איך להמיר לירות ליורו?

על מנת לברר אם אתה מקבל עסקה טובה בבורסה ממוכר מטבע
על מנת לברר אם אתה מקבל עסקה טובה בבורסה ממוכר מטבע, משרד חליפין, בנק או קמעונאי אחר, חפש את שער ההמרה באופן מקוון.

פאונד (GBP) (£) הם המטבע המשמש בבריטניה, ואילו יורו (EUR) (€) הם המטבע הסטנדרטי במדינות רבות אחרות באירופה, כולל אוסטריה, צרפת, גרמניה, אירלנד, הולנד, פורטוגל, ספרד, ועוד. לירה נקראת גם "סטרלינג" וניתן לחלק אותה ל -100 פני. למרבה המזל, קל להמיר בין השניים וגם להחליף אחד את השני.

שיטה 1 מתוך 2: ביצוע המרות מטבע

 1. 1
  מצא את שער החליפין הנוכחי באופן מקוון. שערי החליפין של המטבע משתנים מיום ליום, חודש לחודש, ושנה לשנה, ולכן חיוני למצוא את השער העדכני ביותר לביצוע ההמרות שלך. חפש פשוט "שערי מטבע" ובחר "GBP to EUR" או בקר בכתובת https://x-rates.com/calculator/?from=GBP&to=EUR&amount=1.
  • נכון ל- 31 באוגוסט 2018, שיעור ההמרה הוא 1,0 ק"ג = 1,116479 אירו.
 2. 2
  לעגל את שער החליפין ל -3 עשרוניות. למרות ששערי החליפין יכולים לכלול עד 6 עשרונים, זה בסדר להשתמש רק ב -3 עשרוניות בעת ביצוע המרות מטבע.
  • לכן, במקום להשתמש ב- 1,116479, תוכל להשתמש ב- 1,117.
 3. 3
  הכפל את מספר הלירות לפי שער החליפין הנוכחי. במקרה זה, שער החליפין הוא 1,116, לכן הכפל את מספר הלירות שצוין ב -1116 כדי לגלות כמה יורו השווי של הלירות.
  • לדוגמה, אם יש לך 23 ק"ג, הכפל 50 ב- 1,116, ששווה 55,85 אירו.
  • אם יש לך 4536 ק"ג, הכפל 10000 ב -1,116, השווה ל 11170 אירו.
 4. 4
  השתמש במחשבון המרה מקוון לאופציה מהירה ונוחה. אם אתה לא רוצה לבצע את ההמרה ביד, יש טונות של מחשבונים מקוונים שבהם אתה יכול להשתמש בחינם. למעשה, רבים מהאתרים המספקים המרות מטבע מכילים מחשבונים, כולל https://x-rates.com.
מיליון יורו היו שווים 390089 ק"ג סטרלינג
בשער חליפין חדש, מיליון יורו היו שווים 390089 ק"ג סטרלינג.

שיטה 2 מתוך 2: החלפת מטבע

 1. 1
  בדוק את שיעור ההמרות הנוכחי באופן מקוון. על מנת לברר אם אתה מקבל עסקה טובה בבורסה ממוכר מטבע, משרד חליפין, בנק או קמעונאי אחר, חפש את שער ההמרה באופן מקוון. כל שעליך לעשות הוא לחפש "שער החליפין הנוכחי של GBP ל- EUR." לאחר מכן תוכל להשוות שער זה לשיעור שהמוכר או משרד החליפין מציעים לך.
 2. 2
  השווה שיעורים בין מוכרי מטבע ומשרדי חילופי כדי למצוא את הטוב ביותר. למוכרי מטבעות שונים יהיו תעריפים שונים, ולכן תצטרכו לעשות שיעורי בית על מנת למצוא עסקה טובה. כל שעליך לעשות הוא לחפש באופן מקוון "מוכרי מטבע קרוב אלי" ולראות את התעריפים של בנקים, סניפי דואר, מתווכים וקמעונאים אחרים. לאחר שתמצא את התעריף הטוב ביותר, עקוב אחר ההוראות בדף האינטרנט כדי לברר כיצד להחליף את הכסף שלך.
  • אם יש לך זמן, אתה יכול להזמין את הכסף באופן מקוון. אם לא, אתה יכול לבקר אצל קמעונאי כדי לבצע את ההחלפה ישירות.
  • שים לב שחלק מהחברות גובות עמלה עבור החלפת כסף, אז הקפד לקחת את זה בחשבון כשמחפשים את התעריף הטוב ביותר.
 3. 3
  משוך כסף מכספומט במדינה המשתמשת ביורו לאופציה קלה. אם אתה מבקר במדינה המשתמשת ביורו, אתה יכול פשוט למשוך אירו מחשבון הבנק שלך בכל פעם שאתה זקוק למזומן. עם זאת, אתה תקוע עם כל שער החליפין שהבנק מציע באותו יום.
 4. 4
  הימנע מביצוע המרת מטבע בשדה התעופה. למרות שזה אולי נראה כמו האפשרות הקלה ביותר אם אתה נוסע לחופשה במדינה שמשתמשת ביורו, התרחק מדלפקי חילוף בשדה התעופה. התעריפים לא יהיו לטובתכם ותקבלו פחות יורו ממה שהייתם מקמעונאים אחרים.

שאלות ותשובות

 • האם זה אותו דבר להיפך, אירו לקילו?
  המספרים יהיו שונים, אך התהליך זהה. כל ממיר מטבע מקוון יגיד לך את גורם ההמרה בין שני מטבעות לשני הכיוונים.
 • מה המרה של 1000,000 יורו לירות שטרלינג?
  בשער חליפין חדש, מיליון יורו היו שווים 390089 ק"ג סטרלינג.

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail