איך מוכרים ריחני?

עליכם לקנות מוצרים מ- Scentsy במחיר קמעונאי ואז למכור את המוצרים ללקוחות שלכם
עליכם לקנות מוצרים מ- Scentsy במחיר קמעונאי ואז למכור את המוצרים ללקוחות שלכם.

Scentsy הינה חברת שיווק רב-מפלסית (MLM) בארה"ב המייצרת מגוון רחב של מוצרי ניחוח ביתיים. החברה מסתמכת על קבלנים עצמאיים (המכונים "יועצים") שימכרו את מוצריה, בעיקר באמצעות מסיבות מכירה ביתיות. קל להיות יועץ Scentsy ולהתחיל למכור, אבל זה יכול להיות יותר אתגר להרוויח כסף בתפקיד. תשפר את הסיכויים שלך להרוויח כסף על ידי השחזה של טכניקות המכירה שלך, אך כדאי לקחת תחילה זמן לשקול אם הופעה של MLM מתאימה לך.

שיטה 1 מתוך 3: הצטרפות והתקדמות ריחנית

 1. 1
  הירשמו כיועץ וקנו ערכת התחלה מבושמת. אין מעט מאוד תהליך הפיכתם ל"יועץ "של סנטסי - המונח בו הם משתמשים עבור קבלנים עצמאיים המורשים למכור את מוצרי החברה. היכנס לאתר Scentsy, ספק מידע מזהה בסיסי והזמן ערכת Starter של Scentsy - האפשרויות הזמינות יעלו לך בטווח של 75 € -110 €.
  • Starter Kit, כולל דוגמא, בודקים, חוברות, אחרים פריטים הקשורות למכירות, וגישה 3 חודשים לאתר אינטרנט אישי שבו אתה יכול למכור את מוצרי Scentsy.
  • עליך להיות מבוגר הזכאי לעבוד במדינת המגורים שלך. Scentsy עשויה לדרוש הוכחה לגילך, תושבתך ו / או כשירותך לפני שתאפשר לך למכור את מוצריה.
 2. 2
  קנו מוצרים במחיר קמעונאי וצברו עמלות על המכירות שלכם. Starter Kit, כולל בעיקרו את כל מה שאתה צריך לעשות מכירות למעט מוצרי Scentsy. עליכם לקנות מוצרים מ- Scentsy במחיר קמעונאי ואז למכור את המוצרים ללקוחות שלכם. אתה מרוויח כסף על ידי קבלת עמלה על בסיס אחוזים עבור כל מכירה.
  • כיועץ חדש של Scentsy ("יועץ מפריע"), תרוויח עמלה של 20% על המכירות שלך, במילים אחרות, 0,70 € על כל 3,70 € שנמכרו.
  • זכור שאתה תקוע עם כל המוצרים שאתה קונה אך אל תמכור - זה אחד הסיכונים הכרוכים במכירת Scentsy.
 3. 3
  קשר את הרווחים הבסיסיים שלך (באמצעות עמלות) לנפח המכירות החודשי שלך (PRV). אתה מרוויח נקודות עבור מכירותיך (נקודה אחת לכל 0,70 € נמכר), ונקודות אלה משמשות לקביעת נפח הקמעונאות האישי שלך (PRV). ברגע שאתה מרוויח 1000 נקודות PRV, העמלה שלך עולה מ -20% ל -25%. עם זאת, בשלב זה צפויה לכם לשמור על PRV חודשי מינימלי של 500 נקודות.
  • ברגע שתגיע ל -1000 נקודות PRV סה"כ, תקבל "קידום" מ"יועץ Escential "ל"יועץ מוסמך".
  • אם אינך שומר על PRV חודשי של 500 נקודות כיועץ מוסמך (או ברמה גבוהה יותר), ייתכן ש"נמוגת "או" פוטרת "(לא טכנית, אך בעיקרו).
  השכרת שולחנות בתערוכות יצירה מקומיות ובשווקי חקלאים למכירת ריחות
  השכרת שולחנות בתערוכות יצירה מקומיות ובשווקי חקלאים למכירת ריחות.
 4. 4
  גייסו יועצים חדשים כדי לזכות בעמלות על מכירותיהם. אם אתה באמת רוצה להרוויח סכום מכובד של כסף על ידי מכירת Scentsy, עליך לגייס יועצים חדשים שימכרו תחת "המטריה" שלך. בעיקרון, אתה מרוויח עמלה עבור כל המכירות שמבוצעות על ידי יועצים שגייסת, כמו גם יועצים שגייסו, וכן הלאה.
  • ברגע שאתה הופך ל"יועץ מוביל ", שהוא הרמה הבאה מעל" יועץ מוסמך ", אתה מרוויח עמלה של 2% על המכירות המשולבות של כל המגויסים שלך, כל עוד הסך הכל מסתכם בלפחות 1000 נקודות PRV בחודש.
 5. 5
  עבוד בדרך בסולם על ידי גיוס עוד ועוד יועצים. ברגע שאתה משיג מעמד של "יועץ מוביל", פוטנציאל הכסף שלך מוכתב בעיקר על ידי מספר המתגייסים שנכנסים ל"מטריה "שלך. אתה מתקדם בסולם על סמך המכירות של קיבוץ הגיוסים שלך, והעמלה שלך למכירות שלהם גדלה במרווחים של עד 9% לכל היותר. ישנם גם בונוסי עמלה נוספים שעומדים לרשותך.
  • אחרי "יועץ מוביל" מגיע "יועץ כוכבים", "יועץ סופרסטאר", "במאי", "מנהל כוכבים" ולבסוף "מנהל סופרסטאר".
  • זכור כי אפילו "מנהל SuperStart" עדיין צפוי להגיע ל- PRV חודשי אישי של 500 נקודות.
  • תכנית התגמול מקבלת יותר מורכבת ככל שאתה מראש. בדוק תרשימים כמו הבאים כדי לעזור להבין את כל זה: https://imagelive.scentsy.com/cmsimages/files/Join/Compensation-Plan/R1-CompensationPlan-USEN.pdf

שיטה 2 מתוך 3: ביצוע מכירות כיועץ

 1. 1
  אירחו מסיבות ביתיות למכור מוצרים ולמצוא מתגייסים. סנטסי משווקת את עצמה כחברת "מכירות ממוקדות צד". במילים אחרות, זה מעודד יועצים לארח "מסיבות ריחניות" בבתיהם, בבתים של חברים וכדומה, ולעשות את עיקר מכירותיהם שם.
  • ערכת המתנע מספקת לך גם חומרים וגם ייעוץ לאירוח מסיבות Scentsy. העצה הכללית שלהם היא לקדם אווירה קהילתית חגיגית, מהנה, שגורמת לאורחים שלכם להרגיש בנוח ולהוטים לנסות (ולקנות) מוצרי Scentsy.
  • מסיבות ביתיות גם עוזרות לך לזהות מתגייסים פוטנציאליים.
 2. 2
  קדם את המוצר באגרסיביות ברשתות החברתיות. בעוד שמסיבות ביתיות עדיין מרכזיות בזהותו של סנטסי, המדיה החברתית חיונית לפחות להצלחתך או כישלונך כיועץ. בנוסף לשימוש ברשתות החברתיות לארגון מסיבות ביתיות ואירועים דומים, השתמש בה כדי לקדם את איכות המוצר ואת הכיף להיות חלק מ"משפחת Scentsy "עם ההודעות שלך.
  • פייסבוק ואינסטגרם הן פלטפורמות מדיה חברתית פופולריות במיוחד עבור יועצי Scentsy.
 3. 3
  בצע מכירות באתר הפרטי שלך (PWS) המסופק על ידי scentsy. ערכת המתנע שלך מעניקה לך גישה של 90 יום לאתר מכירות המותאם אישית עבורך. לאחר 3 חודשים, יש לך אפשרות לשמור על האתר תמורת 7,50 € לחודש. אתה מרוויח את אותן עמלות על מכירות שבוצעו דרך האתר שלך כמו על ידי מכירות ישירות.
  החברה מסתמכת על קבלנים עצמאיים (המכונים "יועצים") שימכרו את מוצריה
  החברה מסתמכת על קבלנים עצמאיים (המכונים "יועצים") שימכרו את מוצריה, בעיקר באמצעות מסיבות מכירה ביתיות.
 4. 4
  השכרת שולחנות בתערוכות יצירה מקומיות ובשווקי חקלאים למכירת ריחות. זו דרך זולה למדי להגיע לקהל גדול. הניחו הרבה דוגמאות על השולחן - הניחוחות יעזרו לפתות לקוחות פוטנציאליים, והם יעריכו את ההזדמנות לנסות מספר מוצרים. היו ידידותיים והציגו את הידע שלכם לגבי קו המוצרים.
  • קחו בחשבון שאולי אתם לא היחידים שמוכרים שם את Scentsy. אתה יכול לשקול לאחד כוחות ולפצל את המכירות, או במקום זאת להתמקד בשיפור טכניקת מכירה מעולה וחווית לקוח.
 5. 5
  ספק קטלוגים ריחניים מדלת לדלת באופן אסטרטגי. Scentsy מייצרת קטלוגים קטנים יותר, אידיאליים להתגלגלות ולהדבקה בידיות הדלת של הבתים בשכונתכם. אמנם סתימת קטלוגים כולה עם קטלוגים היא אפשרות אחת, אך עדיף למקד במקום זאת את האסטרטגיה שלך מדלת לדלת תוך ניצול הידע שלך בקהילה. שואף לספק קטלוגים לבתים ולעסקים של אנשים שנראים לך שהם בעלי סיכוי גבוה יותר להתעניין במוצרי Scentsy.
  • תלוי איפה אתה גר, ייתכן שתצטרך לקבל היתר לפני שתספק קטלוגים מדלת לדלת, או שהוא עשוי להיות אסור לחלוטין. בדוק עם השלטון המקומי שלך.
 6. 6
  למכור מוצרים ריחניים במקומות העבודה במחשבה ובכבוד. אם אתה מוכר את Scentsy כ"המולה צדדית ", זה יכול להיות מפתה מאוד להביא את זה למקום העבודה העיקרי שלך. עם זאת, תמיד קבל תחילה את אישור המפקח שלך, ודלג על טכניקות המכירה בלחץ גבוה על עמיתיך לעבודה. במקום זאת, נסה להגדיר את הדגימות שלך בחדר ההפסקות ולתת לעמיתיך לעבודה לנסות את המוצרים (ולשאול אותך שאלות) כרצונם.
  • אם אינך רשאי להביא מוצרים ולבצע מכירות, ייתכן שתורשה להביא קטלוגים של Scentsy. שוב, עם זאת, שמור על דברים נמוכים, לחץ נמוך וידידותיים.
  • יתכן שתוכל למכור את Scentsy במקומות עבודה מקומיים שאינם משלך. התקשרו לכמה מהמשרדים הגדולים באזורכם ושאלו אם תוכלו להקים שולחן לחדר הפסקה.
 7. 7
  הדגש את האיכות הגבוהה של המוצרים במגרש המכירות שלך. Scentsy טוענת שהיא מייצרת מוצרי ניחוח ביתיים פרימיום, ולכן גובה מחירי פרימיום. כיועץ, עליכם לשכנע את הקונים כי האיכות עדיפה על זו של מוצרי ניחוח הנמצאים אצל קמעונאים גדולים. השתמש בדגימות ובודקים כדי להוכיח כי מוצרי Scentsy שווים את העלות.
  • צרכנים ומומחים בתעשיית הניחוחות הביתיים נוטים להסכים כי Scentsy אכן מייצרת מוצרים באיכות גבוהה. לא כולם מסכימים שהמוצרים שווים את מחיר הפרמיה.
 8. 8
  למכור את הקהילה המפנקת כמו שאתה עושה את המוצרים. בנוסף לאיכות המוצר, עליכם לשכנע את הקונים כי להיות חלק מ"משפחת הסנטסי "שווה את ההשקעה במוצריהם. לקוחות רבים וחוזרים רבים באמת נהנים להשתתף במסיבות Scentsy, להתרועע ולנסות מוצרים חדשים. שחק את ההיבט החברתי המהנה הזה, והצג את עלות קניית המוצרים כמחיר קטן לשלם.
  • זוהי גם דרך מרכזית להפוך את לקוחות Scentsy למתגייסי Scentsy שמוכרים מוצרים תחת "המטריה" שלך ומרוויחים לך עמלות גדולות יותר.
פריטים אחרים הקשורים למכירות וגישה של 3 חודשים לאתר מותאם אישית בו תוכלו למכור מוצרי Scentsy
ערכת המתנע כוללת דוגמאות, בודקים, חוברות, פריטים אחרים הקשורים למכירות וגישה של 3 חודשים לאתר מותאם אישית בו תוכלו למכור מוצרי Scentsy.

שיטה 3 מתוך 3: קבלת העובדות לפני ההצטרפות

 1. 1
  שים לב שקשה מאוד להרוויח הכנסה במשרה מלאה עם ריחות. יועצים רבים של Scentsy נהנים מהחברות ותחושת הקהילה שהם חווים במסגרת העבודה, וזו יכולה להיות דרך להרוויח קצת כסף בצד. עם זאת, מעט מאוד יועצים מרוויחים משהו בסמוך להכנסה במשרה מלאה בתפקיד, גם אם במקרים מסוימים הם מכניסים שעות במשרה מלאה להופעה.
  • בשנת 2015, למשל, מתוך כמעט 100,000 יועצי Scentsy, יותר מ- 99% הרוויחו פחות מ- 11900 €. באותה שנה הרווח החציוני של "יועץ מוסמך" (הרמה השנייה) עמד על 500 אירו בלבד. אפילו "יועצי SuperStar" (הרמה הרביעית) הרוויחו חציון של פחות מ -5970 אירו.
 2. 2
  קבל את האפשרות האמיתית מאוד להפסיד כסף. קשה לציין את המספרים המדויקים, אך יש סיכוי טוב שרוב יועצי Scentsy באמת מפסידים כסף על העבודה. הרבה מזה מסתכם בעובדה שאתה צריך לקנות את המוצרים במחיר קמעונאי ותקוע עם כל המוצרים שאתה לא מוכר.
  • לחלק מהיועצים לא אכפת להפסיד קצת כסף, מכיוון שהם מעריכים את ההיבטים החברתיים של התפקיד. עם זאת, חשוב שתיכנס לתפקיד בעיניים פקוחות לאפשרות זו (או אפילו להסתברות).
 3. 3
  הערך את החסמים להרוויח כסף טוב על ידי מכירת ריחות. Scentsy הינה חברת שיווק רב שכבתית (MLM), בכך שהיא תלויה ביועצים המגייסים יועצים רבים יותר למכור את מוצריה. כמו MLM אחרים, אלמנטים רבים במבנה ההפעלה שלו צריכים להניף כמה "דגלים אדומים". אלה כוללים, אך אינם מוגבלים, את הדברים הבאים:
  • הדרך היחידה להרוויח כסף הגון היא לגייס ללא הרף יועצים חדשים (אשר מצדם חייבים לעשות את אותו הדבר).
  • אתה מרוויח קידום בדרגות באמצעות גיוס, ולא באמצעות נפח מכירות.
  • זה בעצם ישות "משלם לשחק" - אתה צריך לקנות 370 € מוצרים לחודש (עם ציפייה שתמכור את כולם) כדי להגיע למינימום נפח הקמעונאות האישי שלך (PRV).
  • רוב התגמולים הולכים "מעלה" - במילים אחרות, האדם שגייס את האדם שגייס את האדם שגייס אותך בסופו של דבר עם יותר מההטבות למכירות שלך מאשר לך.
 4. 4
  שאל את עצמך האם ריחני, למרות שהוא חוקי, מרגיש לך נכון. Scentsy היא פעולה MLM חוקית לחלוטין, ולא טכנית תוכנית פירמידה. עם זאת, קח קצת זמן לשקול אם זה סוג החברה שאתה רוצה להיות מעורב איתה. כן, יתכן שתרוויחו קצת כסף, אבל יתכן מאוד שבסופו של דבר תפסידו כסף ויהיה לכם מוסך מלא במוצרי Scentsy שכבר שילמתם עליו.
  • שוחח עם אנשים שמכרו את Scentsy על חוויותיהם. ערוך מחקר מקוון, הן באתר של Scentsy והן בביקורות על החברה. עשו כמיטב יכולתכם לקבל החלטה מושכלת לפני ההרשמה.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail