כיצד לחשב ריבית כרטיסי אשראי באקסל?

כך תוכל לחשב ריבית כרטיסי אשראי באמצעות Excel
כך תוכל לחשב ריבית כרטיסי אשראי באמצעות Excel, כך שתוכל לאמוד את חיסכון בעלויות שלך על ידי צמצום או ביטול חוב כרטיס האשראי שלך או מעבר לכרטיס בעל ריבית נמוכה יותר.

הריבית השנתית בכרטיסי אשראי יכולה להיות גבוהה לשמצה. בעוד שרוב הצרכנים מעדיפים להפחית, או אפילו לבטל, את חובות כרטיסי האשראי, זה נותר סעיף מוכר בתקציבים המשפחתיים. כך תוכל לחשב ריבית כרטיסי אשראי באמצעות Excel, כך שתוכל לאמוד את חיסכון בעלויות שלך על ידי צמצום או ביטול חוב כרטיס האשראי שלך או מעבר לכרטיס בעל ריבית נמוכה יותר. כלולים גם טיפים לחיסכון בכסף בריבית בכרטיס אשראי.

שיטה 1 מתוך 3: איסוף נתונים והגדרת אקסל

 1. 1
  אסוף את הפרטים של כל חשבונות כרטיסי האשראי. שלף את ההצהרות האחרונות שלך. בחלק העליון או התחתון חפש את היתרה הנוכחית, אחוז התשלום המינימלי ושיעור הריבית השנתית עבור כל כרטיס.
 2. 2
  הפעל את Microsoft Excel ופתח חוברת עבודה חדשה. תייג את שורות התאים A1 עד A6 באופן הבא: שם כרטיס אשראי, יתרה מתחילה, ריבית, תשלום מינימלי, סכום ריבית ויתרה חדשה.
  • העמודה שם בסוף הגיליון האלקטרוני שכותרתו New Balance צריכה להיות שווה ליתרה ההתחלתית פחות התשלום המינימלי בתוספת סכום הריבית.
  • תצטרך גם 12 שורות עבור כל כרטיס אשראי כדי שתוכל לראות כיצד תשלום הסכום המינימלי יאריך את חובך ויצבור ריבית רבה לאורך זמן.
  חברות כרטיסי אשראי רבות מחשבות ריבית חודשית על חשבונך בהתבסס על היתרה היומית הממוצעת
  חברות כרטיסי אשראי רבות מחשבות ריבית חודשית על חשבונך בהתבסס על היתרה היומית הממוצעת.
 3. 3
  הזן את המידע מדוחות כרטיס האשראי שלך. השתמש בעמודה אחת לכל כרטיס אשראי. אז המידע עבור כרטיס האשראי הראשון יוכנס לעמודה B, שורות 1-5. כרטיס האשראי הבא יוזן בעמודה C, בשורות 1-5 וכן הלאה.
  • אם אינך מצליח לאתר את אחוז התשלום המינימלי בהצהרה שלך, חלק את סכום התשלום המינימלי ביתרת הסיום עבור הצהרה זו כדי להגיע לאחוזים. עליכם לחשב את האחוז מכיוון שסכום הדולר ישתנה בכל חודש.
  • נניח כרטיס ויזה עם יתרת התחלה של 750 אירו, ריבית שנתית של 18% ותשלום מינימלי של 3% מהסך הכל.
  • בתרחיש זה, הזנת 22 € כתשלום מינימלי, או הנוסחה "= 1000 * 0,03."

שיטה 2 מתוך 3: חישוב ריבית כרטיס אשראי

 1. 1
  חשב את סכום הריבית החודשי. עבור כל תא בשורה 6 שבו יש לך חשבון הזן את הנוסחה הבאה: "= [אות] 2 * [אות] 32" בתא ולחץ על מקש Enter. לדוגמא, אם היית מזין את הנוסחה ב- B6, היית מזין: "= B2 * B32" ולחץ על מקש Enter. העתק את הנוסחה בתא B6 והדבק אותה בכל שאר התאים בשורה 6 הכוללת עמודות לחשבונות. Excel יתאים באופן אוטומטי את הנוסחה לכל התאים שאתה מעתיק / מדביק את הנוסחה לתוכם.
  • הזנת בעבר את כל פרטי כרטיס האשראי בעמודות C, D, E וכו ', תלוי כמה כרטיסי האשראי ברשותך. נוסחא המועתקת תחשב את הנתונים החדשים מכל עמודה אוטומטית.
  • הריבית השנתית מחולקת ב -12 כדי להגיע לחיוב ריבית חודשי. לדוגמא זו של יתרת 750 אירו בריבית שנתית של 18%, הנוסחה תחזיר חיוב ריבית חודשי של 11 אירו
 2. 2
  השווה ריבית לתשלומי קרן. לאחר שתזין את הנתונים שלך וחישבו את הנוסחאות, תראה כמה אתה משלם ריבית על כל כרטיס וכמה תשלום המינימום שלך של הקרן בכל חודש. חשוב לציין את חלק התשלום המוקצה לריבית ואת הסכום המשמש להפחתת הקרן. אתה רוצה שהתשלומים החודשיים שלך יפחיתו את סכום הקרן ככל האפשר, מה שאתה יכול לעשות עם ריבית נמוכה יותר.
  • כדי לשלם את כרטיסי האשראי שלך במהירות האפשרית, העבר את היתרות שלך לכרטיסים בריבית נמוכה יותר או בשיעור הכניסה לאפס אחוז. ראה במקומות אחרים במאמר זה דרכים לעשות זאת.
  חפש באינטרנט על "כרטיסי אשראי בריבית נמוכה" או "כרטיסי אשראי בשיעור אפס בשיעור היכרות" או "ללא כרטיסי אשראי
  חפש באינטרנט על "כרטיסי אשראי בריבית נמוכה" או "כרטיסי אשראי בשיעור אפס בשיעור היכרות" או "ללא כרטיסי אשראי בתשלום שנתי".
 3. 3
  סה"כ סכום כל חיובי הריבית החודשיים. צור נוסחה באמצעות הפונקציה "SUM". התחביר הוא "= SUM (B6: E6)" כאשר E6 מייצג את התא האחרון בשורה 6 שיש לו מספר. זה הסכום שאתה משלם ריבית בכל חודש עבור כל כרטיסי האשראי שלך.
  • זכור כי עמלת הריבית תשתנה מדי חודש כאשר אתה מבצע תשלומים על היתרה.

שיטה 3 מתוך 3: חיסכון כסף בריבית בכרטיס אשראי

 1. 1
  מצא כרטיסי אשראי בריבית נמוכה יותר וללא עמלה. חפש באינטרנט על " כרטיסי אשראי בריבית נמוכה " או " כרטיסי אשראי בשיעור אפס בשיעור היכרות " או "ללא כרטיסי אשראי בתשלום שנתי ". לאחר האישור, קל לבצע העברת יתרה מכרטיסי הריבית הגבוהים הנוכחיים שלך.
  • אם תשמור על ציון האשראי שלך גבוה (מעל 690) על ידי תשלום כל החשבונות שלך בזמן, תקבל ריבית נמוכה יותר.
  • בדוק את שיעורי הריבית בכרטיסים בבנק או באיחוד האשראי שלך אם היית לקוח טוב.
 2. 2
  שלם יותר מהסכום המינימלי. מרבית הצהרות כרטיסי האשראי יכללו קטע המראה כמה תשלמו בסך הכל אם תשלמו רק את התשלומים המינימליים לעומת התשלום הגבוה מהמינימום בכל חודש. אתה תשלם את הכרטיסים שלך מהר יותר וזה ישפר את ציון האשראי שלך אם תוכל להוסיף לפחות 7,50 € לסכום המינימלי החייב בכל חודש. לאחר שתשלם כרטיס, הוסף את סכום התשלום לשעבר לתשלום של כרטיס אחר כדי לשלם במהירות כרטיס ריבית גבוה נוסף.
  • הקפד לבצע תשלומים מינימליים על כל כרטיסי האשראי כדי להגן על ציון האשראי שלך, אך הוסף תשלומים נוספים לכרטיסי הריבית הגבוהים ביותר.
  ייתכן שהריבית המפורסמת על ידי חברת כרטיסי האשראי שלך כבר מותאמת לריבית החודשית
  ייתכן שהריבית המפורסמת על ידי חברת כרטיסי האשראי שלך כבר מותאמת לריבית החודשית, מאחר שנראה כי נתון זה נמוך יותר.
 3. 3
  נצל את ההצעות באפס אחוז. אם יש לך ציון אשראי של לפחות 690 סביר להניח שתקבל בדואר הצעות עבור כרטיסי אשראי ללא ריבית למשך שנה ומעלה. לאחר האישור, העבר את כרטיסי הריבית הגבוהים שלך לכרטיס ריבית אפס. נסו לשלם אותם לפני תום תקופת זמן הריבית האפסית.

טיפים

 • חברות כרטיסי אשראי רבות מחשבות ריבית חודשית על חשבונך בהתבסס על היתרה היומית הממוצעת. אם היתרה בכרטיס שלך משתנה באופן פרוע מחודש לחודש וספק כרטיסי האשראי שלך משתמש בשיטה זו, יהיה הרבה יותר קשה לצפות את חיוב הריבית החודשי.

אזהרות

 • ייתכן שהריבית המפורסמת על ידי חברת כרטיסי האשראי שלך כבר מותאמת לריבית החודשית, מאחר שנראה כי נתון זה נמוך יותר. ודא שאתה משתמש בריבית השנתית בפועל בחישובים שלך.

תגובות (1)

 • schowalteredgar
  פשוט למעקב! כל הכבוד ותודה. לחיים.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail