לארוז ויניל או תקליטורים לחומרים הבאים:
  • מעטפות נייר גדולות
  • קופסאות קרטון "תוצרת בית" מקופלות שלא מיועדות לוויניל או לתקליטורים
  • תיבות דואר עם תוספות מילוי / ריפוד לקויות או לא קיימות
  • דיוורים דביקים, רכים וניתנים לכיפוף שאינם מספקים ריפוד הולם
  • בין יריעות מתכת, עץ או כל חומר כבד אחר שעלול להזיק.
 2. 2
  היצמדו לחומרי האריזה הסטנדרטיים בתעשייה והשתמשו בהם נכון!

טיפים

 • זה יציג אתכם כאיש מקצוע אמיתי ולעתים קרובות יותר לא יבטיח לקוח מאושר!

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail