כיצד למצוא חלופות למוצרי בידור פיראטיים?

אם אתה באמת רוצה בידור בחינם
אם אתה באמת רוצה בידור בחינם, חפש דרכים חוקיות לגשת לתכנים דיגיטליים באופן מקוון.

בידור פיראטי הוא שכפול לא מורשה של מוצר יצירתי, כגון סרט, ספר, הופעה מוזיקלית או תוכנה. למרות שזה עשוי להיות מפתה להוריד בידור פיראטי בחינם, זה לא חוקי. אם אתה באמת רוצה בידור בחינם, חפש דרכים חוקיות לגשת לתכנים דיגיטליים באופן מקוון.

שיטה 1 מתוך 3: מציאת בידור משפטי ברשת

 1. 1
  השתמש בשירותי מוסיקה מקוונים. במקום להוריד מוזיקה פיראטית, השתמש בשירותי סטרימינג מקוונים כגון פנדורה או ספוטיפיי. אתרים אלה מאפשרים לך להאזין לאלבומים חדשים לגמרי מבלי לרכוש את האלבום.
  • אם אתה משלם עבור שירות פרימיום, אתה יכול להאזין ללא הפרעות מסחריות.
  • אתה יכול להאזין למוזיקה חדשה לגמרי בחינם אם לא אכפת לך לשמוע מדי פעם פרסומות.
 2. 2
  חפש בארכיונים מקוונים. ארכיון אינטרנט, למשל, הוא מקור מקוון לאלפי שעות של טלוויזיה קלאסית, סרטים, ספרים, תוכנה, מוסיקה ועוד. הכל באתר זה זמין בחינם. בהתאם לתחומי העניין שלך, ניתן לגשת לארכיונים מיוחדים אחרים כדי להזרים בידור בביתך.
  • הספריה הפתוחה הוא פרויקט אינטרנטי המוקדש למתן גישה דיגיטלית בחינם לכל ספר שיצא לאור אי פעם. ספרים מסוימים עשויים להיות זכאים להלוואות, בעוד שאחרים ניתנים להורדה לצמיתות.
  • תרבות פתוחה הוא אתר נוסף המוקדש להזרמת בידור מקוון בחינם.
 3. 3
  לצפות בסרטים באינטרנט. תמורת תשלום חודשי קטן תוכלו לצפות באופן חוקי במגוון סרטי קולנוע, מופעי טלוויזיה וסרטוני קונצרטים באופן מקוון. אתרים כמו Hulu, Amazon Prime, Netflix ואחרים הם חלופות לסרטים פיראטיים.
  • השגת Roku, Apple TV, X-box או מכשיר אחר מאפשרת לכם להזרים בידור ישירות לטלוויזיה שלכם.
  • אם אתה כבר משלם עבור ערוצי כבלים יוקרתיים כגון HBO או Showtime, תוכל לקבל גישה לאינטרנט לתוכניות אלה במחשב שלך על ידי הורדת אפליקציה כגון HBO GO.
  • אתרי סטרימינג מיוחדים אחרים כוללים Fandor לסרטי אינדי, Crunchy Roll לאנימה, או Snagfilms לסרטים תיעודיים.
 4. 4
  חקור אתרי וידאו בחינם. Youtube, Vimeo ואתרים מקוונים אחרים מפרסמים תוכן שנוצר על ידי משתמשים שכל אחד יכול לצפות בו בחינם. אמנם לא תוכל לצפות בסרט שוברי הקופות האחרון, אך תמצא סרטים תיעודיים, סרטונים קצרים, ואפילו סרטים עלילתיים שאינם בבעלות המפיצים הגדולים.
  • אתרים אלה מציעים יישומים המאפשרים לך לצפות בהם בטלוויזיה, במחשב או בטאבלט שלך.
  • אתרים מקוונים מסוימים עשויים להציע תוכן ממוחזר ממקורות סטרימינג אחרים. לדוגמא, TV Duck הוא אתר שמסתמך על תוכן שמקורו באתרים כמו Hulu ו- Netflix.
 5. 5
  צפה בטלוויזיה בחינם באינטרנט. בכל הרשתות הגדולות יש תוכן זמין באינטרנט. הפרקים האחרונים של התוכנית המועדפת עליך כמעט תמיד זמינים לצפייה תוך 24 שעות מרגע שידורם. יתכן שתוכל לצפות בתוכניות מלפני חודשים או שנים, או לגשת לראיונות מיוחדים עם כוכבי טלוויזיה.
  • שירותים כמו Crackle של Sony מציעים מגוון רחב של מופעים בחינם.
  • Livestation הוא אתר שמעביר תוכניות חדשות מכל הרשתות בחינם, כולל BBC World News, CNN International, Bloomberg, Sky News ו- Al Jazeera English.
 6. 6
  קבל ניסיון בחינם לשירות מקוון. כל שירותי הבידור המקוונים הגדולים, כולל אמזון פריים, נטפליקס ולובפילם (בבריטניה), מציעים שירותי ניסיון למשך 30 יום. כדי לנצל את שירותי הזרמת אלה בחינם, פשוט הירשם לניסיון למשך 30 יום. ואז, בסוף החודש, אתה רשאי לבטל את המנוי הזה.
  • באפשרותך להשתמש בשירותים שונים בכדי לספק מספרי כרטיסי אשראי מזויפים (מכיוון שנדרש מספר כרטיס אשראי כדי להירשם לניסיון למשך 30 יום) ושמות בדויים וכתובות דוא"ל אם ברצונך להירשם מחדש כל 30 יום לניסיון בחינם חדש אך מבחינה טכנית נוהג זה ייחשב גם לפיראט.
  • אחת הדרכים להאריך את הניסויים היא לנסות שירות אחד למשך 30 יום, אחר כך למשך 30 הימים הבאים, אחר למשנהו וכן הלאה. מכיוון ששירותים רבים מכילים תוכן דומה, תארך את תקופת הניסיון בחינם למשך חודשים.
  • כשתגיע לסוף הסבב, התחל שוב עם השירות הראשון באמצעות חשבון דוא"ל שני וחזור על התהליך.
 7. 7
  לשתף עם חברים. אם אתה משלם עבור שירות סטרימינג אחד, אתה יכול להיכנס בכל מקום כדי להשתמש בו. זה מיועד לשמש אדם אחד שיש לו מספר התקני צפייה. אולם בפועל, פירוש הדבר שחשבון אחד יכול להיות משותף לאנשים רבים ושונים רק על ידי שיתוף שמות משתמשים וסיסמאות.
  • כל עוד אדם אחד משלם עבור גישה, אתה אמור להיות מסוגל לקבל שירות ללא הפרעה.
  • נוהג זה אינו מיואש כרגע על ידי רוב ספקי הבידור המקוונים.
למרות שזה עשוי להיות מפתה להוריד בידור פיראטי בחינם
למרות שזה עשוי להיות מפתה להוריד בידור פיראטי בחינם, זה לא חוקי.

שיטה 2 מתוך 3: גישה לתכנים בינלאומיים באופן מקוון

 1. 1
  קבל מגן גולה. Expat Shield היא תוכנית חינמית עבור Windows המאפשרת למשתמשים ליצור כתובת IP בבריטניה, כך שתוכלו לגשת לכל תוכנית מקוונת המוצגת במדינה זו. מכיוון שהיא מעניקה לך כתובת IP בבריטניה, תוכל לגשת לאתרים כאילו היית בבריטניה.
  • עם זאת, לא תוכל לגשת לאתרים ספציפיים למדינה ממקומות אחרים.
  • אם אתה רוצה לראות את ה- iPlayer של BBC, תצטרך לשלם סכום קטן עבור עלית גישה.
 2. 2
  נסה tunlr. Tunlr הוא שירות שנותן לך שירות משפטי לשירותי וידיאו זורמים ברחבי העולם, כולל Netflix, Hulu, MTV, CBS בארה"ב, בנוסף ל- BBC iPlayer ושירותים מעולים אחרים ממדינות שונות.
  • כדי להשתמש בשירות זה, יהיה עליך לשנות את שרתי ה- DNS שלך (Domain Name System) בכדי להשתמש בכתובת Tunlr.
  • ברגע שהרשת תגלה שאתה כבר לא משדר בידור, היא תאט את השירות שלך כדי להזכיר לך להחליף את ה- DNS שלך לשלך.
 3. 3
  השתמש ב- tunnelbear כדי לגשת לבידור בבריטניה. TunnelBear הוא שירות חינם הן עבור Mac והן עבור Windows. זה ייתן לך כתובת IP בארה"ב או בריטניה, כך שתוכל לגשת לבידור בשתי המדינות.
  • אלא אם כן אתה מוכן לשלם עבור שירות פרימיום, השימוש שלך יוגבל ל -500 מגה בייט לחודש.
  • TunnelBear הוא הטוב ביותר להזרמת מוסיקה.
בדרך כלל ניתן לקבל מנוי ניסיון בחינם לרוב אתרי הבידור הפיראטיים
בדרך כלל ניתן לקבל מנוי ניסיון בחינם לרוב אתרי הבידור הפיראטיים, אך הוא יסתיים לאחר פרק זמן קצר.

שיטה 3 מתוך 3: הכרת הסיבות להימנע מפיראטיות

 1. 1
  היו מודעים לסיכונים של פשיעה ברשת. הורדת בידור פיראטי זה כמו לטייל בשכונה מסוכנת: משהו רע לא קורה בכל פעם שאתה עושה את זה, אבל יש לך סיכוי גדול יותר להישדד בכל פעם שאתה שם. בלחיצת עכבר אחת באתר הלא נכון, עבריינים מקוונים יכולים לקבל גישה לכל המחשב שלך, כולל חשבונות בנק ומספרי ביטוח לאומי.
  • סרט או תקליטור שהורדו יחיד עלולים לגרום לנזק של אלפי דולרים.
  • אתרי שיתוף קבצים של עמית לעמית (P2P) רצופים בתוכנות ריגול, תוכנות זדוניות ווירוסים.
 2. 2
  תבין שאתרים פיראטיים רבים אינם בחינם. אתרי הבידור הפופולאריים ביותר, כמו Usenet, גובים תשלום חודשי עבור השירות שלו. אם אינך משלם עבור שירותי הפרימיום, סביר להניח שתיתפס על ידי מערכת התראת זכויות היוצרים.
  • בדרך כלל ניתן לקבל מנוי ניסיון בחינם לרוב אתרי הבידור הפיראטיים, אך הוא יסתיים לאחר פרק זמן קצר.
  • אם אתה קונה עותק דיגיטלי של משהו באופן חוקי, סביר להניח שתוכל להעביר אותו באופן אוטומטי על פני פלטפורמות הבידור השונות שלך, כגון המחשב הנייד, הטאבלט והטלפון שלך. אם אתה מוריד אותו באופן לא חוקי, עליך לחזור על תהליך זה עבור כל פלטפורמה.
 3. 3
  דע את החוק בנושא בידור פיראטי. יצירת עותקים לא מורשים של סרט או תקליטור הינה עבירה פלילית, ואם יורשע אתה עלול לעמוד בפני מאסר של עד 5 שנים וקנס של עד 187000 € האישומים הללו זהים, בין אם הבידור הפיראטי הוא דיגיטלי או בצורה. של דיסקים ותקליטורי DVD פיזיים.
  • גם אם אינך מוריד בידור באופן לא חוקי, אתה יכול להיות מורשע בהתנהגות פלילית בגין הצטרפות לרשת שיתוף קבצים (או ברשת עמית לעמית, המכונה גם P2P).
  • זה אף פעם לא בסדר להוריד מוזיקה לא מורשית מאתרי פיראטים (אינטרנט או FTP) או ממערכות עמיתים לעמית.
 4. 4
  היו מודעים להשפעה שיש לפיראטיות על אמנים. אם אתה מוריד בידור פיראטי, אתה לוקח כסף ישירות מהמוזיקאים, במאים, סופרים ואמנים שהשקיעו את זמנם וכישרונם בהפקת מוצר זה. אתה גונב גם מחברת ההפקה, מהמפיצים ומכל מי שעבד על זה.
  • אם ברצונך לתמוך באמנים מבלי לתרום לתאגידי תעשיית המוסיקה, שקול להשתמש באתר כמו BandCamp, המאפשר לך לתמוך ישירות באמנים.
  • אף אחד לא באמת יודע את ההשפעה שיש לווידיאו שהורד על הכלכלה, אך ההערכות נעות בין 43300 € ל 149000 € מדי שנה אובדן לבידור פיראטי.

טיפים

 • מהירות השרת שלך תשפיע על איכות הבידור שאתה יכול להוריד.
 • לאתרים כמו ארכיון אינטרנט יש לעתים קרובות כמה עותקים שונים של יצירה, (במיוחד עם סרטי תחום ציבורי), והראשון בתוצאות החיפוש הוא לא תמיד הטוב ביותר. אם תבדוק כל עותק בקצרה, ייתכן שתמצא אחד באיכות גבוהה בהרבה מהאחרים.
מציעים שירותי ניסיון למשך 30 יום
כל שירותי הבידור המקוונים העיקריים, כולל אמזון פריים, נטפליקס ולובפילם (בבריטניה), מציעים שירותי ניסיון למשך 30 יום.

אזהרות

 • התמכרות לאינטרנט (IA) מוגדרת כהפרעה לבקרת דחפים. אם אתה מוצא את עצמך מקוון כשאתה לא מתכוון להיות, מאבד שעות מהחיים שלך עושה דברים באינטרנט שאין להם מטרה מעשית, או אם הזמן המקוון שלך גורם לפגיעה במערכות היחסים האמיתיות שלך, ייתכן שיהיה לך ממכר. נטיות עם השימוש שלך באינטרנט.
 • אף שמחקרים לא הראו כי בידור פיראטי מוביל להתמכרות לאינטרנט, ישנן עדויות המצביעות על כך שאנשים שמשודדים תכנים באינטרנט נוטים יותר להשתמש באינטרנט בדרכים הפוגעות בבריאותם ובבטיחותם.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail