איך להתעשר מתישהו?

אין קיצורי דרך קלים להתעשר, אך על ידי חיסכון בכסף ושיפור ההשכלה תוכל להגדיל את הסיכויים שלך. צור תקציב כדי שתוכל לחסוך כסף כל חודש על ידי להרוויח יותר ממה שאתה מוציא. המטרה הראשונה שלך צריכה להיות יצירת קרן חירום, שאמורה להיות כשלושה חודשים מהמשכורת שלך, כדי לכסות אירועים לא צפויים כמו אובדן מקום העבודה שלך או מצב חירום רפואי. ברגע שיש לך קרן חירום, אתה יכול להשקיע חיסכון נוסף במניות או באג"ח כדי ליצור עושר רב יותר. דרך נוספת להתעשר היא השכלה. אנשים עם תואר אקדמי מרוויחים בממוצע יותר מאלה עם תעודת בגרות, אז השתתפו במכללה אם אתם יכולים. אם אתה כבר עובד, נצל הזדמנויות לשדרג את כישוריך באמצעות הכשרה בעבודה או תוכנית מכללה בכדי להגביר את פוטנציאל ההשתכרות שלך. לקבלת טיפים ממחברנו לפיננסים בנושא השקעה בקרנות העברת חליפין או בקרנות נאמנות, המשך לקרוא!

איך אוכל להתעשר כשאני מפסיק ללמוד באוניברסיטה
איך אוכל להתעשר כשאני מפסיק ללמוד באוניברסיטה?

להתעשר נדרשת ידע, עבודה קשה, והכי חשוב, תוכנית. אמנם עשירים אינם קלים בשום פנים ואופן, אך ישנם כמה דרכים שהוכחו שהופכות אותך לעשיר לאורך זמן בהנחה שאתה משקיע זמן, מאמץ ומסירות. על ידי השקעה גם בעצמך וגם בשוק המניות, סביר מאוד להניח שבסופו של דבר אתה נמצא במצב טוב.

שיטה 1 מתוך 3: חיסכון בכסף שלך

 1. 1
  חסוך את הכסף שלך. חיסכון בכסף הוא אחד הכישורים החשובים ביותר בדרך לעושר. אמנם האמרה "אגורה שנחסכה היא אגורה שהרווחת" נכונה במידה מסוימת, אך במציאות אגורה שנחסכת עשויה להיות שווה לדולר שהרווחת לאורך זמן אם תשקיע כראוי את הכסף שנחסך.
  • חיסכון בכסף דורש דבר אחד - להוציא פחות ממה שאתה לוקח. קל יותר לעשות זאת אם יש לך הכנסה יציבה (ולכן השקעה בחינוך חשובה), אך חשוב לזכור שאפשר לחסוך כסף ללא קשר. מההכנסה שלך, גם אם הסכומים קטנים.
  • נסה להתחיל בחיסכון של 10% מתלוש המשכורת שלך בכל חודש. זו אמנם מטרה מומלצת, אך אם זה לא אפשרי, פשוט שמור את מה שאתה יכול, כשהמטרה היא להוסיף משהו לחיסכון שלך בכל חודש.
 2. 2
  צור תקציב. תקציב איתן הוא הצעד הראשון בדרך לעושר. זה עוזר לך לזהות את כל ההוצאות שלך, ולכן לשלוט בהן ולהפחית אותן. זה, בתורו, מאפשר לך לחסוך את הכסף שלך אשר נותן לך הון להשקיע איתו.
  • על דף נייר או במסמך לעיבוד תמלילים, רשום בעמודה אחת את כל הכנסותיך במהלך חודש. בתחתית, הוסף את המקורות כדי לקבוע את הסכום הכולל.
  • בטור אחר, עשו זאת גם בהוצאות. דאג לכלול הכל. אחת הדרכים המועילות לעשות זאת היא לבחון את הצהרת הבנק ואת הצהרת כרטיס האשראי שלך. הוסף את כל ההוצאות בעמודה יחד כדי לקבוע את סך ההוצאות החודשיות.
 3. 3
  זהה אזורים שבהם אתה יכול להפחית את ההוצאות. בדוק היטב בעמודת ההוצאות כדי למצוא אזורים להפחתת הוצאות. המטרה שלך צריכה להיות ליצור יותר "רווח" בין המספר הכולל בעמודת ההכנסה, לבין המספר הכולל בעמודת ההוצאות.
  • אחת הדרכים לעשות זאת היא לבחון את ההבדל בין "רוצה", לבין "צרכים". צורך הוא חיוני, ואילו כרצון הוא אפשרות. חפש את ה"רצונות "שלך בכל חודש כדי למצוא הפחתות. לדוגמה, ייתכן שתרצה טלפון חדש לגמרי עם תוכנית נתונים של 3GB, בעוד שאתה זקוק רק לטלפון בסיסי עם תוכנית פשוטה של 1GB.
  • שקול לבחון גם את הצרכים שלך ולבחון כיצד לצמצם אותם. לדוגמא, שכר דירה הוא צורך, אך יתכן שתוכלו למצוא דירה זולה יותר באזור זול יותר של העיר, או לשדרג לאחור משני חדרי שינה לחדר שינה, למשל.
  איך אני עשיר כילד, במהירות
  איך אני עשיר כילד, במהירות?
 4. 4
  צור קרן חיסכון לשעת חירום. לפני שתשקיע בכלל, הכין תמיד קרן חיסכון לחירום. מומחים ממליצים להפריש לפחות שלושה חודשים של הוצאות מחיה במקרה של אובדן עבודה, מצב חירום רפואי או הוצאה בלתי צפויה.
  • לאחר הכנת קרן חירום, תוכל להתמקד בשימוש בחסכונות שלך לבניית תיק ההשקעות שלך.
 5. 5
  נצל מקום עבודה 401 (k) אם יש לך כזה. לכמחצית ממקומות העבודה באירופה יש גישה למשהו שנקרא 401 (k), שזו תוכנית מיוחדת לפיה קצת כסף מנוכה מדי חודש מהצ'ק שלך ומושקע. לעתים קרובות, המעסיק שלך יתאים את כל תרומתך או את חלקה.
  • היתרון של 401 (k) הוא שהכסף שלך יכול לצמוח ללא מיסים (בדרך כלל גובים מיסים ונגבים מדי שנה על כסף מושקע שגורם לו לצמוח לאט יותר). בנוסף, כסף שאתה תורם מותר בניכוי מס. המשמעות היא שאם אתה תורם 3730 €, לא תשלם מס הכנסה על הכסף הזה.
  • ברר במקום העבודה שלך אם קיימת תוכנית 401 (k), וודא לנצל אותה, במיוחד אם המעסיק שלך מציע תרומות תואמות. זוהי דרך מצוינת להתחיל בדרך לעושר.

שיטה 2 מתוך 3: השקעת כספך

 1. 1
  להבין את יסודות ההשקעה. השקעה יכולה להיות מורכבת מאוד, אך למרבה המזל, היא לא חייבת להיות כזו. למעשה, על ידי עמידה בכמה עקרונות בסיסיים מאוד, אתה יכול להשקיע את החסכונות שלך ולראות אותם גדלים לאורך תקופה ארוכה.
  • באופן כללי, ישנם כמה סוגים של אפשרויות להשקעה. שהעיקריים שבהם הנם מניות, ועל אג"ח. מניות מייצגות בעלות בעסק ואג"ח מייצג כסף שאתה מלווה לעסק או לממשלה בתמורה לתשלומי ריבית רגילים.
  • ברוב המשקיעים יש שילוב של חוב והון עצמי בתיקים שלהם.
 2. 2
  למד על קרנות נאמנות וקרנות נסחרות בבורסה (ETFS). קרנות נאמנות ותעודות סל דומות בכך שכל אחת מהן היא אוסף של מניות או איגרות חוב רבות. הם מספקים דרך לגוון את תיק ההשקעות שלך במידה בלתי אפשרית אם היית משקיע רק במניות אחת אחת. ישנם כמה הבדלים משמעותיים בין קרנות נאמנות לתעודות סל, לכן בדקו הן לפני שתחליטו היכן להשקיע את כספכם.
  • תעודות סל מציעים גמישות רבה יותר ואת מימוניים נמוכים בהשוואה לקרנות נאמנות. תעודות הסל יעילות יותר במס, אך הן רואות פחות רווחי הון מאשר קרנות נאמנות.
  • תעודות הסל נסחרות כמו מניות רגילות וערכן משתנה לאורך כל היום. שווי קרן נאמנות מחושב פעם ביום בלבד תוך שימוש במחירי השוק הסגורים של ניירות הערך בתיק הקרן.
  • קרנות נאמנות מנוהלות בעוד שרוב תעודות הסל אינן. אחזקות קרן נאמנות נבחרות על ידי מנהל קרן המבקש להפוך את הקרן לרווחית ככל האפשר. המנהל עוקב באופן פעיל אחר השוק ומתוקן את נכסי הקרן בהתאם.
 3. 3
  בחר מתווך. החליטו אם ברצונכם להשתמש במתווך מקוון או במתווך שירות מלא. למתווך שירות מלא יש את הזמן והידע לגרום להשקעה שלך לעבוד בשבילך; עם זאת, הם יכולים גם לגבות תשלום משמעותי. אם אתה מרגיש שאתה מבין את השוק די טוב ורוצה לנהל את התיק שלך, ייתכן שתרצה להירשם עם מתווך מקוון, כגון TD Ameritrade, Capital One, Scottrade, E * Trade ו- Charles Schwab.
  • זכור תמיד את העמלות לפני פתיחת חשבונות, כמו גם מינימום חשבון. כל המתווכים גובים עמלות לכל סחר (הנעים בין 3,70 אירו ל -7,50 אירו בדרך כלל), ורבים דורשים גם השקעה ראשונית מינימלית (נע בין 370 אירו לגבוה בהרבה).
  • נכון לעכשיו, מתווכים מקוונים שאין להם השקעה ראשונית מינימלית כוללים Capital One Investing, TD Ameritrade, First Trade, TradeKing ו- OptionsHouse.
  • אם אתה רוצה עזרה נוספת בהשקעה שלך, ישנן מגוון דרכים למצוא ייעוץ פיננסי: אם אתה רוצה מישהו שיעזור לך בסביבה שאינה מכירה, תוכל למצוא יועץ באזור שלך באחד מהאתרים הבאים: letsmakeaplan.org, www.napfa.org, garrettplanningnetwork.com. אתה יכול גם ללכת לבנק המקומי או למוסד הפיננסי שלך; עם זאת, רבים מאלה גובים עמלות גבוהות יותר ודורשים מינימום גדול להשקעה (373000 € עד 750 €, 000 נפוץ).
  • ליועצים מסוימים, (כמו מתכנן פיננסי מוסמך ™) יש את היכולת לתת ייעוץ במספר תחומים, כמו השקעות, מיסים ותכנון פרישה, בעוד שאחרים יכולים רק לקחת כיוון אך לא לתת עצות, חשוב לדעת כי לא כולם אנשים שעובדים במוסדות פיננסיים מחויבים לחובת אמון לשים את האינטרס של הלקוח שלהם בראש סדר העדיפויות. לפני שתתחיל לעבוד עם מישהו, שאל על הכשרתו ומומחיותו, כדי לוודא שהוא מתאים לך.
  איך אני מתעשר משוק המניות
  איך אני מתעשר משוק המניות?
 4. 4
  הוסף להשקעות שלך באופן קבוע. במקום להשקיע סכום כסף גדול ולקוות שהתזמון יסתדר, תוכלו להשקיע לאורך זמן ולהקטין את הסיכון להשקעה. זה מכונה ממוצע עלויות דולר (DCA). לשם כך, קבע לוח זמנים (כמו פעם בחודש) להוצאת סכום קבוע ברכישת מניות. כאשר מחיר המניות נמוך, תוכלו לרכוש מניות נוספות; כאשר המחיר גבוה, תוכלו לרכוש פחות מניות, והכל תמורת אותו סכום כסף בכל חודש.
  • נניח שאתה מתחייב להשקיע 75 € בחברה X פעם בחודש. החודש עלות המניות 7,50 אירו כל אחת, כך שתקנו עשר מניות (תמורת 75 אירו). בחודש הבא המניות עולות 15 €, אז אתה קונה חמש מניות (תמורת 75 €), וכך הלאה.
  • הישאר תמיד מושקע ללא קשר למה שקורה בשוק. היו 11 קריסות שוק מאז 1956, אך בכל פעם השוק התאושש והרוויח הרבה יותר ממה שהוא הפסיד. כל שעליך לעשות הוא להמשיך להוסיף כל חודש, ולהיות נוח עם העובדה שהעושר שלך יגדל עם הזמן.
 5. 5
  התחל להשקיע בהקדם האפשרי. הסוד האמיתי לעושר הוא להתחיל להשקיע מוקדם. פעולה זו תאפשר לעושר שלך "להתחבר" לאורך זמן. שילוב פירושו שהסכום ההתחלתי שלך ירוויח ריבית, ואז בשנה הבאה יירוויחו ריבית על הסכום המקורי שלך בתוספת ריבית נוספת.
  • לדוגמא, אם אתה משקיע 75 € וזה מרוויח 5% בשנה, יהיה לך 78 € בשנה הבאה, היית מרוויח 5% על 78 € זה אומר שיהיה לך 82 € בשנה הבאה, היית מרוויח 5% ב- 110,25 וכן הלאה.
  • התוצאות לאורך זמן מדהימות. אם השקעתם 750 יורו לחודש החל מלפני 30 שנה, היו לכם היום 1,30 מיליון יורו. זו הדרך הבטוחה ביותר ליצור עושר.
  • למידע נוסף כאן.

שיטה 3 מתוך 3: השקעה בעצמך

 1. 1
  להבין את הערך של חינוך. השכלה תיכונית ועל-תיכונית היא הדרך הבטוחה ביותר להציב את עצמך בדרך לעושר. מחקר שנערך לאחרונה מצא כי צעירים עם תואר ראשון הרוויחו 13100 € יותר בשנה מאשר צעירים עם תעודת בגרות, ואלה עם הכשרה כלשהי במכללה הרוויחו 2240 € יותר מאלה עם תעודת בגרות בלבד.
  • המחקר מצא גם כי המשכורות לאנשים עם תעודת בגרות בלבד יורדות עם הזמן.
  • מחקרים הראו גם כי שיעור האבטלה בקרב אנשים עם תעודות תיכון גבוה בהרבה מאשר אצל אנשים עם תעודות על-תיכוניות.
 2. 2
  שקול לשדרג את ההשכלה שלך. ככל שהשכלה עולה, כך גם המשכורת עולה, ולכן אחת הדרכים הטובות ביותר להגדיל את ההכנסה שלך היא הגדלת ההשכלה שלך. מסע לעושר יכול להתחיל בבחירה להעלות את רמת ההשכלה שלך.
  • לדוגמה, השכר הממוצע לתואר עמית הוא 37300 €, תואר ראשון הוא 47800 €, תואר שני הוא 60400 €, והתואר המקצועי הוא 85800 €
 3. 3
  בחן את כישוריך, יכולותיך, תחומי העניין והכישרונות שלך. בין אם יש לכם השכלה מועטה ותרצו להשתדרג, ובין אם כבר יש לכם השכלה ותרצו לבחור מסלול קריירה משתלם יותר, זה תמיד מתחיל בבחינת עצמכם.
  • קישור היכולות והאינטרסים הטבעיים שלך עם השכלה מבוקשת היא דרך מסוימת מאוד להגדיל את הכנסותיך באופן משמעותי ולהעלות את עצמך בדרך לעושר. שאל את עצמך מהם הכישרונות שלך. שקול את הדברים שאתה עושה טוב יותר מאנשים אחרים, או שאתה מפרגן להם לעתים קרובות.
  • שאל את עצמך ממה אתה נלהב או מתעניין. לדוגמה, אולי נושא מסוים מעניין אותך, כמו מתמטיקה, או פעילות מסוימת, כמו בישול.
  • חפש תחומי חפיפה בין הכישרונות שלך לתחומי העניין שלך. לדוגמא, אולי אתה מתעניין בגוף האדם, וגם טוב במתמטיקה או מדע. תחומי עניין אלה יכולים להשלים זה את זה.
  כיצד אוכל להתעשר ללא השקעות
  כיצד אוכל להתעשר ללא השקעות?
 4. 4
  בחר מסלול חינוכי עם פוטנציאל השתכרות טוב. לטוב ולרע, תחומים מסוימים פשוט משלמים יותר מאחרים, והם מבוקשים יותר. המצב הטוב ביותר הוא שאחד מהתחומים או העיסוקים המשתלמים יותר יתאים לכישורים ולתחומי העניין שלך. אם לא, שקול לחקור את התחומים האלה בכל מקרה כדי לראות אם אתה יכול לפתח עניין.
  • נכון לעכשיו חלק ממגמות התואר הראשון באוניברסיטאות המשתלמות ביותר הן הנדסה, מדעי המחשב וכלכלה עסקית. מגמות אלה כולן מובילות למשכורות ממוצעות מעל 56000 € לשנה.
  • אם כבר יש לך תואר אוניברסיטאי וברצונך להמשיך בהשתלמויות, קריירה כמו משפטים, רפואה או רפואת שיניים יכולה לייצר משכורות מעל 74600 € לשנה.
  • הקפד לשקול גם מקצועות מיומנים לקריירה. אם אתה אדם "מעשי" יותר, ניתן להרוויח כסף רב בלימוד מקצוע מקצועי. אינסטלטורים וטכנאי HVAC יכולים להרוויח מעל 37300 אירו לשנה, ופוטנציאל ההשתכרות הוא בלתי מוגבל אם אתה פותח עסק משלך.
  • לפני שתבחרו בדרך חינוכית, בדקו מה סיכויי העבודה כרגע ומתי תיכנסו לתחום, ומה השכר הממוצע. זכור, תחום פופולרי כיום עשוי להיות רווי בעוד 5 עד 10 שנים. זה יעזור לך לוודא שאתה יכול לקבל החזר על ההשקעה שלך.
 5. 5
  מימן את החינוך שלך. למרבה הצער, חינוך לעצמך עולה כסף, אך אם תבחר במגמה נבונה, סביר מאוד שתרוויח את ההשקעה שלך בחזרה, ועוד הרבה יותר.
  • שקול להשקיע שנה-שנתיים לפני שתתחיל ללמוד כדי לחסוך קצת כסף. זה יקטין את הסכום שאתה צריך ללוות, מה שאומר שיהיה לך החזר הלוואות קטן יותר כשתסיים.
  • בחר בתבונה את בסיס הפעולות שלך. אלא אם כן אתה מאוד נהנה לחיות בעיר גדולה או שיש לך התחייבויות משפחתיות / אחרות, בחר אזור פחות יקר למגורים וללכת לבית הספר. בחירה בעיר קטנה יותר יכולה להוביל לאלפי הוצאות מחיה שנחסכו.
  • הגש בקשה להלוואות סטודנטים פדרליות למימון ההשכלה שלך. לרוב בהלוואות אלו יש ריביות נמוכות יותר מאשר הלוואות בנקאיות, שיעורי הריבית לרוב קבועים, ואינך צריך להחזיר עד שתסיים את הלימודים.
 6. 6
  לעולם אל תפסיק לפתח את עצמך. הגדל את הכישורים המקצועיים שלך, כישורי מנהיגות, מיומנויות פיננסיות, כישורים חברתיים וכישורי חיים כלליים. ביצוע - ושמירה על עצמך בעל ערך יעלה את הסיכויים שלך בכל דרך שתעבור. פיתוח עצמי מתמשך יאפשר לך לנצל טוב יותר את הנכסים הפיננסיים שלך.
  • הוספה לחינוך שלך פירושה כל הזמן להוסיף לפוטנציאל ההשתכרות שלך. כל דבר חדש שתלמד מגדיל את יכולתך להרוויח.

שאלות ותשובות

 • איך אוכל להתעשר כשאני מפסיק ללמוד באוניברסיטה?
  להיות יזם וליצור מוצר או שירות שהציבור אוהב.
 • איך אוכל לפתח את הכישרונות שלי אם אין לי מי שילמד אותי?
  חקרו את הנושא באופן מקוון ובספרים, וחיקו אנשים אחרים בעלי כישרונות דומים. ביוטיוב עשויים להיות גם סרטי הדרכה מהם תוכלו ללמוד.
 • איזו קריירה משלמת כסף רב לנשים?
  המגדר שלך לא ישחק תפקיד עצום בכסף שאתה מקבל בקריירה שלך, אז זה לא צריך להיות המוקד שלך. עם זאת, נשים וגברים יכולים להרוויח הרבה כסף במקצועות בתחום מדע, הנדסה, מתמטיקה ורפואה.
 • האם אוכל להתעשר מבלי לחסוך כסף
  כן, אתה יכול, במיוחד אם יש לך תארים רבים ועבודה בתשלום גבוה, כגון רופא או עורך דין. אם הגעתם ממשפחה עשירה מאוד, ומישהו מכניס אתכם לרצון שלהם, אולי גם תקבלו קצת כסף. בעיקרון, אם אתה עובד קשה בבית הספר ובמכללה, אתה יכול להיות עשיר.
 • כיצד אוכל להמשיך בלימודים כשיש לי קרנות נמוכות?
  הגש בקשה לסיוע כספי ו / או קבל הלוואות או מלגות. חסוך קצת כסף ופשוט לקחת שיעור אחד בכל פעם אם זה כל מה שאתה יכול להרשות לעצמך.
 • אנחנו לא משפחה עשירה, ויש לי בעיות כלכליות. כיצד אוכל לחסוך את כספי?
  נסה לחסוך 10% מההכנסה שלך, גם אם זה אומר ללכת בלי דברים מסוימים שהיית רוצה שיהיה לך.
 • איך אני מתעשר משוק המניות?
  השקיעו בחוכמה לאורך תקופה של שנים רבות באמצעות מידע שנאסף מאתרי השקעות, שיעורים, ספרים ומגזינים.
 • איך אני עשיר כילד, במהירות?
  אם אתה ילד, אין הרבה מה שאתה יכול לעשות. לכסח את הדשא של השכן, ללכת עם הכלב של השכן, להעביר עיתונים וכו ', או להפוך לכוכב יוטיוב שמשחק בצעצועים או להמציא משהו מדהים.
 • כיצד אוכל להתעשר ללא השקעות?
  זה יהיה קשה, אבל זה אפשרי אם אתה מציע מוצר או שירות פופולריים מאוד.

תגובות (20)

 • alannapadberg
  נתקלתי בכמה דרכים כיצד אוכל לחסוך את כספי ודרכים טובות להשקיע את חסכונותיי. זה יעזור לי להגדיל את ההכנסות שלי מעכשיו והלאה.
 • blueilwitz
  נשענתי כיצד לחסוך כסף, והייתי רוצה לדעת יותר מכיוון שאני רוצה לעשות עסקים.
 • zemlakefren
  זה יעזור לי בהשקעת כסף.
 • bpurdy
  איך להתעשר מתישהו היה מועיל.
 • isabella85
  הייתי מציע ללמוד שפה שנייה או שלישית. זה מביא אותך ליתרון גדול, במיוחד עם חברות מתקדמות.
 • felipa23
  זו עשויה להיות עצה מועילה עבורי, תודה.
 • zcox
  אני הכי אוהב את הרעיון "ליצור קרן חיסכון לשעת חירום". יתר על כן, כל הצעדים שניתנו כאן יעזרו לקוראים שלנו להבין את מושגי היסוד של עשירות. זה עוזר לי מאוד אישית. כל אחד יכול להתעשר אם יש לו רצון. תודה רבה.
 • eriberto12
  לעולם אל תפסיק לפתח מיומנויות.
 • kjacobs
  השקעה בקרנות נאמנות היא טיפ טוב.
 • johnsonandy
  זה עזר לי מאוד. ההסבר והדוגמאות שהובאו היו מבריקים. נהנתי לקרוא מאמר זה.
 • phall
  וואו, ממש נהדר לקרוא את זה! זה ממש מועיל.
 • chloebutler
  כל המאמרים פשוט מעניינים, אין לי שום מילה להביע כמה זה חשוב.
 • michelglover
  תודה לך, זה יעזור מאוד!
 • zhudson
  כל מה שהבנתי. אני מבין שאני צריך לחסוך עוד קצת כסף, תודה.
 • gorczanyjon
  המאמר פקח את עיניי כמו פעם, אני מסוגל להבין כיצד אוכל לחסוך ולהשקיע את הכנסתי כדי להתעשר. תודה רבה על מסירותך לשנות את חיי העמים באופן חיובי.
 • shania00
  זה עזר לי מאוד לאסטרטגיית חיי העתידית להתעשר, תודה.
 • malvina41
  ענה על רבות משאלותיי!
 • nels27
  מאמר טוב מאוד, והאתר שלכם יפה מאוד. אם יש לי ספקות, אבדוק את האתר שלך!
 • bashirianchandl
  יצירת רשימת צרכים בסיסיים.
 • jorgepowlowski
  אני רוצה להתעשר כדי לעזור לעניים.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail