איך לחפש מספר שקע?

כדי לחפש מספר שקע, ראשית זהה את המיקום בו נדון התיק, וקבע אם התיק הוא מדינה או פדרלי. לגבי מקרים ממלכתיים, עיין במסמכי התיק, פנה לפקיד בית המשפט או חפש ברשומות המקוונות של המדינה כדי למצוא את מספר המסמך. לחלופין, במקרים פדרליים, עיין במסמכי בית המשפט כדי למצוא את מספר המסמך. אתה יכול גם להשתמש במערכת גישה ציבורית לציבור רשומות אלקטרוניות של בית המשפט (PACER), שהיא ארכיון מקוון של תיקים פדרליים, כדי לקבוע את מספר הדוק. לקבלת מידע נוסף על מספרי שקעים ממחברי התביעות האזרחיים שלנו, כמו כיצד לפרש את המספר, המשך לקרוא!

מספר שקעים בבית משפט ממלכתי שונה מאוד ממספר שקעים פדרלי של בית משפט מכיוון ששתי המערכות כוללות הליכי קידוד
מספר שקעים בבית משפט ממלכתי שונה מאוד ממספר שקעים פדרלי של בית משפט מכיוון ששתי המערכות כוללות הליכי קידוד שונים.

לאירופה יש מערכת בתי משפט כפולה. לכל מדינה בתי משפט משלה החלים על חוקי אותה מדינה. החלק האחר של המערכת הוא בית משפט פדרלי. ישנם 94 בתי משפט מחוזיים, כמו גם בתי משפט לערעורים ופורומים מיוחדים כגון בתי משפט לפשיטת רגל. בית המשפט האחרון לערעורים בכל המקרים הוא בית המשפט העליון של אירופה. לכל בית משפט יש תיק משלו, או רשימת תיקים שהוגשו לבדיקת בית משפט זה. מספרי שקעים, הנקראים לפעמים מספרי קבצים או מספרי תיקים, הם איך בית המשפט מזהה כל מקרה. במספרים כלולים קודים המספרים לשופטים, לפקידות ולעורכי הדין מתי הוגש התיק ובאיזה סוג תיק מדובר. לימוד הבנת הקוד יעזור לך לחפש מספר שקע ולקבל מידע על הליך המשפט.

חלק 1 מתוך 3: איסוף מידע

 1. 1
  זהה את המידע הכלול במספר שקע. מספר תיקים מזהה מקרה כשהוא עושה את דרכו במערכת המשפט ובערעורים. אם אתה נאשם או צד לתיק אזרחי, תזדקק למספר זה כדי להגיש מסמכים מטעמך. אם אתה מראיין עורך דין שייקח את התיק שלך, הם עשויים לבקש את מספר הדוק שלך כדי שיוכלו לחקור את הבעיות שלך. כמו כן, באמצעות מספר המסמך תוכלו לעקוב אחר מקרים בהם אתם מעוניינים על ידי מעקב אחר המסמכים המוגשים על ידי כל הצדדים ובית המשפט. מספר הדוק הוא קריטי אם ברצונך להזמין עותקים של מסמכים מארכיוני בית המשפט הפדרלי.
  • ברוב המקרים, הליכים פליליים ואזרחיים הם רישום ציבורי. מי שיודע את מספר ה- Docket יכול להסתכל בתיק הציבורי. בתי משפט מסוימים, כולל בית משפט פדרלי, ממוחשבים לחלוטין וכל המסמכים נגישים דרך אתר האינטרנט שלהם. בבתי משפט במדינה, ייתכן שתצטרך לבקש לראות את התיק הציבורי בבית המשפט.
  • מקרים בהם מעורבים קטינים בדרך כלל אינם נגישים לציבור. בגירושין, דיווחים העוסקים במשמורת ילדים, כגון הערכות פסיכולוגיות, אינם רשומים פומביים. פקיד בית המשפט רשאי אפילו לא למסור מספר תיקים למקרה לנוער.
  • בתי המשפט מנהלים יומן פועל על פעולות בית המשפט בתיקי התיקים. הערות מקרה אלה יכולות לסכם הופעות, מועדי בית משפט, צווי מעצר, הרשעות וגזר דין. מכיוון שאנשים עשויים להיות מעורבים ביותר מבעיה אחת, תצטרך לדעת את מספר ה- Docket כדי לוודא שאתה עוקב אחר המקרה הנכון.
 2. 2
  זהה היכן נדון התיק. אתה צריך לדעת את המדינה והמחוז שבו המקרה הוא שמע, וכן אם מדובר במקרה מדינה או במקרה הפדרלי. מכיוון שמספרי תיקים מוקצים על ידי בית משפט על ידי בית משפט, בתי משפט שונים עשויים להשתמש באותו מספר תיקים לשני תיקים שונים. פקידים מקצים מספרי שקעים על פי הליך קידוד בית המשפט שלהם. מספר שקעים בבית משפט ממלכתי שונה מאוד ממספר שקעים פדרלי של בית משפט מכיוון ששתי המערכות כוללות הליכי קידוד שונים.
 3. 3
  להבין איזה סוג של מקרה זה. בתיקים פליליים, למשל, יש קודי אותיות שונים מהתיקים האזרחיים. בעוד ששני מקרים עשויים להיות באותו תאריך או מספר קובץ זהה, יהיו להם קודי אות שונים, כגון CR לפלילי וקורות חיים לאזרחים.
עיין במסמכי בית המשפט כדי למצוא את מספר המסמך
לחלופין, במקרים פדרליים, עיין במסמכי בית המשפט כדי למצוא את מספר המסמך.

חלק 2 מתוך 3: לחפש מספר תיקים של בית משפט ממלכתי

 1. 1
  מצא את מספר ה- Docket במסמכי התיק. מרבית המסמכים שהוגשו לבית המשפט יכללו את מספר המסמך, כך שאם יש לך עותק של התלונה, התשובה או ההצעה, יש סיכוי טוב שמספר המסמך נמצא על אחד מאותם. מספר הדוק יהיה בדרך כלל באחת הפינות העליונות של העמוד הראשון. בדוק שוב את השמות כדי לוודא שיש לך את המספר הנכון. אדם עשוי להיות מעורב במקרים רבים, כל אחד עם מספר התיק שלו.
 2. 2
  מצא את מספר המסמך על ידי פנייה לפקיד בית המשפט בו נדון התיק. זו הדרך הכי פשוטה להשיג את מספר התיק. כל עוד אתה יודע את שם המפלגה ואת המחוז בו נדון התיק, הפקיד יכול לגשת במהירות למספר הדוק. הפקיד יכול גם לתת לך מידע ציבורי בסיסי כגון תאריך השימוע הבא. צרו קשר עם פקיד בית המשפט בטלפון או באופן אישי בבית המשפט.
 3. 3
  לך לבית המשפט במחוז הדן בתיק. גם אם אינך יכול לדבר עם הפקיד, אם יש לך את האיות הנכון של שמו של הנאשם בתיק פלילי או לפחות עם אחד הצדדים בתיק אזרחי, תוכל לחפש את מספר המסמך אם לבית המשפט יש ציבור מסוף מחשב. תביא מחברת, מכיוון שלא כל בתי המשפט מציעים שירותי הדפסה. אם הדפסה זמינה, ככל הנראה יהיה חיוב בעמוד.
 4. 4
  מצא את מספר ה- Docket באמצעות מערכת החיפוש המקוונת של המדינה. מדינות רבות מחישבו את רשומותיהן. כדי למצוא את מספר המסמך, תזדקק למינימום של שם המשפחה עבור צד אחד ובית המשפט הדן בתיק. ככל שיש לך יותר מידע, כך תוכל לצבור תוצאות טובות יותר בחיפוש שלך.
  • במדינות רבות יש עשרות או מאות בתי משפט, אז בדוק את המרכז הלאומי לבתי משפט ממלכתיים, שמנהל רשימה של אתרי בתי משפט של המדינה.
 5. 5
  פרש את המידע הכלול במספר הדוק. לדעת כמה קודים פשוטים, אתה יכול לספר הרבה על תיק בית משפט על ידי התבוננות במספר הדוק. מוסכמות המספור בתיק בית משפט משתנות לפי סמכות שיפוט, אך ישנם קווי דמיון.
  • אם מספר שקע כולל את הקוד "CR" זה ככל הנראה מקרה פלילי, עבירה או עבירה. קוד "קורות חיים" מייצג בדרך כלל מקרה אזרחי.
  • "J" בקוד פירושו בדרך כלל שמדובר במקרה צעיר ותתקשו לקבל מידע אודות ההליך. מקרי נוער לרוב חסויים כדי להגן על זהות הילד.
  • מספר תיקים של בית משפט ממלכתי טיפוסי יכלול את המחוז, שנת הגשתו, קוד סוג התיק ומספר התיק המספרי. לפיכך הוגש במחוז בורבון (BB) תיק בית משפט בקנזס המעוצב "BB-2014-CR-550" בשנת 2014, כתיק פלילי (CR,) והיה התיק ה -550 שהוגש בשנת 2014.
מספר הדוק הוא קריטי אם ברצונך להזמין עותקים של מסמכים מארכיוני בית המשפט הפדרלי
מספר הדוק הוא קריטי אם ברצונך להזמין עותקים של מסמכים מארכיוני בית המשפט הפדרלי.

חלק 3 מתוך 3: חיפוש מספר תיקים של בית משפט פדרלי

 1. 1
  אחזר את מספר ה- Docket ממסמך בית משפט. אם יש לך גישה להעתק קשיח או להעתקה דיגיטלית מקוונת של תחינה, מספר הדוק יהיה בדרך כלל אחת מהפינות העליונות של העמוד הראשון. אמת את השמות כדי לוודא שיש לך את המספר הנכון. אדם עשוי להיות מעורב במקרים רבים, כל אחד עם מספר התיק שלו.
 2. 2
  זהה איזה בית משפט מחוזי פדרלי דן בתיק. אם אתה מכיר את העיר או את המדינה, אתה יכול להשתמש במאתר בתי המשפט הממשלתיים הפדרליים כדי לצמצם את אפשרויותיך מבין 94 בתי המשפט המחוזיים הפרוסים על פני 13 מעגלים. מפה של המעגלים יכולה גם לעזור לך לצמצם איזה בית משפט אתה מחפש. לדוגמא, בית המשפט לערעורים העשירי ה -10 כולל בתי משפט מחוזיים ביוטה, ויומינג, קולורדו, ניו מקסיקו, קנזס ואוקלהומה. אתר המעגל יפנה אתכם לאתרים המקוונים של בתי המשפט המחוזיים.
 3. 3
  הירשם לחשבון PACER. PACER, קיצור של גישה ציבורית לרשומות אלקטרוניות של בית המשפט, הוא הפורטל ל"מידע מקוון ותיק מקוון מבתי משפט ערעוריים פדרליים, מחוזיים ופשיטת רגל. " PACER הוא הארכיון המקיף ביותר של רישומי בתי משפט פדרליים והדרך המהירה והקלה ביותר למצוא מספרי שקעים פדרליים.
  • תן ל- PACER הפעלת ניסיון באתר ההדרכה לגישה חופשית. באפשרותך לבצע חיפושים לדוגמה על בסיס נתונים שנוצר למטרות הכשרה. יש גם מדריך למשתמש מפורט שיעזור לשאלות.
 4. 4
  בחר ורשום את שיטת החיוב שלך. ההרשמה ל- PACER היא בחינם ותוכלו לבצע חיפושים בחינם. בדרך כלל, חיפוש חינם בחינם ייתן לך את מספר הדוק שאתה צריך. עם זאת, עליך לרשום אמצעי תשלום על מנת לגשת למסמכים בפועל. התשלום האופייני הוא 0,10 € לדף. אתה יכול להדפיס במדפסת שלך או לשמור אותם בכונן הקשיח.
  • אין חיוב בקריאת חוות דעת שיפוטיות.
  • אם אתה צד לתיק תקבל עותק אחד חינם של כל מסמך.
  • אין חיוב בצפייה במסמכים במסוף בית משפט ציבורי. אתה לא מחויב אלא אם אתה מדפיס אותם.
 5. 5
  החליטו אם אתם זקוקים לעזרה ממרכז השירות PACER. אם אתה מתקשה במערכת, תוכל לבקש עזרה ממרכז השירות. תחויב בסכום של 22 € עבור כל שם או פריט שחיפשת. אם אתה זקוק לעותקי מסמכים, תחויב בגובה של 0,40 € לדף עבור הדפסה ודיוור.
  פנה לפקיד בית המשפט או חפש ברשומות המקוונות של המדינה כדי למצוא את מספר המסמך
  למקרים של מדינה, עיין במסמכי התיק, פנה לפקיד בית המשפט או חפש ברשומות המקוונות של המדינה כדי למצוא את מספר המסמך.
 6. 6
  חפש את מספר ה- Docket שלך באמצעות PACER. אם אתה מכיר את בית המשפט, תוכל להיכנס ישר לאתר בית המשפט ולהיכנס ל- PACER שם. שיטה זו תצמצם את החיפוש ותיתן פחות תוצאות מיותרות. אם אינך מכיר את בית המשפט, תוכל להשתמש באפשרות החיפוש הארצית. ניתן לחפש לפי שם המשפחה של הנאשם בתיקים פליליים או לפי שם צד אחד בתיק אזרחי. אם אתה מעוניין בעורך הדין, תוכל להשלים את כל התיקים של עורך הדין באמצעות שם המשפחה.
 7. 7
  בקר במשרד הפקיד בבית המשפט הפדרלי. אם אין לך גישה דיגיטלית, פקיד בית המשפט בבית המשפט הפדרלי יכול לסייע לך במציאת מספר ה- Docket ובצפייה בתיק הפיזי.
  • האבטחה בבתי משפט פדרליים מאוד קפדנית. היו מוכנים להציג הזדהות, לעבור על ידי גלאי מתכות ולהיות נתונים לחיפוש.
  • בתי משפט פדרליים ומשרדי פקידות בתי משפט עסוקים מאוד. היו מוכנים לחכות לקובץ שיאחזר.
  • צפייה בתיקים פיזיים בבית משפט פדרלי אינה אנונימית. היו מוכנים להציג תעודת זהות תקפה עם תמונה ומלאו בקשה לצפייה בקובץ, כולל הסיבות שלכם.
  • עותקים של מסמכים שנמשכים באופן אישי הם יקרים יותר מאשר מהמערכת המקוונת.
  • כשנה לאחר סיום התיק או הערעור, התיק הפיזי נשלח לארכיונים הפדרליים. אינך יכול לעיין בתיק באופן אישי בארכיונים, אלא לבקש מבית המשפט להורות על התיק בתשלום. אתה יכול גם להזמין עותקים של הקובץ אם יש לך את כל המידע הנדרש, כולל מספר ה- Docket.
 8. 8
  הבן את מספרי הדוק הפדרליים. תחנות עגינה לבית המשפט הן אוסף של כל המסמכים והחומרים הקשורים להליך מסוים בבית המשפט. כאשר נפתח תיק, הפקיד מקצה לו מספר דוק. המספר הזה לא ישתנה, גם לאחר פתרון התיק.
  • מספרי שקעים פדרליים מתייחסים בדרך כלל לשנת הגשת התיק, מספר התייחסות, קודים מסוג אלפא, מיקום התיק וראשי התיבות של השופט (ים) שהוקצו להליך.
  • לדוגמא, מספר שקעים פדרלי עשוי להיראות בערך כמו: 1: 15-cv-03849-ABC (DEF)
   • 1 מתייחס למיקום הגשה ספציפית.
   • מה -15 עולה כי התיק הוגש בשנת 2015.
   • ה- cv מציין כי מדובר בהליך אזרחי.
   • 03,849 מראה שזה היה המקרה 3849 הגיש במהלך אותה שנה.
   • ה- ABC מייצג את ראשי התיבות של השופט המחוזי אליו הוקצה התיק וה- DEF הם ראשי התיבות של שופט השלום.

שאלות ותשובות

 • כיצד אוכל לברר את כל רישומי בתי המשפט?
  נסה להתקשר לתחנת המשטרה המקומית שלך ולומר להם שברצונך לדעת את רשימות בתי המשפט שלך.
שאלות ללא מענה
 • כיצד אוכל לדעת מה המספרים בתיק פלילי בבית המשפט המחוזי במדינתי?
 • היכן נמצאים מספרי שקעים?
 • מה הפירוש של המספר docket dbdcr?
 • כיצד אוכל למצוא מידע על מקרה לחימה בבית משפט צבאי?
 • בשביל מה מייצג DA בתחילת מספר ה- docket שלי?

תגובות (2)

 • lavina29
  מעולה. הבנתי בקלות, ועשה הבדל מדהים בחיפושי. תודה!
 • xwalsh
  טוב לדעת שאולי נגישים לי ניירות משפט ברשת.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail