איך למשוך עושר?

היה אסיר תודה על מה שיש לך עכשיו כשאתה עובד כדי להבין איך למשוך עושר לחיים שלך
היה אסיר תודה על מה שיש לך עכשיו כשאתה עובד כדי להבין איך למשוך עושר לחיים שלך.

עושר ושפע הם אלמנטים חשובים בחיים חיים יציבים כלכלית ונקיים מלחץ. עבודה ויש להרוויח כסף היא אחת הדרכים לקבל עושר, אך בכל זאת קיימת רמה אחרת של מחיה בשפע הכוללת משיכת רעיון העושר והשגשוג. קיום חשיבה המביאה שפע לחייו היא המפתח לדעת כיצד למשוך עושר. בצע את השלבים הבאים כדי ללמוד כיצד למשוך עושר להתחיל לחיות חיים בטוחים כלכלית.

צעדים

 1. 1
  שנה את הלך הרוח שלך מאחד של רצון וצורך לאחד של פתיחות ואפשרות.
  • בספרה "תוכנית השגשוג" מדגישה הסופרת והמומחית הפיננסית, לורה ב 'פורטגנג, כי עושר ושגשוג הם מצב נפשי שניתן להשיג באמצעות הכשרה של תת המודע לקבל בברכה עושר בחשיבה חיובית במקום להבריח אותו איתו. מסרים שליליים.
 2. 2
  בצע פעולה ביצירת אפשרויות חדשות לעושר על ידי רישום סוג העושר הספציפי שאתה רוצה בחייך. התחייבו באופן מלא ל"תכנית משיכת עושר "אישית זו.
  • תבין שעושר מגיע בצורות רבות. עשירות עשויה להיות כלכלית, אך עם זאת היא יכולה להיות רומנטית. אולי תרצו שפע של חברות חדשה או אפשרויות מקצועיות חדשות. כתוב את סוג העושר שאתה רוצה. תהיה ספציפי.
 3. 3
  היו מודעים להזדמנויות שקיימות סביבכם למשיכת שפע. היו פתוחים לרעיונות והצעות לסוגי עבודה חדשים ולרעיונות ליצירת עושר המוצעים לכם.
  • פורטגנג מדגיש כי חובה להבין שההזדמנויות קיימות סביבנו, אולם אם אנו לא מרשים לעצמנו לראות אותן, איננו יכולים לנצל אותן. אמירת "כן" להזדמנויות חדשות היא דרך להיות "מושכות" יותר לעושר מכל הסוגים.
 4. 4
  יש תודה.
  • ערכו כל בוקר רשימה של לפחות 3 דברים שאתם צריכים להיות אסירי תודה עליהם. הרשימה תגדל ככל שתתחיל להכיר בכל מה שכבר יש לך. היה אסיר תודה על מה שיש לך עכשיו כשאתה עובד כדי להבין איך למשוך עושר לחיים שלך. אנשים רבים חשים שאין להם עושר בחייהם מכיוון שהם אינם מכירים במה שיש להם כבר. בעל "גישה של הכרת תודה" הוא מרכיב קריטי בידיעה כיצד למשוך עושר.
 5. 5
  הכינו ציר זמן ל"תכנית משיכת העושר ".
  • רשמו מטרה של כמה כסף תרצו להרוויח בשלושה חודשים ואז בעוד 6 חודשים. תהיה ספציפי. פורטגנג מדגיש שכאשר אנו כותבים את המטרות הספציפיות הללו, עלינו להכניס תודה להצהרה. לדוגמה, כתוב "תודה על € 74600 שאני אעשה עד סוף השנה." אם ככל שעובר הזמן אינך מרוויח כמו שקבעת במטרה שלך, בכל זאת היה אסיר תודה והמשיך לעצמך יעדים חיוביים.
 6. 6
  התחייב ל"תוכנית משיכת העושר "שלך והציב יעדים כספיים שבועיים, חודשיים ושנתיים. התחל כל יום במדיטציה על הכרת תודה ועם הידיעה שעושר מכל הסוגים ייכנס לחייך באופן מיידי.
בצע את הצעדים הבאים כדי ללמוד כיצד למשוך עושר ולהתחיל לחיות חיים בטוחים כלכלית
בצע את הצעדים הבאים כדי ללמוד כיצד למשוך עושר ולהתחיל לחיות חיים בטוחים כלכלית.

טיפים

 • שחרר אנשים ודברים בחייך שגוזלים ממך את האנרגיה שלך. קשה למשוך עושר אם אתה מותש מכדי לקבל אותו, אז היה מוכן להיפרד מהאנשים ולדברים שמסחבים אותך למטה.
 • צמצמו הוצאות. לפעמים אנו חושבים שעושר מבוסס רק על מה שאנו לוקחים, אולם אם נוכל להסיר אזורי פסולת בתקציבנו, יהיה לנו מיד יותר עושר לשימוש בדברים שאנו באמת זקוקים להם.
 • שקע את עצמך ברעיון העושר כמטרה ברת השגה על ידי קריאת ספרים אחרים בנושא, כולל "הסוד" מאת רונדה בירן ו"אפס גבולות "מאת ג'ו ויטלה. ספרים אלה, כמו "תוכנית השגשוג", קוראים לקורא לעבור שינוי מחשבה בחשיבתם לגבי מה באמת העושר כדי שיוכלו להיות פתוחים לקבל אותו לחייהם.

אזהרות

 • מסרים שליליים בתקשורת ואנשים בעלי חשיבה שלילית יכולים ליצור חשיבה מפחדת. הרחק מאנשים ודפוסי חשיבה שגונבים לך את האנרגיה החיובית והמחויבות שלך לחשיבה חיובית. זהו גורם חשוב לדעת כיצד למשוך עושר לחיים שלך.

תגובות (3)

 • juliebennett
  המאמר הזה מדהים. הלוואי שידעתי על כך הרבה יותר מוקדם.
 • elliot30
  פוסט נחמד, תודה!
 • francescamurray
  העצה עוזרת לך להתמקד ביעדים שלך ולא להסיח את דעתך.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail