איך להתמקח?

מציאת פריטי מכירה יכול להיות אתגר ואתה עלול לסטות ממחירי מבצע אם אתה קונה במצב רוח רע
מציאת פריטי מכירה יכול להיות אתגר ואתה עלול לסטות ממחירי מבצע אם אתה קונה במצב רוח רע.

למצוא מציאה בזמן קניות יכול להיות ריגוש, אבל זה יכול להיות מסובך. מציאת פריטי מכירה יכול להיות אתגר ואתה עלול לסטות ממחירי מבצע אם אתה קונה במצב רוח רע. נסו למצוא פריטי מכירה מבעוד מועד וקנו לפי לוח זמנים קבוע.

שיטה 1 מתוך 4: מציאת מכירות

 1. 1
  הכירו את המחירים הקמעונאיים. אם אתה רוצה להיות מסוגל למצוא מבצעים, אתה אמור להיות מסוגל לזהות עסקה טובה. לכן, לפני שאתם יוצאים לקנות פריט, הקדישו זמן ללמוד את המחירים הקמעונאיים הרגילים.
  • אתה יכול בקלות להשתמש באינטרנט כדי לחקור קצת לפני שאתה יוצא לקניות. לדוגמא, אם אתם מחפשים שולחן קפה לסלון שלכם, דפדפו באתרי חנויות רהיטים אחר מוצרים בגודל ובעיצוב הרצוי. נסו להבין כמה הסכום הפריט הזה בדרך כלל משתלם. אם נראה ששולחנות הקפה עולים 93 € בממוצע, חנות המציעה שולחן במחיר הנחה של 86 € אינה חוסכת לך כל כך הרבה. אם אתה מוצא שולחן קפה במבצע במחיר של 52 €, אתה יודע שזו עסקה טובה
 2. 2
  ציד מציאה ברשת. דפדף באתרים כמו eBay או קרייגסליסט. בדוק אם מישהו מציע טבלה משומשת לשיעור היוון. עם זאת, עליכם לנקוט באמצעי זהירות בעת שימוש באתרים מסוג זה. הערך את מצב המוצר לפני הרכישה ופגש תמיד אנשים שאיתם אתה פונה באופן מקוון באופן ציבורי.
 3. 3
  השתמש בקופונים. קופונים הם אמצעי קלאסי לקניות מציאה. אתה יכול להשתמש בגזירת קופונים מסורתית. סרוק בעיתון המקומי שלך תלושים רלוונטיים לצרכי הקניות שלך. הכניסו לכיס את הקופונים שתקבלו במרשם והשתמשו בהם מאוחר יותר. אתה יכול גם למצוא דרכים לא מסורתיות לשיפור הנחות הקופונים.
  • ערמו קופונים בנוסף למכירות החנויות. אם בקופון לא כתוב משהו כמו "מחיר שלם בלבד", כוונו להשתמש בו כאשר הפריט המדובר יוצא למכירה. בדרך זו תוכלו להכפיל את החיסכון.
  • אתה יכול לערום גם קופונים. ניתן להשתמש בקופונים מהחנות בנוסף לקופונים המונפקים על ידי חברה ספציפית. פשוט בדוק תחילה את מדיניות החנויות. בחלק מהחנויות יש כללים כנגד ערימת קופונים.
  • חלק מהחנויות תואמות את הקופונים של המתחרים. יכול להיות שזה לטובתך לשאול. זה יכול לחסוך לך טיול בקניות.
  • אם חנות נמצאת מחוץ לפריט מכירה, ייתכן שתוכלו לבצע בדיקת גשם. אתה יכול להראות לקופאית שהיה לך הקופון לפריט שאינו במלאי. החנות יכולה לשריין את הפריט עבורך ולמכור לך אותו כאשר הם ימלאו מחדש במחיר ההנחה, גם לאחר שתוקף הקופון שלך פג.
 4. 4
  בדוק מודעות שבועיות. אם אתה מנוי לעיתון מקומי, מודעות בדרך כלל מגיעות בימים מסוימים בשבוע. אלה עשויים להכיל קופונים למזון ולמוצרים אחרים. קבע הרגל לגזוז קופונים הרלוונטיים לצרכי הקניות שלך ואז להביא אותם איתך כשאתה רץ לחנות. לדוגמה, ייתכן שתוכל תמיד להקפיד לבדוק מודעות יום לפני שאתה יוצא לקניות.
  טיפ מומחה

  לקבלת גישה דיגיטלית יותר: הירשם למיילים מהחנויות המועדפות עליך כדי להתריע על מכירות. מומחית הסגנון קנדס חנה אומרת: "אתה יכול לחסוך הרבה כסף על ידי סבלנות ומחכה למכירות כשאתה צריך לקנות משהו כמו בגדים. יש חנויות שיעשו 50-60% הנחה על המכירות, אבל אתה תדע עליהם רק אם אתה ברשימת הדוא"ל.

 5. 5
  קנה בערבי יום שלישי. זה די מקובל שחנויות מסמנות פריטים ביום שלישי בערב. אם אתם מחפשים ציון מכירות, שקלו קניות בשעות הערב המאוחרות ביום שלישי. פריטי מכירה יסומנו לאחרונה ופחות סיכוי שהם אזלו.
 6. 6
  היזהר אחר הנחות מיוחדות. אנשים רבים לא מבינים כמה חנויות הנחות מיוחדות מציעות. יתכנו הנחות עבור הצבא, כמו גם סטודנטים וקשישים. יש גם הנחות תעסוקתיות. לדוגמא, חלק מהחנויות עשויות להציע הנחה של 10% למורים. שאל על הנחות מיוחדות בעת ביצוע הצ'ק-אאוט. אתה עלול להיות מופתע לגלות שחלק מתייחס אליך.
 7. 7
  עקוב אחר החנויות המועדפות עליך ברשתות החברתיות. חנויות מפרסמות לעתים קרובות על מכירות והנחות הקרובות בחשבונות מדיה חברתית. מעקב אחר מגוון החנויות המועדפות עליכם בטוויטר ובפייסבוק יכול לעזור לכם לאתר מכירות בשלב מוקדם.
 8. 8
  למד מחזורי מכירה. אמנם ימי שלישי נפוצים לסימון פריטים, אך בחנויות יש מחזורי מכירה עצמאיים. אם אפשר, עדיף ללמוד את מחזורי המכירות הספציפיים של החנויות המועדפות עליך. בדרך זו תוכלו לתכנן קניות בתקופות בהן תוכלו למצוא הנחות רבות ביותר.
  • ייתכן שתצטרך לעשות ניסוי וטעייה כדי להבין מחזורי מכירות. נסו לשים לב מתי מופיעים פריטי מכירה. אם נראה שאתה נראה כי הפער המקומי שלך סימן פריטים ביום חמישי אחר הצהריים, הם עשויים להעביר פריטים למחירי הנחה בערבי רביעי. זה יכול להיות הזמן האופטימלי לחנות. אם יש לך חבר שעובד בחנות שאתה פוקד, נסה לשאול אותו אם הוא מכיר את מחזור המכירות.
  • ישנם כמה כללים כלליים שיכולים להנחות אותך גם כן. לדוגמא, קמעונאים רבים מעבירים פריטים מסוימים לאישור או למכירה לאחר חצי שנה. אם אתה יכול להחזיק מעמד בקניית הסט הווילונות החדש למשך כמה חודשים, אולי כדאי לחכות לראות אם הוא עובר לאישור.
  • אם אתם מחפשים הנחות בחנויות יד שנייה, קנו בתחילת השבוע. רוב האנשים שתורמים לחנויות כאלה עושים זאת בסוף השבוע. לכן, ימי שני ושלישי הן האפשרויות הטובות ביותר שלכם לחנויות יד שנייה שכן יהיו המגוונים ביותר.
אם אתה רוצה להתמקח, עדיף לחזור לבד לחנות
אם אתה רוצה להתמקח, עדיף לחזור לבד לחנות.

שיטה 2 מתוך 4: שינוי השגרה שלך

 1. 1
  קבל דואר אלקטרוני נפרד לקופונים. כאשר אתה מבצע צ'ק-אאוט, הקופאית מבקשת לעיתים קרובות את הדואר האלקטרוני שלך. זאת כדי שהחנות תוכל לשלוח לך קופונים ועדכונים על מכירות. עם זאת, הודעות דואר אלקטרוני אלה הולכות לא פעם לאיבוד בדואר האלקטרוני הרגיל שלך. צור כתובת דואר אלקטרוני נפרדת שתמסור במרשם. בדוק כתובת זו כאשר אתה מתכנן מסע קניות.
 2. 2
  עשה רשימה. זה שינוי פשוט, אבל לפעמים עריכת רשימה יכולה לעזור לך להתמקח. נסו להכין רשימה של הפריטים שאתם באמת צריכים לפני שאתם יוצאים למסע קניות. לאחר מכן, היצמד לרשימה זו בקפדנות. אתה עלול בסופו של דבר לבזבז יתר על רכישות דחפים ללא רשימה. בין אם אתם קונים במכולת, קונים בגדים או קונים כל דבר אחר, כתבו מה אתם צריכים מבעוד מועד.
 3. 3
  קבעו תקציב. סביר יותר שתחפש מבצעים אם תצטרך למצוא הנחה. אם תקבע לעצמך תקציב קפדני ותקבע עדיפות לדבוק בו, בסופו של דבר תקנה פריטים זולים יותר. זה יכול גם לסייע במניעת קניות דחפים.
  • זה די קל לבצע תקציב. כדי להתחיל, רשום את סך ההכנסה החודשית שלך. משם, הפחת הוצאות הכרחיות כמו יוקר מחיה וכל חשבונית חודשית. הסכום שנשאר לך הוא כמה שאתה יכול להוציא על תוספות באופן סביר לאורך כל החודש.
  • מכאן, חלק את האופן שבו אתה מוציא כסף לקטגוריות. רשמו דברים כמו אוכל, בידור, בגדים וכו '. לאחר מכן תוכל לבחור תקציב סביר לכמה אתה צריך לשאוף להוציא על כל קטגוריה.
  • היצמד לתקציב שלך, גם אם זה קשה בהתחלה. אם אתה מתקצב 150 € לחודש עבור אוכל, אל תעבור את התקציב הזה. אמנם הזמנת טייק אאוט אחרי יום עבודה לחוץ עשויה להיראות מפתה, אם זה לא בתקציב שלך זה ימנע מכך.
 4. 4
  קנה כשמצב רוחך טוב. אנשים רבים לא מבינים שהם יהיו מיומנים יותר בציד מציאה אם הם קונים בחשיבה הנכונה. קניות כשאתם לחוצים או עייפים עלולים לגרום לכם לקבל החלטות רכישה מהירות במקום לחפש את המחיר הטוב ביותר. קניות כשאתה רעב יכולה להוביל אותך להצטייד במזון נוחות זול על משהו מהותי. ודא שאתה במצב רוח טוב לפני שאתה הולך לקניות. אם אתה מרגיש לחוץ, עייף או רעב, הקדש זמן להירגע ולאכול לפני שאתה יוצא מהדלת.
 5. 5
  קבעו מסגרת זמן לקניות. לעתים קרובות, פשוט קביעת מסגרת זמן יכולה לחולל הבדל גדול בהחלטות הרכישה שלך. אם אתה נותן לעצמך זמן אינסופי בסופר, יש סיכוי גבוה יותר שתסתובב במעברים הגולשים. גלישה יכולה להוביל להחלטות רכישה אימפולסיביות ומצערות. קבעו לעצמכם מסגרת זמן ודבקו בה. תן לעצמך, נניח, שעה במכולת לתפוס את הפריטים שלך ולצאת החוצה.
  • עם זאת, אזהרה אחת היא שאתה לא צריך להגביל את הזמן שלך יותר מדי. אם אתה לא נותן לעצמך מספיק זמן לקנות, אתה עלול להתחיל להרגיש לחוץ או לחץ אחר. זכרו, מצב רוח רע יכול גם להוביל לרכישת דחפים. הזמן כמה זמן אתה בדרך כלל מבלה במכולת כשאתה עומד ברשימה שלך. זה יעזור לך לאמוד מהו פרק זמן סביר. תן לעצמך זמן כה רב לחנות ככלל.
 6. 6
  שלם במזומן. אנשים נוטים להוציא פחות כסף כאשר הם משלמים במזומן. אתה חושב פחות על כמה כסף אתה מוציא כשאתה משלם בכרטיס. מזומנים מכריחים אותך להכיר כמה הוצאת. משוך כסף מחשבון הבנק שלך לפני מסע קניות. נסו לשלם במזומן ככל האפשר.
  • זכור שלא תמיד ניתן לשלם במזומן. אם אתה מתכוון לרכוש יותר מ 75 €, ייתכן שתרצה להשתמש בכרטיס שלך. זה יכול להיות מסוכן לנסוע עם כל כך הרבה מזומנים.
 7. 7
  קנה לבד. קניות עם אדם אחר יכולות להיות מסוכנות. אתם יכולים לדבר זה עם זה לקנות פריטים שאתם לא באמת צריכים או רוצים. במיוחד עם קניות בגדים, חבר עשוי לאהוב עליכם חולצה מסוימת ולשכנע אתכם לקנות אותה. יתכן שתתחרט על כך בהמשך הדרך אם תרגיש פושר לבגד. אם אתה רוצה להתמקח, עדיף לחזור לבד לחנות.
  • עם זאת, יוצא מן הכלל הוא אם יש לך חבר שמצליח במיוחד למצוא הנחות או להשתמש בקופונים. אולי תרצה לקחת חבר כזה לקניות כמה פעמים כדי לתפוס את הציד אחר מציאות.
אחת הדרכים הקלות ביותר להתמקח על מזון היא פשוט להכין לעצמך תפריט בכל שבוע
אחת הדרכים הקלות ביותר להתמקח על מזון היא פשוט להכין לעצמך תפריט בכל שבוע.

שיטה 3 מתוך 4: קניות בגדים

 1. 1
  קונים בחנויות הנחות ומכירות. אם אתה רוצה לחסוך כסף בבגדים, חפש בחנויות הנחות או מכירות. בחנויות כאלה, לעתים קרובות תוכלו למצוא תלבושות מעצבים שנפגעו קלות או מחוץ לעונה הנמכרות בשיעור הנחה.
  • ישנן חנויות מוזלות רבות, כמו TJ Maxx ו- Marshall, המציעות מחירים מוזלים בתלבושות מעצבים. יש גם הרבה חנויות מקוונות שמציעות הנחות על פריטי לבוש מסוימים.
  • היזהר בעת קניות באינטרנט. אתה עשוי לא לאהוב את האופן שבו פריט לבוש מסוים נראה עליך לאחר שניסית אותו.
 2. 2
  חנות מחוץ לעונה. אם אתם מתכננים מראש, תוכלו לחסוך הרבה כסף על ידי קניות מחוץ לעונה. בגד ים עשוי להיות במבצע בחודש פברואר, למשל, אם אתה גר באזור חם. היזהר אחר פריטים שאתה יודע שאתה זקוק להם. אם סוף סוף האביב, אך שמתם לב למעיל החורף שלכם עלוב מעט, הקפידו על מעילים מוזלים במהלך חודשי האביב המוקדמים.
 3. 3
  קנו בגדים מיד שנייה. חנויות יד שנייה וחנויות משלוחים הם אמצעי מצוין למצוא פריטי לבוש זולים. לעתים קרובות, פריטים באיכות גבוהה נמכרים במחירים נמוכים להפליא. לא תמיד אתה מוצא בדיוק את מה שאתה מחפש בחנויות כאלה, שכן פריטים אינם נמכרים במספר סגנונות וגדלים. עם זאת, אם אתה מקפיד לבדוק מעת לעת את חנות הזכויות המקומית שלך, ייתכן שתמצא כמה פריטי לבוש במחיר נמוך שאתה זקוק להם.
 4. 4
  בחר פריטים איכותיים. הוצאת כסף קטן נוסף על איכות עשויה להיות מתורגמת לחיסכון לטווח הארוך. אם אתה הולך ללבוש פריט הרבה, כמו זוג מכנסיים לעבודה, אולי כדאי לך להוציא 7,50 € נוספים פריטים המיוצרים מחומרים באיכות גבוהה יותר נוטים פחות להישחק. לכן, עליהם להחליף בתדירות נמוכה יותר. אם אתה הולך ללבוש פריט הרבה, לך על איכות גבוהה יותר.
  • כדאי גם לשאוף לדאוג לפריטי הלבוש הטובים ביותר שלך. קפלו בגדים עדינים במקום לתלות אותו ואל תכבסו את הבגדים הנאים לעיתים קרובות מדי. אתה יכול לעמוד ללבוש את אותה החולצה כמה פעמים, במיוחד אם לא עשית שום דבר תובעני פיזית באותו יום.
 5. 5
  בקשו הנחה. לפעמים, אתה יכול לקבל הנחה על ידי פשוט לשאול. אם שמתם לב שרוכסן שבור, חולצה מוכתמת מעט או פגם קל אחר, נסו לבקש הנחה במרשם. רוב החברות מעוניינות יותר לטפח קשרים חיוביים עם לקוחות מאשר להרוויח 3,70 € נוספים או 7,50 € אם אתה מבקש הנחה, יש סיכוי טוב שתקבל.
אנשים רבים לא מבינים שהם יהיו מיומנים יותר בציד מציאה אם הם קונים בחשיבה הנכונה
אנשים רבים לא מבינים שהם יהיו מיומנים יותר בציד מציאה אם הם קונים בחשיבה הנכונה.

שיטה 4 מתוך 4: קניות אוכל

 1. 1
  צור תפריט. אחת הדרכים הקלות ביותר להתמקח על מזון היא פשוט להכין לעצמך תפריט בכל שבוע. לאחר מכן, נסה לדבוק ברכישת מוצרי מזון מהתפריט שלך.
  • כלול מרכיבים שתצטרך להכין ארוחת ערב בכל לילה. נסו לשמור על זה פשוט, כמו לצלות מעט עוף וירקות.
  • כדאי לתכנן גם ארוחות בוקר, ארוחות צהריים וחטיפים. בדרך זו, תוכלו להימנע מהפיתוי לאכול בחוץ להפסקת הצהריים שלכם.
 2. 2
  תכנן ארוחות סביב פריטי מכירה. שלבו פריטי מכירה בתכנון הארוחות שלכם. אם פריט מסוים נמכר באותו שבוע, שקול להכין ארוחה עם פריט זה. צפה במודעות בעיתון המקומי ובאינטרנט כדי לראות מה יוצע במחיר הנחה.
  • אתה יכול גם לחפש תחליפים שנמצאים במבצע. לדוגמא, נניח שאתה מכין מרק שדורש מרק עוף. אם מציעים מרק ירקות, שקול לקנות אותו ולהחליף אותו למרק עוף. החלף מרכיבים בפריטים מוזלים במידת האפשר.
 3. 3
  קנו פריטים מסוימים מחנויות דולר או מחנויות בתי מרקחת. ישנם פריטים מסוימים שעדיף שתקנה בחנויות דולר או בחנויות בתי מרקחת. חלב, למשל, בדרך כלל זול יותר בחנות בתי מרקחת או בתחנת דלק מאשר במכולת. פריטים שאינם אוכלים שאתה יכול לרכוש לעתים קרובות במכולת, כמו נייר טואלט ומגבות נייר, ניתן לקנות בזול בחנות דולר.
 4. 4
  קנו פריטי מכירה מסוימים בכמויות גדולות. אם פריט שאינו מתכלה יוצא למכירה, קנו אותו בכמויות גדולות. אם אתה רואה שדגני בוקר מסומנים למטה, למשל, הצטייד בעשרה קופסאות בערך בזמן שיש לך סיכוי. אם תפוג תוקף של פריטים, זה הגיוני לקנות אותם בכמויות גדולות כאשר הם נמצאים במבצע במקום לשלם מחיר מלא להחלפה בעוד שבוע.
 5. 5
  היזהר עם 10 במחיר של 7,50 €. חנויות רבות מציעות 10 במחיר של 7,50 €, אך היזהרו כשאתם רואים פריטים המסומנים כך. זה לעתים קרובות טריק כדי לגרום לך להוציא מיותר. מכירות אלה הן לרוב לא עסקאות טובות במיוחד. אם פריט הוא בדרך כלל 90 סנט, מכירה של 10 במחיר של 7,50 € אינה ממש גניבה. כאשר אתה משלב מס מכירה במחיר המקורי, אתה משלם בערך אותו סכום.

אזהרות

 • הזהר. כאשר משהו מתומחר במחיר נמוך, הוא עשוי להיות באיכות ירודה. בחן פריטים כאלה לפני הרכישה.

תגובות (3)

 • aufderharmauric
  אני חוסך 100 דולר בשבוע עכשיו. תודה רבה מדריך.
 • leo89
  קנייה מחוץ לעונה הייתה מועילה ביותר.
 • owiegand
  פרט מאורגן עם תמונות מדהימות.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail