איך פותחים בית משכון?

אם אתה רוצה לפתוח חנות משכונות, התחל בגלישה ב- eBay ובקמעונאים מקוונים אחרים כדי לקבל מושג כיצד להעריך סחורות ספציפיות. לאחר מכן, ערוך תוכנית עסקית לחנות שלך, הכוללת נתונים עבור עלויות התפעול הצפויות שלך והלוואות ללקוחות. כאשר התכנית שלך מוכנה, הגש בקשה לרישיון חנות משכון ממחלקת המוסדות הפיננסיים במדינתך. ברגע שיש לך את האישור, שכור מקום לחנות המשכונות שלך והתקן מערכת אבטחה למאבק בפורצים. לקבלת טיפים כיצד למצוא סחורות למכור בחנות המשכונות שלך וכיצד להעסיק עובדים, המשך לקרוא!

פתיחת בית משכון מחייבת אתכם לעמוד בכל הדרישות המחמירות לרישיון משכון
פתיחת בית משכון מחייבת אתכם לעמוד בכל הדרישות המחמירות לרישיון משכון, כולל ניסיון מוכח, בדיקת רקע פלילי ובדיקת אשראי.

בתי משכון ממלאים דרישה להלוואות מהירות ונוחות לאנשים שלא רוצים, או שאין להם זמן, להגיש בקשה להלוואות מהבנקים שלהם. עיסוקה העיקרי של בית משכון הוא להציע אשראי לטווח קצר עם שיעורי ריבית גבוהים כנגד סחורות משועבדות, אך הם גם קונים ומוכרים מחדש סחורות מאנשים שרוצים מזומן מהיר. פתיחת בית משכון מחייבת אתכם לעמוד בכל הדרישות המחמירות לרישיון משכון, כולל ניסיון מוכח, בדיקת רקע פלילי ובדיקת אשראי.

שיטה 1 מתוך 3: הכשרה נכונה וקבלת תוכנית

 1. 1
  למד כיצד להעריך את ערך הסחורה. זה כולל מוצרי אלקטרוניקה, אבני חן ותכשיטים, מכיוון שאלו הם הפריטים המשועבדים ביותר בבתי משכון. אחת הדרכים הטובות ביותר היא להיכנס לאתר למכירה פומבית כמו eBay וללמוד מה אנשים משלמים עבור סחורות שונות. זה ייתן לך מושג טוב על הערך הקמעונאי הכללי של פריטים ברגע מסוים בזמן.
  • זכור כי עם הזמן המגמות משתנות, כך שתצטרך להישאר מעודכן עם הערכים הקמעונאיים הנוכחיים כדי להעריך נכון. אתה יכול גם לבקר בבתי משכון אחרים באזור שלך כדי לראות כיצד הם מתמחרים פריטים.
  • הגש בקשה להתמחות או עבודה בחנות משכנת מקומית. זה יאפשר לך ללמוד כיצד אנשי מקצוע מעריכים סחורה, כמו גם כיצד הם קובעים איזה אחוז מהערך המוערך לשלם במקרה שלקוח ירצה למכור פריט.
 2. 2
  צור תוכנית עסקית. זו תוכנית אסטרטגית שתנחה אותך בהשגת היעדים שלך עבור העסק. תוכל למצוא פרטים נוספים על אופן כתיבת תוכנית כאן, אך תרצה לכלול:
  • הרעיון העסקי שלך: ההתמקדות כאן היא בתיאור העסק שלך ובשוק המוצרים והשירותים שלך.
  • חקר שוק: חקר שוק הוא קריטי, שכן הוא מתאר את אופי השוק אליו אתה נכנס. זהה מיהם המתחרים העיקריים שלך, מי שוק היעד שלך והעדפות וצרכי שוק היעד שלך.
  • תוכנית שיווקית: זה אמור לתאר כיצד אתה מתכנן לתת מענה לצרכי השוק שלך, כיצד תקשר עם הלקוחות וכיצד תפרסם את החנות שלך.
  • תוכנית תפעול: זה יתאר את הפעילות שלך ביום יום. זה יכלול, למשל, כיצד תעביר הלוואות, כיצד תרכוש פריטים למכור, כיצד תמחר פריטים ואיזה ריבית תגבה עבור הלוואות.
  • תוכנית פיננסית: זה יתווה כיצד תממן את העסק שלך, מה העלויות הצפויות שלך, ותחזיות לגבי ההכנסות שלך.
 3. 3
  העריך כמה הון התחלתי תזדקק. באמצעות התוכנית הפיננסית שלך קבע את ההוצאות השנתיות וההכנסה הגולמית שלך. יהיה עליך להיות מספיק הון כדי לכסות הן את הוצאות התפעול והן את הלוואות הלקוחות שלך. אם לא, תצטרך לקחת הלוואה.
  • הוצאות התפעול כוללות רישיונות, אישורים, ביטוח, מיקום, מערכת אבטחה, חוזים, משכורות עובדים, ויטרינות, תוכנת הנהלת חשבונות ועלויות תיקון של סחורות שברצונך למכור.
כמה הכנסות עלי להקים חנות משכונות
כמה הכנסות עלי להקים חנות משכונות?

שיטה 2 מתוך 3: הגשת בקשה להיתרים ורישיונות

 1. 1
  הגש בקשה לרישיון חנות משכון. יהיה עליך להגיש טופס בקשה לחייל לאגף הלא-פיקדון של מחלקת המוסדות הפיננסיים במדינתך או במדינתך. יהיה עליך לכלול תצהיר אישי, היסטוריית תעסוקה, בדיקת אשראי, בדיקת רקע פלילי, טביעות אצבעות שנלקחו במחלקת המשטרה המקומית שלך, ודוחות כספיים המפרטים את הנכסים והשווי הנקי שלך.
  • יהיה עליך גם לשלם דמי בקשה הנעים בין 1120 € ל 1490 € לחנות.
 2. 2
  רשום את שם העסק שלך עם ממשלת המדינה שלך, במידת הצורך. יש צורך ב- DBA (לעשות עסקים בשם) בכל פעם שאתה עושה עסקים בשם אחר משלך. רישום שם DBA מתבצע בדרך כלל באמצעות ממשלת המדינה או משרד הפקידות שלך.
 3. 3
  הגש בקשה להיתר מס מכירה. ניתן להשיג זאת ממשרד המיסוי והמימון הממלכתי שלך. יהיה עליכם לנהל רשומות מדוקדקות אילו פריטים נמכרו עם הסכום ששולם, וכמה גובה מס מכירה.
 4. 4
  השג מספר זיהוי מס פדרלי. יהיה עליך להגיש החזר מס נפרד עבור העסק שלך ולכן יהיה עליך להיות בעל מספר זיהוי מס פדרלי. תוכל למצוא את הטופס באופן מקוון בכתובת www.irs.gov.
  לקבלת טיפים כיצד למצוא סחורות למכור בחנות המשכונות שלך וכיצד להעסיק עובדים
  לקבלת טיפים כיצד למצוא סחורות למכור בחנות המשכונות שלך וכיצד להעסיק עובדים, המשך לקרוא!
 5. 5
  השג רישיון כלי נשק פדרלי אם אתה מתכנן למכור אקדחים. זה מתקבל מלשכת האלכוהול, הטבק והנשק. אתה יכול להשיג את טופס הבקשה באופן מקוון בכתובת www.atf.gov.

שיטה 3 מתוך 3: הקמת החנות שלך

 1. 1
  חפש מיקום לחנות המשכונות שלך. יהיה עליך לעמוד בדרישות הייעוד של עירך, לכן פנה למחלקת הייעוד המקומית לפני שתחתום על חוזה שכירות. אם אתה מתקשה למצוא מיקום טוב, בדוק אם אתה יכול להשתלט על חנות משכנתאות ישנה שעומדת בדרישות המיקום והיעוד.
  • לדוגמא, באזורים רבים חנות המשכנת חייבת להיות במרחק מסוים מבתי הספר.
  • כשאתה מוצא מיקום פוטנציאלי, שב ברכב שלך כמה שעות ונתח את תנועת הרגל בשכונה. האם זה נמצא ליד תחבורה ציבורית או כבישים מהירים? האם יש מספיק חניה? האם מתחרים וחנויות אחרות בקרבת מקום? התקרבות לתחרות יכולה לסייע במשיכת הלקוחות הנכונים אם אתה מאמין שהמוצרים והשירותים שלך יהיו מעולים.
  • תרצה לנתח גם את הדמוגרפיה של האזור. האם רמת ההכנסה תואמת את סוג הלקוחות שאתה מקווה למשוך? הספרן המקומי או מתווך הנדל"ן המסחרי שלך יכולים לעזור לספק מידע זה.
  • ברגע שתמצא פוליסות ביטוח לרכישת מיקום לביטוח אחריות כללית וביטוח אש.
 2. 2
  שכר עורך דין מנוסה בדיני צרכנות לצורך עריכת חוזי לקוחות. אלה צריכים לכלול את הסכום, הריבית ומשך ההלוואה, כמו גם מה הנוהל במקרה שהפריט נפגע או אבד. הגדירו מה יקרה אם ההלוואה לא תוחזר חזרה עד למועד הפירעון.
 3. 3
  ספק את חנות המשכונות שלך. לכל הפחות תצטרכו מדפים, ויטרינות הניתנות לנעילה, קופה רושמת ומחשב. חשוב במיוחד להתקין מערכת אבטחה טובה עם תגובה מזוינת, כלומר המשטרה תודיע מיד אם האזעקה תעבור.
  התחל בגלישה ב- eBay ובקמעונאים מקוונים אחרים כדי לקבל מושג כיצד להעריך סחורות ספציפיות
  אם אתה רוצה לפתוח חנות משכונות, התחל בגלישה ב- eBay ובקמעונאים מקוונים אחרים כדי לקבל מושג כיצד להעריך סחורות ספציפיות.
 4. 4
  קנו מלאי למכור. תרצה שיהיו לך פריטים למכור בנוסף לאלו שהלקוחות מכניסים. קנה בשוק הפשפשים המקומי ועבור למכירות פומביות, אחוזות ומוסכים, או עיין במודעות בעיתון המקומי שלך וברשימת קרייג.
 5. 5
  לראיין ולהעסיק עובדים. הצב מודעות באופן מקוון באתרים כמו רשימת קרייג, אכן ו Monster.com. בחר את אלה שיש להם ניסיון קמעונאי או בנקאי, אישיות יוצאת, יכולת לבצע תיקונים והפניות טובות. דאג לבצע בדיקת רקע על כל עובד פוטנציאלי לפני הגיוס.
  • מחלקת המשטרה המקומית שלך יכולה לבצע עבורך את בדיקות הרקע.
 6. 6
  פתח ופרסם את חנות המשכונות שלך. פתח אתר באמצעות תבניות שתוכל למצוא באינטרנט בחינם, או השתמש בשירות כמו וורדפרס שמתחיל בכ -52 אירו. פתח דף פייסבוק לעסק שלך ועדכן אותו לעתים קרובות עם פריטים חדשים שיש לך למכירה. פרסם מודעות בעיתון המקומי שלך במיוחד לאחר פתיחתך לראשונה.
  • שקול לערוך פתיחה מפוארת עם פרסי דלת או קופוני הנחה. פרסם את הפתיחה בעיתונים, בתחנות רדיו, בפייסבוק, בשילוט בתחנות אוטובוס ובאתר שלך.

דברים שתזדקק להם

שאלות ותשובות

 • כמה הכנסות עלי להקים חנות משכונות?
  כלל אצבע טוב הוא להחזיק כמות כפולה של הון בהישג יד בהיקף ההלוואות הצפוי שלך. בתוכנית העסקית שלך חלק גדול מההכנסה שלך (כ- 0,33) נוצר מריבית הלוואות. אז אם התוכנית שלך מראה שיש לך ושמירה על הלוואות בסך 19,000 € בחודש, זה יניב 4660 € ריבית. אז, בממוצע, אתה צריך להיות בהישג יד או גישה לפחות 9000 €. עלות ההפעלה שלך משתנה עם גורמים כמו שכר דירה, אך בדרך כלל אתה יכול להתחיל בסביבות 22 € - 35,000 סך הכל.
 • אילו קורסים עלי לעשות?
  אין צורך בקורסים ספציפיים, אם כי רקע בניהול עסקי יהיה נהדר. זה עסק בסופו של יום.

תגובות (7)

 • mcglynnjannie
  אני באמת לא יודע הרבה על העולם הזה, אבל קריאת כל הדרישות עזרה לי מאוד. תודה. עכשיו אני יודע מה עלי לעשות.
 • rauanais
  מאמר זה עזר מאוד מבחינות רבות. זה ענה על כל השאלות שהתכוונתי לשאול. תודה.
 • iwilliams
  מידע הרישוי עזר מאוד.
 • lysanne49
  הידע איך לקנות. למד להשתמש ב- eBay ובקרייגסליסט לעזרה. תודה, מאמר נהדר.
 • adelehansen
  מאוד מעוניין בעסקי משכון לאחר שראיתי את זה בתוכניות ריאליטי בטלוויזיה, אז הייתי בסך הכל שחור ב- ABC של העסק המעניין הזה. המדגם המקוון שלך והחומר המחנך היטב עזרו לי מאוד.
 • holmesanna
  למדתי שלב אחר שלב מה דרוש לפתיחת בית משכון. הצעד הראשון שלי להיות בעלים.
 • laurel78
  רציתי להכיר את כל התהליך של פתיחת חנות משכונות, כדי שיהיה לי רק ידע בסיסי בפרויקט. תודה.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
מאמרים בנושאים דומים
 1. איך להקים חברת תיאטרון?
 2. כיצד לפתוח עסק של מתווך משכנתא?
 3. כיצד לפתוח עסק לפדיון צ'קים?
 4. איך להקים חברת ליסינג?
 5. כיצד להתחיל שירות שרטוט?
 6. איך להקים חברת משכנתא?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail