איך להאכיל משפחה בתקציב הדוק?

רתימת אובדן זה יכולה לתרגם בקלות לכסף שנחסך למשפחתך על ידי מתיחת הדולרים שלך ויצירת סטנדרטים חדשים לתזונה
רתימת אובדן זה יכולה לתרגם בקלות לכסף שנחסך למשפחתך על ידי מתיחת הדולרים שלך ויצירת סטנדרטים חדשים לתזונה, בריאות וזמן משפחתי.

לא משנה ההכנסה שלך, כולנו יכולים לעמוד בחוזקה בכל הנוגע להאכלת משפחותינו. בעולם, שליש מכל המזון המיוצר ברחבי העולם הולך לאיבוד או מבוזבז במערכות ייצור וצריכת מזון. רתימת אובדן זה יכולה לתרגם בקלות לכסף שנחסך למשפחתך על ידי מתיחת הדולרים שלך ויצירת סטנדרטים חדשים לתזונה, בריאות וזמן משפחתי.

שיטה 1 מתוך 4: הכנה להצלחה

 1. 1
  הכינו רשימה ואל תקנו שום דבר שאינו ברשימה. אם אתה יכול, השאר מאחור כל מי שאינו יכול לפעול לפי הכלל הזה.
 2. 2
  קבעו תקציב. קח רק מזומן והשאיר את הכרטיסים שלך מאחור. אם יש לך רק סכום מוגדר, אתה מוציא רק סכום מוגדר. חנויות מכולת מצפות מכם להוסיף כמה דברים נוספים לעגלה שלכם; פיתוי הוא דרך להגדיל את הרווח שלהם בקלות. בעל מזומן בלבד יאלץ אותך להישאר בגבולות התקציב שלך.
 3. 3
  תכנן מראש עם המשפחה שלך. חשוב על כמה אתה יכול להוציא ומה יש לך בבית. קח בחשבון מה נשמע מושך למשפחתך ונסה למצוא איזון בין השניים. פשרה היא המפתח כאשר מתחילים לשנות את הרגלי הקניות שלכם.
 4. 4
  בדוק את המודעות למכירות. זה אולי נראה לא אינטואיטיבי לקנות לפני הבישול, אבל אתה תחסוך כסף אם אתה מתכנן את הארוחות שלך סביב מה שיש למכירה. אם משהו מוצע במחיר מעולה אך אינך יודע מה לבשל, חפש מתכונים חדשים ומרתקים שיגישו למשפחתך.
 5. 5
  גזור / הדפס קופונים. חפש בעיתונים וחקור באתרי קופונים למכולת מקוונים בחינם עבור קופונים להדפסה.
  • חנויות יציעו לעיתים קרובות קופונים בחנויות, הזמינים במעברים ובגב הקבלה.
  • תהיה לך גישה טובה יותר למבצעים המוצעים אם תירשם לדיוורים בחנות או לכרטיסי קונים תכופים.
  • קופונים להדפסה נמצאים בכל מקום, החל משקעים ברשתות החברתיות ועד סניפי ייצור. נצלו אותם!
  • קופונים לנייד מגיעים דרך הטלפון החכם שלך, מה שהופך אותם ליותר נוחים וקלים להשגה מאשר קופונים לגזירה. אפליקציות שונות מציעות קופונים שונים בחנויות שונות, כך שההצלחה שלכם תלויה בשווקים באזורכם וברשימת הקניות שלכם.
 6. 6
  קנו פחות וחסכו יותר. תכננו יום קניות יצרני אחד בשבוע. זה ייתן לך זמן להכין רשימות, לבדוק את המלאי שלך ולאסוף את הקופונים שלך. התייחסות רבה יותר לעתיד בעת קניות תבטיח לך לחסוך כסף (וזמן, גז ואנרגיה) מכיוון שלא תוכל (או תרצה) להשיג את ה"דבר אחד נוסף ".
 7. 7
  פגע במספר חנויות. לחנויות מסוימות מחירים טובים יותר על ביצים, חלב וגבינות, בעוד שלא ניתן לנצח על חלקן הגדול. לאחרים עשויים להיות מחירים טובים יותר על נייר טואלט, בעוד שמעמד הפירות והירקות הבסיסי שלך יכול להיות המחירים הטובים ביותר מכולם. חקרו ושאלו חברים מה היו חוויות חיסכון בכסף שלהם בקהילה.
  • נצלו כל חנות, אך שימו לב כמה הם רחוקים זה מזה. לא כדאי לחסוך קצת כסף על נייר טואלט כשאתה מוציא יותר על דלק.
קח בחשבון מה נשמע מושך למשפחתך ונסה למצוא איזון בין השניים
קח בחשבון מה נשמע מושך למשפחתך ונסה למצוא איזון בין השניים.

שיטה 2 מתוך 4: קניות במבצעים הטובים ביותר

 1. 1
  חפש מה יש בעונה. אספרגוס יכול לרוץ 3,70 € חבורה בחודשי החורף, אך ניתן למצוא אותו תמורת 1,50 € לחבורה בחודשי האביב. נצלו את עונות הקציר!
 2. 2
  קנה בכמויות גדולות. קנייה בכמויות גדולות מובילה לבחירות מזון בריא יותר (מכיוון שרבים מהן אוכלים שלמים), כמו גם להציע לך את החופש לבחור בדיוק כמה אתה צריך ולא להתאים לסחורות ארוזות מראש שניתן בקלות לשכוח ולבזבז. פריטים לקנות בכמויות גדולות יכולים להיות אורז, קמחים, דגני בוקר, דבש, סוכרים, פסטה, עדשים, שיבולת שועל (מיידית, מגולגלת, חותכת פלדה), אגוזים, שמנים, פירות יבשים, תבלינים, קפה, תה, ועוד כל כך הרבה! באופן דומה, ניתן גם לקנות ירקות ופירות בתפזורת בעונת השיא שלהם ולשמור אותם לצריכה מאוחרת יותר.
  • אם אתה מביא מיכלים משלך לחנות, זכור לשקול אותם לפני מילוים. תוכלו למצוא סולמות ידי סעיף בתפזורת, או שאתה יכול לקחת את המיכל עד הדלפק כדי להיות "טרה החוצה" דיילת המשקל של מיכל בשבילך.
 3. 3
  רכישת המותגים הגנריים תחסוך לכם עד מחצית העלות של עמיתיהם למותג. לא ניתן להבחין בין קמחים, סוכרים, מלחים, אגוזים, דגנים, שעועית משומר וירקות ממותגי השמות ועולים הרבה פחות. עם זאת, הימנע מיוגורט גנרי מכיוון שלעתים קרובות יש בו תוספת סוכר ותוספים אשר נוגדים את היתרונות הבריאים הנמצאים בדרך כלל ביוגורט.
 4. 4
  חפשו מבצעים על בשר והקפיאו אותו כמו שצריך. כאשר בשר נמכר, בלאו הכי מלאי! אך דאג להקפיא אותו כראוי כדי למנוע היותו מייבש ארנק.
  • אריזות חנויות מכולת אינן מיועדות להקפאה לטווח ארוך. אתה רוצה לעטוף אותו פעם או פעמיים. אם הוא יוקפא רק כמה שבועות, שקית מקפיא תהיה מספקת. כל דבר ארוך מזה דורש נייר פח, ניילון ושקיות מקפיא. המטרה היא לוודא שאף אוויר לא נוגע בבשר.
 5. 5
  הימנעו ממזון מעובד וארוז מראש. זה יקר ולא בריא. במזון מעובד מוסרים חומרי הזנה ורוב מה שנשאר הוא רק סוכר, נתרן וכימיקלים. היפטרות ממאכלים אלה היא הזדמנות נהדרת להכניס ארוחות בריאות ומזינות יותר לתפריט המשפחתי.
 6. 6
  בדוק את מחיר היחידה של מזון. השווה את העלות בין הגדלים לפי התג שעל המדף. קנו מידות גדולות יותר של מזון מצרך (שאינו מתכלה) אם יש לכם מקום וכסף.
 7. 7
  עקוב אחר ההוצאות שלך. יצירת קשר עם כמה כסף שאתה מוציא בפועל במכולת היא הדרך החשובה ביותר להשליט את התקציב שלך. אל תזרוק או מחזר את הקבלות שלך. שמור עליהם, כך שבעתיד תוכל לנצח אותם!
היפטרות ממאכלים אלה היא הזדמנות נהדרת להכניס ארוחות בריאות ומזינות יותר לתפריט המשפחתי
היפטרות ממאכלים אלה היא הזדמנות נהדרת להכניס ארוחות בריאות ומזינות יותר לתפריט המשפחתי.

שיטה 3 מתוך 4: בישול ארוחות עם המשפחה שלך

 1. 1
  בישול עם ילדיכם גורם להם להתעניין במאכלים בריאים. אמנם נכון שהילדים יהיו ילדים ואוהבים לנשנש, אבל מה שחשוב הוא איך הם אוכלים רוב הזמן.
 2. 2
  אפו לחם משלכם עם יקיריכם. לחם מהנה וקל להכנה בבית, ואתם זקוקים רק לכמה מרכיבים פשוטים. חפש מתכונים ושתף את יקיריך. תוכל לחסוך כסף ויש לי בבית ריח נפלא!
 3. 3
  מבשלים ארוחות גדולות יותר כמו תבשילים, מרקים ותבשילים. ארוחות שיכולות להימתח במהלך השבוע יקלו על העומס. לא תצטרך לחשוב מה לארוחת הערב. אתם כבר תדעו.
  • הרחיבו את האופקים! מאכלים מסוימים, כמו מקסיקני, פרואני, איטלקי ודרום אירופאי, מסתמכים על מרכיבים זולים כדי להאכיל משפחות וקהילות גדולות. הציגו את משפחתכם למטבחים אחרים וניצלו את ההזדמנות לחנך זה את זה למקומות חדשים.
 4. 4
  מבשלים עם נתחי בשר זולים יותר. השפשוף הנכון או הרוטב הנכון יכולים להפוך נתח בשר פחות יקר למשהו מפואר באופן בלתי צפוי. בעוד שחלקם עשויים להיות קשוחים יותר מאחרים (חשוב צלי כתף צ'אק, צלי משולש, שמלה עגולה תחתונה), שקול להשתמש בשיטת בישול נמוכה ואיטית בסיר חרס (שניתן לרכוש חדש או להשתמש בזול) כדי לשפר טוב יותר את טעם.
 5. 5
  שקול ללכת ללא בשר יום בשבוע, אם לא השתמשת בדיאטה ללא בשר. בניית ארוחה סביב ירקות ודגנים זולה יותר ללא בשר, והיא ניסוי נהדר יום אחד מהשבוע. זה טוב לבריאות משפחתך, לארנקם ולסביבה.

שיטה 4 מתוך 4: להיפטר מהתוספות הלא נחוצות

 1. 1
  אל תאכלו בחוץ. אל תעשו את זה. פשוט לא. יש עלויות נסתרות שיכולות להרתיע אותך מהצלחה כלכלית. אתה משלם עבור השירות, עבור המיקום, מאמץ הבישול ורווח הממסד. אתה גם לא יודע מה נכנס לתוכו, כך שאתה לא יכול לשלוט בכמות הנתרן, הסוכר וגורמי תזונה אחרים כמו שאתה יכול כשאתה מבשל בבית.
 2. 2
  קנו כמה שיותר מהאוכל שלכם בכמויות גדולות. קנייה בתפזורת לא אומרת שאתה צריך לקנות הרבה מזה. ההיבט ה"תפזרי "בו מתייחס רק לאופן שבו חנות מציגה אותו, ולא כמה אתה צריך לקנות. קנייה רק ככל שתזדקק להבטיח שתשמור על פריטי המזווה שלך טריים, בריאים ופחות סבירים להפסיק לפח.
 3. 3
  מבשלים עם אוכל בתפזורת כמה שיותר. מכיוון שמדובר באוכל שלם, אתם אורזים את הדיאטה של המשפחה שלכם עם תזונה. נצלו את ההנחה שתקבלו בגלל היעדר אריזה, תיוג או פרסום.
  • ארגן מחדש את הארונות שלך כדי לטפל טוב יותר בפריטים בתפזורת שלך. רכישה של כמה מכולות אטומות תועיל בארגון המזווה שלכם.
 4. 4
  תאכל פחות. לקנות פחות ולאכול פחות זו דרך קלה לחסוך כסף.
  • קיצוץ בחטיפים הוא דרך נהדרת להפסיק לאכול יתר על המידה, ובהתחשב בחטיפים שלעתים קרובות הם אוכל ארוז מראש, הוא גם הפריטים היקרים ביותר ברשימת המכולת.
 5. 5
  החלף כשתוכל. אתה לא צריך צנוברים לפסטו. אתה יכול בקלות להחליף אגוזי מלך זולים ובריאים יותר. זרעי דלעת וזרעי חמניות הם חסכוניים ויכולים להלביש סלט בריא וטעים יותר מקרוטונים.
 6. 6
  לשתות מים. אל תקנו סודה. אם אתם לא אוהבים מים רגילים, התיזו בהם מעט מיץ או זרקו פרוסת פרי טרייה. זה יחסוך קלוריות וגם כסף.
 7. 7
  לפתח תוכנית ארוחות. קח מלאי ותכנן את הארוחות שלך מראש. פעולה זו תסייע בביטול הריצות של הרגע האחרון לחנות, שם תבזבז באופן בלתי נמנע כסף שהיית יכול לחסוך. זה גם יפחית את הלחץ והכאוס שעלולים להתרחש בזמן הארוחות.
אבל אתה תחסוך כסף אם אתה מתכנן את הארוחות שלך סביב מה שיש למכירה
זה אולי נראה לא אינטואיטיבי לעשות קניות לפני הבישול, אבל אתה תחסוך כסף אם אתה מתכנן את הארוחות שלך סביב מה שיש למכירה.

טיפים

 • אל תגביל אוכל, במיוחד לילדים. זה יכול להשפיע לרעה על הצמיחה וההתפתחות. במקום זאת, הדגישו את המגוון הרחב של מאכלים בריאים, כמו פירות וירקות ודגנים מלאים, תוך הימנעות מזונות זבל ארוזים מראש.
 • שמור על מזווה ומקרר תקין. שמור פנקס נייר ועט בקרבת מקום כדי לציין כל דבר שתצטרך.
 • השתמש במה שיש לך! כמה פחיות יושבות מאובקות ולא בשימוש בזמן שאנחנו נשבעים שאין פירור בבית? נצלו את מה שיש לכם וצרו ארוחות עבור יקיריכם.
 • קנו גליל נייר דבק לתאריך המזון שאתם שומרים במקפיא ובמקרר. מעקב אחר תאריכי התפוגה יעזור לכם לתעדף מה צריך לאכול ומתי.
 • למדו כיצד להקפיא אוכל. עברו כל שבוע ואכלו את מה שיש לכם. הכניסו מחדש את שאריותכם כשתוכלו.

אזהרות

 • אם יש ספק, זרוק אותו החוצה. אם אתה לא בטוח אם האוכל בטוח, אל תאכל אותו. כמו כן, חימום מזון מזוהם לא יהפוך אותו לבטוח. אל תטעמו מאכלים חשודים, גם אם זה נראה בסדר.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail