איך מוכרים מכונת כביסה ומייבש?

הדגש את התכונות החיוביות של מכונת הכביסה שלך
הדגש את התכונות החיוביות של מכונת הכביסה שלך, אך היה כנה בכל הנושאים שיש לה.

בין אם אתם עוברים דירה, משדרגים או פשוט מנסים להרוויח קצת כסף נוסף, מכירת מכונת כביסה / מייבש יכולה להיראות משימה מרתיעה. עם זאת, על ידי שימוש באתר מסווג מקוון, מכירה לסוחר מכשירי חשמל משומשים או תרומת מכונת הכביסה / המייבש שלך, אתה יכול להיפרד ללא כאב מהמכשיר שלך, ואולי להרוויח קצת כסף בתהליך.

שיטה 1 מתוך 3: שימוש באתר מסווג מקוון

 1. 1
  זהה אתר מכירה. מכירת מכונת הכביסה / המייבש שלך בפלטפורמה מקוונת מקוונת יכולה להיות עבודה נוספת, אך נותנת לך את השליטה הרבה ביותר על התהליך, ומכיוון שתגזור את איש הביניים, היא השיטה הסבירה ביותר להניב את המחיר הטוב ביותר. ראשית יהיה עליך לזהות היכן ברצונך לרשום את המכשיר שלך.
  • כמה אתרים מסווגים נפוצים שאתה יכול לרשום עליהם הם קרייגסליסט, Ebay ו- classifiedads.com
 2. 2
  זהה את המודל הספציפי שלך. יהיה עליך לזהות לא רק את היצרן, אלא גם את מספר הדגם ומספר הסדרה, אשר ימוקמו על גבי לוח מתכת חרוט אי שם במכונה. שים לב כי ייתכן שהוא נמצא בגב המכשיר או מתחת למכסה.
 3. 3
  חפש את המודל שלך באינטרנט כדי לקבוע כמה הוא מוכר. לאחר שזיהיתם את התוצרת והדגם שלכם, בצעו מחקר באינטרנט בכדי לגלות באיזה מחיר מוכרים מכשירים דומים אחרים, לא רק על השבת המסווגת בה תשתמשו, אלא גם על אחרים.
  שאוספים מכשירי חשמל משומשים מתורמים
  לעמותות רבות יש מתנדבים, שאוספים מכשירי חשמל משומשים מתורמים, אך חלקם ידרשו ממך להעביר תרומה משלך.
 4. 4
  רשום את מכונת הכביסה / הייבוש שלך במחיר סביר באתר שבחרת. לכל אתר יהיו הסטנדרטים שלו כיצד לרשום מכשירים. הקפד לבצע את ההוראות הבאות לקבלת התוצאות הטובות ביותר.
 5. 5
  תאר את המכשיר במודעה שלך. כלול מידע על ביצוע, דגם, מצב והאם יש צורך בתיקונים כלשהם. הדגש את התכונות החיוביות של מכונת הכביסה שלך, אך היה כנה בכל הנושאים שיש לה. קונים פוטנציאליים יטרידו פגמים הרבה יותר אם הם מרגישים שאתה מנסה להסתיר אותם או להמעיט בהם.
 6. 6
  צלם תמונה באיכות גבוהה של המכשיר שאתה מנסה למכור. הכללת תצלום בעל מראה מקצועי ברישום שלך יכולה לעזור למכשיר שלך למכור, על ידי סיוע לקונים פוטנציאליים לדמיין את הפריט המדובר. וודא כי למצלמה שלך יש רזולוציה טובה ותאורה מספקת.
 7. 7
  להיות סבלני. מכירת מכשיר באתר מסווג יכולה לקחת זמן. אם אתה זקוק למכשיר שנמכר מיד, כדאי לשקול אפשרות מכירה אחרת. הורדת מחיר המחירון יכולה גם לעזור למוצר למכור במצבים מסוימים, אך אינה מהווה ערובה, והורדת המחיר יותר מדי עשויה ליצור את הרושם כי המכשיר פגום או פגום.

שיטה 2 מתוך 3: מכירה לסוחר מוצרי חשמל משומשים

 1. 1
  חפש סוחרים באזור שלך. מכירה ישירה לסוחר מכשירי חשמל משומשים היא בדרך כלל השיטה המהירה והקלה ביותר לסילוק, אם כי אולי לא תקבל כמות רבה יותר עבור מכונת הכביסה / המייבש שלך כפי שהיית עושה אם מכרת ישירות דרך אתר מסווג. בדיקת רישומי עסקים מקומיים כמו yellowpages.com היא הדרך הטובה ביותר להתחיל בעבודה.
  הכללת תצלום בעל מראה מקצועי ברישום שלך יכולה לעזור למכשיר שלך למכור
  הכללת תצלום בעל מראה מקצועי ברישום שלך יכולה לעזור למכשיר שלך למכור, על ידי סיוע לקונים פוטנציאליים לדמיין את הפריט המדובר.
 2. 2
  צרו קשר עם הסוחר ואשרו את מחיריהם. ניתן ליצור קשר עם רוב הסוחרים באופן מקוון, אך תקבל מידע מהיר ומדויק יותר על ידי התקשרות אליהם. כמו במכירה מסווגת, ככל שיש לך יותר מידע, כך התוצאות שלך יהיו טובות יותר. לפני שתתייצב עם סוחר, עליך לברר אילו מחירים הם משלמים עבור מכשירי חשמל משומשים.
 3. 3
  התקשר ליותר מעוסק אחד כדי לקבל את ההצעה הטובה ביותר. השיחה עם כמה קמעונאים על כמה שווה המכשיר שלך תספק את ההזדמנות הטובה ביותר לקבל מחיר טוב. קמעונאים למכשירי חשמל משומשים מתחרים זה בזה בכדי לחזר אחר מוכרים כמוך, כך שככל שאתה יודע יותר על המחירים שהמוכרים האחרים מציעים, כך גדל הסיכוי שתקבל את המחיר הטוב ביותר.
 4. 4
  אל תפחד לנהל משא ומתן. אתה יודע מה שווה מכונת הכביסה / המייבש שלך, אז התעקש לקבל את המחיר שאתה רוצה. קמעונאים רגילים לסוג כזה של משא ומתן הלוך ושוב, כך שהמחיר הראשון שהם מצטטים לכם יהיה לעתים רחוקות הטוב ביותר. היו מוכנים וידעו הן בערך המכשיר שלכם והן בהצעות שקיבלתם ממוכרים אחרים.
 5. 5
  ארגנו לאיסוף. קמעונאי המכשירים המשומשים ביותר יהיו מוכנים לאסוף את המכשיר בחינם. מכיוון שמדובר באחד ההטבות העיקריות במכירה לקמעונאי, עליכם להתעקש על כך. סביר להניח שאתה מקבל מחיר נמוך יותר על מנת למנוע את הטרחה של מכירה ישירות דרך אתר מסווג, לכן ודא שאתה מקבל את המירב מהנוחות של שיטה זו.

שיטה 3 מתוך 3: תרומת מכונת הכביסה / המייבש שלך

 1. 1
  זהה ארגון שיקבל מכונת כביסה / מייבשים. ישנן קבוצות צדקה רבות האוספות מכשירי חשמל קלים לתרומה, ולעמותות לאומיות יש בדרך כלל מרכז תרומות ברוב אזורי המטרופולין. כמה ארגוני צדקה לאומיים המקבלים בדרך כלל תרומת מכשירים הם Habitat for Humanity ReStore, תעשיות רצון טוב, צבא ההצלה והמועצה האירופית לעיוורים.
  • אתה יכול גם לשקול ארגון קהילתי מקומי או מקום תפילה. בערים, עיירות ושכונות רבות יש ארגונים קהילתיים המסייעים בחלוקת תרומות לנזקקים. בנוסף, הרבה כנסיות, בתי כנסת, מסגדים ומקומות תפילה אחרים יידעו לקבל או לארגן תרומות.
  מכירה לסוחר מכשירי חשמל משומשים או תרומת מכונת הכביסה / המייבש שלך
  עם זאת, על ידי שימוש באתר מסווג מקוון, מכירה לסוחר מכשירי חשמל משומשים או תרומת מכונת הכביסה / המייבש שלך, אתה יכול להיפרד ללא כאב מהמכשיר שלך, ואולי להרוויח קצת כסף בתהליך.
 2. 2
  שאל אם הם זקוקים לתרומתך. עם מרכזי תרומות, מומלץ להתקשר מראש ולברר אם הם אוספים מכשירים כמו שלך בשלב זה. לפעמים, בקבוצות צדקה יכולות להיות מספיק מכונות כביסה / מייבשים למילוי צרכיהן בזמן נתון, או שלא יהיה להן מקום לאחסון. במקרה זה, אתה יכול לחכות למועד מאוחר יותר, או לבחור צדקה אחרת שתתרום לה.
 3. 3
  ארגנו לאיסוף. כדאי גם לברר אם הארגון מרים. לעמותות רבות יש מתנדבים, שאוספים מכשירי חשמל משומשים מתורמים, אך חלקם ידרשו ממך להעביר תרומה משלך. אם זו בעיה עבורך, ייתכן שיהיה עליך להיעזר בהובלת המכשיר, או לשקול צדקה אחרת.
 4. 4
  תעד את תרומתך. בארה"ב, מס הכנסה מחייב אותך לתעד תרומות מעל 190 € על מנת לקבל את הטבת המס. מרבית ארגוני הצדקה מספקים לך טופס 8283 בעת תרומתך. אם אינך מקבל כזה, פשוט בקש קבלת תרומה, ואחסן אותו עם חומרי המס שלך.

אזהרות

 • אם אתה משתמש באתרים מסווגים, היזהר מהונאות והונאות. הנה רשימה של כמה מההונאות המסווגות הנפוצות ביותר, אך היא אינה ממצה. השתמש תמיד בשכל הישר. https://craigslist.org/about/scams
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail