כיצד למצוא נציגי מכירות?

או שאתה יכול להשתמש בנציגי מכירות עצמאיים שמוכרים מוצרים אחרים בו זמנית
אתה יכול להוסיף אנשי מכירות לצוות שלך, או שאתה יכול להשתמש בנציגי מכירות עצמאיים שמוכרים מוצרים אחרים בו זמנית.

נציגי מכירות מוכרים את המוצרים שלך ללקוחות פוטנציאליים. ישנם מספר סוגים של נציגים, כולל אלה העובדים באולם תצוגה וכאלה שנוסעים ללקוחות פוטנציאליים. מרבית חברות הסטארט-אפ או העסקים המתרחבים זקוקות לנציגי מכירות בכדי להיות בדרכים, להסית לקוחות פוטנציאליים ולמקד סיטונאים או אזורים מסוימים. אתה יכול להוסיף אנשי מכירות לצוות שלך, או שאתה יכול להשתמש בנציגי מכירות עצמאיים שמוכרים מוצרים אחרים בו זמנית. זה האחרון יכול לחסוך בעלויות שכר, מכיוון שנציגים עובדים על עמלה. עם זאת, בחירה באיש מכירות שגוי יכולה להשאיר אתכם מאחור, לכן הקדישו זמן לאיתור האנשים שייצגו את החברה שלכם בצורה הטובה ביותר. מאמר זה יספר לכם כיצד למצוא נציגי מכירות.

שיטה 1 מתוך 2: מציאת נציגי מכירות

 1. 1
  חשב את התקציב שלך למציאת נציגי מכירות חדשים. זכור כי תצטרך לממן את תהליך הראיון. לאחר מכן, תצטרך להסתדר בתכנית עמלה שתועיל הדדית.
  • מומלץ להתייעץ עם מנהלי הגיוסים שלך עם מחלקת הנהלת חשבונות כדי שתדעו איזה טווח שכר אתה מוכן לתת לאדם הנכון. העסקת נציגי מכירות עצמאיים או פנים עשויים לכלול תהליך משכורת או משא ומתן בעמלות.
 2. 2
  הגדר את תיאור התפקיד של נציג המכירות, האזור והמוצרים שהם ימכרו. אתה יכול לכלול גם את מספר שנות הניסיון שאתה מחפש. פרמטרים אלה יעזרו לך לצמצם אפשרויות במהלך המחקר שלך.
 3. 3
  פרסם משרה באתר החברה שלך. פרסום תיאורי משרות משלך אומר לאנשים שאתה מרחיב. נציג מכירות יזום עשוי ליצור איתך קשר לראיון בזמן שאתה מחפש בערוצים אחרים.
 4. 4
  פרסם תיאורי משרות באופן מקוון אם אתה מחפש נציג מכירות במשרה מלאה. אם אתה רוצה להעסיק מישהו באמצעות שכר כמו גם עמלה, יש לך סיכון גבוה יותר, מכיוון שאתה נותן הטבות, מכשיר אותם ומשקיע בתמיכה בזמן שהוא בדרכים. השתמש באתרי מכירות ממוקדים ומנועי חיפוש עבודה ארציים, כמו Monster ו- CareerBuilder.
  • זכור כי מוצרים הנמכרים במחיר נמוך בכמות גבוהה הם בדרך כלל בעמלה נמוכה יותר. מוצרים שנמכרים במחיר גבוה יותר בכמויות נמוכות יותר יהיו בעמלות גבוהות יותר. בדרך כלל הם נופלים בין 2 ל -25 אחוזים.
  • פרסם כל משרה תחת הענף שלך ותחת "מכירות".
  זה המקום הטוב ביותר למצוא נציגי מכירות עצמאיים בעלי ניסיון בעבודה בענף שלך
  זה המקום הטוב ביותר למצוא נציגי מכירות עצמאיים בעלי ניסיון בעבודה בענף שלך.
 5. 5
  בקש מהחברים המלצות. אם יש לך חברים שמשווקים לאנשים דומים או לעסקים כמוך, שאל אותם אם הם משתמשים בנציגי מכירות עצמאיים. אם כן, יתכן שתוכל למצוא אדם מוסמך שיוכל להציע את שני המוצרים שלך במהלך נסיעות המכירה שלהם.
 6. 6
  להשתתף בתערוכות. זה המקום הטוב ביותר למצוא נציגי מכירות עצמאיים בעלי ניסיון בעבודה בענף שלך. שקול לערוך דוכן ולראיין נציגי מכירות בתערוכות.
 7. 7
  צרו קשר עם סוכנויות מכירות מקומיות. שאל אם למישהו יש ניסיון בעבודה עם מוצרים דומים. סוכנויות אלה יכולות לתת לך רשימה של אפשרויות אפשריות, ותוכל לתאם ראיונות עם כל נציג.
 8. 8
  בקשו מנציגי המכירות המצליחים הנוכחיים לקבלת המלצות. אנשי מכירות נוטים לרשת היטב, אז שאלו אנשים שאתם אוהבים אם הם מכירים מישהו אחר שיכול לכסות טריטוריה אחרת. אם הם מוכנים להטיל את המוניטין שלהם על האדם, יש סיכוי גבוה יותר שתקבל מועמד מוסמך.
 9. 9
  חפש נציגי דרך עצמאיים באתרים. אתרים אלה מציגים נציגי דרך פוטנציאליים או מאפשרים לך לפרסם את עבודתך באתר שלהם.
העסקת נציגי מכירות עצמאיים או פנים עשויים לכלול תהליך משכורת או משא ומתן בעמלות
העסקת נציגי מכירות עצמאיים או פנים עשויים לכלול תהליך משכורת או משא ומתן בעמלות.

שיטה 2 מתוך 2: בחירת נציגי מכירות

 1. 1
  ראיינו עשרות מועמדים. אתה צריך להיות בררן לגבי מי שאתה מכהן כנציג מכירות, אז התכונן לתהליך ראיון ממושך. חברות עשויות לראיין בין 25 ל -100 מועמדים לפני שימצאו כמה איתם הם יתקשרו.
 2. 2
  שאל את השאלות הנכונות. כמו גם שיש לך ניסיון וזמינות נסיעות, אתה צריך לדעת כמה תשומת לב יכולה הנציגה להקדיש למוצר שלך.
  • שאל כמה מוצרים האדם מייצג כרגע. 10 מוצרים ומעלה ואין זה סביר שהאדם יקדיש מספיק זמן להגדלת ההכנסות שלך. ודא שהם מסוגלים להסביר כיצד המוצר שלך ישתלב עם עומס העבודה הנוכחי שלהם.
  • שאל על צוות התמיכה. נציג מכירות עצמאי בדרך כלל שוכר מישהו שינהל את לוח הזמנים שלו ויתקשר לעסקים פוטנציאליים, מכיוון שהוא נדרש למכור את כל המוצרים. ודא שצוות התמיכה יכול להתמודד עם מוצר אחר.
  • קבל תחושה של תהליך המכירה שלהם במהלך הראיון. אתה אמור להיות מסוגל לדעת כמה הם מכבדים, אנרגטיים, אמיתיים ושאפתניים. נציג מכירות טוב ינסה לסגור אתכם בתהליך הראיון.
 3. 3
  מציעים חבילה תחרותית. אתה רוצה לתמרץ כל נציג מכירות עם מבנה עמלה מבוסס נפח. שקול לכלול בונוסים, קצת תמיכה והדרכה של הצוות או חומרים מרשימים כדי להבטיח שנציג המכירות שלך יחשיב למוצר שלך בראש סדר העדיפויות.

דברים שתזדקק להם

 • תקציב
 • פרסום דרושים ברשת
 • המלצות
 • תערוכות
 • סוכנויות נציגי מכירות
 • עמלה תחרותית
 • תמריצים (בונוסים, הוצאות נסיעה
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail