איך להתעשר במהירות?

כדי להתעשר במהירות, התחל ממכירת פריטים בעלי ערך רב שאינך משתמש בהם, כגון בגדים שאינם בשימוש, רהיטים וכלי נגינה באתרים כמו eBay ו- Craigslist. בנוסף, מכרו גופי אינסטלציה ישנים, חלקי רכב וסוגים אחרים של גרוטאות מתכת למרכז למיחזור מתכות. אם יש לכם קצת זמן פנוי, הרוויחו כסף נוסף בעבודות במשרה חלקית כמו הליכה בכלבים, שמרטפות או ניקיון בתים. לחלופין, השכירו מקום פנוי בביתכם כמו חדר שינה שאינו בשימוש או מקום חניה נוסף. לקבלת ייעוץ נוסף, כולל כיצד למקסם את החיסכון שלך באמצעות השקעות לטווח קצר וארוך, המשך לקרוא.

כדי להתעשר במהירות
כדי להתעשר במהירות, התחל ממכירת פריטים בעלי ערך רב שאינך משתמש בהם, כגון בגדים שאינם בשימוש, רהיטים וכלי נגינה באתרים כמו eBay ו- Craigslist.

להתעשר במהירות נדרש בדרך כלל לקחת סיכון פיננסי משמעותי. השתמש בשיקול דעתך הטוב ביותר ובצע מחקר מעמיק לפני שתתחיל במאמץ בסיכון גבוה כמו השקעות שנועדו לספק תשואה מהירה. אתה יכול גם להתמקד בהכנסת כסף בהדרגה באמצעות מאמצים בסיכון נמוך, או אפילו לרכוש מעט מזומנים באופן מיידי באמצעות שיטות חסינות וטיפולים בסיכון נמוך.

שיטה 1 מתוך 3: להרוויח תוספת מזומנים בקלות

 1. 1
  השכירו חדר בביתכם. אם יש לכם חדר שינה נוסף בביתכם ומוכנים לחלוק את שטח המגורים שלכם, השכרת החלל באופן זמני היא דרך נהדרת להרוויח כסף נוסף. אם שוכרים ליותר משבוע-שבועיים, ערכו הסכם חכירה עם הדייר החדש שלכם שיעזור לעקוף סכסוכים כלשהם.
  • השכרת חדר או כל הבית לאנשים בחופשה היא דרך נוספת להגדיל את הכנסותיך. אתרים כמו Airbnb יקלו על תהליך ההשכרה לקיצוץ בכסף שמשכירים ישלמו.
  • צרו פרופיל אודותיכם והמקום הפנוי באתר Airbnb, קבעו מחיר לילי וקבלו הצעות להשכרת השטח על סמך פרופיל המועמד והתאריכים בהם הם מקווים להישאר.
  • שים לב שחוקים במדינות ובערים שונות מתייחסים באופן שונה להשכרה לטווח קצר. הכירו את החוקים באזורכם.
 2. 2
  וותר על מקום החניה הנוסף שלך. אם אתה גר בעיר גדולה בה מקום החניה מוגבל, שקול להשכיר את שביל הגישה או המוסך שלך. בערים גדולות, במיוחד בערים שצומחות, אנשים מוכנים לשלם סכומי כסף גדולים מדי חודש בכדי להשתמש במקום החניה שלכם.
  • ישנן אפליקציות שתוכננו במיוחד כדי לעזור לך להרוויח כסף ממקום החניה שלך! ברוב המקומות זה חוקי להשכיר את שביל הגישה שלכם, או אפילו את המקום השמור שלכם במוסך לפרקי זמן שונים. (בדוק לגבי החוקיות באזורך.) נסה את חניון הקופים, פשוט חנה וספוט - לכל אחד מהם חוקים שונים וקריטריונים ספציפיים לשימוש.
 3. 3
  למכור את הדברים שאתה לא משתמש בהם. אם יש בבית פריטים בעלי ערך שאתה כבר לא צריך, שקול למכור אותם. פריטים עם ערך חוזר גבוה כוללים רהיטים שאינם בשימוש, בגדים, נעליים, תיקים, מכוניות, אופניים, כלי נגינה ופריטי אספנות אחרים.
  • דחו את מכירת החצר. למרות שזו עשויה להיראות כמו הדרך המהירה ביותר למכור את הדברים שלך, סביר להניח שרבים מהפריטים שלך לא יימכרו, או שיימכרו בפחות ממה שהם שווים במכירת חצר.
  • למכור את הדברים שלך באינטרנט. קרייגסליסט ו- OfferUp הם למעשה גרסאות מקוונות של מכירת חצר. הם דורשים פחות מאמץ ומספקים גישה לקהל גדול יותר, אך הם עדיין מוגבלים לשוק מקומי יחסית.
  • השתמש בתמונות ותיאורים כדי לשווק את הפריטים שלך באופן מקוון.
  • למכור פריטים ב- eBay. זה ייתן לך את מחיר המכירה הסביר ביותר, בין השאר מכיוון שתגיע לקהל הגדול ביותר. יתר על כן, קונים פוטנציאליים יציעו הצעה על הפריט שלך וייתכן שישלמו יותר ממה שציפית. בנוסף, תשלום ומשלוח קלים ואמינים יותר מהצורך להיפגש ללא מישהו שיסיים מכירה.
  ייתכן שאתה זכאי למכור את הפלזמה שלך בכסף מזומן מהיר
  אם אתה במצב בריאותי טוב, ייתכן שאתה זכאי למכור את הפלזמה שלך בכסף מזומן מהיר.
 4. 4
  מחזר גרוטאות. אם יש לך גרוטאות מתכת שאינן בשימוש סביב הבית או המוסך, קח אותו למחזור מתכות כדי להרוויח קצת כסף. חפש פלדה, פליז, נחושת, אלומיניום וברזל שאינם בשימוש.
  • פריטים נפוצים למיחזור כוללים חלקי רכב ישנים, טוסטרס, גופי אינסטלציה, פחיות משקאות ופסולת בנייה ממתכת - ככל שכבד יותר, כך טוב יותר, כיוון שתשלמו לפי משקל.
  • מרכזי מיחזור שונים של מתכות כוללים תעריפים שונים ועשויים לרכוש רק סוגים מסוימים של מתכת. התקשר כמה שיחות כדי למצוא את העסק שישלם לך הכי הרבה.
 5. 5
  תרום ביציות, זרע או פלזמה. גברים בריאים בגילאי 18 עד 35 עשויים להיות מועמדים כשירים למכור זרע. נשים בריאות בין 20 ל -30 יכולות גם להרוויח סכומי כסף נכבדים למכירת ביציות.
  • היכונו לראיון והקרנה יסודית, לתרומת זרע או ביצית. כושר גופני, מצבים רפואיים ואורח חיים משפיעים רבות על יכולתך לתרום.
  • תרומת זרע היא אולי הקלה ביותר מבין האפשרויות הללו, אם כי התהליך מצריך בדיקת דם. בנקים של זרע בדרך כלל ישלמו 26 € -37 € לדגימה, אם כי מתקנים לא ישלמו לך עד שבדיקת דם שנייה לאחר תרומת הזרע תחזור נקייה.
  • תרומת ביציות היא מאמץ רציני הכרוך בהליך רפואי מהותי וככל הנראה יכלול גם משטר קפדני של תוספים והתנהגות שקדמו לתרומה. התהליך יימשך מספר חודשים, ויש בכך סיכונים רגשיים ופיזיים, כמו גם תקופת החלמה לאחר כל תרומה. נשים משלמות בדרך כלל כמה אלפי דולרים לתרומה, ויכולות לתרום מספר פעמים.
  • למכור את הפלזמה שלך. אם אתה במצב בריאותי טוב, ייתכן שאתה זכאי למכור את הפלזמה שלך בכסף מזומן מהיר. יש דרישה הרבה פחות מחמירה להצליח למכור את הפלזמה שלך, אם כי אתה עדיין צריך לעמוד בקריטריונים מסוימים. תרומות פלזמה מתקבלות בדרך כלל עם החזר של 15 € -37 € דולר, ותורמים בפעם הראשונה בדרך כלל מקבלים בונוס נוסף!
 6. 6
  מצא משרות חלקיות קצרות, קלות או מהנות. יש הרבה דרכים להרוויח כסף נוסף בצד. שמרטפות, הליכה על כלבים וניקיון בתים הן דרכים נהדרות להרוויח כסף במזומן בפרק זמן קצר. פנה לחברים, משפחה ושכנים כדי לראות אם הם מחפשים עזרה כלשהי.
  • אפילו יותר טוב, נצל את הזמן והאנרגיה שאתה מבזבז על אחד התחביבים שלך על ידי ניסיון להרוויח על ידי מה שאתה אוהב. אם אתה מנגן בכלי, הצטרף ללהקת בית עם הופעות עקביות במקומות מקומיים, או פנה לאולפני הקלטה כדי להודיע להם שאתה זמין להקלטות.
 7. 7
  החזירו דברים שאינכם צריכים. אם רכשתם לאחרונה פריטים שאינכם זקוקים להם, ואם הם עדיין במצב תקין, החזירו אותם לחנות ממנה קניתם. זוהי דרך נהדרת להחזיר כסף באופן מיידי.
  • שימו לב שלחנויות שונות יש מדיניות החזרה שונה. יתכן שתצטרך להחזיר את הפריטים עם התגים שעדיין מחוברים ו / או עם קבלה. יש חנויות המציעות אשראי חנויות בלבד ולא מזומן.
 8. 8
  למכור כרטיסים. קשקוש כולל כרטיסים לקונצרט או לאירוע ספורט ואז למכור אותם מחדש כדי להרוויח. יש לנקוט משנה זהירות בשיטה זו; בעוד שבדרך כלל חוקי למכור כרטיסים לפי ערך נקוב, חוקי הקרקפת משתנים ממדינה למדינה. חלקם אפילו מאפשרים לך למכור כרטיסים בכל מחיר שתוכל.
  • קרקוף עובד הכי טוב באירועים שנמכרו. אמנם איכות המושב חשובה, אך ככל הנראה הקונים הפוטנציאליים יוכלו למצוא כרטיסים במחיר נמוך מנקודת ערך אם האירוע לא יימכר.
  • הרוויח על ידי רכישת כרטיסים במחיר נמוך יותר, כך שתוכל למכור אותם תמורת ערך נקוב ובכל זאת להרוויח.
  • השתמש ב- StubHub כדי למצוא ולמכור כרטיסים. StubHub מועיל במיוחד בהקלת תשלום ומשלוח, ומספק מידע בנוגע לחוקיות העסקאות שאתה שוקל. קרייגסליסט הוא אפשרות נהדרת נוספת לרכישת ומכירת כרטיסים גם כן.
אך ככל שאתה חוסך פירושו שאתה מרוויח יותר ריבית - במיוחד אם אתה חוסך לטווח ארוך
אמנם לא ממש גישה של "התעשר מהר", אך ככל שאתה חוסך פירושו שאתה מרוויח יותר ריבית - במיוחד אם אתה חוסך לטווח ארוך.

שיטה 2 מתוך 3: מינוף הכסף שכבר יש לך

 1. 1
  להעיף בתים. הפיכת בתים כרוכה בקניית בית במחיר נמוך, שיפוצו ואז מכירתו מיד והפקת רווחים מהשיפוצים. המפתח לתהליך זה הוא מהירות; רוב המשקיעים מנסים לשפץ ולהחזיר את הבית לשוק תוך חצי שנה.
  • חפשו לקנות בתים מוזנחים בשכונות מתפתחות. זה יאפשר לך לקנות כמה שיותר נמוך ולמכור כמה שיותר גבוה.
  • עקוב אחר שוק הדיור כדי לוודא שאתה קונה ומכר בתים בזמנים מועילים כלכלית במיוחד. לדוגמא, כאשר ההיצע של נכסי דיור גבוה מהביקוש, חפשו לקנות בתים, וחפשו למכור נכסים כאשר הביקוש גבוה מההיצע. זה יעזור לך להוציא פחות על השקעות ראשוניות ולהרוויח יותר על מכירות גבוהות יותר.
 2. 2
  נסה לסחור ממונף. מינוף ממקסם הן את הרווחים הפוטנציאליים והן את ההפסדים הפוטנציאליים של השקעה על ידי הכפלת ערך ההשקעה שלך. ככזו, זו שיטה מאוד בסיכון להרוויח כסף, ולכן חשוב לעשות בחירות מושכלות לגבי היכן ואיך להשקיע.
  • מרבית הסוחרים מוגבלים בכמות המזומנים שיש להם ביד. לעומת זאת, מסחר ממונף מאפשר למשקיעים ללוות כסף לצורך השקעה כדי שיוכלו לפעול בכסף רב יותר ממה שהיה להם באופן אישי.
 3. 3
  תבזבז פחות. לא משנה כמה כסף תרוויחו, לעולם לא תרגישו שיש לכם מספיק אלא אם תלמדו כיצד לנהל אותו נכון. המפתח הוא ללמוד להבדיל בין מה שאתה צריך, מה באמת ישפר את חייך ומה מיותר או קל דעת.
  • בדוק את דוחות הבנק שלך לעתים קרובות כדי לעקוב אחר היכן וכיצד אתה מוציא את כספיך. חשוב במיוחד לעקוב אחר ההוצאות הקטנות שאתה מבצע על בסיס יומי, מכיוון שאלה יכולות להסתדר במהירות.
  • קיצוץ של 7,50 € מההוצאות היומיות שלך יכול להסתכם בכ- 7460 € חיסכון בשלוש שנים בלבד!
 4. 4
  מקסם את החיסכון. אמנם לא ממש גישה של "התעשר מהר", אך ככל שאתה חוסך פירושו שאתה מרוויח יותר ריבית - במיוחד אם אתה חוסך לטווח ארוך. אסטרטגיית חיסכון נבונה יכולה להסתיים באופן משמעותי לחשבון החיסכון שלך ויש לה סיכוי גבוה יותר להפוך אותך לעשיר מכל דבר אחר במאמר זה.
  • נס הריבית המורכבת מספק את הדרך האמינה ביותר להגדיל בהתמדה את החסכונות שלך. תרומה של סכומים קטנים אפילו לחשבונות חיסכון ארוכי טווח כמו IRA (חשבונות פרישה בודדים) בכל שנה תוביל לתשואות אקספוננציאליות בהמשך החיים.
  • אמנם ריביות שנצברו ב- IRA יכולות להסתכם בסכומים משמעותיים, אך ישנן אפשרויות להחזר גבוה יותר באופציות מניות בטוחות במיוחד המספקות הכנסה למשקיעים באופן עקבי. אתה יכול אפילו לשמור על אחזקות מניות בתוכנית ה- IRA שלך כדי להגדיל את הקרן שיש לך בחשבון ולצבור ריבית גדולה עוד יותר.
  • היזהר כאשר מחליטים על כל סוג של אסטרטגיית חיסכון מבוססת השקעה מעבר לחשבון חיסכון פשוט. קיים סיכון בכל סוגי ההשקעות, כולל מניות. עם זאת, פיזור האחזקות באסטרטגיית החיסכון שלך הוא חכם. כמה מהתאגידים הגדולים בעולם מחזירים בהתמדה כפול ממה שמציעים ה- IRA הטובים ביותר.

שיטה 3 מתוך 3: רכישת הון במקרה

 1. 1
  לזכות בלוטו. זה דורש, כמובן, כמות מדהימה של מזל. ההגרלה היא שיטה עם סיכון נמוך ותגמול גבוה להכות אותה עשירה, אם כי הסיכויים לזכייה קרובים לאפס. מישהו צריך לנצח, אם כי, אז זה לא לגמרי בלתי אפשרי. לעולם אל תצפה לזכות בלוטו, אבל אם כן, זה עשוי להפוך אותך לעשיר.
  • כל הגרלה עובדת אחרת; חלקם מוכרים כרטיסים לזכייה מיידית וגרד ואילו אחרים מבקשים ממך לנחש קבוצה של מספרים מנצחים שייחשפו מאוחר יותר.
  • משחקי שריטה מניבים בדרך כלל קופה קטנה יותר מהגרלות של מספר כרטיסים.
  השתמש בשיקול דעתך הטוב ביותר ובצע מחקר מעמיק לפני שתתחיל במאמץ בסיכון גבוה כמו השקעות שנועדו לספק תשואה
  השתמש בשיקול דעתך הטוב ביותר ובצע מחקר מעמיק לפני שתתחיל במאמץ בסיכון גבוה כמו השקעות שנועדו לספק תשואה מהירה.
 2. 2
  להמר. אם אתה יכול להרשות לעצמך את ההפסדים הפוטנציאליים, הימורים הם אחת הדרכים הקלות ביותר להרוויח סכומי כסף גדולים במהירות. הימורים הם חוקיים על פי החוק הפדרלי בארה"ב, אך ברוב המדינות היא מוגבלת למיקומים מסוימים ולמפרט אחר.
  • כדי למזער את ההפסדים שלך, הימר על דברים שאינם מבוססים לחלוטין על מזל. למד ותרגל משחקים הדורשים מיומנות וידע אסטרטגי. לדוגמא, בלאק ג'ק ופוקר תלויים בקבלת ההחלטות של שחקנים אחרים (כמו גם במקרה). על ידי שיפור הבנתך במשחקים מסוימים תוכל להגדיל את סיכויי הזכייה שלך.
  • קזינו לעיתים אף יארח תחרויות מבוססות מיומנות לחלוטין שגובות דמי כניסה למשתתפים ומשלמות סכומי עתק לזוכה. לדוגמא, בתי קזינו אפילו ערכו תחרויות כדורסל חופשי!
  • לעולם לא תוכל לזכות ברוב משחקי ההימורים, שכן הסיכויים הם נגדך, אך תוכל לדעת מתי יש לך מיקום חיובי ומתי הגיוני להגדיל את ההימורים שלך או לקצץ בהפסדים שלך.
  • הימרו על אירועי ספורט או מירוצי סוסים בהם תוכלו ליישם ידע רקע כלשהו בכדי לסייע בקביעת התוצאה הסבירה ביותר.
  • אם יש לך בעיה עם הימורים כפייתיים, אל תהסס לפנות לעזרה בחינם.
 3. 3
  הכינו סרטון ויראלי. אם כל השאר נכשל, קל מאוד וזול להכין סרטוני YouTube. אם זה הופך לוויראלי, סרטון פשוט יכול לייצר הרבה כסף. המפתח ליצירת סרטון ויראלי הוא פרסום תוכן ייחודי ומושך תשומת לב.
  • צור חשבון YouTube והחליט על שיטת הפיצוי המועדפת עליך, אשר נגזרת מהפרסומות המוצגות לצד הסרטונים שלך.
  • שמור על הסרטון קצר, מכיוון שסרטונים ארוכים נוטים פחות לתפוס את תשומת ליבם של אנשים ולהפוך לוויראליים.
  • הנושאים הנפוצים לסרטונים ויראליים כוללים בעלי חיים שעושים דברים מצחיקים או יוצאי דופן, ספורטאים מבצעים פעלולים מדהימים ואנשים שאומרים או עושים דברים מצחיקים או מביכים.
  • אם יתמזל מזלכם, תוכלו למצוא אנשים אחרים שמנסים לצלם סרטונים ויראליים, ותוכלו לצלם אותם. סביר להניח שהסרטון שלך יהיה הומוריסט יותר!

שאלות ותשובות

 • האם ספר יכול להתעשר?
  כן, כמעט כל מי שיש לו הכנסה קבועה יכול להתעשר אם הוא משקיע לפחות עשרה אחוזים מכספו לאורך תקופה של שנים רבות.
 • האם מישהו שבבעלותו בית קפה יכול להיות עשיר?
  כן. בעלות על בית קפה יכולה להיות הפכפכה מרה, ללא פטרונים במשך ימים או שבועות, אך השטרות נמשכים בלי סוף. אך בעלי בתי קפה רבים שמשקיעים את העבודה והמאמץ אכן יכולים להרוויח סכום כסף טוב מאוד.

תגובות (1)

 • raheem17
  המאמר בנה בי אמון ואף עודד אותי לעבוד קשה מאוד ולחפש את הסיכויים שלי. תודה, מדריך.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
מאמרים בנושאים דומים
 1. כיצד להעביר חשבון חשמלי לדייר חדש?
 2. איך לעשות כסף קל?
 3. איך לעשות כסף מהיר באינטרנט?
 4. איך להרוויח כסף במהירות ללא כרטיס ביטוח לאומי?
 5. איך למצוא כסף קל?
 6. איך להרוויח 100 דולר מהר?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail