איך לבשל למשפחה גדולה בתקציב?

משפחה גדולה דורשת הרבה אוכל
משפחה גדולה דורשת הרבה אוכל, במיוחד עם ילדים שגדלים בתערובת!

חנויות מכולת יכולות בקלות לשאוב קונים עם מבצעים ומבצעים חסרי תועלת שמסיחים את דעתכם ממה שאתם באמת צריכים לקנות. משפחה גדולה דורשת הרבה אוכל, במיוחד עם ילדים שגדלים בתערובת! מאמר זה מפרט כיצד להשתמש בכל פיסת מזון שאתה קונה כדי להאכיל את המשפחה הגדולה שלך, ונותן לך דוגמאות לארוחות פשוטות ולרשימות קניות המצמצמות אותו למינימום.

חלק 1 מתוך 3: שיטות מומלצות לבישול משפחתי גדול

 1. 1
  הקפידו על כמה כללים בסיסיים כדי לגרום לתקציב לעבוד היטב. ההצעות בסעיף זה הן הדרכים הטובות ביותר להיכנס לחשיבה של בישול למשפחה שלך והן כללים טובים לחיות לפיהם.
 2. 2
  שים לב למודעה השבועית של המכולת שלך, אך חפש רק דברים ספציפיים. במודעה טובה יהיו קטעים נפרדים לבשר, פירות, ירקות, מעדניות, אוכל חטיפים, קפואים וכו '.
 3. 3
  חפשו שווקי איכרים וחנויות מכולת או אטליזים בבעלות משפחתית מקומית. השוו את המחירים שלהם למחירים שהרשתות הגדולות מציעות. בדרך כלל האוכל הטרי שלהם הרבה פחות יקר ולרוב תוכלו לקנות בכמויות גדולות, ואילו חנויות מכולת יכולות להגביל את הרכישות שלכם מחשש למשווקים.
 4. 4
  התחל אוסף של טופרוארו או מיכלי אחסון אטומים של מותג דומה. אתה יכול לעשות שימוש חוזר ברוב מיכלי ההוצאה, צנצנות הזכוכית או מיכלי הבשר של מעדניות אם יש לך אותם. הקפידו לשמור אותם תמיד נקיים ולעולם לא יהיה בהם מזון במיקרוגל, גם אם הם בטוחים במיקרוגל. כדאי לשטוף את הצלחת או הקערה הנוספת!
  אתה יכול לקנות פאונד בתפזורת של רוב התבלינים תמורת גרושים בלבד בחנויות מזון בתפזורת או באינטרנט
  אתה יכול לקנות פאונד בתפזורת של רוב התבלינים תמורת גרושים בלבד בחנויות מזון בתפזורת או באינטרנט.
 5. 5
  שמרו על מוצרי ניקוי מתאימים ונקו את המטבח שלכם לפחות פעם בשבוע. דאגו לנקות את המקרר וכיור המטבח בעזרת אקונומיקה או אלטרנטיבה אנטיבקטריאלית. אתה יכול לחבר את הכיור שלך בזמן שאתה מלבין את מגבות הכלים בו ולהשתמש במי האקונומיקה לניקוי סביב המטבח אם אין לך דלי. זה גם הלבנת הכיור בזמן שאתה מנקה את שאר המטבח. מטבח נקי תמנע מחלות הרעלת מזון. במהלך הניקיון השבועי, אתה יכול לזרוק כל מה שהלך רע.
 6. 6
  לרכוש כלי מטבח בסיסיים ומכשירי חשמל. מאמר זה מתמקד בבישול תנור וכיריים עם סירים ומחבתות, שימוש בבלנדר ורעיונות crockpot. אתה יכול למצוא מכשירים וכלים זולים אך עמידים בחנויות יד שניה אשר אולי רק זקוקים לניקוי הולם.

חלק 2 מתוך 3: רכישת מצרכים

 1. 1
  מצא את המבצעים הזולים ביותר לקילו על בשרים בתפזורת כמו תרנגולות שלמות או תרנגולי הודו, נתחי בקר ונקניקים. קנו בשר אחד גדול בתפזורת בשבוע. כשאתה חוזר הביתה לחתוך ולהכין את הבשר למנות וחתכים שונים, ולשמור את כל העצמות.
 2. 2
  חקר מחירי פירות וירקות באותו אופן. היצמד למה שעונה, וקנה רק את מה שאוכלת המשפחה שלך. לכו על פירות כמו תפוחים ותפוזים, מכיוון שהם הכי פחות יקרים. צמחונים טובים טריים, משומרים או קפואים. ירקות קפואים נוטים לעלות פחות מאלה טריים במקומות רבים, אז הקפידו להשוות. יצטייד פלפלים, בצל, תירס וברוקולי / כרובית כאשר בעונה ולהקפיא במשך חודשים אחרים אם מתאים.
 3. 3
  קנו את הבסיסים שלכם. זה מתייחס לעמילנים שלך. אלה הולכים להיות החלקים הזולים ביותר בארוחה שלך והם יכולים לעזור למלא אותך ואת משפחתך יחד עם הבשרים והפירות / ירקות המזינים. אתה יכול לקנות שקיות בצובר של תפוחי אדמה, אורז ושעועית (יבשים או משומרים), ולבשל רק מה שצריך בארוחה.
 4. 4
  שמור ארון תבלינים. אתה יכול לקנות פאונד בתפזורת של רוב התבלינים תמורת גרושים בלבד בחנויות מזון בתפזורת או באינטרנט. אתה יכול לבדוק תבלינים של "מאכלים", מכיוון שהם בדרך כלל עולים פחות משמעותית וניתן להעביר אליך במיכלים עם התווית שלהם. אפשרות נוספת היא לדפדף בתבלינים במעבר המזון האתני, מכיוון שהם יכולים להיות חצי עד שליש ממחיר התבלינים הזעירים. קנו גם מלח ופלפל בכמויות גדולות. אתה לא צריך לקבל הכל בבת אחת.
 5. 5
  קנו כמה מצרכים נוספים למטבח אם התקציב שלכם מאפשר זאת. תמיד יש לחם במקפיא, תמיד יש חמאת בוטנים וריבה בארון שלך. תמיד יש בסיסים של חמין או מרק והרבה מים אם אינך יכול להשתמש בברז שלך.
  עודד את המשפחה שלך לאכול כמה שיותר מהירקות וארבע גרם מנות בשר
  עודד את המשפחה שלך לאכול כמה שיותר מהירקות וארבע גרם מנות בשר.
 6. 6
  שמור רשימה של מה שיש לך ואם אפשר, כמה מזה, ברשימה המוצמדת למקרר. אתה יכול לקנות לוחות סמן קסומים שהם מגנטיים, כך שתוכל למחוק פריט אם הוא מתרוקן. הידיעה מה שיש לך מבטלת רכישת יתר או קניית פריטים כפולים משבוע לשבוע ועוזרת לך לכתוב את רשימת הקניות בבת אחת.

חלק 3 מתוך 3: הכנת הארוחות

סופרים

 1. 1
  נניח שבמשך שבוע אחד אתה קונה עוף שלם, שקיות של ירקות מרק קפואים ולחם כריך. זה מצרכים לארוחת ערב של שבוע במחיר נמוך מ- 22 יורו, בהנחה ששמרתם על מצרכים במזווה המטבח שלכם. מכאן תוכלו להכין את הארוחות המוצעות בסעיף זה.
 2. 2
  אופים את העוף בתנור עם הרבה מים, וגזר לתינוקות, תפוחי אדמה אדומים שלמים או רבעים, סלרי ובצל. אם יש לכם עגבניות שמתחילות להסתובב, הרבעו אותן וזרקו לסיר. מחבת צלייה גדולה אידיאלית לכך. הוסיפו מלח, פלפל ורוזמרין אם אתם מעדיפים. הוספת תבלינים לאוכל שלכם היא דבר שתתרגלו לעשות באופן טבעי ותלמדו לאזן את הטעמים בארוחה. זו ארוחה שלמה, אך אל תגישו את כל הבשר. עודד את משפחתך לאכול כמה שיותר מהירקות ואפשר וכארבע גרם מנות בשר.
 3. 3
  מפרידים ומעבירים למקרר את שארית בשר העוף.
 4. 4
  שמור את העצמות והשליך אותן לסיר מלאי למרק או במקרר / הקפאה להמשך. שומרים את ציר העוף עם העצמות.
 5. 5
  השתמש בשאריות. בארוחת הערב הבאה, השתמשו בחתיכות העוף המופרש על הלחם שלכם עם מיונז או חרדל. ניתן להוסיף לסנדוויץ 'או גבינה כל שאריות ירקות אם קניתם אותה.
  • ניתן לגרוס או לפרק כל בשר כהה או נתחים לא רצויים למראה ולזרוק למטוגן, להגיש עם אורז. הכינו מספיק לארוחת הערב מחר בשאריות.
 6. 6
  עם שאריות שנותרו והעצמות והמרק מהארוחה הראשונה, הרתיחו את העצמות והמרק בתבנית צירית עם הרבה מים. הוסיפו מים כשהם מתאדים. הסר את כל העצמות ושמור את המלאי. הוסיפו שאריות חתוכות לקוביות קטנות לסיר המלאי, הוסיפו שקיות של ירקות קפואים, ועוד מים ומלח / פלפל לפי הטעם. מוסיפים אורז או פסטה מבושלת כבר, גם אם יש עליו רוטב. לאחר שהכל רתח יחד במשך כשעה בערך, הוסיפו תבלינים לתיקון הטעם. זה אמור להספיק למרק לשתי ארוחות. מגישים עם פירות בצד.
  • הטיין השני שמשפחתכם אוכלים את המרק, הרתיחו שוב עם יותר מים ורו (חלקים שווים של שמן או חמאה עם קמח, חייבים להרתיח לתוך המרק) כדי להסמיך וליצור מרקם קרמי. הוסף גבינות אם יש לך אותן.
 7. 7
  זה יום שביעי? תאמינו או לא, כנראה שיש לכם עדיין שאריות במקרר שלכם. אם לא, זו הסיבה שאתה מחזיק את PB&J בהישג יד. השתמש ביום זה כדי לחנות מכולת לשבוע הקרוב, להלבין את המטבח שלך ולעשות מטלות ביתיות אחרות. תכנן את היום הזה להיות יום חופש מהעבודה ובית הספר של הילדים שלך, כך שהם יוכלו לעזור במטלות.
אתה יכול לקנות שקיות בצובר של תפוחי אדמה
אתה יכול לקנות שקיות בצובר של תפוחי אדמה, אורז ושעועית (יבשים או משומרים), ולבשל רק מה שצריך בארוחה.

ארוחות בוקר

 1. 1
  קוצצים פירות וירקות עלים ירוקים לשקיות זיפלוק מחולקות לשייקים. כשאתה מוכן, טען את הבלנדר עם תכולת השקית, חופן שיבולת שועל וכוס יוגורט. הוסיפו כל מיצים שרק תרצו ותמזגו לעקביות דקה.

ארוחות צהריים

 1. 1
  ארזו לכולם את כריכי השאריות, הכדורים. לחלופין, תנו להם שאריות ארוחות אם יש לכם עודף.
 2. 2
  מוסיפים פנימה חתיכת פרי ופרוסת גבינה או שתיים כחלבי. הוסף שקית צ'יפס או בייגלה אם הם מונחים סביב הבית.

דברים שתזדקק להם

 • מיכלי אחסון טובים
 • מקום לאחסון אספקה בתפזורת
 • מבחר עשבים ותבלינים טוב
 • יסודות כמפורט לעיל
 • מרכיבים כמפורט לעיל
 • תקציב
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
מאמרים בנושאים דומים
 1. איך לשלם עבור החתונה שלך?
 2. כיצד למכור פסנתר משומש?
 3. איך מוכרים ריחני?
 4. כיצד להרוויח כסף באופן מקוון עם זכויות מכירה חוזרת?
 5. איך למצוא דברים למכור?
 6. איך קונים ומכירה של כלי נגינה?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail