איך להיות קפיטליסט?

הצעד הראשון להיות קפיטליסט הוא להיכנס לחשיבה הקפיטליסטית. בתור קפיטליסט, אתה צריך לחשוב על עצמך כעסק עם הזדמנות להשקיע בחינוך וברשת כדי להגדיל את הערך שלך. בנוסף, עליך לשקול כיצד השקעה בהון או בעלות על עסק יתאים ליעדים הכספיים שלך. זכרו להישאר חיוביים; אם אתה מאמין בעצמך, הקפיטליזם מאפשר לכל אחד עם כל סכום כסף להצליח. כדי ללמוד כיצד להתחיל להשקיע את ההון שלך, גלול מטה!

הרבה כסף שהקפיטליסט היה מרוויח מגיע למי שעובד עבור הקפיטליסט
כהכללה, הרבה כסף שהקפיטליסט היה מרוויח מגיע למי שעובד עבור הקפיטליסט.

קפיטליזם הוא מערכת כלכלית הנשענת על בעלות פרטית על נכסי הון, כמו עסקים וכסף, ועל חופש המשקיעים לשים כסף היכן שהם בוחרים. בנוסף, המחירים, רמות הייצור וחלוקת הנכסים מותירים לשוק ונקבעים על פי תחרות ומחסור. קפיטליסט הוא מי שחי בתוך מערכת זו, הוא הבעלים של הון והוא מסוגל להשתמש בו כדי לייצר יותר הון. להיות קפיטליסט דורש השקעה של הזמן והנכסים שלך, כמו גם שינוי חשיבה. עם זאת, עם מספיק מחויבות, כל אחד יכול להיות קפיטליסט.

חלק 1 מתוך 3: להיכנס לחשיבה הקפיטליסטית

 1. 1
  להבין את ההבדל בין קפיטליזם לבין בעלי הון. קפיטליזם הוא פילוסופיה פוליטית הדוגלת בשווקים חופשיים, נקייה מהתערבות ממשלתית ומאמינה בכוח המסדיר את עצמו בשוק. איש הון רשאי לחלוק דעות פוליטיות אלה או לא, אלא פשוט הוא המשקיע הון באינטרסים עסקיים. כלומר, קפיטליסט יכול להאמין בסוציאליזם או בקומוניזם, או בכל מערכת פוליטית או כלכלית אחרת, תוך שהוא מנצל את השוק החופשי לקידום האינטרסים שלהם.
 2. 2
  תאמין בעצמך. הקפיטליזם מאפשר לכל מי שיש לו כמות הון, קטנה ככל שתהיה, לגדל את ההון הזה ולשפר את מעמדו בחיים. כל אחד יכול לברוח מחיי תלות בשכר ולהתחיל לגרום לכספו לעבוד עבורו. על מנת לגרום לרעיונות העסקיים שלך להתממש, תצטרך להאמין במערכת הקפיטליסטית ובעצמך.
 3. 3
  תחשוב על עצמך כחברה. להיות קפיטליסט דורש שינוי מהותי בדרך שאתה חושב על עצמך. במקום לחשוב על עצמך כחלק מעסק או על בעל עסק כזה, חשוב על עצמך כעל העסק. השתמש בנכסים העומדים לרשותך, כולל נכסים פיזיים וגם כישוריך ומומחיותך, כדי לייצר הכנסה בצורה היעילה ביותר האפשרית. הגדל את הערך האישי שלך ואת השווי הנקי על ידי השקעה בעצמך, כגון בחינוך וברשת. בנה מותג אישי ועבוד כדי להשיג לעצמך הכרה במותג. צמצם את החובות שלך ונסה לבנות את הנכסים שלך לאורך זמן. על ידי שינוי האופן שבו אתה רואה את עצמך, אתה יכול להפוך את הכספים שלך ולהתחיל לגדול את עושרך.
  איך קפיטליסט מרוויח כסף
  איך קפיטליסט מרוויח כסף?
 4. 4
  דע את היתרונות של השקעה הונית. השקעת הון משחררת אותך מתלות בשכר ויכולה להרוויח כסף בפחות מאמץ מצידך. על ידי השקעת כספך בהערכה (גדל) של נכסים, אינך מרוויח רק כסף לבזבז אלא יוצר מעגל צמיחה. במחזור זה אתה מרוויח כסף מעבודה על העסק שלך או מהחזקת הנכסים שלך ומשקיע מחדש את הכסף שהרווחת כדי להגדיל את ערך העסק או הנכסים שלך. כל עבודה שתבצע היא לא רק עבור שכר עבודה, אלא גם כדי להגדיל את ערך הנכסים שלך.
 5. 5
  היו פתוחים להזדמנויות. היו ערניים להזדמנויות עסקיות חדשות והיו מוכנים לנסות אותן. גם אם תחום ההתמחות העיקרי שלך הוא בתחום אחד, אל תנעל את עצמך בתחום זה. במקום זאת, הסתעף לאזורים חדשים במידת האפשר, במיוחד אם אתה חושב שהם יהיו רווחיים מאוד. זה לא רק יגדיל את ההכנסה שלך, אלא גם יגן עליך מפני תנודות בשוק.

חלק 2 מתוך 3: רכישת הון

 1. 1
  חסוך את הכסף שלך. כדי להיות קפיטליסט, תצטרך קצת הון כדי להשקיע. אתה לא צריך הרבה מזה, אבל תצטרך משהו כדי להתחיל. אם לא התמזל מזלך להיוולד עם כסף, אתה עדיין יכול לעבוד בחריצות כדי לחסוך את הכנסותיך ולהרוויח מספיק כסף כדי להשקיע אותו בהון. בפשטות, עליכם לעקוב בקפידה אחר ההכנסות וההוצאות שלכם, ולוודא שאתם חוסכים כמה שיותר. נסה להגדיר יעד ולהגדיר תקציב שיעזור לך להגיע למטרה זו בפרק זמן מוגדר.]
 2. 2
  קיצצו את המסים שלכם. קפיטליסט יודע שתשלום נטל המס שלהם והישארות בתחומי החוק הוא חובה אזרחית הכרחית. עם זאת, זה לא אומר שעליך פשוט לקבל את נטל המס שלך כפי שהוא. במקום זאת, תמיד יש לחפש דרכים להפחית את ההכנסה החייבת ואת המס החייב. ניתן לבצע הפחתות באמצעות זיכויי מס או ניכויים, בהוצאות כל מה שאפשר, ולגבי עסקים, היוון נכסים לאורך מספר שנים.
  הצעד הראשון להיות קפיטליסט הוא להיכנס לחשיבה הקפיטליסטית
  הצעד הראשון להיות קפיטליסט הוא להיכנס לחשיבה הקפיטליסטית.
 3. 3
  קנו ניירות ערך. אחת הדרכים הקלות ביותר להתחיל להשתמש בהון שלך כדי להרוויח יותר היא השקעה בניירות ערך, כמו מניות, אגרות חוב וקרנות נאמנות. לנכסים אלה יש יכולת להעריך את ערךם או להחזיר לך הכנסה קבועה, בהתאם לאופי הנייר הערך. התחל על ידי חקר כל סוג נכס וקבע היכן הכסף שלך יכול להרוויח הכי הרבה עבורך.
 4. 4
  השקיעו בנכסי הון. נכסי הון הם אותם נכסים, למשל פיסת ציוד ייצור או רכב מסחרי, שבעזרתם ניתן לייצר הכנסה. בעלות על נכסים אלה היא היסוד להיות קפיטליסט: אתה משתמש בהם כדי להרוויח הכנסה ואז משתמש בהכנסה כדי לרכוש יותר מהם. בדרך כלל, נכסים אלה דורשים השקעה ראשונית גדולה. עם זאת, אתה יכול להשתמש במימון מסוגים שונים כדי להפחית את העלות המיידית עבורך עד לסכום נמוך מאוד, או בחלק מהמקרים שום דבר.
 5. 5
  צור ערך. במאה העשרים ואחת הורחבה הגדרת ההון וכללה הרבה רעיונות מופשטים וערכים בלתי מוחשיים. אתה יכול ליצור ערך על ידי פשוט להמציא רעיון טוב ולשכנע אחרים בערך של רעיון זה מבלי להכניס כסף או להרוויח כסף. חשבו על חברות כמו Snapchat או פייסבוק שיצרו כמות אדירה של ערך מבלי להרוויח כסף לתקופה ארוכה. הם התחילו עם רעיון טוב ואז עבדו כדי לשכלל את הרעיון הזה, ובסופו של דבר הרוויחו מיליארדי דולרים מהמאמץ.
  • חשוב על רעיונות שיכולים ליצור הון חברתי, תרבותי או אנושי. אולי שקול דרכים לשיפור רווחתם או תפוקתם של אנשים.
  • נצל את הכוחות הרחוקים של האינטרנט כדי להפיץ את הרעיון שלך ולהביא אנשים מאחוריו.
  • כאשר הרעיון שלך מתפתח, פעל לקראת הפיכתו לעסק המפיק הון..

חלק 3 מתוך 3: הגדלת ההון שלך

 1. 1
  הגדל את העסק שלך. אם הפעילות העסקית העיקרית שלך פועלת, ייתכן שתרצה לבדוק אפשרויות צמיחה. בנוסף להגדלת הרווחיות ונפח המכירות בפעילות העיקרית שלך, אתה יכול להתרחב לאזורים חדשים, ליצור ולשווק מוצרים חדשים, או לחפש למשוך סוג חדש של לקוחות.
  אלא פשוט הוא המשקיע הון באינטרסים עסקיים
  איש הון רשאי לחלוק דעות פוליטיות אלה או לא, אלא פשוט הוא המשקיע הון באינטרסים עסקיים.
 2. 2
  הוסף זרמי הכנסה. חפש אזורים מחוץ לפעילות העסקית העיקרית שלך שבהם אתה יכול להרוויח כסף. אולי אתה יכול ללמד מיומנות בזמנך הפנוי, או לכתוב מדריך שיעזור לאחרים לעשות משהו שאתה יודע לעשות. הוספה לזרמי ההכנסה האישיים שלך יכולה להעניק לך כרית נוספת במקרה שהעסק העיקרי שלך הולך דרומה. זה יכול גם לספק לך כסף נוסף להשקעה חוזרת בנכסים.
 3. 3
  צפו בשוק. הקפד תמיד לחפש את מצב הרוח המשתנה של הלקוחות שלך ואת המגמות בשוק בכלל. בצע שינויים בדרך שלך לעשות עסקים אם הם מיושנים. כל הזמן חפש דרכים חדשות להגדיל את הרווחיות שלך, לגוון, לנצל טכנולוגיה חדשה או להגיע לפלחי שוק חדשים. קרא על ההתפתחויות העסקיות בעיתונים או במגזינים הספציפיים לענף שלך.

שאלות ותשובות

 • כמה כסף מרוויחים בעלי הון בשנה אחת?
  זה משתנה מאוד בהתאם לתפקיד שיש לקפיטליסט. אך באופן כללי, אלה החיים במדינות קפיטליסטיות מרוויחים יותר כסף מאלה החיים במדינות סוציאליסטיות.
 • האם אני צריך אתיקה כדי להיות קפיטליסט?
  לא. רוב בעלי ההון מוצאים יותר משתלם לבטל את המוסר. זה יאפשר לך לנצל את העובדים שלך בצורה יעילה יותר.
 • האם בעלי ההון צריכים לשלם מיסים?
  כן. בעלי הון נוטים להישען שמרניים יותר וכתוצאה מכך הם נוטים להיות בעד מיסים נמוכים יותר. הם עדיין משלמים מיסים בדיוק כמו כולם.
 • האם הקפיטליזם עוזר לך להרוויח כסף מהר יותר?
  לא, זה לא בהכרח יעזור לך להרוויח כסף מהר יותר.
 • אני משחק במשחק שנקרא "הרפתקאות קפיטליסט". האם הם באמת מרוויחים הרבה כסף?
  זה תלוי מאוד בהצלחה של האדם היחיד. קשה מאוד לקטלג כראוי בעלי הון, מכיוון שרבים מהם מתמקדים באזורי הון שונים לחלוטין. הם גם משיגים רווחים שונים בתלות בהתאם לאזורי ההון שהם מתמקדים בהם. הם יכולים להרוויח כל כך הרבה כסף אם הם מצליחים ביותר בתחומי ההתאמה שלהם, אך בעלי הון רבים אינם מצליחים להפוך לעשירים כל כך.
 • איפה אתה צריך לחיות כדי להיות קפיטליסט?
  אירופה של אירופה או מדינות אחרות כמו בריטניה הן מקומות נהדרים להיות חלק מהמערכת הקפיטליסטית, מכיוון שמדינות אלה תומכות ברעיון של שוק חופשי ועם חופשי. מדינות אלה גם נוטות הרבה פחות סוציאליסטיות ממדינות אחרות שייתכן ותרצו לעסוק בהן, כמו קנדה, צרפת, גרמניה וכמה מדינות אירופיות אחרות. סוציאליזם גרוע לשוק קפיטליסטי, אז התרחקו ממדינות נוטות סוציאליסטיות!
 • האם הקפיטליזם יכול לגרום למהפכה קומוניסטית?
  כן זה יכול, אבל זה לא אומר שעלינו להשתמש במערכת הקפיטליסטית כדי להעשיר את חיינו.
 • האם בעלי ההון מרוויחים הרבה כסף מהעסקים שיש להם?
  זה תלוי מאוד בעסק האישי. כהכללה, הרבה כסף שהקפיטליסט היה מרוויח מגיע למי שעובד עבור הקפיטליסט. הקפיטליסט עצמו לוקח רק סכום מסוים מהרווחים, ורווח זה יכול להשתנות מאוד מאדם לאדם.
שאלות ללא מענה
 • איך קפיטליסט מרוויח כסף?
 • האם אוכל להפוך לקפיטליסט במדינה מתפתחת?

תגובות (1)

 • rempelmagnus
  מפורט.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail