כיצד להגדיל את מספר הרכוש שבבעלותך?

הידע שלך לגבי סיבה ותוצאה ביחס לרכושך וכן הלאה קשור ישירות ליכולת שלך להגדיל את הסכום שבבעלותך
הידע שלך לגבי סיבה ותוצאה ביחס לרכושך וכן הלאה קשור ישירות ליכולת שלך להגדיל את הסכום שבבעלותך.

כולם רוצים יותר רכוש, אבל לעתים קרובות זה יכול להיות קשה להשיג אותם. על ידי הבנת מסחר וכסף, אתה יכול להגדיל את מספר הפריטים שבבעלותך. המשך לקרוא כדי ללמוד עוד.

צעדים

 1. 1
  לפתח ידע על סיבה ותוצאה ביחס לרכוש, כסף ורכוש. הידע שלך לגבי סיבה ותוצאה ביחס לרכושך וכן הלאה קשור ישירות ליכולת שלך להגדיל את הסכום שבבעלותך. ככל שיש לך יותר ידע על סיבה ותוצאה, כך גדל הסיכוי שתצבור יותר מכיוון שאתה יודע לגרום לזה לקרות.
 2. 2
  בדוק אילו משאבים עומדים לרשותך כבר. לאנשים יש יותר משאבים ממה שהם חושבים בדרך כלל, והכרת המשאבים העומדים לרשותך מאפשרת לך לארגן או לאסוף אותם בדרכים שמשאירות אותך עם רכוש. חשוב מה המשאבים בטבע - יערות, חופים, מישורים, הרים. אילו משאבים ניתן למצוא בערים - גרדנים, חנויות צדקה?
  אתה יכול להגדיל את מספר הפריטים שבבעלותך
  על ידי הבנת מסחר וכסף, אתה יכול להגדיל את מספר הפריטים שבבעלותך.
 3. 3
  לעשות רכוש. כשאתה מכין רכוש משלך אתה מרוויח בדיוק את הרכוש שאתה רוצה, כאשר העלות היחידה היא עלות המשאבים הדרושים כדי לעשות את הדבר הזה והמאמץ והזמן שנדרש כדי להכין אותו. לעתים קרובות זה מהנה להפליא ומגביל את מה שאתה יכול להחזיק לדמיון שלך. דרך קבלת רכוש משלך אתה מתחיל לפתח יצירתיות ועל מיומנויות פתרון בעיות כמו גם להיות יותר מיומן עם הידיים.
 4. 4
  קנה בכמויות גדולות. קנייה בתפזורת היא אחת הדרכים למזער את העלות של כל מה שאתה קונה עד כדי כך שאתה קונה אותו בחינם. סופרמרקטים וחנויות קיימים כדי לשבור בתפזורת ולמכור פריטים בודדים על מנת ליצור רווח. אם אתה הולך למקום שסופרמרקטים קונים ממנו הם לרוב ישמחו למכור לך פריטים בכמויות גדולות במחיר הנדרש - מה שהופך כל פריט בודד בתפזורת זו לנמוך בהרבה מהסופרמרקטים והחנויות.
 5. 5
  היה פחות בזבזני - מצא שימושים אחרים לדברים. בזבוז ותושייה נמצאים בקצוות מנוגדים של הספקטרום והיות פחות בזבזני עם מה שיש לך משאיר אותך עם יותר רכוש בסוף החודש - תחשוב איך אתה מבזבז את הכסף שלך, הדברים שאתה קונה והדברים שכבר בבעלותך - האם אתה משתמש בהם בצורה הטובה ביותר? האם אתה זורק אותם כשעוד נותר להם שימוש בהם? האם אתה קונה חדשים כשתוכל לתקן את אלה שכבר יש לך?
  לפתח ידע על סיבה ותוצאה ביחס לרכוש, כסף ורכוש
  לפתח ידע על סיבה ותוצאה ביחס לרכוש, כסף ורכוש.
 6. 6
  בנה רשתות. בניית רשתות של אנשים היא דרך בטוחה להבין עם מי אתה צריך לדבר כדי להשיג רכוש ורכוש. באמצעות רשתות אתה יכול לחפש הזדמנויות עבודה, לראות מה אנשים מוכרים וקונים, לראות בשביל מה אנשים מוכנים להחליף, אתה גם מרוויח רשימה של עובדים מיומנים ועובדים שאתה יכול לשלם אם אתה רוצה לעסוק במאמץ כלשהו. רשתות מאפשרות הזדמנויות רבות לצמיחה כלכלית.
 7. 7
  תכנן כלכלית. כסף הוא דבר חשוב מאוד כשמדובר בבעלות על יותר נכסים ובעלי ידע מעט על האופן שבו מערכות מוניטריות פועלות יסייע משמעותית בבעלות על יותר דברים. תכנון הכספים שלך יעיל הוא כיצד אתה מתאם את כל הפעילויות הכספיות שלך ומאפשר לך לייצר לוחות זמנים ותוכניות לצמיחה כלכלית משלך. תקצוב, הפקת תוכניות רכישה, מעקב אחר ההוצאות שלך - כך אתה עוקב אחר מה שאתה מסתדר כלכלית.
 8. 8
  חפש תמיד את העסקאות הטובות ביותר. מיומנות זו חוסכת כסף רב בטווח הארוך ומאפשרת לך להחזיק יותר רכוש. לאורך זמן, זו מיומנות שלוקחת סבלנות ומשמעת אך היא מוצדקת כלכלית. האינטרנט הופך את הצעד הזה להרבה יותר קל - דברים שהם יקרים בחנויות הם לרוב זולים להפליא ברשת כשהחסרון היחיד הוא שלא משיגים אותם מיד. שזו כמעט תמיד עלות מוצדקת כלכלית.
  מיומנות זו חוסכת כסף רב בטווח הארוך ומאפשרת לך להחזיק יותר רכוש
  מיומנות זו חוסכת כסף רב בטווח הארוך ומאפשרת לך להחזיק יותר רכוש.
 9. 9
  לפני שאתה קונה משהו יקר למדי, בדוק אם הנחות ומבצעים מקוונים. סכום הכסף שניתן לחסוך מחיפוש אחר הנחה ברשת הוא משמעותי. חברות רבות מציעות מבצעים ומבצעים שמאפשרים לך לקבל את אותו הדבר בשבריר מהעלות - אפילו חיפוש מהיר של '(הפריט שלך) הנחה' באינטרנט יכול להועיל כלכלית.
 10. 10
  בדוק קמעונאים מקומיים באזור שלך שקונים. בכל עיר נתונה יש בדרך כלל קומץ קמעונאים שקונים דברים בכדי למכור אותם מחדש. קמעונאים אלה יכולים להיות המפתח לבניית קשרים ולמקום למכור פריטים שאתה מקבל ברשותם תמורת כסף מזומן נוסף על מנת להשיג את מבוקשך - נסה קמעונאים של רהיטים, גרוטאות גרוטאות, חנויות לחלקי מחשב ושווקים. על ידי ביצוע פעולה זו אין מחיר קבוע לכל מה שאתה לומד מיומנויות מפתח של סחר חליפין והתמקחות המסייעות לך באופן משמעותי בכל העסקאות הרציפות שלך.
 11. 11
  תמיד יש משהו שאתה מוכן לסחור או מסוגל לסחור בו. כסף יכול למלא את התפקיד הזה היטב, אבל זה לא רק צריך להיות דבר כספי - זה יכול להיות עבודה מיומנת, רכוש או רכוש אחר שאתה מחזיק אך ורק למסחר. חשבו על גולות - כשמשחקים גולות יש לכם טוהו, ואם אי פעם תאבדו את הגו תאבדו את היכולת שלכם לשחק גולות. ודא שיש לך תמיד משהו שאתה יכול לסחור בו.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
מאמרים בנושאים דומים
 1. איך להרוויח כסף בפנימייה?
 2. כיצד לפרסם ב- OfferUp באנדרואיד?
 3. איך לסחור ב- Poshmark באנדרואיד?
 4. איך להרוויח כסף באמצעות אינסטגרם?
 5. איך להפוך לשותף ביוטיוב?
 6. איך קופון קיצוני?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail