כיצד לחסל חובות ללא הכנסה נוספת?

כעת יש לך גורם הורג חובות חדש של 75 אירו
כשאתה משלם את כרטיס האשראי הראשון, קח את התשלום המינימלי ששילמת בכל חודש והוסף אותו ל- DKF שלך. לכן, אם גורם חוב ההרג שלך היה 30 אירו והתשלום המינימלי היה 45 אירו, כעת יש לך גורם הורג חובות חדש של 75 אירו.

האם יש לך חוב בכרטיס אשראי בסך 2240 € או יותר? האם זה מרגיש שאתה תמיד משלם את החשבונות, אך החובות לעולם לא נעלמים? הגיע הזמן לבטל את כרטיסי האשראי המציקים והריביים האלה, והנה דרך לעשות זאת ללא הכנסה נוספת.

צעדים

 1. 1
  בחר בכרטיס האשראי עם היתרה הקטנה ביותר, כל עוד אתה משלם עליו ריבית דומה, בהשוואה לכרטיסי אשראי אחרים שיש לך.
 2. 2
  הפסק להשתמש בכרטיס אשראי זה. למעשה, עליכם לחתוך את הכרטיס.
 3. 3
  צור גורם להרגת חובות (DKF) - קרן חודשית בה תשתמש רק כדי לשלם את כרטיס האשראי שלך. DKF הוא "כסף בחינם". זה כסף שחסכת מהוצאה שכבר אין לך. לדוגמה, אם חשבון הדלק הממוצע שלך לשלושה חודשים הוא 75 €, והוא יורד ל -56 € בחודש הרביעי, כעת יש לך 19 € עבור ה- DKF שלך. היית רגיל לבזבז 75 € על חשבון הדלק, אז אחרי שאתה משלם את 56 €, אתה לוקח את 19 € שנחסך ושם אותו לחשבון כרטיס האשראי שלך.
 4. 4
  החל את ה- DKF שלך על התשלום החודשי המינימלי בכרטיס האשראי שלך. לכן, אם התשלום המינימלי הנדרש הוא 45 €, וה- DKF שלך הוא 30 €, שלם 75 € על כרטיס האשראי.
 5. 5
  גם אם ה- DKF שלך עבור כרטיס אשראי ראשון זה ישתנה, הקפד להוסיף משהו לתשלום המינימלי מדי חודש.
 6. 6
  כשאתה משלם את כרטיס האשראי הראשון, קח את התשלום המינימלי ששילמת בכל חודש והוסף אותו ל- DKF שלך. לכן, אם גורם חוב ההרג שלך היה 30 € והתשלום המינימלי היה 45 €, כעת יש לך גורם חדש להריגת חובות של 75 €
 7. 7
  קח את ה- DKF החדש שלך והוסף אותו לתשלום המינימלי בכרטיס אשראי שני. האיזון הזה ייעלם בקרוב מאוד.
אם התשלום המינימלי הנדרש הוא 45 €
לכן, אם התשלום המינימלי הנדרש הוא 45 €, וה- DKF שלך הוא 30 €, שלם 75 € על כרטיס האשראי.

טיפים

 • ישנן דרכים רבות ליצור גורם חוב להרוג חובות. המפתח הוא לחשוב על פעמים בהן אתה חוסך כסף שהיית מוכן להוציא. קופונים, חברות במועדון, חשבונות שירות וחיסכון במשאבת הדלק הם רק כמה דרכים שאנשים חוסכים, ולעתים נדירות מנצלים את הכסף הזה טוב. עכשיו אתה יודע להפוך את "הכסף החינמי" הזה למכונת הריגת חובות.
 • היכנס לאתר מחשבון כרטיסי אשראי כגון סימני המלווים כדי ללמוד באיזו מהירות תוכל לחסל חובות כרטיסי אשראי בשיטה זו. תוכלו לחסוך גם אלפי דולרים בתשלומי ריבית.

אזהרות

 • לעולם אל תשלם את התשלום המינימלי בכרטיס אשראי. זה יכול לקחת עד 40 שנה לשלם כמה חובות, כאשר אתה משלם רק את המינימום.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
מאמרים בנושאים דומים
 1. איך לקנות אוכל זול?
 2. איך מעשר על תקציב?
 3. איך לשלם את החשבונות שלך?
 4. כיצד לארגן את החשבונות שלך?
 5. איך מכניסים כלי עזר לשמך?
 6. כיצד להעביר חשבון חשמלי לדייר חדש?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail