איך להתעשר לאט?

הם יהיו עשירים מעבר לעשירים ולא לטייל ברחובות כדי להפוך אותך לפראייר
הדבר השני שיש לזכור הוא שאם האדם שמוכר את העסקה היה כל כך חכם, הם יהיו עשירים מעבר לעשירים ולא לטייל ברחובות כדי להפוך אותך לפראייר.

להתעשר זה לא פרויקט לטווח קצר. אנחנו לא מדברים ימים. אנחנו לא מדברים חודשים. אנחנו מדברים שנים. המון שנים ואולי עשרות שנים. זו לא תוכנית מהירה להתעשר. זו דרך להתעשר.

צעדים

 1. 1
  חסוך את הכסף שלך. חסוך כסף רב ככל האפשר. כל שקל שאתה יכול. במקום קפה שתו מים. במקום ללכת למקדונלד'ס, אכלו מק וגבינה. גזור את כרטיסי האשראי שלך.
  • הצעד הראשון להתעשרות דורש משמעת. אם אתה באמת רוצה להיות עשיר, אתה צריך למצוא את המשמעת, נכון? אם תוכל, תגלה במהירות ששיעור התשואה הגדול ביותר שתרוויח הוא על ההוצאות האישיות שלך. אתה צריך לוותר על הדברים וזה לא עובד עבור כולם, במיוחד אם יש לך משפחה. זו המציאות. אבל כל מה שאתה יכול לשמור, שמור אותו. כמה שאתה יכול. ואז הכניסו לתקליטורים של 6 חודשים בבנק.
  • המטרה כאן היא שיהיה כסף מזומן. אתה לא חוסך לפנסיה. אתה חוסך לרגע שאתה זקוק למזומן. קנה והחזק הוא משחק פראיירים בשבילך. שוק זה הוא דוגמה מושלמת. ממש ברגע שבו מזומנים יוצרים הזדמנות לא אמינה, למי שעוקב אחר אסטרטגיית הרכישה והחזקה אין מזומנים. הם לא יכולים או לא ימכרו בשווקים נמוכים כל כך, שהורגים את כל נקודת הקנייה והחזקה. אלו שהכניסו את כספם לתקליטורים ישנים טוב בלילה ובהחלט יש להם יותר כסף היום ממה שהיה להם אתמול. ומכיוון שהם קונים חכמים וממושמעים, קצב האינפלציה האישי שלהם נמצא בתוך האמצעים שלהם. מזומנים הם המלך עבור אלה שרוצים להתעשר.
 2. 2
  להתחכם. השקיעי את זמנך בעצמך והיכרות עם עסק של משהו שאתה באמת אוהב לעשות. לא משנה מה זה.
  • לא משנה מה התחביבים שלך, תחומי העניין, התשוקות שלך, מצא את זה שאתה הכי אוהב וקבל עבודה בעסק שתומך בזה. זה יכול להיות כפקיד, איש מכירות, כל מה שתמצא. אתה צריך להתחיל ללמוד את העסק איפשהו. במקום לשלם כדי ללכת איפשהו לבית הספר, אתה מקבל תשלום כדי ללמוד. זו אולי לא העבודה המושלמת, אבל אין דרך מושלמת להתעשר.
  • לפני או אחרי העבודה ובסופי שבוע, כל יום, קרא כל מה שיש לקרוא על העסק. עבור לתערוכות, קרא את כתבי העת, הקדש זמן רב לשיחה עם האנשים שאתה עושה איתם עסקים על העסק שלהם והאנשים שהם קונים מהם.
 3. 3
  המתן לזמנים של אי ודאות ושינוי בעסק שלך. הזמן יגיע. זה עשוי להגיע במהירות, זה עלול לקחת שנים ושנים. אבל זה יגיע. אופי התשתית העסקית של ארצנו הוא שהיא מיועדת להיות בום וחזה. בומים הם כאשר האנשים החכמים מוכרים. חזה הוא כאשר אנשים עשירים התחילו בדרכם לעושר. אתה תדע מתי הזמן הזה כאן בשבילך כי תכיר את העסק שלך מבפנים ומבחוץ. אתה תהיה מוכן כי תחסוך לרגע זה בזמן.
הצעד הראשון להתעשרות דורש משמעת
הצעד הראשון להתעשרות דורש משמעת.

טיפים

 • למרות השינוי ואי הוודאות בשווקים הפיננסיים, יש אנשים שעכשיו מרוויחים יותר כסף ממה שחלמו אי פעם. הם אלה שחיו את שוק הנדל"ן ואת המימון שמאחוריו והבינו מה בעצם מה שקורה. הם אלה שהבינו את המורכבות של שוקי האשראי. כשכולם עקבו אחר הקהל, הם המשיכו לחסוך את כספם ולהימנע מהפיתוי של חשיבה קבוצתית. בום וחזה מתרחשים בכל ענף. השאלה היא האם יש לך את המשמעת להיות מוכן כשזה קורה בשבילך?
אתה צריך למצוא את המשמעת
אם אתה באמת רוצה להיות עשיר, אתה צריך למצוא את המשמעת, נכון?

אזהרות

 • אין קיצורי דרך. אף אחד. עם כל הטירוף הזה בשוק המניות והפיננסים, יופיעו הונאות שמאלה וימינה. ככל שיש לך פחות כסף, כך גדל הסיכוי שמישהו יבוא אליך עם תוכנית כלשהי. התוכניות יבטיחו החזרות, ישתמשו בשיווק רב- מפלסי, או יהיו משהו מטורף שכעת "מגובה על ידי ממשלת ארה"ב". להתעלם מהם. זכרו תמיד את זה: אם עסקה היא עסקה נהדרת, הם לא מתכוונים לשתף אתכם בה. הדבר השני שיש לזכור הוא שאם האדם שמוכר את העסקה היה כל כך חכם, הם יהיו עשירים מעבר לעשירים ולא לטייל ברחובות כדי להפוך אותך לפראייר. אין קיצורי דרך.

שאלות ותשובות

 • האם יש קרנות נאמנות שצומחות בלי לשלם דיבידנד?
  קרנות נאמנות רבות משקיעות אך ורק באג"ח, סחורות, נדל"ן ונכסים אחרים שאינם כרוכים בדיבידנד. קרנות המניות יעבירו דיבידנדים ללקוחותיהם רק אם מניות הבסיס מצהירות על דיבידנד.

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail