כיצד להשתמש במאתר האסירים הפדרלי?

הקפד להשתמש בכלי איתור האסירים הפדרלי הלגיטימי מאתר הלשכה הפדרלית לכלא
הקפד להשתמש בכלי איתור האסירים הפדרלי הלגיטימי מאתר הלשכה הפדרלית לכלא.

איתור האסירים הפדרלי הוא שירות מסדי נתונים המסופק על ידי הלשכה הפדרלית לבתי הסוהר שניתן לגשת אליו מהאינטרנט. זה מאפשר למשתמשים לחפש כלואים אסירים פדרליים שנכלאו משנת 1982 ועד היום. זה גם מציג כמה רשומות עבור אנשים שהיו במעצר בלשכת בתי הסוהר הפדרלית אך לא שירתו עקב פיטורי אישומים או מסיבות אחרות. קל ללמוד כיצד להשתמש במאתר האסירים הפדרלי, מכיוון שכל מה שצריך לעשות הוא להזין מידע מזהה על האדם שאתה מחפש. עם זאת, המידע חייב להיות מדויק כדי להפיק תוצאה.

שיטה 1 מתוך 1: השתמש במאתר האסירים הפדרלי

 1. 1
  אסוף כל מידע אודות האדם שאתה מנסה למצוא. שימוש במספר זיהוי, כגון מספר רישום, מביא לסיכוי טוב יותר למצוא התאמה. ניתן למצוא מספרי זיהוי ברשומות ובהתכתבויות בכתב. אם אתה משתמש באפשרות השם, ודא שיש לך שם פרטי ושם משפחה עם האיות הנכון.
 2. 2
  פתח את דפדפן האינטרנט שלך. הזן את כתובת האתר http://bop.gov/ כדי להגיע לאתר לשכת בתי הסוהר.
 3. 3
  חפש את "איתור האסירים" ולחץ עליו.
 4. 4
  קבל מידע נוסף על השירות והוראות מפורטות לשימוש במאתר האסירים הפדרלי על ידי לחיצה על הקישור "מידע נוסף" בפינה השמאלית העליונה של המסך.
 5. 5
  השתמש בתיבה "חפש לפי מספר תעודת זהות" אם יש לך מספר זיהוי עבור האסיר שאתה מחפש.
  • בחר בתיבה הנפתחת לצד "סוג המספר" בתיבה שכותרתה " בחר את הסוג המתאים של מספר תעודת הזהות." האפשרויות הן מספר רישום, מספר DCDC, מספר FBI ומספר INS.
 6. 6
  נווט לתיבה "חפש לפי שם" אם אין לך מספר זיהוי. עליך להזין שם פרטי ושם משפחה. יש לאיית שמות נכון; אין אפשרויות בוליאניות או מתקדמות.
  • השתמש בתפריטים הנפתחים במירוץ ובמין כדי להזין מידע שיסנן את תוצאות החיפוש. הזן את גיל האדם בתיבה גיל.
 7. 7
  לחץ על כפתור "חיפוש" בתחתית המסך. דף חדש יציג תוצאות שתואמות את קריטריוני החיפוש שלך. המידע כולל שם, מספר רישום, גיל, גזע ומין האסיר ותאריך השחרור. הקישור למתקן התיקון זמין לאיתור אסירים שנמצאים במעצר. השתמש בקישור זה כדי ליצור קשר עם המתקן ופרטי ביקור.
שיטה 1 מתוך 1: השתמש במאתר האסירים הפדרלי
שיטה 1 מתוך 1: השתמש במאתר האסירים הפדרלי.

טיפים

 • כתוב ללשכה הכללית הפדרלית למידע על אסירים ששוחררו לפני 1982.
 • לשכת בתי הסוהר מפרטת מידע רק עבור אנשים הכלואים בגין פשעים פדרליים. הכלואים בגין הפרת חוקים מקומיים או מדינתיים שוכנים בבתי כלא ממלכתיים או בכלא המקומי. כדי לאתר אסיר שאינו פדרלי, פנה למחלקת התיקונים של המדינה. קישורים למחלקות תיקון המדינה ניתן למצוא ב- Europe.gov.

אזהרות

 • הקפד להשתמש בכלי איתור האסירים הפדרלי הלגיטימי מאתר הלשכה הפדרלית לכלא. באתרים אחרים יש "איתור אסירים פדרלי" בכותרותיהם, אך הם למעשה אתרים מסחריים. אתרים אלה גובים תשלום עבור הפעלת בדיקות רקע והצגת מידע. השימוש בכלי האיתור של לשכת בתי הסוהר אינו כרוך בתשלום.

שאלות ותשובות

שאלות ללא מענה
 • כיצד אוכל למצוא תמונה של אסיר פדרלי?
 • איך אוכל לקבל תמונה של אסיר ברשת?

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail