איך להיות שמרן גאה?

הדעות הדומיננטיות שלך או רוב דעותיך יכולות להיות שמרניות כדי שתוכל להיות מסווגת כשמרנית
הדעות הדומיננטיות שלך או רוב דעותיך יכולות להיות שמרניות כדי שתוכל להיות מסווגת כשמרנית.

פוליטיקה, כמו דת, יכולה להיות בעלת השפעה ולעתים קרובות שנויה במחלוקת - ומשפיעה על תחומי חיים רבים, אולם אנשים אומרים כי הדיון בפוליטיקה הוא פרטי כמו חריגה כלשהי, או נושא טאבו. זה לא הגיוני ואינו ההשקפה השמרנית: קדימה ודון בפוליטיקה עם אנשים שרוצים, אך אל תכריח אנשים לדבר איתך פוליטיקה אם הם לא רוצים. לא משנה היכן אתה גר, סגולות שמרניות יכולות להיות חלק גדול בהשקפתך על החיים. היו שמחים על הדברים הללו, בפומבי... זה מעורב ומרתק. היו גאים ונלהבים מנקודת מבטכם.

צעדים

 1. 1
  למד על שמרנים אם אתה חושב שאתה עשוי להסכים או לא להסכים איתם. צפה בחדשות, קרא ספרים על השקפות שונות, היכנס לאתרי האינטרנט שלהם. איש לא יתייחס אליך ברצינות אם אינך יודע את הפרטים בנושאים, או עבור מי אתה מצביע. להיות מיודע. התנהלות שמרנית עם מוסר טוב, הורדת הוצאות הממשלה ושמירה על חופש תוך הימנעות מחיים סוערים ופרועים הם כולם אידיאלים שמרניים.
 2. 2
  דבר והגן יפה על החלטותיך בנושאים. מצא כמה נושאים שאתה מאמין בהם, ודון בהם בצורה מושכלת כשהשיחה פונה לפוליטיקה.
 3. 3
  חשוב על המשמעות של להיות שמרן עבורך. מדוע בחרת בכך על פני אידיאלים או נושאים פוליטיים אחרים? מה הופך את כלכלת פרוייקט הצמיחה שלך לחיים טובים יותר מכל השאר?
 4. 4
  היו מוכנים לתמוך במועמדים המאמינים כמוכם. האם ברצונך לתמוך במילים השמרניות שנמצאו על הכסף באירופה, באלוהים אנו סומכים, ועל מועמדים בעלי אמונות בעד חיים? אלה לא רק מילים, אלא יכולות להיות מושגים חשובים. יתכן שהם נשכחים, מתנגדים או מובנים כמובנים מאליהם כ"סיסמא "או" עניינים פרטיים "על ידי אנשים ליברלים יותר, אך אתה יכול לחפש מועמד העומד ומכבד את זכויותיך כגון חופש הביטוי.
  אל תשכח שאתה עדיין יכול להיות שמרני תוך תמיכה בדעות ליברליות או בדעות פוליטיות אחרות
  לבסוף, אל תשכח שאתה עדיין יכול להיות שמרני תוך תמיכה בדעות ליברליות או בדעות פוליטיות אחרות.
 5. 5
  הישאר ללא דעות קדומות - היה הוגן. אם יש שערורייה שמרנית לכאורה, אל תבטל אותה באמירה, "אה, הם לא היו עושים את זה!". כמו כן, אל תניח מיד שערורייה מצד שני אמיתית גם כן. קבל את העובדות קודם.
 6. 6
  היה מודע לחדשות ואירועים טובים עכשוויים ולמגמות החקיקה והחלטות בית המשפט העלולות להשפיע קשות על אורח החיים השמרני.
  • יש דברים שנראים כמו בחירות אישיות פשוטות, אך הם עלולים להתדרדר / להתדרדר לבחירה עבור הדור הבא (כשהוא הופך ל"מיושב ").
 7. 7
  הקשיבו לאנשים בחשיבה ובקפידה. אל תתמאס להקשיב לדבר אחר. מכיוון שהחברה האירופית נוטה להתנדנד יותר שמאלה, כך אנשים ינסו לגלוג לכל דבר שמרני תוך השמטה נוחה של ההיבטים החיוביים של אידיאלים מסוימים. חשוב ללמוד להגן על השקפותיך בצורה מושכלת. בכל מערכת פוליטית יש תחומים בעייתיים שזקוקים לשינוי, אך פועלים למען שיפורים, ולא הורדת סטנדרטים.
 8. 8
  אל תתנו לדעות של אנשים אחרים להטות את האידיאלים שלכם. בחן והישאר נאמן להחלטותיך ולנקודת המבט שלך.
 9. 9
  אל תפחדו משיפורים. למרות הצעדים הקודמים, אם אתה חושב ששמרנים לא השתפרו מספיק לטעמך, אל תהסס להסתבך; לאמץ השקפות אחרות או לתמוך ולהצביע לאידאלים שלך.
 10. 10
  עמדו על מוחלטים פוליטיים או דתיים, ספרו את "האמת" ותמכו באידיאלים מסורתיים, בעלי ערכים משפחתיים מסורתיים, עם חופש מדיכוי מצד השלטון. לכל דבר, יש לך סיבות רבות להיות שמרן גאה.
המפלגה השמרנית יותר (או פחות סוציאליסטית) אינה נקראת בהכרח המפלגה "שמרנית
המפלגה השמרנית יותר (או פחות סוציאליסטית) אינה נקראת בהכרח המפלגה "שמרנית, דמוקרטית או רפובליקנית".

טיפים

 • המפלגה השמרנית יותר (או פחות סוציאליסטית) אינה נקראת בהכרח המפלגה "שמרנית, דמוקרטית או רפובליקנית". אל תתקעו בשם המפלגה.
 • קרא הרבה חומר על האידיאלים הטובים יותר של שמרנות וכיצד לשמור או לשפר את אורח החיים, את המגזר העסקי הפרטי, ולחסוך כסף בממשלה תוך התערבות פחותה במגזר הפרטי.
 • פוליטיקה ודתות לעיתים קרובות אינן כל כך אישיות לחסידים, אך ייתכן שהאופציות יתקיימו בצורה מאוד יוצאת, ואולי תרצה "להמיר אותך" - במקום לומר: "עזוב אותי בשקט!"
 • אל תתרברב כמה חשיבה פוליטית שלך טובה יותר מאחרים. לא רק לספר לאנשים את דעותיך, להראות אותן על ידי עבודה למען הצד שלך ותרומת זמן או כסף.
 • זכרו תמיד: שיפור בכל צורה שהיא מחייב שינוי. אתה מחליט אם היתרונות עולים על החסרונות.
הורדת הוצאות הממשלה ושמירה על חופש תוך הימנעות מחיים סוערים ופרועים הם כולם אידיאלים שמרניים
התנהלות שמרנית עם מוסר טוב, הורדת הוצאות הממשלה ושמירה על חופש תוך הימנעות מחיים סוערים ופרועים הם כולם אידיאלים שמרניים.

אזהרות

 • אל תיתפסו בפרטים זעירים (נגיסות צליל של 20 שניות) שהחדשות מתמקדות בהן; התבונן בתמונה הגדולה יותר עבור כל עירך, המחוז או המדינה שלך, ולא רק היבט מינורי אחד.
 • אל תעלה פוליטיקה אלא אם כן תגלה שהאדם האחר מוכן לדבר על זה.
 • לבסוף, אל תשכח שאתה עדיין יכול להיות שמרני תוך תמיכה בדעות ליברליות או בדעות פוליטיות אחרות. הדעות הדומיננטיות שלך או רוב דעותיך יכולות להיות שמרניות כדי שתוכל להיות מסווגת כשמרנית. להיות שמרני לא צריך להיות אומר שאתה מעודד רעיונות שגויים ומדיניות לא הוגנת רק בגלל שכך היה במסורת, למשל, אילוץ של נשים להיות נגד הפלות. חלק מלהיות אינטליגנטי ולשמור על ערכים מוסריים הוא השלכת רעיונות שגויים שנהגו בהיסטוריה ושמירה על רעיונות נכונים. לא משנה מה הרעיונות הפוליטיים שלכם, תמיד תמכו במה שנכון וצודק, וזו המטרה הסופית של החוק.
 • יש אנשים שאומרים, "אני לא דן בפוליטיקה או בדת." וזה יכול להיקרא אישי או פרטי, אבל זה לא באמת פרטי כי זה משפיע על כולם. השפעות הפוליטיקה הן מאוד פומביות. אל תיפול מכך שלא תבקש לדון בדעות הפוליטיקה... או שאתה מוגבל כברירת מחדל מהיכולת להשפיע על המחשבה הפוליטית (כשאין שאלה לגבי השקפות שונות).
  • אל תלחץ על היגיון של אנשים שמסתירים את הערכים הפוליטיים ו / או הדתיים שלהם וזועמים כאשר הם מרגישים שהם מאותגרים לפרוש את אמונותיהם, אך אינם יכולים להסביר... הם עשויים להצביע למועמדים שרוצים שהממשלה תנהל תחומים רבים של את חייך, והם אינם מסוגלים או מוכנים לדבר בפתיחות או בהגיון כדי לתמוך במה שהם מאמינים.

שאלות ותשובות

 • איך אני הופך לליברל?
  ליברלים קלאסיים מגנים על חופש כל הדיבור וזכויות הפרט. מילת השורש היא חירות, וליברלים מסורתיים רבים מאמינים בחופש לעשות את מה שרוצים ללא כפייה מכל קבוצה או ממשלה אחרת. כדי להפוך לניאו-ליברלי צריך פשוט לבסס את עמדותיהם הפוליטיות על רגשות ולא על עובדות.
 • מה אם שאר בני משפחתי הם ליברל / צד שלישי? כיצד אוכל לסמוך על אמונותיי בהן מבלי לפגוע בקשר שלי עמן?
  שיידע שאתה מכבד את דעותיהם ואמונותיהם, אך יש לך משלך. הסבר את הנימוק שלך בשלווה. אל תתנו לעצמכם להתגונן כאשר אחרים תוקפים אתכם בגלל אמונות או הרשעות שונות.
 • האם צנטריסט הוא אירופאי טוב יותר מכיוון שאנחנו עובדים עם שני הצדדים?
  להיות צנטריסט פירושו לדחות כל צורה של מחשבה מפלגתית. זה יהיה רעיון טוב יותר להיות מתון: אלה שקבעו אמונות פוליטיות, אך יכולים לשנות את עמדותיהם מבלי לשבש את עמדותיהם האחרות.

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail