איך להתמודד עם זכייה בלוטו?

כיצד אוכל לאסוף את כספי לאחר זכייה בלוטו
כיצד אוכל לאסוף את כספי לאחר זכייה בלוטו?

הרגע זכית בלוטו! סוף סוף ניתן לשים את כל הכרטיסים הגרועים והמספרים המצערים. אבל מה קורה אחרי שזכית בקופה? המשך לקרוא לקבלת מידע על אופן התביעה של הפרס והשתמש בחוכמה ברוח שלך.

חלק 1 מתוך 3: מה לעשות ישר אחרי שזכית

 1. 1
  נסו לשמור על שתיקה. אל תספר לאף אחד שזכית עד שיהיה לך באמת את הכסף. כמה שהסכום גדול ככל שיהיה, חייכם ישתנו בצורה די דרסטית, ולוקח זמן עד שהנסיבות הטבועות שלכם שוקעות. אז תירגעו, נשמו עמוק ואל תפטפטו. אתה רוצה לשמור על פרטיותך זמן רב ככל האפשר.
 2. 2
  קרא בעיון את כל ההוראות. עשו זאת לפני שתביעו את הפרס שלכם. ההוראות יהיו הן בכרטיס ההגרלה והן באתר סוכנויות הכרטיסים. לא היית רוצה שהרווחים שלך יתפרקו בטכניקה מטופשת, נכון?
  • חתמו על שמכם בגב הכרטיס אלא אם כן הכללים אוסרים זאת או אלא אם כן הדבר ימנע מכם ליצור אמון עיוור לקבל את הכסף מטעמכם.
  • צרו מספר צילומים של החלק הקדמי והאחורי של הכרטיס שלכם, והפקידו את המקור בכספת בבנק מכובד.
 3. 3
  פנה מיד לעורך דין. אתה רוצה לשקול את האפשרויות החוקיות שלך בנוגע לניהול חשבונות בנק וחלוקת הרווחים. עורך הדין שלך יעניק לך מומחיות וידאג שלא תיתקל במלכודות משפטיות.
כמה שבועות לאחר הזכייה לפני שהכסף זמין בבנק שלי
כמה שבועות לאחר הזכייה לפני שהכסף זמין בבנק שלי?

חלק 2 מתוך 3: אימון ההשלכות המשפטיות והפיננסיות

 1. 1
  הגן על פרטיותך וזהותך. שמותיהם של מרבית הזוכים בהגרלה מתפרסמים על ידי התקשורת, וסביר להניח שתקבלו בקשות ראיון מגופי חדשות מקומיים.
  • יתכן שתוכל להגן על פרטיותך באופן בו אתה בוחר לקבל את הזכיות. לחלופין, ייתכן שתוכל להשתמש בגופים משפטיים בכדי לעזור להסוות את זהותך.
  • חשוב היטב אם אתה רוצה תשומת לב תקשורתית. כיף טוב להופיע בחדשות הלילה ולהפוך לסלבריטאי מיידי, אבל הסלבריטאי הזה מגיע עם כמה אי נוחות. החברים שלך עשויים להתחיל לבקש ממך כסף. פעולותיך ייבדקו היטב. אנשים יצפו ממך לעשות דברים מסוימים עכשיו שאתה עשיר. חיזור אחר תשומת לב תקשורתית אינו יכול להיות הצעד הטוב ביותר אם ברצונך להימנע מאי הנוחות הללו.
 2. 2
  שקול לעורך הדין שלך ליצור אמון עיוור. זה יאפשר לך לאסוף את הכסף תוך שמירה על האנונימיות שלך. תוכל לייעד את ייפוי הכוח ועורך הדין שלך יעזור לך לגהץ כל קמט אחר שתיתקל בהסדר.
 3. 3
  קח בחשבון מיסים. שני דברים בטוחים בחיים: מוות ומיסים. ובכן, אתה כנראה לא צריך לדאוג למוות ממש, אלא אם כן בהלם הפרס יש את הלב שלך קצת מרפרף. אבל כן, יהיו מיסים. העריך שכמחצית הרווחים שלך ילכו לתשלום מיסים. ואתה עלול לקבל מס כפול על זכייתך, תחילה כאשר תקבל אותו, אך גם אם יעלה את שיעור המס שלך גבוה יותר תקבל דרישת מס נוספת בסוף שנת המס.
  • כל זכיות ההגרלה נחשבות להכנסה החייבת במס באירופה, בין אם הן מתקבלות כסכום חד פעמי או בתשלומים שנתיים מרובים.
  • להחזקת זכיות ההגרלה בנאמנות יש יתרונות מס מסוימים מכיוון שהיא נמנעת מתנאי ההכנסות של ההגרלה עם מות הזוכה ומצמצמת מיסים על העיזבון.
  • תרגום: נאמנויות לא מחויבות במס באותה מידה, אז שקול להקים אחת!
 4. 4
  ליצור שותפות אם כרטיסים נרכשו במשותף. אם רכשתם את הכרטיס כחלק מקבוצה, כנראה שתצטרכו לערוך דיונים ותכנון גדולים עם הקבוצה שלכם.
  • שקול את נסיבות הכרטיסים שנרכשו במשותף או על ידי קבוצת אנשים. האם היה הסכם מילולי לחלוקת הרווחים? האם ניתן לאכוף אותו על פי חוקי המדינה? הקמת שותפות חוקית עשויה להיות דרך טובה יותר לקבל את הזכיות בשם כל השותפים במקום שאדם אחד יקבל את הצ'קים.
 5. 5
  התבונן בנסיבות הקשורות לבני זוג או לאחרים משמעותיים. כספי הפיס עשויים להיחשב כרכוש זוגי שנרכש במהלך הנישואין, במיוחד אם הכרטיס נרכש בכספי זוגיות.
  • פירוש הדבר שהוא עשוי להיות נתון לחלוקה בין שני הצדדים בעת גירושין. גם אם הצדדים אינם נשואים, יתכן וזכות זכייה משותפת.
 6. 6
  תסתכל על מתנה של כסף למשפחה וחברים. הזוכים בהגרלה יכולים לתת מתנה מזכיותיהם, עד למגבלת ההדרה השנתית, מבלי להטיל עליהם חבות במס מתנה. להענקת מתנות לעמותות יש גם השלכות מס מועילות על הזוכים בהגרלות.
  • תחשוב על מתן צדקה שאתה מרגיש מאוד לגביהם, או ארגונים שזקוקים להם. ודא שאתה יודע שהעבודה שלהם מכובדת ולא הומצאה אתמול.
  • הפוך את מקבלי המתנות שלך לחתום על הסכמי סודיות. זה ימנע מהם לחשוף את גילוי המתנה שלך במשך חמש שנים לפחות.
ההוראות יהיו הן בכרטיס ההגרלה והן באתר סוכנויות הכרטיסים
ההוראות יהיו הן בכרטיס ההגרלה והן באתר סוכנויות הכרטיסים.

חלק 3 מתוך 3: יצירת הטבות לטווח הארוך מהזכיות שלך

 1. 1
  צרו קשר עם רואה חשבון מכובד או יועץ פיננסי. אתה רוצה לעשות זאת לפני שתוציא כסף כלשהו. הם יעזרו לך לשקול את כל האפשרויות האפשריות ולתת לך את הייעוץ הטוב ביותר האפשרי לניהול הזכיות שלך.
  • היועץ הפיננסי שלך ידון איתך בתוכנית לכמה כסף להוציא לעומת לחסכון, האם להשקיע את כספך ואיפה, יחד עם תחזיות כמו מתי אתה יכול לצפות לפרוש.
  • שקול בנק פרטי ובנקאי פרטי רק עבור ההגרלה שלך והפקדת כספי ההשקעה שלך בחשבון החיסכון הרגיל שלך, והעביר את הכסף לבדיקה לפי הצורך.
  • הקים אמון בבנק הפרטי שלך שילדיך ונכדיך יוכלו לשאוב ממנו.
 2. 2
  תן לעצמך מסע הוצאות ראשוני צנוע. הזוכים בפיס אשר פושטים את הרגל משתגעים לעתים קרובות ברכישת בתים ומכוניות בשלב הראשוני של זכייתם. גרב את שאר הזכיות שלך כדי שתוכל לחיות על הריבית.
  • זו כנראה לא ההצעה האטרקטיבית ביותר, אך איזון בין תחומי העניין שלך לטווח הקצר לבין יעדיך לטווח הארוך. איש מעולם לא הצטער שחסך כסף בטווח הארוך.
 3. 3
  שקול לקחת תשלומים שנתיים על סכום חד פעמי. זה יאפשר לך לקבל שנה-שנתיים מהחלטות פיננסיות שעלולות להיות גרועות בזמן שאתה לומד את החבלים של הדרכים הטובות ביותר לנהל את הכסף שלך.
 4. 4
  שקול לא להפסיק את עבודתך. יכול להיות שאתה עשיר; עם זאת, תזדקק למשהו שיעסיק אותך וימנע ממך לבזבז את כל העושר החדש שלך. נסו לעבוד במשרה חלקית או לקחת חופשה.
  • זה הזמן המושלם לחקור את הקריירה שתמיד רצית. בין אם זה להיות אמן, בעל זכיינות או מורה בתיכון, המשך בעבודה שאתה באמת רוצה עכשיו שיש לך את האמצעים וקצת זמן לחקור.
  • שקול לחזור לבית הספר. אם אתה אוהב ללמוד ואת הסיפוק שמלווה בידע, חשוב להירשם לשיעורים שמעניינים אותך. אתה לא צריך להיכנס להרווארד. מכללה קהילתית פשוט תעשה, כל עוד אתה נותן את מוח אימון.
  • שקול לקחת שיעורים פיננסיים, הם יכולים לעזור לך להבין את הדוחות מצוות היועצים הפיננסיים שלך.
  • האם תשלם את ההלוואות שלך.
 5. 5
  להשקיע, להשקיע, להשקיע. אתה יודע את האמירה "אתה צריך כסף כדי להרוויח כסף." ובכן, ההצהרה הזו עדיין חלה. יש לך סיכוי להרוויח סכום כסף משמעותי רק על ידי השקעה. זה לא לבוש ברזל, אבל זו דרך טובה לוודא שהכסף שלך לא רק מבוזבז או יושב שם "לא עובד בשבילך".
  • זכרו, אם ההשקעות שלכם אינן מניבות יותר תשואה מאשר אינפלציה, הרי שבמונחים "כוח הקנייה" של הכסף שלכם למעשה מצטמצם.
  • גוון את הפורטפוליו שלך, אך יש מגבלת השקעה מסוכנת. שקול מסלולים בטוחים יותר, כגון תוכנית פרישה, פיקדונות זמן, אישורים או שווקי כסף. שאל את איגוד האשראי המקומי שלך אם הם זקוקים לחבר מועצה אחר בהתנדבות. למדו את החבלים הפיננסיים.
  • אם אתה בארה"ב, זכור כי ממשלת ארה"ב מבטחת רק כל חשבון בנק עד 187000 €, כלומר לא צריך להיות יותר מ- 187000 € בכל חשבון בנק אם אתה רוצה להיות בטוח. השקיע כסף שאינו נמצא בחשבון בנק באג"ח או בשוק המניות.
 6. 6
  קנו הכל בכרטיס אשראי מבוסס תגמולים ושלמו אותו מדי חודש מחשבון הצ'קים שלכם. בדרך זו, אתה יכול לקצור עוד הרבה פרסים על שום דבר. רק דאג לשלם בזמן, כדי למנוע כל ריח שחייב לבנק.
 7. 7
  שמור על פרופיל נמוך. שמור על החברים הוותיקים שלך קרוב. אתה כבר סומך עליהם ויודע שהם שם לטווח הרחוק. נסו לא להיות צעקניים או למשוך תשומת לב לא רצויה.
 8. 8
  קנה חכם. יכול להיות שיש לך מספיק כסף לקנות אי ומצאת מיקרונציה, אבל אתה עדיין צריך להפעיל את המיקרונציה הזו. שקול את ההוצאות הנוספות הכרוכות לפני הקנייה.
  • תחשוב לפני שאתה קונה בית. כמה יהיו ארנונה? כמה יהיו כלי עזר? כמה אבזבז אחזקה? קחו בחשבון גם כי ערכו של בית לעיתים קרובות משתנה עם השוק.
  • תחשוב פעמיים לפני שאתה קונה צי של פורש. מכוניות מאבדות מחצית מערכן ברגע שאתה מסיע אותם הביתה מהסוכנות. מכוניות יקרות דורשות תחזוקה יקרה, ולמכוניות זרות מוטלות עליהן מכסים על ידי ממשלות.
 9. 9
  התייחס היטב למשפחה שלך. אם הם היו שם בשבילך הרבה לפני שהיית זוכה בלוטו, כדאי לך לפנק אותם במשהו מיוחד. אך אינך מחויב להקל על הכפייה הכספית שלהם, אם יש להם כאלה. זכרו שהמשפחה שלכם יכולה לעזור לכם. אם יש לך או הם הרגלי הוצאה גרועים שדומים לך
 10. 10
  קנה תקליטורים במחיר של 187000 € כל אחד, מבוטח באופן פדרלי, וקח את התמורה. קנו את התקליטור בעל הריבית הנוכחית הגבוהה ביותר לטווח הקצר ביותר האפשרי וגלגלו או רכשו מחדש בשיעור גבוה יותר עד שתוכלו למצוא שיעור תשואה טוב יותר. הבנק שלך יעזור לך לעשות זאת.

טיפים

 • זכור כי כאשר אתה מתמודד עם בנקים קטנים, עבור ישירות לסמנכ"ל או להנהלה העליונה. עם בנקים לאומיים גדולים יותר, עבור לחטיבה הבנקאית הפרטית או שווה ערך עבור לקוחות עם עושר רב. יתכן שיש להם אפשרויות רבות יותר בכל מה שקשור לבנקאות, ותופס טוב יותר את הליכי הגילוי והאבטחה בבנק.
 • אל תבזבז את זה מיד. תן לעצמך סכום לבזבז בכל שבוע והבטיח לעצמך, ברגע שהוא נעלם זה נעלם!
 • השתמש בכסף כדי לשלם תחילה את חובך. חשוב לעשות חובות ללא חובות לפני שאתה קונה הרבה דברים.
 • תן את המכונית הישנה שלך לצבא ההצלה או לצדקה אחרת.
 • לפני שאתם אוספים את הכסף, רשמו או רשמו את כל מה שתרצו לעשות או להשיג, מה אתם רוצים להימנע מהדרך ואיך אתם מרגישים כרגע לגבי המצב הנוכחי והעתיד. זאת כדי שבסופו של דבר תוכלו לחזור ולראות מה הרגשתם ומה רציתם לעשות כשלא ידעתם איך לחיות כמיליונר. זה יכול להיות בדיוק מה שאתה צריך אם השקפת החיים שלך תהיה בסופו של דבר מעוותת על ידי כסף.
 • צרו רשימת משאלות שתוכלו להסתכל עליה אחר כך ואז החליטו מה אתם באמת צריכים, חלק מהדברים נותרים הכי טובים כחלומות במקום מציאות יקרות מאוד!
 • אל תפוצץ את כספך על דברים שאינך זקוק להם מלבד אותו מסע ההוצאות הראשון.
 • שמור על עצמך בבדיקה. אקסטרווגנציה יכולה לגרום לך לאבד את עצמך ואת חבריך. זה יכול גם להשיג לך את החברים שאתה לא באמת רוצה.
 • אם פיתחת הרגלי הוצאה סבירים ולא תבצע שינויים ביום המזל שלך, תמשיך להיות לך הרבה כסף למקרי חירום. קנו כמה פריטי כרטיסים גדולים שאתם באמת רוצים ואז חידשו את החיים שניהלתם לפני כן.
 • אל תתפאר בזה, אנשים יתעצבנו עליך או ינסו להיות חבר שלך כדי להשיג את מה שיש לך.
 • זכור להיות חכם עם העושר החדש שלך. אל תהיה אימפולסיבי או קנה דברים שאתה לא צריך. ייתכן שמשפחתך מצפה ממך רק לחלק כסף, אך הם אינם זכאים כברירת מחדל לכספך, ואינך מחויב להעניק להם דבר מכך.
להחזקת זכיות ההגרלה בנאמנות יש יתרונות מס מסוימים מכיוון שהיא נמנעת מתנאי ההכנסות של ההגרלה עם מות הזוכה
להחזקת זכיות ההגרלה בנאמנות יש יתרונות מס מסוימים מכיוון שהיא נמנעת מתנאי ההכנסות של ההגרלה עם מות הזוכה ומצמצמת מיסים על העיזבון.

אזהרות

 • נסה לא לתת לכסף להיות הנושא או הנושא העיקרי בינך לבין חבריך, המשפחה המורחבת וחברות / חברים.
 • הגרלות רבות ידרשו שחרור כדי לאפשר להם לפרסם את המשחק, אך אתה אמור להיות מסוגל לקבל ייעוץ משפטי כדי למנוע זאת מטעמי פרטיות. ובמקרה שאתה לא יכול, כמוצא אחרון להרכיב משקפיים כהים, לשנות את סגנון הלבוש שלך ולהשתמש בתחפושת בכל צילום פרסומי.
 • זכרו שכסף לא קונה אושר. לחלק מהאנשים העשירים בעולם יש הכי פחות אושר.

שאלות ותשובות

 • כמה זמן לוקח לקבל את מזומן ההגרלה שלי?
  תלוי, אם זה קופה בדרך כלל זה לוקח 6-8 שבועות וההגרלה הרגילה אורכת כ 3-5 שבועות. אז אתה יכול לתבוע את המזומנים שלך.
 • אני מעל גיל 80 - מה עדיף - סכום חד פעמי או קצבה?
  הסכום האחיד. כבן 80, סביר להניח שתמות בקרוב. סכום חד פעמי מאפשר לך ליהנות מהכסף בזמן שאתה עדיין יכול. יתר על כן, תוכלו גם לכתוב צוואה ולתת את שאריות הזכיות לאחד מבני משפחתכם.
 • מה קורה לאחר אימות הכרטיס בחנות?
  יהיה עליך לפנות למשרד ההגרלה של מדינתך על מנת לטפל בתביעה.
 • איזה סוג שכר טרחה היה עורך דין שיגבה זוכה עשיר בהגרלה?
  עורך דין ככל הנראה יגבה מזוכה בהגרלה את אותה שכר טרחה שהוא יגבה מכל לקוח אחר.
 • היכן אוכל לאמת את הלגיטימיות של רואה חשבון או מתכנן פיננסי?
  בקש לדבר עם לקוחות קיימים או לשעבר.
 • האם שכר טרחת עורך הדין נפרד מדמי נאמנות? אם כן, כמה שכר טרחת עורך דין?
  שכר טרחת עורך דין אכן נפרד מדמי אמון. כל עורך דין קובע את שכר הטרחה שלו.
 • אם שני אנשים זוכים בכרטיס אחד, האם שני האנשים חותמים על הכרטיס?
  זה תלוי במצב התושבות שלך. בקליפורניה, למשל, רק אדם אחד יכול לחתום על הכרטיס. בדוק את אתר הגרלת המדינה שלך.
 • מה שכר הטרחה הרגיל של רואה חשבון או יועץ משפטי שיעזור בהקמת נאמנות?
  נאמנות, תלוי עד כמה היא מורכבת, עולה כ- 1120 € -1490 € עם זאת, הקפידו לדבר על שכר טרחה עם עורך הדין מקדימה, בידיעה בדיוק מה יעלה לעבוד איתם.
 • כמה שבועות לאחר הזכייה לפני שהכסף זמין בבנק שלי?
  זה משתנה, אך זכייה בקופה בדרך כלל תחלוף 6-8 שבועות מהטענה שהיא זמינה עבורך. בינתיים, אתה אמור להיות מסוגל להבטיח קו אשראי.
 • כיצד אוכל לאסוף את כספי לאחר זכייה בלוטו?
  רק תגיד להגרלה לאן אתה רוצה שהכסף יישלח.

תגובות (22)

 • parker70
  אמר לי דברים שלא ידעתי על זכייה בלוטו.
 • jessicaedwards
  תביעת זכיית הקופה לאחר שכל המספרים הזוכים נכונים.
 • dameon37
  זה היה מאוד מועיל, תודה.
 • patriciasmith
  הכל, מתחילת המאמר על שמירתו לעצמך ועד שהכסף נמצא בבנק וגם אז להיות סלקטיבי ועד לקבלת ייעוץ פיננסי, היה מועיל. תשלום חובות ולא נסחף עם הריגוש שיש כל כך הרבה כסף עוזר גם. להיות אנונימי.
 • bsaunders
  זה נתן לי תובנה חכמה ועמוקה יותר כיצד להקדים את משחק הגיימרים!
 • jacobsonmozelle
  מאוד עוזר ואמיץ.
 • gernser
  היו חכמים בהוצאת הכסף ועזרו ליקיריכם.
 • murrayelliot
  לפני שאתם אוספים את הכסף, רשמו או רשמו את כל מה שתרצו לעשות או להשיג, מה אתם רוצים להימנע מהדרך ואיך אתם מרגישים כרגע לגבי המצב הנוכחי והעתיד. זה בלט לי.
 • meta02
  גיביתי את שאר המחקרים שלי, ועוד כמה רעיונות חדשים.
 • kwolf
  אני מבין טוב יותר מה לעשות עם הזכיות שלי בצורה אחראית! תודה.
 • ustroman
  טיפים על בנקים קטנים לעומת בנקאות פרטית בבנקים גדולים יותר. צעדים לפני תביעת הפרס. מיסי מתנה. מאמר טוב מאוד בסך הכל. אסקור שוב.
 • qkoelpin
  זה נחמד לדעת מה לעשות לעומת מה לא לעשות. חלומות יכולים להפוך למציאות.
 • cgibson
  מאמר זה באמת עוזר לי לעשות סדר בתהליך החשיבה שלי עד להישאר מקורקע ולהראות את תודתי כלפי מה שיש לי ברגע זה. תודה!
 • gmiller
  חשבתי שזה די אינפורמטיבי. ישנן נקודות רבות שהוזכרו שכבר חשבתי עליהן. נחמד לדעת שכבר חשבתי על פי השורות האלה.
 • henri05
  זה מאמר נהדר. עצות טובות שיעזרו לך להנחות את הכיוון האישי שלך, עניין וביטחון אישי נבון. תודה.
 • amy98
  זה נתן לי תובנה לגבי איך לחשוב על זכייה בלוטו. הוא ציין כיצד להעביר כסף לעבודה בתקליטורים.
 • kossmartine
  עוזר מאוד. רציתי להכין את עצמי להיות זוכה בלוטו והמאמר הזה היה מושלם. עכשיו, כשאני זוכה בלוטו, אני מרגיש יותר בטוח ודרגתי בגלל מאמרים כאלה, ששימשתי כמדריך. תודה.
 • schadenbernardo
  הייעוץ להישאר רגוע ומבוקר הוא במקום. קל להיתפס להתרגשות ולאבד את עצמך. מאמר זה אומר אל תעשו זאת, והישארו אסירי תודה.
 • creola88
  ובכן, זה יעזור לי רק למקרה שאזכה אי פעם בסכום גדול של כספים. אף פעם אל תגיד אף פעם.
 • blanchezemlak
  זה נחמד לחלום, אבל גם להיות מציאותי. אם בכלל אצטרך לזכות בלוטו, אני רוצה להיות מוכן.
 • lorenzabreitenb
  רק עושה קצת מחקר. זה היה מאורגן וקל להבנה
 • cicerozemlak
  לשתוק בנושא זה הדבר הראשון שצריך לעשות. ברגע שאתה נותן לתקשורת לאתר אותך לציבור, הכל נגמר אבל הצעקות! יהיו לך יותר "חברים" ממה שאתה יכול ללחוץ עליהם מקל.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail