כיצד לחסוך כסף במשלוח המצרכים?

אתה יכול לחסוך כסף על ידי רכישת פריטים מסוימים במכולת שלך ופריטים אחרים באמצעות שירותי משלוח
מכיוון שעלויות המזון משתנות, אתה יכול לחסוך כסף על ידי רכישת פריטים מסוימים במכולת שלך ופריטים אחרים באמצעות שירותי משלוח.

ישנן מספר דרכים לחסוך כסף בעת משלוח המצרכים. עקוב אחר מבצעים והשווה מחירים של שירותי משלוח המכולת שלך למחירים במכולת המקומית שלך. בעת בחירת מצרכים באמצעות שירות משלוחי המכולת שלך, עקוב אחר הסכום הכולל שלך - כולל דמי משלוח - ושמור עליו בתקציב היעד שלך.

שיטה 1 מתוך 3: הוצאות חכמות

 1. 1
  קנו מצרכים להנחות. מערכות משלוחים רבות של מכולת מציעות מצרכים מוזלים למכירה. השגת מצרכים מוזלים אלה יכולה לייצר חיסכון עבורכם ועבור משפחתכם.
  • לדוגמה, אם אתה מקבל משלוחי מצרכים ואתה רואה אפשרות שכותרתה, "עיין במצרכים מוזלים" או "מבצעים יומיים", בדוק זאת בחיסכון בחטיפים או מוצרים טעימים אחרים.
 2. 2
  נצלו מבצעים. שירותי משלוחי מכולת רבים מציעים הנחות לקונים ראשונים או ללקוחות קבועים. שירותים אחרים מציעים מכירות פלאש או הנחות יומיות על משלוח או על פריטים מסוימים. עקוב אחר מבצעים אלה ודומים כדי לחסוך כסף בעת משלוח מכולת.
  • אל תשכח להסתכל באתרי קופונים מקוונים כמו RetailMeNot, Groupon ו- Price Blink.
 3. 3
  החלף בין משלוחים לבין חנויות קמעונאיות בקניות מצרכים. מכיוון שעלויות המזון משתנות, אתה יכול לחסוך כסף על ידי רכישת פריטים מסוימים במכולת שלך ופריטים אחרים באמצעות שירותי משלוח. בשר, למשל, לרוב זול יותר באמצעות שירותי משלוחי מכולת.
  • בדוק עלונים ומודעות של מכולת בעיתון המקומי שלך כדי לראות אם השימוש בשירות משלוחי המכולת שלך נשאר תחרותי כלכלית.
  ישנן מספר דרכים לחסוך כסף בעת משלוח המצרכים
  ישנן מספר דרכים לחסוך כסף בעת משלוח המצרכים.
 4. 4
  מיין לפי מחיר יחידה. כשאתה גולש אחר פריט מסוים בשירותי משלוח מכולת, אתה יכול לארגן את תוצאות החיפוש שלך בכמה דרכים. הדרך הטובה ביותר היא למיין לפי מחיר. זה יאפשר לך לראות את האפשרויות המשתלמות ביותר תחילה, ואת אפשרויות הדלוקס בהמשך הרשימה.
  • לדוגמא, אם אתם מחפשים תותים, ייתכן שיהיו לכם אפשרויות ממספר מותגים שונים, שכל אחד מהם מתמחר את התותים שלהם בצורה שונה. אם תארגן את תוצאות החיפוש לפי עלות (נמוכה עד גבוהה), תוכל לראות את התותים שעולים הכי פחות.
  • במקרה כזה, וודא שאתה מקבל את המחיר הטוב ביותר ליחידת משקל, ולא את המחיר הנמוך ביותר הכולל (שעשוי להיות תלוי בכמות התותים שאתה קונה).
 5. 5
  הימנע מקניות עבור דברים שאתה לא צריך. אם אתה קונה מצרכים במגה-סטור, אתה עלול למצוא את עצמך גולש באזורים בחנות שלא מוכרים אוכל. זה יכול לפתות אותך לקנות בגדים, איפור, מוצרי אלקטרוניקה או צעצועים שאתה לא באמת צריך. קבלת המצרכים ברשת תמנע מכך.
  • במידת האפשר, מצא שירות משלוחים מקוון של מכולת המאפשר לך גם לקנות נייר טואלט, משחת שיניים וכל שאר מצרכים הביתיים שאתה זקוק להם בכדי לוותר לחלוטין על ביקורים במכולת.
  • קנו רק את המצרכים שאתם צריכים. קנייה של יותר ממה שאתה צריך תביא לקלקול. אם אתה מקבל את המצרכים שלך באמצעות שירות המספק רק מספיק להכנת ארוחה, אתה יכול לחסוך כסף בקנייה לא יותר ממה שאתה צריך.
 6. 6
  עקוב אחר הוצאות ומלאי. בין אם אתה מקבל את המצרכים שלך באמצעות אפליקציה או דרך אתר אינטרנט, לאחר שתשתמש בשירות משלוחי המכולת שלך באופן בלעדי במשך כמה שבועות, תהיה לך רשימת ריצה של כל המצרכים במזווה שלך. התייעצות עם רשימה זו לפני ביצוע הרכישה הבאה תמנע ממך לקנות דברים שכבר יש לך (ולכן אינך זקוק להם).
  • כל הוצאות המזון שלך לפניך ונגישות בקלות יכולות גם לעזור לך לחסוך על ידי שמירה על תקציב. לדוגמא, אם אתה יודע שאתה רוצה להוציא סכום של יותר מ 75 € לשבוע על מצרכים, זה יכול להיות קשה לספר בעת הקניות בחנות מכולת. אך בחירת המצרכים שלך באופן מקוון באמצעות שירות משלוחים מאפשרת לך לראות את הסכום הכולל שלך בעת הקנייה, ומעניקה לך אפשרות להחליף פריטים יקרים לחלופות זולות יותר במידת הצורך.

שיטה 2 מתוך 3: הורדת עלויות המסירה

 1. 1
  בחר שירות משלוחים בעלות נמוכה. אם תבחרו בשירות משלוחי מכולת המציע מצרכים בלבד בעלות נמוכה, תימנעו מהבחירות הקשות שתמצאו בעת קניות ברשת מכולת מפוארת. זה ימנע ממך לקנות בטעות דברים כמו סירופ מייפל אורגני 26 € שאתה לא יכול להרשות לעצמך.
  • בדקו את מחירי שירות משלוחי המכולת בו אתם מעוניינים להשתמש לפני ההרשמה.
  • יש לוודא ששירות המשלוחים ממציא את מצרכיהם מחנות המציעה מחירים נמוכים או בינוניים.
  • קנו רק מצרכים משתלמים.
  עקוב אחר מבצעים אלה ודומים כדי לחסוך כסף בעת משלוח מכולת
  עקוב אחר מבצעים אלה ודומים כדי לחסוך כסף בעת משלוח מכולת.
 2. 2
  בצע הזמנה גדולה. ביצוע הזמנה גדולה יכול לעתים קרובות לעזור לך לחסוך בעלויות משלוח או דמי הזמנה. לדוגמה, כאשר מקבלים משלוחים של מצרכים ישירות מחנות, ייתכן שתצטרך לשלם אגרה אם תזמין פחות מסכום מינימלי (למשל אם אתה מזמין פחות מ- 26 €). אם תזמין יותר ממינימום זה, תימנע מתשלום האגרה ותמקסם את כספך.
  • שירותי משלוחי מכולת רבים מציעים גם משלוח חינם אם מזמינים יותר מסכום מסוים.
 3. 3
  בחר זמן אספקה איטי יותר. זמני אספקה ארוכים יותר הם בדרך כלל זולים יותר מזמני אספקה קצרים יותר. לדוגמה, כאשר מקבלים משלוחים של מצרכים דרך Safeway, אתה יכול לבחור זמן אספקה של שעה במחיר פרמיה. אך אם תבחר זמן אספקה של שעתיים, תחסוך כסף. בחרו זמן אספקה של ארבע שעות ותחסכו עוד יותר.
 4. 4
  בדוק את העמלות. בעת חישוב העלות הכוללת של משלוחי מצרכים, אל תשכח לקחת בחשבון דמי משלוח או משלוח, דמי חברות או מנוי ועלויות נסתרות דומות. אחרי הכל, אם ההזמנה הכוללת שלך עולה על העלות של ההוצאות שאתה פשוט הולך למכולת, אתה בכלל לא חוסך כסף.
  • כל שירות משלוחים גובה מחיר שונה למשלוח, כמו גם מחירים שונים עבור המצרכים עצמם.

שיטה 3 מתוך 3: בחירת שירות המשלוחים שלך

 1. 1
  בחרו שירות ארוחות. שירותי ארוחות יכולים לחסוך לכם כסף בכך שהם מספקים לכם רק את המצרכים הדרושים לכם בכדי להכין ארוחות טעימות. זה מונע ממך לקנות עודף מצרכים שפשוט תשתבש במקרר שלך.
  • שירותי ארוחות כמו סינר כחול, גזר סגול ושף ירוק מספקים את הכמות המדויקת של החומרים הדרושים למתכון שלכם, שהם מספקים גם.
  • התאם אישית את ההזמנות שלך בהתאם לתזונה שלך - למשל, אם אתה צמחוני, תוכל להודיע לשירות בעת ביצוע ההזמנה.
  • אתה יכול גם להתאים אישית את התדירות שבה שירות הארוחות שלך מספק לך אוכל. אתה יכול לקבל משלוחים יומיים, שבועיים או חודשיים, תלוי באיזו תדירות אתה רוצה לנצל את השירות.
  • עלויות המשלוח עשויות להיראות גבוהות, אך ניתן לחסוך בהזמנה גבוהה יותר לכל קופסה.
  שירותי ארוחות יכולים לחסוך לכם כסף בכך שהם מספקים לכם רק את המצרכים הדרושים לכם בכדי להכין ארוחות טעימות
  שירותי ארוחות יכולים לחסוך לכם כסף בכך שהם מספקים לכם רק את המצרכים הדרושים לכם בכדי להכין ארוחות טעימות.
 2. 2
  קבלו מצרכים באמצעות שירות משלוחים מקוון בלבד. שירותי משלוחי מכולת מביאים את חומרי הגלם הדרושים לכל דבר שתרצו לבשל היישר לדלתכם. שירותים מסוימים מציעים גם ארוחות מוכנות מראש או חבילות מרכיבים המאפשרות להכין ארוחה מסוימת בבית. פשוט דפדפו באתר השירות ורכשו את החומרים הרצויים לכם.
  • שירותי משלוח פופולריים כוללים את AmazonFresh, Google Express ו- ShopFoodEx.com.
  • זמני האספקה משתנים מכמה ימים עד שבוע.
  • יתכן שלא תהיה זכאי לנצל כל שירות משלוחי מכולת. חפש שירות זמין באזורך.
 3. 3
  דאג למשלוח דרך החנות המקומית שלך. חנויות מכולת רבות - כולל Vaughn's, Safeway ו- Whole Foods - מציעות שירותי משלוחים אם אתם גרים במרחק מסוים מהחנות. בדוק באתר המכולת המקומי שלך וחפש אפשרות משלוח. לחלופין, התייעץ עם המנהל הכללי של המכולת המקומית שלך וברר לגבי אפשרויות משלוח אפשריות.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail