כיצד לבדוק הפניה של בעל הבית?

אם אתה בעל בית המחפש עזרה בבדיקת הפניות לדיירים פוטנציאליים
אם אתה בעל בית המחפש עזרה בבדיקת הפניות לדיירים פוטנציאליים, עיין בוויקי מועיל זה.

למרות שבדיקת בעל הבית הפוטנציאלי שלך אינה מקובלת באותה מידה, לדיירים פוטנציאליים יש זכות באותה מידה לחקור את בעלי הדירות שלהם כמו לבעלי הדירות לחקור אותם. אחרי הכל, המידה בה בעל הבית שלך מאזן בין שירות מהיר לבין השארתך לבד ליהנות מביתך יכול לעשות שינוי באיכות חייך בזמן שאתה גר בביתך או בדירתך. מכיוון שזה פחות נפוץ, יש פחות משאבים זמינים לבדיקת בעל הבית שלך. עם זאת, אתה עדיין יכול להתקשר להפניות ולבדוק כמה משאבים אחרים כדי לקבל תמונה הגונה על בעל הבית הפוטנציאלי שלך. אם אתה בעל בית המחפש עזרה בבדיקת הפניות לדיירים פוטנציאליים, עיין בוויקי מועיל זה.

שיטה 1 מתוך 3: שיחה עם דיירים ושכנים

 1. 1
  בקש ליצור קשר עם הדייר הקודם. כשאתה שוקל דירה, שאל את בעל הבית אם אתה יכול לדבר עם הדייר הנוכחי. אם הדייר כבר עבר דירה, בקש מהמשכיר כתובת למשלוח או מספר טלפון. זה מועיל אם אתה יכול לשאול את הדייר על הדירה כמו גם כמה דברים על המשכיר. שאלת הדייר הקודם בדירה המדויקת שאתה שוקל תאפשר לך לשאול על הנושאים הבאים:
  • מצב הדירה
  • כל בעיה בצנרת, בחום או בכלי עזר אחרים
  • היענות בעל הבית לכל בעיה
  • בעיות רעש או תנועה
 2. 2
  דבר עם דיירים אחרים באותו הבניין או במתחם. אם אתה שוכר בית עצמאי, זה לא יחול. אך אם אתם שוקלים דירה במתחם גדול או בבניין דירות, עליכם לנסות לדבר עם דיירים אקראיים אחרים. עבור אל הבניין / המתחם לקראת סוף היום, ואתה אמור להיות מסוגל לפגוש אנשים בדרך הביתה מהעבודה. שאלו על שביעות רצונם מהבניין ועל אושרם מבעל הבית. שאל כמה זמן הם גרים באותו מקום. (דיירים שנשארים יותר משכירות השנה הראשונה הם סימן טוב.)
 3. 3
  שוחח עם שכנים באזור. חרג מבניין הדירות המיידי ושוחח עם אנשים שגרים באותו אזור. לכו במורד הבלוק בשעות שונות ביום, או בסוף השבוע. קבל תחושה של סוג הפעילות שנמשכת. שוחח עם שכנים על בעל הבית. שאל אותם על סוג האנשים שגרים בדירות שם (האם הם ידידותיים, עסוקים, שקטים, רועשים וכו '). נסו לברר אודות יציבות השכונה, המהווה אינדיקציה לרמת שביעות הרצון מבעל הבית.
שאל את בעל הבית אם אתה יכול לדבר עם הדייר הנוכחי
כשאתה שוקל דירה, שאל את בעל הבית אם אתה יכול לדבר עם הדייר הנוכחי.

שיטה 2 מתוך 3: שימוש באינטרנט לביצוע חיפוש

 1. 1
  בדוק אתרי אינטרנט לגבי דירוגי דירות. אתרים רבים ברשת, שנועדו לעזור לך לחפש דירות ובתים, "ידרגו" את היחידות והבניינים. בדוק את דירוג הדירה שאתה שוקל. קרא את הפרטים, ובדוק את סוגי הנושאים המדורגים. במיוחד נסה לברר מה אומרים הדיירים על שירותים, תחזוקה, אחזקת וניהול נכסים וכל נושא אחר שחשוב לך.
  • היזהר מרמת החשיבות שאתה נותן לדירוגי משתמשים כלשהם. אם היו מספר מועט יחסית של תגובות או דירוגים, עליכם לשקול כי ייתכן שאתם שומעים רק מזוג אנשים ממורמרים. אחוזים משמעותיים יותר אם היו תגובות רבות.
  • כשאתה קורא ביקורות, חפש עובדות ולא רגשות. נסו להבדיל בין אנשים שרק עברו סכסוך אישי עם בעל הבית לדיירים שהיו להם בעיות אמיתיות ותומכות.
 2. 2
  חפש באינטרנט את שמו של בעל הבית. הפעלת חיפוש פשוט בגוגל או חיפוש אחר אחר שם המשכיר עשויה לעזור לכם לגלות מידע שימושי. אם היו בעיות ציבוריות או שערוריות ביחס למשכיר או לרכוש, סביר להניח שאלה יופיעו. לעומת זאת, יתכן שתמצא דיווחים חיוביים, אם בעל הדירה או מתחם הדירות מעורבים בפרויקטים של שירותים ציבוריים או במאמצים דומים.
 3. 3
  חקר מאגרי דירות באזור מקומי. תלוי איפה אתה נמצא במדינה, תוכל למצוא אתרים המוקדשים למידע על דירות מקומיות ונושאי נדל"ן. אם קיים כלי כזה באזור שלך, השתמש בו כדי לחפש את הנכס שאתה שוקל.
  • לדוגמה, באזור שיקגו, דיירים פוטנציאליים עשויים להשתמש באתר מידע על נכסי מחוז קוק בכתובת www.cookcountypropertyinfo.com. אתר זה יאפשר לך לחפש אם המשכיר נוכח בתשלומי מס, האם היו פעולות עיקול ממתינות או קיימות, ומידע אחר מטעמו של שומה המחוז, מקליט, ועדת הביקורת ופקיד המחוז.
  • דיירים פוטנציאליים בוויסקונסין יכולים להשתמש ב- TenantResourceCenter.com לקבלת מידע דומה וביקורות על בעל הבית.
 4. 4
  בדוק עם הלשכה העסקית הטובה יותר אם קיימות תלונות המוגשות נגד בעל הבית או חברת ניהול הנכסים. מהאתר הלאומי BBB.org תוכלו לחפש את הפרק המקומי של הלשכה לעסקים טובים יותר. ואז בררו אם הוגשו לאחרונה תלונות על בעל הדירה או על מתחם הדירות.
זה מועיל אם אתה יכול לשאול את הדייר על הדירה כמו גם כמה דברים על המשכיר
זה מועיל אם אתה יכול לשאול את הדייר על הדירה כמו גם כמה דברים על המשכיר.

שיטה 3 מתוך 3: בדיקה מול רשויות המדינה

 1. 1
  שוחח עם המשטרה המקומית. בקר בתחנת המשטרה המקומית שלך ובקש לשוחח עם מישהו על בעל הבית. נסו לברר אם ישנן שיחות משטרה מוגזמות לבניין או למתחם, או שהייתה היסטוריה של בעיות עם בעל הבית באופן אינדיבידואלי. המשטרה אמנם לא תוכל למסור מידע פרטי על אדם, אך יומן המשטרה של שיחות לכתובת ספציפית הוא בדרך כלל תיעוד ציבורי.
 2. 2
  בדוק במרשם המקרקעין כדי לאמת בעלות על הנכס. בקר בבית המשפט המחוזי או במרשם המעשים בדירתך לעתיד. רשומות הנדל"ן במחוז פתוחות לציבור. אתה אמור להיות מסוגל להשתמש בכתובת הנכס כדי לאמת את הבעלות על הנכס או לברר אם קיימת פעולה משפטית בהמתנה.
  • חשוב לאמת בעלות כדי לוודא שאתה לא נתפס הוא סוג כלשהו של הונאה. זה נדיר, אך מדי פעם נוצרות הונאות בהן אנשים מתחזים לבעלי בית, גובים דמי שכירות וחודש, ואז נעלמים.
 3. 3
  חקר את רשימת התיקים בבית המשפט המחוזי. גש לבית המשפט ובדוק את רשימת התיקים שהוגשה בחודשים האחרונים. זה זמין לרוב באופן מקוון, ותוכל לחפש לפי שם אחר תובע או נתבע.
  • אם אתה מוצא מספר גבוה של תיקים שהוגשו נגד בעל הבית שלך כנאשם, אתה צריך להיות מודאג מכך שכל כך הרבה אנשים סובלים מבעיות איתו.
  • אם אתה מוצא מספר רב של תיקים שהגיש המשכיר כתובע, הדבר אמור לעורר חשש כי בעל הבית ממהר לעבור לפינוי או לנקוט בצעדים משפטיים אחרים.
 4. 4
  פנה לסוכנות המדינה הרלוונטית לגבי תלונות של דיירים. ברוב המדינות יש מועצת נדל"ן או משרד ממלכתי או מקומי אחר שיקבל ויחקור תלונות נגד בעלי דירות. גלה איזה משרד מכסה את זה באזור שלך ובדוק את בעל הבית או את בניין הדירות שלך.
  • לדוגמה, בניו יורק, דיירים רשאים להגיש תלונות לכוח המשימה למניעת הטרדה של דיירים בניו יורק.
  אתה עדיין יכול להתקשר להפניות ולבדוק כמה משאבים אחרים כדי לקבל תמונה הגונה על בעל הבית הפוטנציאלי שלך
  עם זאת, אתה עדיין יכול להתקשר להפניות ולבדוק כמה משאבים אחרים כדי לקבל תמונה הגונה על בעל הבית הפוטנציאלי שלך.
 5. 5
  פנה ליועץ המשפטי לממשלה או למזכירת משרד הצרכנות הממלכתי. בתור מדבק, משרד היועץ המשפטי לממשלה או מזכיר המדינה מקבלים בדרך כלל תלונות של תושבי המדינה על מגוון רחב של ענייני צרכנות. זה יכלול בעיות בין דיירים למשכירים. פנה למשרדים אלה כדי לברר אם התלונות הן עניין של רישום ציבורי, או אם אתה יכול לחפש בשם אחר בעל הדירה הפוטנציאלי שלך.
  • במשרד היועץ המשפטי לממשלה בקליפורניה יש אתר שמקבל תלונות של דיירים.
  • ליועץ המשפטי לממשלה של מינסוטה יש אתר המכיל מידע על זכויות הדיירים ומקבל תלונות על בעלי דירות.

טיפים

 • היה מוכן למצוא מקום מגורים אחר אם אתה מגלה בעיות רציניות בנכס או בעל הבית. אם אתה מגלה בעיות קלות, אך אוהב את המיקום, שקול דיון גלוי עם בעל הבית הפוטנציאלי לגבי האופן שבו תוכל לעקוף אותם.

שאלות ותשובות

 • אני שוכר בית מחודש לחודש. שכר הדירה שלי משולם מראש עד מרץ 2017. במקום לערוך חוזה שכירות לשנתיים כמובטח, בעל הבית הציב שלט "למכירה" מול הבית ורוצה שאאפשר לאנשים להיכנס ולצאת מביתי. מהן הזכויות שלי?
  למשכיר אכן יש את היכולת למכור את הבית בכל נקודת זמן. הם עשויים למכור את הבית במקרה שהם שומרים עליכם בתור שוכר X מספר חודשים מאז ששילמתם מראש. יש להם גם את הזכות להביא קונים פוטנציאליים לסיור בבית כל עוד תינתן לך הודעה מתאימה (בדרך כלל מינימום 24 שעות, אך עשויה להיות פחות אם תסכים). אם יש לך אנשים בחצר שלך או שמתדפקים על דלתך באופן אקראי ומבקשים להיכנס ולהסתכל, אבקש מבעל הבית שלך לכתוב על השלט "למכירה" "אל תפריע לדיירים".
 • נכדתי ובתי הונאו על ידי גבר באינטרנט. לדבריו, בבעלותו בית שישכיר להם, הוא החל לאיים עליהם באינטרנט. מה אני יכול לעשות?
  תערב את המשטרה.

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail