איך קונים אוכל מקומי?

אתה יכול לקנות אוכל ישירות מיצרנים מקומיים על ידי ביקור בשוק החקלאים שלך
אתה יכול לקנות אוכל ישירות מיצרנים מקומיים על ידי ביקור בשוק החקלאים שלך, הצטרפות ל- CSA או קנייה ישירה מחווה מקומית.

לאכילת מזון מתוצרת מקומית יתרונות רבים, החל מאיכות וטריות ועד לטביעת רגל פחמן קטנה יותר. אתה יכול לקנות אוכל ישירות מיצרנים מקומיים על ידי ביקור בשוק החקלאים שלך, הצטרפות ל- CSA או קנייה ישירה מחווה מקומית. אתה יכול גם לרכוש מאכלים מקומיים בקואופרטיבים למזון, במסעדות ובמכולת המקומית שלך.

שיטה 1 מתוך 2: קנייה מיצרנים מקומיים

 1. 1
  בקרו בשוק האיכרים המקומי שלכם. קהילות רבות מארחות שווקי איכרים שבהם המפיקים המקומיים מוכרים בשר, תוצרת ופריטים אחרים המיוצרים במקום. במקומות מסוימים, תוכל אפילו להשתמש בכספי המזון הפדרליים שלך לרכישת אוכל מקומי טרי. התקשר לחדר המסחר המקומי שלך או בקר באתר העיר או העיר שלך כדי לראות מתי מתוכנן שוק האיכרים המקומי שלך.
 2. 2
  הצטרף ל- CSA. חקלאות הנתמכת בקהילה, המכונה גם CSA, היא תוכנית ישירה מחווה לצרכן. כשאתה מצטרף CSA, אתה מסכים לשלם מראש עבור עונה השווה של אוכל מקומי, ולקבל נתח שבועי או דו שבועי. הסדר זה מסייע לחקלאי בתשלום עלויות לאורך כל העונה, ומבטיח בסיס לקוחות משלם.
  • מרבית ה- CSA ידרוש ממך לאסוף את חלקך בכל שבוע במקום קבוע מראש בקהילה המקומית.
 3. 3
  גלה אפשרויות בחוות מקומיות. בעוד ש- CSA ושווקי האיכרים הם שתי הדרכים הפופולריות ביותר לקנות תוצרת מקומית, תוכלו גם לאכול מקומית על ידי סיור בחוות באזורכם. חוות רבות מאפשרות לכם לבחור תוצרת בעצמכם כשהיא בעונה, או למכור בשר ועוף ישירות לצרכנים. התקשר לחוות מקומיות, או בקר באתרי האינטרנט שלה, ושאל אילו אפשרויות עומדות בפניך לקנות אוכל מקומי.
 4. 4
  תיהנו מדוכני תוצרת מקומית. יצרנים מקומיים רבים יקימו דוכני תוצרת בעונת השיא כדרך למכור מזון ישירות לצרכנים. לפעמים דוכנים אלה ממוקמים על הנכס החקלאי עצמו, בעוד שבמקרים אחרים מפיקים מקימים דוכנים לאורך כבישים או באזורים פופולריים אחרים. עקוב אחר עמדות התוצרת המקומית והרי כמה מלונים בפעם הבאה שתעבור אחת.
אתה יכול גם לרכוש מאכלים מקומיים בקואופרטיבים למזון
אתה יכול גם לרכוש מאכלים מקומיים בקואופרטיבים למזון, במסעדות ובמכולת המקומית שלך.

שיטה 2 מתוך 2: קנייה מחנויות ומסעדות מקומיות

 1. 1
  בדוק את שיתוף הפעולה המקומי שלך לאוכל. אם לקהילה שלך יש שיתוף פעולה עם אוכל, הקדש זמן לחקור שם מאכלים מקומיים. מרבית הקואופרציות מציעות תוצרת מקומית, ורבות מוכרות גם בשר מקומי, חלב, ביצים ומזון מוכן. שאל את הצוות אילו מאכלים מיוצרים באופן מקומי לפני שאתה קונה.
 2. 2
  בקר במסעדות המציעות אוכל מקומי. זה הופך להיות נפוץ יותר ויותר במסעדות מגישות מנות עם מרכיבים מקומיים ועונתיים. אם אתה רוצה לאכול אוכל מקומי בדרכים, או ליהנות ממנו בעיר שלך, בקר במסעדה המגישה חומרי גלם מקומיים. היכנס לאתר המסעדה או התקשר מבעוד מועד כדי לראות מה בעונה ובתפריט.
 3. 3
  בקר אצל המכולת שלך. באזורים רבים תוכלו לגשת לאוכל המיוצר במקום בחנות המכולת היומיומית שלכם. חנויות רבות נושאות תוצרת מקומית או אזורית בעונה, וחלקן מציעות גם מוצרי חלב, בשר וביצים מקומיים. שאל את מנהל המכולת המקומית שלך לגבי המאכלים הזמינים לרכישה לאורך כל השנה.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail