איך כותבים מכתב על אי יכולת להגיע לבית המשפט?

כדי לכתוב מכתב אם אינך יכול להגיע לבית המשפט, התחל על ידי צירוף פרטי הקשר והתאריך שלך בראש העמוד, ואחריו שם השופט וכתובתו. פתח את מכתבך ב"שופט יקר (שם) ", ואז הסביר בקצרה את הנסיבות שגורמות לך להתגעגע לבית המשפט. כמו כן, ציין כל תיעוד שאתה כולל, כגון רשומות רפואיות. בקש תאריך בית משפט חדש שבו אתה בטוח שתוכל להשתתף ולסיים את המכתב על ידי תודה לשופט על ההבנה. לבסוף, חתמו על שמכם והגישו את המכתב לכתובת המתאימה. לקבלת טיפים מהסוקר המשפטי שלנו לבקשת המשך, המשך לקרוא.

עליך לבקש את המשךם לפחות ארבעה ימי עסקים לפני מועד בית המשפט
בבית המשפט לתעבורה במחוז דופייג ', עליך לבקש את המשךם לפחות ארבעה ימי עסקים לפני מועד בית המשפט.

אם אתה באמצע תביעה פלילית או אזרחית, ייתכן שתצטרך להשתתף במגוון דיונים. השופטים מצפים מאנשים לערוך דיונים מתוזמנים. אם מסיבה כלשהי אינך יכול לערוך את הדיון או את המשפט, תצטרך לפנות לבית המשפט בבקשה לקבל "המשך". בערכאות מסוימות ניתן להגיש את הבקשה על ידי כתיבת מכתב.

חלק 1 מתוך 4: הכנה לכתיבת המכתב

 1. 1
  להבין את ההשלכות של בית משפט נעדר. חשוב מאוד לערוך את כל הדיונים המתוכננים בבית המשפט. אי הופעה יכולה להביא לתוצאות שליליות רבות. לדוגמא, אם אתה מתוכנן להופיע במשפט, אז ניתן יהיה לפסוק נגדך פסק דין ברירת מחדל. עם פסיקת ברירת מחדל, הצד השני מנצח כי לא התייצבת לבית המשפט. לעיתים ניתן לבטל פסקי דין ברירת מחדל, אך בדרך כלל נדרשת עבודה לא מבוטלת.
  • בבית המשפט לתעבורה, אי הופעה עלולה לגרום לך לקבל קנס, לבטל את רישיונך או אולי להיעצר.
 2. 2
  קבע אם מכתב מתאים. לא כל בתי המשפט יקבלו מכתב. במקום זאת, בית המשפט עשוי להעניק המשך בטלפון, או שבית המשפט יכול לדרוש שנציג יופיע בפני השופט במקומך.
  • ברגע שאתה מבין שאתה לא יכול לפגוש תאריך בבית המשפט, עליך להתקשר מיד לפקיד בית המשפט כדי לדבר על מצבך. בחלק מבתי המשפט יש מועדים מחמירים למתן המשכים. לדוגמא, בתיקי גירושין בקליפורניה, עליך לבקש את המשך המאוחר לא יאוחר מחמישה ימי עסקים לפני מועד בית המשפט שנקבע. בבית המשפט לתעבורה במחוז דופייג ', עליך לבקש את המשךם לפחות ארבעה ימי עסקים לפני מועד בית המשפט.
 3. 3
  קבל תיעוד תומך. אם אינך יכול להשתתף במועד של בית משפט, עליך לנסות לתעד את הסיבה לכך. לדוגמא, ייתכן שספגת פגיעה מתישה או שהמפקח שלך לא ירפה ממך מהעבודה בגלל מצב חירום. אם תוכל לתעד את הנסיבות המקלות, אז אתה תאהב את עצמך יותר עם השופט.
 4. 4
  התקשר לצד השני. אם אתה צריך לפספס תאריך בבית המשפט, עליך גם ליידע את הצד השני בתביעה. בחלק מבתי המשפט אתה זקוק להסכמת הצד השני כדי לקבל המשך. אם אינך יכול לאבטח זאת, תצטרך להגיש בקשה לבית המשפט לבקש המשך.
 5. 5
  שקול להעסיק עורך דין. יש לך אפשרות לשכור עורך דין שיופיע בפניך בבית המשפט. עורך הדין יעביר את כל המידע שהתכוונת לספר לשופט בדיון. לחלופין, עורך דין יכול לבקש מהשופט הארכה ולצטט את הקשיים האישיים שלך. אם אתה נמצא בכבילה ואין לך זמן לשלוח מכתב, עליך לפנות מיד לעורך דין.
  • אתה יכול למצוא עורך דין על ידי התקשרות לשכת עורכי הדין של המדינה שלך, שאמורה להפעיל תוכנית הפניות. באפשרותך למצוא את מספר הטלפון לאיגוד עורכי הדין שלך על ידי הקלדת "מדינתך" ו"איגוד עורכי דין "במנוע חיפוש.
  • עורך דין יחויב בהופעה. זה יכול לעלות לך כמה מאות דולרים אפילו להופעה קצרה. עם זאת, אם אתה מתגעגע למינוי בית המשפט והשופט מוציא צו ספציפי למעצרך או מטיל סנקציה אחרת, אתה עלול בסופו של דבר להוציא אפילו יותר מכך בהוצאות משפט כדי לנקות את הבלגן. עורך דין יכול להיות השקעה טובה.
אם אינך יכול להשתתף בתאריך בבית משפט
אם אינך יכול להשתתף בתאריך בבית משפט, עליך לנסות לתעד את הסיבה לכך.

חלק 2 מתוך 4: כתיבת המכתב

 1. 1
  הכנס את הכתובת שלך ואת התאריך. לאחר פתיחת מסמך עיבוד תמליל ריק, עליך להוסיף את שמך, כתובתך ותאריך בבלוק. ניתן להצדיק שמאלה או הצדקה ימנית.
  • כדאי לנסות להקליד את המכתב, מכיוון שהוא נראה מקצועי יותר מאשר מכתב בכתב יד.
 2. 2
  הוסף את שם השופט וכתובתו. שתי שורות למטה מהתאריך, עליך להוסיף את שם השופט ואת כתובתו בבית המשפט. אם אינך יודע מידע זה, עליך להתקשר לפקיד בית המשפט ולבקש אותו.
 3. 3
  פתח את המכתב בברכה. שתי שורות מתחת לכתובת השופט, הכניסו "שופט יקר [שם]". אתה יכול גם להקליד "השופט הנכבד [שם]" במקום.
  • במקום להפנות את המכתב לשופט, יתכן שהנחתם לשלוח את המכתב לפקיד או לאיש צוות אחר בבית המשפט. אתה יכול להפנות את המכתב לאותו אדם באמצעות "מר היקר [שם]" או "גב 'היקר [שם]."
  • אם לא קיבלת שם של איש צוות, פשוט הפנה את המכתב ל"פקיד בית המשפט היקר. "
 4. 4
  הסביר מדוע תחמיץ את מועד בית המשפט. התחל את גוף האות שתי שורות למטה מהברכה. הסבירו את הנסיבות המקלות שיאלצו אתכם להתגעגע לבית המשפט. לדוגמה, יתכן שיש לך צורך בצרכים רפואיים דחופים, או שאיבדת לאחרונה בן משפחה. תהיה הסיבה אשר תהיה, נסו להיות קצרים.
  • "אני כותב לבקש המשך השימוע שלי המתוכנן ב -12 באוקטובר 2015. למרבה הצער, מצב חירום רפואי בלתי צפוי הכביל אותי לבית החולים בשבועות הקרובים. האבחנה של דלקת ריאות קיצונית הפתיעה אותי ולא הייתי מפסיד תאריך בית המשפט שלי אך בגלל המחלה. "
 5. 5
  ציין כל תיעוד תומך. לדוגמא, אם התאשפזת בבית חולים, עליך להזכיר עובדה זו ולציין כי אתה מצרף עותק של התיק הרפואי שלך עם המכתב. אל תשלח מסמכי מקור של שום מסמך, מכיוון שהם לא יוחזרו.
  • שפת הדוגמה יכולה להיות: "אושפזתי בבית החולים ב- 22 בספטמבר 2015, כפי שמוצג בעותק רישומי בית החולים שלי."
 6. 6
  בקש תאריך בית משפט חדש. עליך לבקש גם תאריך בית משפט חדש. ודא שזה תאריך שאתה בטוח לחלוטין שאתה יכול להשתתף בו. שופטים עשויים לסלוח על תאריך בית משפט אחד שהוחמצ.
 7. 7
  סיום המכתב. בפסקה האחרונה, תודה לשופט או לפקיד בית המשפט על הבנתם. הוסף גם את פרטי הקשר שלך, כולל מספר טלפון.
  • שפת הדוגמא עשויה להיות: "תודה על הבנתך. אני מעריך עד כמה מדובר באי נוחות. אם יש לך שאלות, תוכל ליצור קשר בטלפון [הכנס מספר טלפון] או לכתובת המודפסת לעיל."
 8. 8
  הוסף את שמך. שתי שורות מתחת למסקנה, הקלד "בכבוד רב" ורווח למטה בארבע או חמש שורות לפני הקלדת שמך. חתמו על המכתב בדיו כחול או שחור.
תצטרך להגיש בקשה לבית המשפט לבקש המשך
אם אינך יכול לאבטח זאת, תצטרך להגיש בקשה לבית המשפט לבקש המשך.

חלק 3 מתוך 4: הגשת הצעה להמשך

 1. 1
  להבין תנועות. בניגוד למכתבים, בקשות הן מסמכים רשמיים שהוגשו לבית המשפט. עותקים נשלחים לצדדים האחרים בתביעה שלך, שעשויים להיות להם אפשרות להגיב. אם בית המשפט לא מקבל מכתבים, ייתכן שתצטרך להגיש בקשה רשמית לבקש את המשךך.
 2. 2
  בקש טופס. בחלק מבתי המשפט יש טופסי בקשה ריקים. אתה פשוט ממלא את החסר ואז מגיש את הבקשה לבית המשפט. עליכם לשאול את פקיד בית המשפט אם ניתן להשתמש בטופס ריק.
  • במחוז מריקופה, אריזונה, למשל, יש טופס תנועה ריק להורדה בכתובת http://superiorcourt.maricopa.gov/sscdocs/pdf/gn10f.pdf. עליך להשתמש בטפסים ריקים רק אם הם נוצרו על ידי בית המשפט שלך. אחרת, עליך ליצור תנועה משלך.
 3. 3
  נסח את התנועה שלך. פתח מסמך עיבוד תוכן ריק והגדר גופן וגודל סוג נוחים (למשל Times New Roman 12 נקודות). בחלק העליון של הדף, הכנס את פרטי הכותרת. מידע הכותרת מורכב משמו של בית המשפט בחלקו העליון, משמות הצדדים משמאל ומספר התיק מימין. אתה יכול למצוא את פרטי הכותרת מתוך הצעה אחרת או כתיבת טענות שהוגשו קודם לכן במקרה שלך.
 4. 4
  כותרת התנועה. מתחת למידע הכותרת תוכלו להוסיף את כותרת התנועה בכל הכותרות, באותיות מודגשות. עליכם לכנות את תנועתכם "הצעה להמשך". אם תאריך בית המשפט נמצא במרחק של פחות מחמישה ימי עסקים, עליכם לכנות את ההצעה "הצעת חירום להמשך."
 5. 5
  הציגו את עצמכם ובקשו את ההמשך. בפסקה הראשונה עליך לציין את שמך, האם אתה מייצג את עצמך "באופן עצמאי" ו / או שאתה מבקש המשך. זיהוי עצמך גם כתובע או כנתבע.
  • בשפה לדוגמא ניתן היה לקרוא "עכשיו מגיע התובע ג'ואנה קיז, המייצג את עצמה" באופן עצמאי ", ומבקש מבית משפט זה להמשך הדיון שנקבע ליום 10 בנובמבר 2015 בשעה 13:30. בתמיכה לבקשה, התובע קובע: "
 6. 6
  הסבירו מדוע אתם זקוקים להמשך. בפסקה השנייה, פרט את העובדות המסבירות מדוע אינך יכול לקבוע את תאריך בית המשפט. כפי שהיית עושה במכתב, עליך להתייחס לכל תיעוד התומך בהצעתך. שלא כמו במכתב, עם זאת, עליך להתייחס לעצמך בגוף שלישי.
  • ציין את כל העובדות הרלוונטיות בצורה ממוספרת. לדוגמא, ניתן לפרוש את העובדות כך:
   • "1. דיון הסטטוס נקבע ל -10 בנובמבר 2015 בשעה 13:30."
   • "2. התובעת ג'ואנה קיז אושפזה לאחרונה בבית החולים ב -1 בנובמבר 2015."
   • "3. על פי האבחנה הרפואית שלה (ראו נספח נספח א '), יש לה...."
 7. 7
  סיום בתפילה להקלה. בפסקה האחרונה, בקש מבית המשפט את המשך שוב. אתה יכול להקליד, "לכן התובעת ג'ואנה קיז מבקשת בכבוד להסיר את התביעה הזכויה לעיל מיום הדיון הנוכחי שלה ב- 10 בנובמבר 2015."
 8. 8
  הוסף חסימת חתימה. שתי שורות מתחת למסקנה, עליך להקליד "הוגש בכבוד" ואז להקליד את שמך מתחת. כמה שורות מתחת לזה, עליך להוסיף את החתימה שלך. מתחת לחתימה, כלול את פרטי הקשר שלך (כתובת, מספר טלפון, טלפון ודואר אלקטרוני).
  • יש לאשר את ההצעה לאישור, במידת הצורך. תלוי בבית המשפט שלך, ייתכן שתצטרך לחתום על ההצעה מול נוטריון. אם היית צריך לאשר את ההצעות האחרות במקרה שלך, אז אתה צריך לקבל גם אישור זה.
  • ניתן למצוא נוטריונים ברוב בתי המשפט ובבנקים גדולים. כדי למצוא נוטריון, אתה יכול לבקר באתר האיגוד האירופי לנוטריונים ולהשתמש במנוע החיפוש שלהם.
 9. 9
  הגישו את התנועה. הכן מספר עותקים של ההצעה וקח את כולם איתך למשרד פקיד בית המשפט. אמור לפקיד בית המשפט שאתה רוצה להגיש את המקור. בקש מהפקיד גם את שאר העותקים.
 10. 10
  הגישו עותק לצד השני. ככל הנראה תצטרך להגיש לצד השני עותק של הצעתך. עם זאת, יש ערכאות משפטיות שאינן דורשות להודיע על כך שההצעה היא הצעת חירום (כלומר מוגשת פחות מחמישה ימי עסקים לפני מועד בית המשפט).
  • עליכם לשאול את פקיד בית המשפט אם יש צורך בשירות. שאל גם אודות שיטות שירות מקובלות.
  • אם אתה צריך לבצע שירות, צירף לתעודה "תעודת שירות". האישור יכול להיות על גבי נייר נפרד. אתה יכול ליצור אותו לפני שאתה פונה לבית המשפט להגיש. אם אתה מגלה שאתה לא צריך לבצע שירות, אתה יכול להסיר את הגיליון הזה מהחבילה שלך.
  • לקבלת תעודת השירות, אתה יכול להקליד משהו כזה: "אני מאשר בזאת כי עותק נכון ונכון של האמור לעיל והנ"ל הוגש לכל הצדדים או ליועץ הרשומה שלהם [הוסף את התאריך] בהתאם ל [מדינה] כללי סדר הדין האזרחי. " ואז הקלד וחתום את שמך מעליו.
בקש תאריך בית משפט חדש שבו אתה בטוח שתוכל להשתתף ולסיים את המכתב על ידי תודה לשופט על ההבנה
בקש תאריך בית משפט חדש שבו אתה בטוח שתוכל להשתתף ולסיים את המכתב על ידי תודה לשופט על ההבנה.

חלק 4 מתוך 4: הופעת טלפון

 1. 1
  קבע אם נדרשת הופעה אישית. אם אינך יכול להשתתף בדיון אישי בבית המשפט, תוכל לשקול לבקש במקום זאת הופעה טלפונית. עם הופעה טלפונית, תתקשר לבית המשפט ביום הדיון שלך ותשתתף כנדרש. בחלק מהמדינות (למשל, קליפורניה), העדפות הטלפון מועדפות על מנת לקדם את הגישה לבית המשפט. לכן, במדינה כמו קליפורניה, לא תהיה לך שום בעיה להופיע בטלפון אלא אם כן נדרש הופעה אישית על פי החוק.
  • בקליפורניה נדרשת הופעה אישית עבור הבאים:
   • משפטים, דיונים והליכים בהם צפויים להעיד עדים;
   • דיונים בצווי מניעה זמניים;
   • ועידות התיישבות;
   • כנסים לניהול משפט;
   • דיונים על תנועות בלימין; ו
   • דיונים בעתירות לאישור מכירת נכס על פי קוד הצוואה.
 2. 2
  מלא את הטופס הנדרש. אם אתה חושב שאתה זכאי להופיע בטלפון, מצא את טופס בית המשפט הנדרש באופן מקוון ומלא אותו. אתה אמור להיות מסוגל לגשת לטפסים של בית משפט באתר האינטרנט של בית המשפט המקומי שלך. אם אינך מצליח למצוא את טופס בית המשפט הנדרש באופן מקוון, גש לבית המשפט שלך באופן אישי ובקש עזרה.
  • בקליפורניה ניתן למצוא את טופס בית המשפט באופן מקוון. הטופס יבקש ממך את המידע האישי שלך ואת המידע אודות המקרה שאתה חלק ממנו. והכי חשוב, תתבקש להסביר מדוע אתה מבקש הופעה טלפונית. סיבות חוקיות כוללות:
   • לא מתגורר בקליפורניה;
   • להיות נכה;
   • להיות קורבן לאלימות במשפחה; או
   • להיות כלוא.
 3. 3
  הגישו את הטופס ושלמו את האגרה הנדרשת. לאחר מילוי הטופס, תעביר אותו לבית המשפט בו תלוי ועומד התיק הנוכחי שלך. אתה תביא את זה לפקיד בתי המשפט ותגיש את זה. באופן כללי, עליך להגיש את בקשתך מספר מסוים של ימים לפני הדיון הרלוונטי. בקליפורניה עליכם להגיש את בקשתכם לא יאוחר מ- 12 יום לפני הדיון.
  • בנוסף, לאחר שתגיש את בקשתך, תידרש לשלם דמי הגשה. בקליפורניה התשלום הוא 64 אירו עבור כל הופעה טלפונית.
   • אם אינך יכול לעמוד בתשלום, ייתכן שתוכל לבקש פטור מאגרה. באופן כללי, יהיה עליכם להיות מסוגלים לשכנע את בית המשפט בחוסר יכולתכם לשלם את האגרה הנדרשת. לשם כך, הגש תלושי שכר, הצהרות בנק והצהרות על הטבות ציבוריות.
 4. 4
  הודיעו לצד השני. יש להגיש לכל צד במקרה שלך את בקשתך במועד כדי שיגיבו. כדי לשרת את הצד השני, יהיה עליך שמישהו מלבד עצמך יעביר את בקשתך באופן אישי לצד השני. אתה יכול גם לשרת את הצד השני באמצעות הדואר. לאחר קבלת הצד השני, תגיש הוכחת שירות לבית המשפט, המציין בפשטות כי הודעת לכולם על בקשתך.

טיפים

 • אם פספסת את תאריך בית המשפט מבלי שהייתה לך הזדמנות ליצור קשר עם בית המשפט מראש, עליך להתקשר לפקיד בית המשפט ולשאול מה צריכים להיות צעדיך הבאים.
 • אם תינתן לך המשך, הקפד לערוך את כל מועדי בית המשפט בעתיד.

שאלות ותשובות

 • כיצד אוכל להגיש בקשה למדינה בה התגרשתי אם אני גר כיום במצב אחר?
  שכרו עורך דין, או בדקו האם תוכלו להופיע בטלפון.
 • האם אתה יכול להמליץ על אתר אינטרנט שיכול לעזור לי לרשום הערות?
  ישנם אתרים רבים שיכולים לעזור לך לרשום הערות. לדעתי Evernote הוא אתר מצוין לרישום הערות.
שאלות ללא מענה
 • האם אוכל לשלם קנס מבלי לפנות לבית המשפט אם אהיה מחוץ לארץ?

תגובות (1)

 • iprohaska
  כן, זה עזר. זה היה כלי מועיל מאוד וחווית למידה.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail